Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Odbierz łatwe 200 zł w gotówce w zamian za przetestowanie Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Pekaonowy klientKonto osobiste

Tak łatwe i atrakcyjne promocje nie zdarzają się często! Tym razem Bank Pekao naprawdę mnie zaskoczył. Zazwyczaj podchodziłam do nich dość sceptycznie.

Tym razem jest inaczej. Bank oferuje świetne konto, a dodatkowo aż 200 zł w gotówce za spełnienie naprawdę bardzo łatwych warunków. Jeśli więc szukasz nowego konta dla siebie, albo po prostu chcesz zgarnąć łatwe 200 zł na drobne wydatki, zarejestruj się od razu.

Promocja potrwa tylko do 31 sierpnia 2019 roku do godz. 23:59. Jednak warto się pospieszyć, ponieważ bank wprowadził limit. Kiedy wyczerpie się pula kont promocyjnych, ta strona przestanie działać, a Ty stracisz swoją szansę na 200 zł gwarantowanej premii.

Kto może wziąć udział w promocji?

Jeśli od 1 sierpnia 2018 roku do 31 lipca 2019 roku nie posiadałeś ani nie współposiadałeś żadnego konta osobistego w banku Pekao SA, to masz szczęście, możesz już zacząć planować, na co przeznaczysz 200 zł premii.

Jeśli posiadasz kredyt, lokatę lub kartę kredytową w Banku Pekao – również możesz wziąć udział w promocji.

Wystarczy, że otworzysz Konto Przekorzystne wraz z Kartą Rewolucyjną lub aplikacją PeoPay i wykonasz dwie proste czynności – i to wszystko. Całe 200 zł ląduje w Twojej kieszeni. To co? Nie ma na co czekać, bo limit może wyczerpać się w każdym momencie. Sprawdźmy, czy warto się w ogóle zainteresować Kontem Przekorzystnym.

Czy warto zawracać sobie głowę za „marne 200 zł”?

Takie pytanie pojawia się bardzo często. Bo przecież tyle zachodu, a to tylko głupie 200 zł. Na pewno?

Pomyśl, ile normalnie musisz pracować, żeby zarobić 200 zł na rękę? Biorąc pod uwagę, że średnie wynagrodzenie to 5060 zł brutto, musiałbyś pracować 7,5 godziny, żeby zarobić 200 zł na rękę.

Bank oferuje Ci średnią dniówkę za wykonanie czynności, które zajmą Ci raptem w sumie może 1 godzinę. Nie jest źle, prawda? Tym bardziej, że całe „zawracanie głowy” to tak naprawdę otwarcie rachunku, zapewnienie wpływu i wykonanie kilku transakcji.

Mamy czytelników, którzy biorąc udział w różnych promocjach bankowych w ciągu 3 lat „dorobili sobie” nawet 21 tys zł. Całkiem nieźle jak na zaskórniaki z samych promocji, prawda? Zamiast więc narzekać i szukać powodu, dla których 200 zł premii to „marne grosze nie warte zachodu”, lepiej zarejestruj się w promocji i zacznij zarabiać na bankach, zamiast im płacić!

Ile zapłacę za konto i kartę?

Jeżeli co miesiąc, na Twoje konto wpłynie co najmniej 500 zł i dokonasz co najmniej jednej płatności kartą lub aplikacją PeoPay na dowolną kwotę, to za konto zapłacisz:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku – jeżeli nie spełnisz powyższych warunków zapłacisz 6 zł;
 • 0 zł za obsługę karty – jeżeli nie spełnisz powyższych warunków zapłacisz 3 zł;
 • 0 zł za 2 pierwsze wypłaty z pozostałych bankomatów – jeżeli nie spełnisz powyższych warunków zapłacisz 2% od kwoty wypłaty i minimum 5 zł;
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów własnych banku;
 • 0,99 zł za wypłaty za pośrednictwem Cashback;
 • 0 zł za przelewy Elixir zlecane przez bankowość internetową oraz przez aplikację;
 • 0,20 zł za każdy sms autoryzacyjny transakcje, aby uniknąć opłaty możesz potwierdzać transakcję za pomocą aplikacji mobilnej;
 • 0 zł – za przewalutowanie transakcji;
 • 0 zł – za wypłaty gotówki zagranicą.

