Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Płać kartą Simplicity i zgarnij słuchawki Oppo o wartości 300 zł – II edycja[+150 zł za konto osobiste]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Słuchawki bezprzewodowe OPPO Enco W31 Biały z etui ładującym.

Za co?

– Za założenie karty kredytowej Simplicity z dedykowanego linka oraz;

– zalogowanie się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej oraz;

– wykonanie płatności kartą na łączną kwotę 1500 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę kredytową.

Ile to kosztuje?

0 zł za wydanie karty; 0 zł opłaty miesięcznej za kartę jeśli wykonasz nią płatności na min. 300 zł w okresie rozliczeniowym, inaczej 12 zł – obowiązuje przez pierwsze 12 miesięcy

Kiedy bonus?

– najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji dostaniesz wiadomość w bankowości internetowej o spełnieniu przez Ciebie warunków promocji;

– najpóźniej w ciągu 60 dni od daty otrzymania wiadomości o przyznaniu nagrody zostanie ona wysłana na Twój adres korespondencyjny.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2019 roku nie posiadały w Citi Banku głównej karty kredytowej.

Do kiedy promocja?

Do 15 stycznia 2021 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Citibank przygotował właśnie promocję dla fanów muzyki i wyrazistych dźwięków. W zamian za przetestowanie karty kredytowej otrzymasz nowość na rynku – słuchawki bezprzewodowe OPPO Enco W31 w kolorze białym. Ich cena to około 300 zł.

To nie wszystko – w tej promocji będzie dużo łatwiej mieć bezpłatną kartę przez 12 miesięcy.

Jeśli lubisz łączyć promocje to załóż przy okazji bardzo fajne, całkowicie darmowe konto osobiste i zgarnij jeszcze 150 zł w gotówce.

Promocja potrwa 🗓 do 15 stycznia 2021 roku. Pamiętaj, że im szybciej założysz kartę i spełnisz warunki promocji to tym szybciej słuchawki trafią w Twoje ręce.

Oppo Enco W31

Zanim rozpoczniemy podróż przez warunki promocji warto na początku zaznajomić się bliżej z samą nagrodą.

Otrzymasz słuchawki bezprzewodowe z etui ładującym. To etui to fajna sprawa – jesteś w sklepie, wyjmujesz słuchawki przy kasie, wkładasz je do etui a one w tym czasie się ładują. Koniec z problemem rozładowanych słuchawek w najmniej dogodnym momencie. Idziesz do pracy, słuchasz muzyki, potem w czasie pracy one się ładują. Bez żadnych kabli i ładowarek.

Słuchawki są objęte 24-miesięczną gwarancją producenta. Gdyby coś się z nimi działo, zgłaszasz to bezpośrednio do Autoryzowanego Centrum Serwisowego pod adresem support.oppo.com/pl/ lub pod nr telefonu: 00 800 112 4439.

 • Czas pracy: Słuchanie muzyki: do 3,5 godz. (na pojedynczym ładowaniu) / do 15 godz. (z etui ładującym)
  Prowadzenie rozmów: do 2,5 godz. (na pojedynczym ładowaniu) / do 12 godz. (z etui ładującym)
 • Wsparcie dla inteligentnego asystenta: Asystent Google, Siri
 • Czas ładowania: 80 min (słuchawki) / 150 min (etui ładujące)
 • Rodzaj akumulatora: Litowo-jonowy
 • Czas ładowania: 80 min (słuchawki) / 150 min (etui ładujące)
 • Czułość mikrofonu: -38 dBV/Pa
 • Zasięg połączenia: 10 m
 • Wodoszczelność: IP54

TUTAJ i TUTAJ możesz poczytać, jak wypadły Enco W31 w teście na żywo. Opinie w Internecie zachęcają 🙂

Karta Simplicity – jak mieć ją za darmo

Standardowo karta Simplicity jest darmowa, jeśli wykonasz nią min. 1000 zł płatności w każdym okresie rozliczeniowym. Zakładając ją w tej promocji zyskujesz promocyjne warunki – aby nie płacić za kartę wystarczy 300 zł transakcji w każdym okresie rozliczeniowym. Warunki promocyjne obowiązują przez 12 miesięcy, po tym czasie trzeba płacić kartą na min. 1000 zł.

