Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Do 300 zł w promocjach konta i karty w Pekao S.A. +100 zł w Bezcennych Chwilach

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Pekaonowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

100 zł za konto

200 zł za kartę kredytową

Za co?

Za założenie konta i karty z dedykowanego linku oraz;

– podpisanie umowy za pomocą biometrii (selfie) lub aplikacji PeoPay oraz;

– złożenie w oddziale banku wzoru podpisu oraz;

– za zapewnienie w kolejnych 3 miesiącach wpływów na min. kwotę 500 zł i wykonanie min. 4 płatności kartą.

Karta kredytowa:

-za założenie karty z logo Mastercard oraz wykonanie po min. 4 płatności w 3 kolejnych miesiącach po podpisaniu umowy o kartę.

Ile to kosztuje?

Dla osób powyżej 26 roku życia: 0 zł opłaty za konto oraz kartę przy zapewnieniu wpływu na min. 500 zł co miesiąc oraz jednej płatności kartą lub aplikacją PeoPay (inaczej opłata za konto wyniesie 6 zł, a opłata za kartę wyniesie 3 zł); 0 zł za przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

100 zł – do końca sierpnia lub września (w zależności od daty otwarcia konta)

200 zł – do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym spełniłeś wszystkie warunki.

Dla kogo?

Promocja konta: dla osób, które od od 1.01.2019 r. do 31.03.2021 r., nawet przez jeden dzień, nie miały w Pekao S.A. rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub lokaty.

Do kiedy promocja?

Do 31 maja 2021 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Pekao S.A. ruszył właśnie z nową promocją. A jeśli mam być precyzyjna, to z dwiema promocjami na raz. 100 zł możesz dostać za założenie konta osobistego i kilka bardzo prostych do wykonania aktywności na koncie. Natomiast kolejne 200 zł otrzymasz, jeśli zamówisz kartę kredytową i zapłacisz nią kilka razy na dowolne kwoty.

To nie wszystko. Rejestrując karty w Bezcennych Chwilach możesz otrzymać punkty o wartości 100 zł, które wymienisz na nagrody.

Promocja potrwa 🗓 do 31 maja.

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji pod warunkiem, że w okresie 🗓 od 1 stycznia 2019 do 31 marca 2021 nie miałeś w Pekao S.A. rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub lokaty.

100 zł za konto osobiste – instrukcja

Nowa promocja od Pekao S.A. należy do kategorii tych łatwych. Nie trzeba wiele zachodu, by odebrać nagrodę – i takie promocje lubię najbardziej. W promocji możesz założyć konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium. My skupimy się na Przekorzystnym, ponieważ w łatwy sposób będzie dla Ciebie darmowe.

#Krok 1 – załóż konto z kartą

🗓 Do 31 maja z dedykowanego linku 🔎 załóż konto Przekorzystne wraz z kartą do konta Mastercard Debit FX i aplikacją PeoPay. Podczas składania wnioski 🔎 wyraź zgodę na przystąpienie do promocji oraz zaakceptuj regulamin.

🔎 Następnie podpisz umowę o konto i kartę – zrobisz to za pomocą biometrii (wniosek na komputerze) lub na selfie (wniosek w aplikacji). Umowy podpisane w inny sposób nie liczą się do promocji – wyjątkiem jest sytuacja, kiedy z powodu błędu nie będzie możliwości podpisać jej w w.w. sposób.

#Krok 2 – potwierdź tożsamość w oddziale

Jeśli konto założyłeś w kwietniu, to 🗓 do 31 lipca udaj się do dowolnego oddziału Pekao S.A. i 🔎 złóż swój wzór podpisu. Jeśli konto założysz w maju to masz na to czas 🗓 do 31 sierpnia.

#Krok 3 – używaj aktywnie konta i karty

Ostatnia prosta. Przez 🗓 3 kolejne miesiące kalendarzowe po miesiącu otwarcia konta:

 • 🔎 zapewnij jednorazowy wpływ na konto w kwocie min. 500 zł w każdym z miesięcy. Może to być przelew z Twojego konta w innym banku. nie policzą się przelewy z Twoich innych kont w Pekao S.A. i wpłaty gotówki;

ORAZ

 • 🔎 zapłać kartą do konta min. 4 razy w każdym z miesięcy na terytorium Polski. Kwoty transakcji są dowolne. Nie policzą się jedynie transakcje odrzucone, zwrócone lub nieautoryzowane oraz płatności BLIK. Możesz płacić fizyczną kartą lub kartą w aplikacji PeoPay.

100 zł za konto zostanie Ci przelane do końca sierpnia (otworzyłeś konto w kwietniu) lub do końca września (otworzyłeś konto w maju).

Do dnia otrzymania nagrody nie możesz odwoływać wyrażonych zgód ani zamknąć konta.

200 zł za kartę kredytową – instrukcja

Jeśli do 31 maja założyłeś konto w promocji 100 zł to możesz skorzystać z drugiej promocji, na kartę kredytową. Jest jeden warunek – na dzień 1 kwietnia 2021 roku nie posiadałeś żadnej karty kredytowej w Pekao S.A.