Dobra informacja dla osób poniżej 26 lat. Dla Was konto jest bezwarunkowo bezpłatne do czasu kiedy nie ukończycie 26 lat. Bezwarunkowo nie zapłacicie zarówno za konto, kartę oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Zgarniam gwarantowane 200 zł premii – Instrukcja w 2 prostych krokach

Krok @1. Zarejestruj się w promocji i otwórz Konto Przekorzystne

Najpóźniej do 31 sierpnia 2019 roku, do godz. 23:59 (ale najlepiej jak najwcześniej – limit) wejdź na specjalną stronę promocyjną i załóż Konto Przekorzystne. Do konta wybierz kartę Mastercard Debit FX – to jest właśnie karta rewolucyjna, która pozwoli Ci swobodnie robić zakupy zagranicą bez kosztów przewalutowania.

Rachunek możesz założyć całkowicie zdalnie w kilka minut, bez wycieczki do oddziału, czy wizyty kuriera. Wystarczy jedynie Twój dowód osobisty i selfie (jest to całkowicie bezpieczne, więc możesz czuć się spokojnie). 
Po wypełnieniu formularza otrzymasz dane do logowania. Pobierz aplikację mobilną Pekao i dalej postępuj zgodnie z poniższym filmem. 

UWAGA!! Aby otrzymać premię, musisz zarejestrować się w promocji za pomocą TEGO linka. Po wypełnieniu formularza możesz otworzyć rachunek zdalnie (o czym poniżej) lub dokończyć w oddziale banku.

Krok 1. za nami. Wcale nie było trudno, prawda? Czas na krok 2. i ostatni:

Krok @2. Przetestuj nowe Konto Przekorzystne

We wrześniu, październiku, listopadzie i grudniu (W KAŻDYM MIESIĄCU):

 • zapewnij jednorazowy wpływ na swoje konto w kwocie min. 500 zł. Nie mogą to być wpłaty gotówki, wypłaty pożyczek oraz przelewy z konta osobistego w Pekao S.A. Wykluczone są również przelewy wewnętrzne pomiędzy kontami klientów;

ORAZ

 • wykonaj min. 1 płatność kartą lub za pomocą aplikacji PeoPay na dowolną kwotę. Wystarczy, że kupisz butelkę wody – i już, warunek spełniony.

To wszystko. Żeby nie było wątpliwości, zobaczmy przykład:

Przykład: Kasia otworzyła Konto Przekorzystne wraz z kartą Mastercard Debit FX 3 sierpnia 2019 roku. Aby otrzymać 200 zł premii, Kasia powinna we wrześniu, październiku, listopadzie i grudniu:

– zapewnić 500 zł wpływu na konto;

– wykonać 1 płatność kartą na dowolną kwotę.

Kiedy otrzymam swoją gwarantowaną premię 200 zł?

Bank wypłaci Ci premię w dwóch częściach:

 • 100 zł – za założenie konta oraz spełnienie warunków we wrześniu – max. do 15 października 2019 roku;
 • 100 zł – za spełnienie warunku w kolejnych miesiącach – max do 15 stycznia 2020 roku.

Podsumowanie

To naprawdę mega łatwa i ciekawa promocja. Wystarczy spełnić naprawdę proste warunki, a dostajesz darmowe konto oraz dodatkowo 200 zł premii w gotówce. Jeśli nie byłeś klientem Pekao, warto spróbować i samemu ocenić ten bank, zwłaszcza, że przy okazji można coś zarobić.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 97