Aby mieć warunki promocyjne musisz również 🗓 do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu zawarcia umowy 🔎 zalogować się min. 1 raz do bankowości lub aplikacji. Nic więcej nie musisz robić – chodzi o sam fakt logowania. Nie zapomnij również o dostarczeniu dokumentów dochodowych do wniosku (o tym będzie mowa za chwilę).

Citi Simplicity w promocji Oppo

  Aktualne na dzień: 4 listopada 2020

Opłata miesięczna za kartę przez pierwsze 12 miesięcy

0 zł/12 zł

Bank zwróci opłatę miesięczną 12 zł, jeśli w danym okresie rozliczeniowym zapłacisz kartą na minimum 300 zł. Zwrot zostanie dokonany w kolejnym okresie rozliczeniowym

Opłata za kartę po 12 miesiącach

0 zł/12 zł

Bank zwróci opłatę miesięczną 12 zł, jeśli w danym okresie rozliczeniowym zapłacisz kartą na minimum 1000 zł. Zwrot zostanie dokonany w kolejnym okresie rozliczeniowym

Prowizja za transakcję bezgotówkową

0 zł

Prowizja za wypłaty z bankomatów, przelewy z karty i transakcje szczególne

10% min. 20 zł

Opłata za usługę CitiPhone

9 zł miesięcznie

Nie jest to usługa obowiązkowa – upewnij się, że masz ją wyłączoną

Opłata za usługę CitiAlerts

0 zł

Zarówno pakiet standard, jak też premium

Opłata za nadpłatę karty kredytowej

20 zł

Za nadpłatę w wysokości min. 200 zł w cyklu rozliczeniowym

RRSO

11,46%

Tylko i wyłącznie w przypadku niespłacenia karty w terminie i naliczenia opłaty miesięcznej

Okres bezodsetkowy

Do 56 dni

Prowizja za przewlutowanie transakcji

6,8%

A poniżej przedstawiam czynności, których NIE POWINIENEŚ ROBIĆ kartą kredytową – ponieważ wiąże się to z kosztami:

nie wypłacaj gotówki z bankomatu i nie rób przelewów z karty (opłata 10% kwoty transakcji, nie mniej niż 20 zł);

nie doładowuj Revoluta (opłata 10% kwoty transakcji, nie mniej niż 20 zł)

nie wykonuj transakcji u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych i w urzędach pocztowych (jest to transakcja szczególna, za którą naliczy się prowizja)

 • nie nadpłacaj karty – bank zażąda od Ciebie 20 zł za nadpłacenie karty (kwota nadpłaty min. 200 zł w okresie rozliczeniowym)
 • spłacaj kartę w terminie – okres bez odsetkowy to do 56 dni, wtedy możesz spokojnie spłacić kwotę wygenerowaną na wyciągu i nie martwić się żadnymi odsetkami. Gdybyś nie spłacił karty w terminie, RRSO wyniesie 9,59%.

Zajrzyj do naszego poradnika na temat kart kredytowych – znajdziesz tam szczegółowe informacje na temat działania kart kredytowych.

Kto może wziąć udział w promocji?

Aby otrzymać promocyjną kartę kredytową musisz spełniać kilka wymagań:

 • nie mogłeś mieć w Citibanku głównej karty kredytowej 🗓 od 1 stycznia 2019 roku;
 • musisz być pełnoletni;
 • musisz rozliczać się z podatków w Polsce (czyli być polskim rezydentem podatkowym);
 • musisz zarabiać pewną minimalną kwotę, aby zawnioskować o kartę.

O co chodzi z tą minimalną kwotą? Po prostu aby zawnioskować o kartę musisz spełniać minimalne wymagania:

 • musisz zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta)
 • musisz być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące

LUB

 • musisz prowadzić działalność gospodarczą od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł.

Na początku wspomniałam że możesz połączyć promocje i zgarnąć dwie nagrody za jednym zamachem. I jest to jak najbardziej prawda. Jeśli 🗓 od 1 stycznia 2019 nie miałeś konta osobistego w Citibanku koniecznie sprawdź poniższą promocję, w której za kilka naprawdę prostych czynności otrzymasz 150 zł w gotówce + 10 kodów na darmowe wysyłki paczek InPostem. W końcu skoro można mieć dwie nagrody za jednym zamachem to czemu nie skorzystać?