#Krok 1 – załóż kartę kredytową

🗓 Do 30 września 🔎 podpisz umowę o dowolną kartę kredytową Mastercard. Wniosek o kartę możesz złożyć w oddziale banku, bankowości internetowej Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay.

Najtańszą kartą będzie Karta kredytowa Elastyczna. Za jej wydanie (oraz odnowienie lub wznowienie) bank pobiera opłatę jednorazową w wysokości 15 zł. Natomiast miesięczna obsługa nie będzie kosztowała ani złotówki, jeśli w ciągu każdego cyklu rozliczeniowego wykonasz nią min. 1 płatność (na dowolną kwotę). Jeśli nie wykonasz transakcji, opłata miesięczna wyniesie 2,99 zł.

#Krok 2 – potwierdź udział w promocji

Po podpisaniu umowy o kartę kredytową musisz potwierdzić swój udział w promocji. Możesz zrobić to telefonicznie, podczas rozmowy z pracownikiem banku, lub przez bankowość internetową Pekao24. Chodzi o to, że musisz złożyć oświadczenia o zgodzie na przetwarzanie danych w celu wzięcia udziału w promocji i akceptacji jej regulaminu – zgoda ta jest dołączona do regulaminu promocji.

#Krok 3 – płać kartą

🗓 W każdym z 3 miesięcy kalendarzowych, następujących po miesiącu podpisania umowy o kartę kredytową 🔎 zapłać kartą min. 4 razy w każdym z miesięcy. Nie liczą się transakcje zwrócone, przelewy z karty do zasilenia portfela elektronicznego (na przykład Revolut) lub zakup biletów w biletomacie.

Nagrodę otrzymasz do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków – 200 zł zostanie przelane na Twoje konto Przekorzystne. Tak samo jak w przypadku nagrody za konto osobiste, nie możesz wycofać zgód marketingowych do momentu odebrania nagrody ani zamknąć konta.

Dodatkowa promocja – punkty o wartości 100 zł w Bezcennych Chwilach

Jeśli nie jesteś jeszcze w Bezcennych Chwilach sprawdź koniecznie jeszcze jedną promocję. Za rejestrację kart i wykonanie kilku płatności otrzymasz punkty o wartości 100 zł. Wymienisz je później na nagrody (na przykład vouchery do Empiku, Decathlonu i innych sklepów.)

Konto Przekorzystne – sprawdzamy opłaty i jak ich uniknąć

Aby mieć konto i kartę za darmo co miesiąc musisz spełniać dwa warunki:

 • zapewnić jednorazowy przelew na konto min. 500 zł (na przykład z Twojego konta w innym banku) oraz
 • min. 1 raz zapłacić kartą lub aplikacją PeoPay (kartą w telefonie).

Wpływ do bezpłatnego konta i do promocji może być ten sam – nie musisz przelewać 2×500 zł, wystarczy jeden jednorazowy przelew na tę kwotę.

Konto Przekorzystne dla osób po 26 r.ż.

  Aktualne na dzień: 10 sierpnia 2022

Prowadzenie konta

0 zł

bezwarunkowo

Opłata za kartę Mastercard Debit FX

0 zł/4 zł

0 zł jeśli zapewnisz w poprzednim miesiącu jednorazowy wpływ na co najmniej 500 zł (nie liczą się wpłaty gotówki) i dokonasz co najmniej 1 płatności kartą lub aplikacją PeoPay na dowolną kwotę

Wypłaty z bankomatów Pekao

0 zł

Wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł/ 2,3% od kwoty wypłaty, minimum 5 zł;

0 zł za 2 pierwsze wypłaty w miesiącu w przypadku spełnienia obu warunków: zapewnienia jednorazowego wpływu 500 zł i jednej płatności kartą

Wypłaty z bankomatów za granicą

0 zł/ 2,3% od kwoty wypłaty, minimum 5 zł;

0 zł dla wszystkich wypłat za granicą w przypadku spełnienia obu warunków: zapewnienia jednorazowego wpływu 500 zł i jednej płatności kartą

Krajowe przelewy przez Internet

0 zł

SMS autoryzacyjny

0,20 zł

Łatwo możesz uniknąć tej opłaty – wystarczy, że będziesz potwierdzać transakcje za pomocą aplikacji mobilnej.

Podsumowanie

Po ostatnich, dość słabych promocjach od Pekao S.A. ta wydaje się o wiele lepsza. Wystarczy kilka płatności na dowolne kwoty i kilka niewielkich wpływów na konto.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w kwietniu

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w maju

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 3

 1. Natalia pisze:
  Jeżeli posiadam już konto osobiste od paru lat w PKO to nie mogę wziasc udział w promocji karty kttedytowej?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Niestety w tej promocji nie – one są łączone, trzeba założyć konto w promocji by móc skorzystać również z promocji karty.
 2. Ernest pisze:
  Dwie uwagi:
  1. Konto założone poza oddziałem ma fabryczny hamulec na 10 tys. czyli żadne operacje powyżej tej kwoty.
  2. Aby zamknąć konto np. po okresie promocji trzeba się osobiście pofatygować.

Napisz komentarz