 1. Andrzej pisze:
  Czy przelew z konta w innym banku jest dopuszczalny?
  • kazmierz odnowiciel pisze:
   podobno tak
  • Moniaki.pl pisze:
   Oczywiście że wpływem może być przelew z naszego konta w innym banku. Wykluczone są jedynie przelewy wewnętrzne. Więc jeśli to jest inny bank to nie ma żadnego problemu i 99% osób w ten sposób właśnie spełni ten warunek.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Tak, jest dopuszczalny.
  • Marek pisze:
   Witam
   Nie chcę pobierać aplikacji mobilnej i nigdy nie pobiorę czy mogę skorzystać z promocji dokańczając rejestrację w oddziale ?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Tak, oczywiście, że możesz podpisać umowę w oddziale.
 2. Roman pisze:
  wygląda że nie można ze swojego rachunku

  W przypadku wpływu na rachunek w poprzednim miesiącu kalendarzowym wynagrodzenia lub innych regularnych zasileń na kwotę jednorazowo min 500 zł (z wyłączeniem wpłat gotówkowych, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz przelewów pomiędzy rachunkami własnymi klientów) oraz dokonania w poprzednim miesiącu kalendarzowym minimum jednej transakcji bezgotówkowej kartą debetową

  • Moniaki.pl pisze:
   Roman, błędnie to interpretujesz – nie można ze swojego rachunku, ale tylko w ramach PEAKO (przelew wewnętrzny). Inny wpływ, czyli z banku z zewnątrz jak najbardziej się liczy. Nawet jeśli jest nasz.
 3. Roman pisze:
  dziękuję za wyjaśnienie to super prosta sprawa 🙂
 4. Mateusz pisze:
  Czy jest gdzieś zapis jak długo trzeba korzystać z tej karty, czy jest tylko informacja o styczniu 2020roku?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Tak naprawdę nie musisz koniecznie zamawiać karty. Jeśli warunki spełnisz przez aplikację mobilną, nie musi być karty. A jeśli ją zamówisz – to do momentu otrzymania bonusu.
 5. Jarosław pisze:
  Żona otworzyła konto przez internet 18 lipca- do tej pory nie ma umowy, karta do konta została przysłana, kontakt z infolinia trwa godzinami- kobieta nic nie może, każe się połączyć z oddziałem ,tam nikt nie odbiera- OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM – albo kupić dobre tabletki na nerwy.
 6. Hanna pisze:
  Dzień dobry, mam konto w banku spółdzielczym i właśnie na to konto wpływa mi emerytura. Jeśli otworzę konto w banku Pekao S.A. jak mam załatwić żeby emerytura wpływała na to konto?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Niektóre banki mają taką opcję, że powiadamiają pracodawcę oraz ZUS o zmianie numeru konta. Nie jestem pewna, czy Pekao tak ma, ale prz zakładaniu konta warto o to zapytać konsultanta.
 7. Sławek pisze:
  A jak już mam założone konto przekorzystne i wszystkie warunki spełnione to też mogę wziąć udział?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Niestety, promocja jest jedynie dla nowych klientów, którzy nie mieli do tej pory konta 🙁
 8. Ewa pisze:
  W czasie zakładania konta pytają czy mam kod rekomendacyjny.
  Co to jest?
  Czy jest potrzebny, żeby zyskać 200?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Nie jest potrzebny 🙂 kod rekomendacyjny jest stosowany w programach poleceń, to jest zupełnie inna promocja.
 9. Jacek pisze:
  Płatność aplikacją to po prostu płatność BLIKiem?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   W aplikacji PeoPay jest możliwość płatności przez coś na zasadzie wirtualnej karty.
 10. Grzegorz pisze:
  Niestety mam zagubiony dowod osobisty. Paszport wystarczy ?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Możesz spróbować, To w końcu też dowód tożsamości – powinno być ok.
 11. Jacek pisze:
  Mam telefon bez NFC. Pewnie aplikacja PeoPay nie umożliwia dokonywania płatności w tym wypadku?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Niestety NFC jest niezbędne. Ale zawsze możesz skorzystać ze standardowej karty 🙂
 12. marcin pisze:
  rozumiem że nie trzeba płacić aplikacja PEOPAY, wystarczy zakup poprzez kartę płatnicza ( np. zbliżeniowo)?
 13. Patryk pisze:
  Jeśli konto jest dodane do Wallet apple, rozwniez będzie można płacić?
  Zaliczy to jako PeoPay?
  • Patryk pisze:
   Czy sama aplikacja w sobie odpala nfc i wystarczy przyłożyć telefon do terminalu i tez zadziała?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   NFC musi być w telefonie. Jeśli jest taka opcja, to automatycznie się powinno uruchamiać przy płatności.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Konto, czy karta? Jeśli karta, to nie będzie to płatność PeoPay.
  • Patryk pisze:
   Konto. Nfc mam w telefonie. Chodzi mi czy automatycznie odpala się przy wejściu do aplikacji peopay
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Powinno się odpalać automatycznie.
 14. Anna pisze:
  Hej, unikajcie tej opcji z selfie. Bank ma to mocno niedopracowane. Lepiej od razu wybrać zawarcie umowy w oddziale. Znam już 2 osoby (w tym siebie) którym na opcji z selfie apka zawiesiła się, mieliło z godzinę (na telefonie wyświetlał się co chwilę komunikat, że system weryfikuje tożsamość), finalnie nie dało rady. Dzwonimy na infolinię spytać co w takiej sytuacji. Na infolinii banku wesoła muzyczka i zero kontaktu z konsultantem, bo wszyscy ciężko zajęci, więc wkurzeni musieliśmy się pofatygować do oddziału stacjonarnego, żeby tam nam pomogli dokończyć zawarcie umowy. Polecam wypełniać wniosek online od razu na telefonie (nie na komputerze).
 15. Kostas pisze:
  Hello could you please let me know if this promotion is available for foreign people from UK? I live in London but I travel often to Poland and the form asks me for a polish number but i don’t have unfortunately.
 16. Ania pisze:
  Czy te wpływy po 500 zł miesięcznie należy gromadzić czy można wpłacać i wypłacać?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Można wpłacać i wypłacać. Chodzi tylko o to żeby się zaksięgowały, a potem możesz przelać dalej.
 17. Rafał pisze:
  Czy po założeniu konta elektronicznie, karta zostanie automatycznie wysłana na wskazany adres? Czy należy ją osobno zamówić ?
 18. Tomasz pisze:
  Rafał,. We wniosku miałeś trzy pola, które mogłeś zaznaczyć lub odchaczyć, konto., kartę do konta oraz rachunek oszczędnościowy na 3% do 30 000 zł na 180 dni. Jeśli zaznaczyłeś to bank Ci przyśle, jeśli nie to można zamówić, ale tylko w oddziale. Karta przychodzi po około tygodniu. Na pierwszej stronie umowy masz wyszczególnione usługi o które zawarłeś umowę, jeśli nie masz pewności zapytaj na chacie (to najszybszą forma kontaktu).
 19. Milena pisze:
  Złożyłam wniosek kilkanaście minut przed północą ostatniego dnia promocji, ale wybrałam, że podpiszę umowę w oddziale. Wizyta przypadnie juz w terminie po promocji (wrzesień), czy w związku z tym załapię się do tej promocji?…
 20. Arkadiusz pisze:
  Witam. Czy płatność blikiem spełnia warunek?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Teoretycznie nie jest wyszczególniony jako wyłączony z promocji. Z drugiej strony jasno jest napisane, że ma to być płatność kartą lub przez aplikację banku. Tego bym się trzymała.
 21. Mariusz pisze:
  Czy na pewno przelew ze swojego konta w innym banku przejdzie? zrobiłem taki w poniedziałek i jest zaksięgowany jako przelew wewnętrzny
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   To aż dziwne, bo przelewy wewnętrzne są zazwyczaj w tym samym banku. W takim razie spróbuj przelewu z innego konta – znajomego, rodziny, tam gdzie nie jesteś współwłaścicielem.
 22. łukasz pisze:
  płatność blikiem się zalicza? do minimum jednej transkacji
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Tak naprawdę regulamin nie wyklucza BLIK-a, a z drugiej strony wyraźnie jest napisane, że mato być płatność kartą. A że to dowolna kwota, nie ryzykowałabym utraty premii i zrobiłabym płatność kartą na jakąś drobną kwotę.
 23. Samuel pisze:
  Czy faktycznie konieczny jest JEDEN wpływ na rachunek na min.500zł, czy tez może być KILKA wpływów, byleby były na łączną kwotę min.500zł?
 24. Damian pisze:
  Czy posiadanie karty jest obowiązkowe ? Założyłem konto w tej promocji ale wniosek.o karte jakoś nie przeszedł i mam otwarte konto ale bez karty. Wygodniej mi płacić aplikacją. Prosze o odpowiedz
 25. Marcin pisze:
  Pytanie może laickie, ale co tam 🙂