Jak odebrać słuchawki – instrukcja w 3 krokach

To wcale nie będzie trudne. Musisz tak naprawdę zawnioskować o kartę, podpisać umowę, dostarczyć dokumenty, a później płacić nią za codzienne, małe i duże zakupy. Po szczegóły zapraszam do dalszej części artykułu.

#Krok 1 – załóż kartę Simplicity

🗓 Maksymalnie do 15 stycznia 2021 roku wejdź na dedykowaną stronę i 🔎 złóż wniosek o kartę kredytową Simplicity. Sam wniosek jest bardzo prosty do wypełnienia, poradzisz sobie z nim bez trudu w 10 minut: wypełniasz swoje dane, dane o zarobkach i pracodawcy.

1. 🔎 Składasz wniosek o kartę przez dedykowaną stronę, najpóźniej do 15 stycznia 2021 roku;

2. Po wstępnej weryfikacji wniosku pojawi się propozycja karty kredytowej. Dla potrzeb tej promocji musisz 🗓 w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę 🔎 dostarczyć do banku dokumenty dochodowe (najczęściej wyciągi z konta za ostatnie 3 miesiące). Będziesz miał możliwość ich dołączenia na końcu wniosku lub zrobisz to poprzez TĘ STRONĘ.

3. Teraz musisz potwierdzić swoją tożsamość – możesz zrobić to na dwa sposoby:

 • Sposób 1 – weryfikacja biometryczna. Na podany nr telefonu otrzymujesz sms-a z linkiem oraz jednorazowy kod, dzięki którym zostaniesz przeniesiony do procesu zdalnej weryfikacji tożsamości. Musisz jeszcze udzielić zgody na ten rodzaj weryfikacji, zrobić zdjęcie dowodu osobistego oraz twarzy – i gotowe!
 • Sposób 2 – tradycyjna weryfikacja. Jeżeli nie chcesz weryfikacji za pomocą biometrii lub ten sposób nie zadziałał możesz przejść do tradycyjnego sposobu weryfikacji. Do wniosku załączasz skan/zdjęcia dowodu osobistego. Następnie będzie telefonicznie kontaktował się z Tobą konsultant banku (w ciągu kilku dni od złożenia wniosku), który potwierdzi z Tobą dane zawarte we wniosku i poinformuje o decyzji kredytowej.

4. Zostaniesz poproszony o 🔎 dostarczenie dokumentów dochodowych. Najczęściej będą to wyciągi z konta za 3 miesiące.

5. Pozostało Ci już tylko 🔎 podpisać umowę – może zostać przesłana na maila bądź też tradycyjnie kurierem – i czekać na kartę.

Podczas składania wniosku o kartę może pojawić się Tobie oferta karty kredytowej z niższym limitem, ale za to bez dokumentów dochodowych. Dla celów promocji dostarczenie dokumentów jest niezbędne by otrzymać nagrodę.

#Krok 2 – zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citi Mobile

Pierwszy krok masz już za sobą, karta szczęśliwie dotarła. Kolejnym krokiem będzie 🔎 zalogowanie się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Musisz to zrobić 🗓 nie później niż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

Jest to również warunek do tego, by nie płacić za kartę przy transakcjach na 300 zł zamiast na 1000 zł.

Przykład

Umowę podpisałeś w listopadzie. Do końca grudnia zaloguj się do bankowości internetowej lub ściągnij i aktywuj aplikację, oraz przynajmniej raz zaloguj się do niej.

#Krok 3 – płać kartą za codzienne zakupy

To już ostatni krok w tej promocji. Wystarczy że będziesz płacił swoją nową kartą za codzienne zakupy. A dokładniej, 🗓 do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę 🔎 zapłać kartą na łączną sumę min. 1500 zł.

Czyli na spełnienie ostatniego warunku masz aż 3 miesiące. Jeśli uda Ci się zapłacić kartą na wymaganą kwotę wcześniej, to tym lepiej dla Ciebie – szybciej otrzymasz nagrodę. Po prostu płać kartą za codzienne zakupy: spożywkę, bilety, paliwo, ubrania – a wymagana do promocji kwota nazbiera się bardzo szybko.

Pamiętaj – idą święta, a to najlepszy czas na płacenie kartą 🙂

Założyłeś kartę w listopadzie. Na wykonanie transakcji na łączną kwotę 1500 zł masz czas do końca lutego 2021 roku.

