Odbierz łatwe 200 zł w gotówce w zamian za przetestowanie Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.

Tak łatwe i atrakcyjne promocje nie zdarzają się często! Tym razem Bank Pekao naprawdę mnie zaskoczył. Zazwyczaj podchodziłam do nich dość sceptycznie.

Tym razem jest inaczej. Bank oferuje świetne konto, a dodatkowo aż 200 zł w gotówce za spełnienie naprawdę bardzo łatwych warunków. Jeśli więc szukasz nowego konta dla siebie, albo po prostu chcesz zgarnąć łatwe 200 zł na drobne wydatki, zarejestruj się od razu.

Promocja potrwa tylko do 31 sierpnia 2019 roku do godz. 23:59. Jednak warto się pospieszyć, ponieważ bank wprowadził limit. Kiedy wyczerpie się pula kont promocyjnych, ta strona przestanie działać, a Ty stracisz swoją szansę na 200 zł gwarantowanej premii.

Kto może wziąć udział w promocji?

Jeśli od 1 sierpnia 2018 roku do 31 lipca 2019 roku nie posiadałeś ani nie współposiadałeś żadnego konta osobistego w banku Pekao SA, to masz szczęście, możesz już zacząć planować, na co przeznaczysz 200 zł premii.

Jeśli posiadasz kredyt, lokatę lub kartę kredytową w Banku Pekao – również możesz wziąć udział w promocji.

Wystarczy, że otworzysz Konto Przekorzystne wraz z Kartą Rewolucyjną lub aplikacją PeoPay i wykonasz dwie proste czynności – i to wszystko. Całe 200 zł ląduje w Twojej kieszeni. To co? Nie ma na co czekać, bo limit może wyczerpać się w każdym momencie. Sprawdźmy, czy warto się w ogóle zainteresować Kontem Przekorzystnym.

Czy warto zawracać sobie głowę za “marne 200 zł”?

Takie pytanie pojawia się bardzo często. Bo przecież tyle zachodu, a to tylko głupie 200 zł. Na pewno?

Pomyśl, ile normalnie musisz pracować, żeby zarobić 200 zł na rękę? Biorąc pod uwagę, że średnie wynagrodzenie to 5060 zł brutto, musiałbyś pracować 7,5 godziny, żeby zarobić 200 zł na rękę.

Bank oferuje Ci średnią dniówkę za wykonanie czynności, które zajmą Ci raptem w sumie może 1 godzinę. Nie jest źle, prawda? Tym bardziej, że całe “zawracanie głowy” to tak naprawdę otwarcie rachunku, zapewnienie wpływu i wykonanie kilku transakcji.

Mamy czytelników, którzy biorąc udział w różnych promocjach bankowych w ciągu 3 lat “dorobili sobie” nawet 21 tys zł. Całkiem nieźle jak na zaskórniaki z samych promocji, prawda? Zamiast więc narzekać i szukać powodu, dla których 200 zł premii to “marne grosze nie warte zachodu”, lepiej zarejestruj się w promocji i zacznij zarabiać na bankach, zamiast im płacić!

Ile zapłacę za konto i kartę?

Jeżeli co miesiąc, na Twoje konto wpłynie co najmniej 500 zł i dokonasz co najmniej jednej płatności kartą lub aplikacją PeoPay na dowolną kwotę, to za konto zapłacisz:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku – jeżeli nie spełnisz powyższych warunków zapłacisz 6 zł;
 • 0 zł za obsługę karty – jeżeli nie spełnisz powyższych warunków zapłacisz 3 zł;
 • 0 zł za 2 pierwsze wypłaty z pozostałych bankomatów – jeżeli nie spełnisz powyższych warunków zapłacisz 2% od kwoty wypłaty i minimum 5 zł;
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów własnych banku;
 • 0,99 zł za wypłaty za pośrednictwem Cashback;
 • 0 zł za przelewy Elixir zlecane przez bankowość internetową oraz przez aplikację;
 • 0,20 zł za każdy sms autoryzacyjny transakcje, aby uniknąć opłaty możesz potwierdzać transakcję za pomocą aplikacji mobilnej;
 • 0 zł – za przewalutowanie transakcji;
 • 0 zł – za wypłaty gotówki zagranicą.