  Rozumiem, że jak na rachunek wpłynie 500 złotych, to następnie po zaksięgowaniu przelewu w PEKAO mogę zrobić przelew zwrotny i warunek wpływu 500 złotych będzie spełniony?

 26. Patrk pisze:
  Płatność aplikacja. Tylko, ze jak przechodzę do aplikacji i przykładam telefon do terminala to otwiera się applewallet. Tak tez działa?
 27. Anna pisze:
  Witam

  Czy są osoby które jeszcze nie otrzymały pierwszej transzy premii ? Mąż dostał A ja nie:(

  Co w takim przypadku ?
  Z góry dzięki za info

 28. tom pisze:
  Ja też niestety nie dostałem
 29. Patryk pisze:
  Ja również nie dostałem. Złożona reklamacja.
 30. Moniaki.pl pisze:
  Z tymi nie wypłaconymi premiami wygląda na problem techniczny. Składajcie reklamacje i powinni wypłacić. Dajcie nam znać.
 31. Mariusz pisze:
  Hej. Jeżeli kotś chce założyć darmowe konto przekorzystne w Pekao SA to zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia. Po spelnieniu warunkow ( jednorazowa wpłata na założone konto w kwocie minimum 500zł oraz minimum jedna transakcja kartą lub Blikiem do konta) otrzyma 100zl na swoje konto.
  Kod polecenia: 006xsusb5
  Wystarczy wposac go w trakcie zakladania kibta na stronie banku a 100zl wpadnie na nowe konto.
 32. Nicoletta pisze:
  Witam serdecznie, brałam udział w tej promocji i zrobiłam przelew ze swojego innego banku na właśnie to konto wykonałem teżPłatności i nic nie otrzymałem i właśnie nie wiem czy nie ma tutaj wpływu to że był przelew z mojego innego rachunku jeżeli będę pisała reklamację do banku gdzie mam się odwołać bądź czym?
  • Moniaki.pl pisze:
   Nicoletta, z tego co rozumiem nie dostałaś pierwszej premii – 100 zł która powinna być wypłacona do 15 października, bo spełnianie kolejnych warunków jeszcze trwa do grudnia.
   Przelew z Twojego rachunku w innym banku jak najbardziej liczy się w tej promocji. Upewnij się czy zrobiłaś wpływ (jednorazowo min. 500 zł) i wykonałaś conajmniej 1 płatność kartą (lub aplikacją PeoPay) we wrześniu. Koniecznie w takim razie złóż reklamację i wyjaśnij że spełniłaś warunki, a premii brak.
   Tutaj dowiesz się więcej o składaniu reklamacji w PEKAO:
   https://www.pekao.com.pl/o-banku/reklamacje/klient-indywidualny.html
 33. Jacek pisze:
  Dostał ktoś drugi przelew na 100zł?
  • Michał pisze:
   Również nie dostałem a warunki spełnione, poprzednią otrzymałem z wyprzedzeniem 11 października.
 34. Przemek pisze:
  Mi tez 11 października. Ja też czekam i do dziś maja 100 wyplacic. Trzeba sprawdzic po 17.30 bo to ostatnia sesja przelewów.
 35. Anna pisze:
  Cześć, ja jestem kolejną osobą, która nadal nie dostała drugiej transzy (100 zł). Miała być do dzisiaj (15 stycznia). Mamy godz. 19:17, więc jest już po ostatnim księgowaniu. Konto puste, a warunki spełniłam. Poprzednią transzę dostałam wcześniej – 11 października zamiast 15. Składamy reklamację do Pekao czy jeszcze czekamy ?
  • Michał pisze:
   Ja zaraz składam reklamacje.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Rekomenduję złożenie reklamacji, widzę że soro osób nie otzymało drugiego przelewu. Być może bank ma opóźnienie – to się czasami zdarza, sama pracując w banku pisałam reklamację na promocję bo nie wyrobili się z wypłatą nagrody i otrzymałam ją tydzień później.
  • Piotr pisze:
   Niestety banalny powód.. „JEDNORAZOWA wpłata POWYŻEJ minimum 500 zł” co miesiąc.. A więc daliśmy ciała – bo nikt nie skorygował ww. informacji ze wpłata 500zł nie wypełni warunku 🙁
 36. Piotr pisze:
  A wystarczyło wpłacić minimum 501zł – tak zrobilem wczesniej i dostalem I transze.. Później wpłacalem 500zł lub więcej ale nie jednorazowo no i II transzy nie mam ;(
  • Stanisław pisze:
   W moim przypadku wpływy kilkukrotnie przewyższają te wymagania, mimo to nie otrzymałem premii, więc może jeszcze dostaniesz ja w turze ze wszystkimi 🙂
 37. Piotr pisze:
  Ale ale – przepraszam moja pomyłka – w regulaminie jest „powyżej, kwoty minimum 500zł” ale slowo „powyżej” dotyczy nie kwoty ale punktu regulaminu 🙂 Ja nie dopilnowalem JEDNOTAZOWEJ kwoty 500zł w grudniu 🙁
 38. Michał pisze:
  (…) o Przekorzystne, o którym mowa w lit. b) powyżej, kwoty minimum 500 zł(z wyłączeniem wpłat
  gotówki, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów…
  Nie chodzi o kwotę powyżej 500,, minimum 500 jest, a po powyżej jest przecinek czytanie ze zrozumieniem 🙂 mają opóźnienie poczekajcie moment albo reklamacja.
 39. Anna pisze:
  Tak, ja też myślę, że słowo „powyżej” nie dotyczy kwoty 500 zł, tylko dotyczy lit. b) (o której mowa powyżej). Całe szczęście, że jest tu przecinek. Michał ma rację, wierzę w to na 99,9 %. Ja już złożyłam reklamację poprzez https://www.pekao24.pl/ – kliknęłam na pocztę/napisz wiadomość itd. no i czekamy 🙂
 40. Paweł pisze:
  Również nie otrzymałem gwarantowanych 100zł Moja żona również. Reklamacja już napisana, ciekawe ile potrwa rozpatrywanie, znając ten bank to trochę poczekamy. Po bandzie poszli, straszna kiła ten bank. Likwiduje konto zaraz po tym jak wyskoczą z kasy.
 41. Klaudiusz pisze:
  Ja też nie dostałem drugiej stówki. Nic , reklamacja będzie. Piszcie na bierząco czy wam się udało wyciągnąć to co się należy. Pozdrawiam
 42. Jacek pisze:
  Dzisiaj przelano mi drugą cześć premii.
 43. Gino pisze:
  Też jestem w gronie osób, którzy nie otrzymali premii. W moim przypadku to jest powtórka z rozrywki bo wypłata I transzy również nastąpiła dopiero po złożeniu reklamacji.
 44. Klaudiusz pisze:
  Właśnie dostałem drugą część nagrody. 100zł.
  Pozdrawiam
 45. Anna pisze:
  Wczoraj wieczorem złożona reklamacja (moja i męża). Dzisiaj kasa na koncie. Wszystko gra. Dziękuję Magdzie z Moniaki.pl za dobrą radę 🙂 Polecam złożyć reklamację.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Nie ma za co, w razie wszelkich pytań zawsze można do nas napisać, postaramy się pomóc 🙂
 46. Michał pisze:
  Ja również dostałem pieniądze na konto w dniu dzisiejszym, nie skladałem jednak reklamacji 🙂
 47. Przemysław pisze:
  I mi się dzisiaj dostało bez pisania reklamacji.

  Pozdrooo.