Poniższe transakcje nie wliczają się do promocji:

 • wypłaty gotówki z bankomatów oraz przelewy dokonywane z karty kredytowej;
 • transakcje szczególnie, czyli między innymi doładowanie popularnej karty Revolut, transakcja w urzędzie pocztowym czy też transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych ;
 • transakcje zwrócone lub anulowane – czyli zapłaciłeś kartą, ale dokonałeś zwrotu towaru i zapłacona kwota została zwrócona na rachunek karty kredytowej.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów zawartych w LISTOPADZIE

Kiedy otrzymam nagrodę?

Po dokonaniu płatności kartą na wymaganą kwotę 🗓 maksymalnie do końca kolejnego miesiąca w którym dokonałeś płatności otrzymasz w bankowości internetowej wiadomość o przyznaniu nagrody.

Następnie 🗓 w ciągu 60 dni od momentu otrzymania wiadomości otrzymasz na swój adres korespondencyjny słuchawki Oppo.

Teraz sam rozumiesz, dlaczego warto jak najszybciej spełniać warunki promocji 🙂 Im szybciej, tym szybciej otrzymasz nagrodę. Na szczęście podane wyżej terminy są to terminy maksymalne, czyli istnieje spora szansa że swoje słuchawki otrzymasz dużo wcześniej.

Pamiętaj o jednej ważnej kwestii: do momentu otrzymania nagrody Twoja karta musi być aktywna. Nie wypowiadaj umowy i nie zamykaj jej przynajmniej do tej chwili.

Przykład

Otworzyłeś kartę w listopadzie, do końca grudnia wydałeś nią 1500 zł oraz zalogowałeś się do bankowości. Do końca stycznia otrzymasz wiadomość w serwisie Citibank Online, a w ciągu 60 dni od otrzymania wiadomości zostanie wysłana nagroda.

Podsumowanie

Myślę że promocja jest zdecydowanie atrakcyjna. Zgarniasz dobrej jakości słuchawki oraz masz zdecydowanie prostsze warunki zwolnienia z opłaty miesięcznej za kartę. Powiedzmy sobie szczerze, nie każdy z nas płaci kartą na tak duże kwoty co miesiąc. A na 300 zł raczej nie będzie miał nikt problemu 🙂

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 5

 1. Karolina pisze:
  Czyli opłata miesięczna za korzystanie z karty simplicity to 12zł? Tak wynika z tabeli opłat.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tak, to jest 12 zł które bank pobiera na koniec okresu rozliczeniowego, a jeśli wykonałaś kartą odpowiednią kwotę transakcji (w tej promocji jest to 300 zł, reguluje to regulamin promocji) to opłata jest zwracana.
 2. janusz pisze:
  lajki to chyba kupione, przecież tutaj nic się nie dzieje! wystarczy spojrzeć na inne blogi, których nazwy nie będę wymieniał, mają mniej lajków a mimo to jest tam gwarno. tutaj nic albo prawie nic. i po co było kupować nic nie warte lajki?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   janusz, a może wynika to z tego że nasze artykuły są dopracowane i ludzie nie muszą w komentarzach dopytywać o wiele rzeczy? Nie martw się o stan naszych finansów, nie kupujemy lajków, znamy się na tym. Pozdrawiam i dużo pozytywnej energii życzę 🙂
 3. Krzysztof pisze:
  Witam. Ten Citi bank to porażka jak dla mnie. Zamówiłem kartę kredytową z promocją telefonu. Zamówiłem na początku września i karty nigdy nie dotarły. Piszę karty bo po miesiącu zadzwoniłem gdzie karta? Oni na to, że wysłali. Więc musiałem zastrzec kartę, której nigdy nie miałem i czekałem na druga. Oczywiście sytuacja dokładnie ta sama. Zastrzeżenie drugiej karty, która nie doszła. Oczywiście zrezygnowałem już z kolejnej karty. Za te miesiące już chcieli mi naliczyć odsetki. Ja na to proszę bardzo spotkamy się w sądzie. Bank co wysyła karty pocztą bez potwierdzenia to kpina nie bank. W bank mówi, że karta wysłana a ja na to czy osobiście? czy tylko istnieje w systemie, ze wysłana? Więc informuję jak wygląda w Citi droga przez mękę. Nidy więcej!

Napisz komentarz