Dobra informacja dla osób poniżej 26 lat. Dla Was konto jest bezwarunkowo bezpłatne do czasu kiedy nie ukończycie 26 lat. Bezwarunkowo nie zapłacicie zarówno za konto, kartę oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Zgarniam gwarantowane 200 zł premii – Instrukcja w 2 prostych krokach

Krok @1. Zarejestruj się w promocji i otwórz Konto Przekorzystne

Najpóźniej do 31 sierpnia 2019 roku, do godz. 23:59 (ale najlepiej jak najwcześniej – limit) wejdź na specjalną stronę promocyjną i załóż Konto Przekorzystne. Do konta wybierz kartę Mastercard Debit FX – to jest właśnie karta rewolucyjna, która pozwoli Ci swobodnie robić zakupy zagranicą bez kosztów przewalutowania.

Rachunek możesz założyć całkowicie zdalnie w kilka minut, bez wycieczki do oddziału, czy wizyty kuriera. Wystarczy jedynie Twój dowód osobisty i selfie (jest to całkowicie bezpieczne, więc możesz czuć się spokojnie). 
Po wypełnieniu formularza otrzymasz dane do logowania. Pobierz aplikację mobilną Pekao i dalej postępuj zgodnie z poniższym filmem. 

UWAGA!! Aby otrzymać premię, musisz zarejestrować się w promocji za pomocą TEGO linka. Po wypełnieniu formularza możesz otworzyć rachunek zdalnie (o czym poniżej) lub dokończyć w oddziale banku.

Krok 1. za nami. Wcale nie było trudno, prawda? Czas na krok 2. i ostatni:

Krok @2. Przetestuj nowe Konto Przekorzystne

We wrześniu, październiku, listopadzie i grudniu (W KAŻDYM MIESIĄCU):

 • zapewnij jednorazowy wpływ na swoje konto w kwocie min. 500 zł. Nie mogą to być wpłaty gotówki, wypłaty pożyczek oraz przelewy z konta osobistego w Pekao S.A.;

ORAZ

 • wykonaj min. 1 płatność kartą lub za pomocą aplikacji PeoPay na dowolną kwotę. Wystarczy, że kupisz butelkę wody – i już, warunek spełniony.

To wszystko. Żeby nie było wątpliwości, zobaczmy przykład:

Przykład: Kasia otworzyła Konto Przekorzystne wraz z kartą Mastercard Debit FX 3 sierpnia 2019 roku. Aby otrzymać 200 zł premii, Kasia powinna we wrześniu, październiku, listopadzie i grudniu:

– zapewnić 500 zł wpływu na konto;

– wykonać 1 płatność kartą na dowolną kwotę.

Kiedy otrzymam swoją gwarantowaną premię 200 zł?

Bank wypłaci Ci premię w dwóch częściach:

 • 100 zł – za założenie konta oraz spełnienie warunków we wrześniu – max. do 15 października 2019 roku;
 • 100 zł – za spełnienie warunku w kolejnych miesiącach – max do 15 stycznia 2020 roku.