 48. Konrad pisze:
  Witam,

  Jestem zainteresowany założeniem konta przekorzystnego i skorzystania z oferty promocyjnej, w której mogę otrzymać 200 zł. Chciałbym potwierdzić, czy moje zrozumienie oferty jest prawidłowe.
  1. Czy przy założeniu przez aplikację konta przekorzystnego będę mógł korzystać z oferty realizowania czeków zagranicznych (UK)?
  2. Czy wybór karty Visa Debit Gold wiąże się z dodatkowymi opłatami, czy tak jak w przypadku karty wielowalutowej wystarczy, aby były realizowane miesięczne wpływy na konto w wysokości 500 zł i zrealizowanie kwestii wykorzystywania karty przy płatnościach (rozumiem, że wybór spośród tych dwóch kart jest obligatoryjny, aby odebrać kartę i móc spełnić warunki promocji)?
  3. Moja partnerka posiada rachunek w banku PEKAO i, czy w związku z tym jest jakaś promocja, z której mogłaby skorzystać moja partnerka poprzez wygenerowanie przez nią kodu rekomendacyjnego, który osobiście mógłbym użyć do założenia konta przekorzystnego?

  Z góry dziękuję za odpowiedzi.
  Pozdrawiam

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Witaj Konradzie.
   Ogólnie napisałeś komentarz pod promocją, która jest już zakończona. Tutaj masz link do obecnej edycji: https://moniaki.pl/pekao-chwyc-200zl/
   1. Jeżeli bank PEKAO S.A. oferuje usługę realizacji czeków to myślę że jak najbardziej będziesz mógł skorzystać. Konto założone przez Internet nie różni się niczym od tego założonego w oddziale (oprócz premii oczywiście). O samą usługę realizacji czeków trzeba dopytać bezpośrednio w banku, wiem że wiele banków wycofało się z tego całkowicie.
   2. Tak, kartę musisz wybrać. Różnią się tym, że kartą Gold musisz zrobić min. 4 płatności w miesiącu, inaczej kosztuje 9,99 zł miesięcznie. Warunki do tego, aby konto było bezpłatne pozostają bez zmian: 500 zł wpływu i 1 płatność kartą.
   3. Tak, Twoja partnerka może zarejestrować się w programie poleceń i przekazać Ci swój kod. Wtedy wypełniając wniosek wpisujesz go. Jeżeli spełnicie warunki promocji ona dostanie 100 zł (Ty niestety nic oprócz 200 zł za założenie konta z promocji z pierwszego linku). Szczegóły programu poleceń znajdziesz tutaj: https://moniaki.pl/polecam-przekorzystnie-pekao-s-a
 49. Paweł pisze:
  Po zakończonej promocji problem jest z zamknięciem konta. Jeżeli konto było zakładane przy użyciu aplikacji to nie ma wzoru podpisu, a wzór ten jest wymagany do zamknięcia rachunku. Paranoja, nikt nie przewidział że ktoś może chcieć zakończyć współprace z bankiem.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Paweł, a nie przyjmują po prostu wzoru podpisu w oddziale przy składaniu dyspozycji? Na ogół tak to właśnie działa, drukują kartę wzoru podpisu, podpisujesz i dalej już powinno pójść bez problemu.
 50. Paweł pisze:
  Niestety nie, zakładając konto przez aplikacje bank nie ma naszego wzoru podpisu, trzeba się udać do placówki aby taki wzór złożyć, następnie udać się kolejnego dnia zamknąć konto. Można jeszcze zastosować procedure awaryjną (uwierzytelnianie za pomocą 3 pytań), ale do niej wymagana jest zgoda kierownika placówki i również bank nie wykona jej od reki. Także powodzenia i cierpliwości z tym bankiem
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Paweł, dzięki za informację, zaskoczyłeś mnie tym przyznam szczerze. Nie miałam jeszcze okazji zamykać konta w PEKAO ale we wszystkich pozostałym bankach chyba już tak i nigdy nie było problemu z przyjęciem karty podpisu od ręki i zamknięciem konta. Chyba powinni nieco zaktualizować procedury.

Napisz komentarz