Podsumowanie

To naprawdę mega łatwa i ciekawa promocja. Wystarczy spełnić naprawdę proste warunki, a dostajesz darmowe konto oraz dodatkowo 200 zł premii w gotówce. Jeśli nie byłeś klientem Pekao, warto spróbować i samemu ocenić ten bank, zwłaszcza, że przy okazji można coś zarobić.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 25

 1. Andrzej pisze:
  Czy przelew z konta w innym banku jest dopuszczalny?
  • kazmierz odnowiciel pisze:
   podobno tak
  • Moniaki.pl pisze:
   Oczywiście że wpływem może być przelew z naszego konta w innym banku. Wykluczone są jedynie przelewy wewnętrzne. Więc jeśli to jest inny bank to nie ma żadnego problemu i 99% osób w ten sposób właśnie spełni ten warunek.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Tak, jest dopuszczalny.
 2. Roman pisze:
  wygląda że nie można ze swojego rachunku

  W przypadku wpływu na rachunek w poprzednim miesiącu kalendarzowym wynagrodzenia lub innych regularnych zasileń na kwotę jednorazowo min 500 zł (z wyłączeniem wpłat gotówkowych, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz przelewów pomiędzy rachunkami własnymi klientów) oraz dokonania w poprzednim miesiącu kalendarzowym minimum jednej transakcji bezgotówkowej kartą debetową

  • Moniaki.pl pisze:
   Roman, błędnie to interpretujesz – nie można ze swojego rachunku, ale tylko w ramach PEAKO (przelew wewnętrzny). Inny wpływ, czyli z banku z zewnątrz jak najbardziej się liczy. Nawet jeśli jest nasz.
 3. Roman pisze:
  dziękuję za wyjaśnienie to super prosta sprawa 🙂
 4. Mateusz pisze:
  Czy jest gdzieś zapis jak długo trzeba korzystać z tej karty, czy jest tylko informacja o styczniu 2020roku?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Tak naprawdę nie musisz koniecznie zamawiać karty. Jeśli warunki spełnisz przez aplikację mobilną, nie musi być karty. A jeśli ją zamówisz – to do momentu otrzymania bonusu.
 5. Jarosław pisze:
  Żona otworzyła konto przez internet 18 lipca- do tej pory nie ma umowy, karta do konta została przysłana, kontakt z infolinia trwa godzinami- kobieta nic nie może, każe się połączyć z oddziałem ,tam nikt nie odbiera- OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM – albo kupić dobre tabletki na nerwy.
 6. Hanna pisze:
  Dzień dobry, mam konto w banku spółdzielczym i właśnie na to konto wpływa mi emerytura. Jeśli otworzę konto w banku Pekao S.A. jak mam załatwić żeby emerytura wpływała na to konto?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Niektóre banki mają taką opcję, że powiadamiają pracodawcę oraz ZUS o zmianie numeru konta. Nie jestem pewna, czy Pekao tak ma, ale prz zakładaniu konta warto o to zapytać konsultanta.
 7. Sławek pisze:
  A jak już mam założone konto przekorzystne i wszystkie warunki spełnione to też mogę wziąć udział?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Niestety, promocja jest jedynie dla nowych klientów, którzy nie mieli do tej pory konta 🙁
 8. Ewa pisze:
  W czasie zakładania konta pytają czy mam kod rekomendacyjny.
  Co to jest?
  Czy jest potrzebny, żeby zyskać 200?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Nie jest potrzebny 🙂 kod rekomendacyjny jest stosowany w programach poleceń, to jest zupełnie inna promocja.
 9. Jacek pisze:
  Płatność aplikacją to po prostu płatność BLIKiem?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   W aplikacji PeoPay jest możliwość płatności przez coś na zasadzie wirtualnej karty.
 10. Grzegorz pisze:
  Niestety mam zagubiony dowod osobisty. Paszport wystarczy ?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Możesz spróbować, To w końcu też dowód tożsamości – powinno być ok.
 11. Jacek pisze:
  Mam telefon bez NFC. Pewnie aplikacja PeoPay nie umożliwia dokonywania płatności w tym wypadku?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Niestety NFC jest niezbędne. Ale zawsze możesz skorzystać ze standardowej karty 🙂
 12. marcin pisze:
  rozumiem że nie trzeba płacić aplikacja PEOPAY, wystarczy zakup poprzez kartę płatnicza ( np. zbliżeniowo)?

Napisz komentarz