PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Allegro wraz z Citibankiem rozdają GRATIS vouchery o wartości 300 zł do wykorzystania na Allegro.pl – przeczytaj instrukcję jak odebrać

Tego nikt się nie spodziewał – Allegro podjęło współpracę z Citibankiem i rozdaje vouchery o wartości 300 zł do wykorzystania na dowolny asortyment Allegro.pl.

Prześwietliłem dokładnie regulamin tej promocji i przygotowałem instrukcję krok po kroku, dzięki której łatwo zgarniesz okrągłe trzy stówki za przetestowanie DARMOWEJ karty Citi Simplicity.

A co najważniejsze – nie ma tutaj żadnych losowań! Każdy, kto wykona kroki opisane w dzisiejszym artykule – otrzymuje voucher. To nagroda GWARANTOWANA.

Promocja dostępna jest tylko przez internet i tylko na tej specjalnej stronie: https://www.online.citibank.pl/formularz/karta_kredytowa/allegro/

Co dokładnie dostajesz?

Poniżej wypunktowałem wszystkie szczegóły odnośnie vouchera:

 • Dostajesz voucher o wartości 300 zł na zakupy na Allegro.pl
 • Robiąc zakupy wpiszesz kod vouchera przy wybieraniu płatności w polu „masz kod lub kartę podarunkową?” i kwota do zapłaty zostanie obniżona o 300zł
 • Możesz te 300 zł wydać na dowolne przedmioty dostępne na Allegro.pl (nie ma wykluczeń!)
 • Nie ma minimalnej kwoty zamówienia aktywującej voucher
 • Możesz kupić jedną droższą rzecz lub kilka tańszych. Łączna kwota zamówienia zostanie obniżona o 300 zł
 • Voucher jest jednorazowy. Niestety niewykorzystana kwota przepada, więc lepiej od razu zaplanować zakupy za min. 300 zł
 • Voucher będzie ważny aż do 31.12.2017r. więc możesz go zachować i użyć np. kupując prezenty na Boże Narodzenie
 • Voucher jest oczywiście zwolniony z podatku i nie musisz się martwić formalnościami

Ponadto, jak już wspomniałem na początku liczba voucherów jest nieograniczona i nie ma żadnych losowań. Jedynym ograniczeniem jest fakt, że zgłosić się do promocji możesz tylko do 30 czerwca 2017.

Dlaczego opłaca się im dawać vouchery praktycznie za darmo?

Widzisz, najczęściej słyszaną przeze mnie obiekcją jest “nie ma nic za darmo”. To prawda. Też uważam, że w życiu nie ma nic za darmo. Za wszystko płacimy. Zazwyczaj pieniędzmi, a kiedy nie płacimy pieniędzmi to płacimy wtedy swoim czasem, zaangażowaniem, uwagą.

Zauważ, że płacisz tutaj właśnie swoim czasem i zaangażowaniem. Zaczniesz, w ramach testów, używać darmowej karty Citi Simplicity i bank liczy, że Ci się ona spodoba.

Bank współpracując z Allegro zachęca Cię praktycznie darmowym voucherem na 300 zł i ponosi ogromne koszty finansowe. Jednak kiedy przyjrzymy się temu bliżej, dla banku i Allegro.pl jest to nadal korzystna sytuacja:

 1. Nagroda jest tylko dla nowych klientów Citibanku. Chcą przyciągnąć nowe osoby, które lubią kupować na Allegro. Liczą, zostaną oni z nimi na lata i skorzystają z innych – już płatnych – produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób zostanie na dłużej.
 2. Zapewne będą dzwonić z Citibanku z propozycją dodatkowych produktów (płatnych albo darmowych ale z długim terminem przywiązania klienta), na które skusi się kolejna część uczestników.
 3. I chyba najważniejsze: Reklama w radiu i telewizji kosztuje nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując taką promocję Citibank i Allegro nie muszą się reklamować, bo ludzie sami sobie polecają tę okazję. W ten sposób obydwie marki zdobywają rozgłos i nowych klientów nie wydając nawet złotówki na reklamę. Część zaoszczędzonych pieniędzy oddają klientom w postaci vouchera i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz telewizji 🙂

Jak widzisz powyżej, wcale nie trzeba dodawać do oferty haczyków i ukrytych opłat, aby promocja opłaciła się zarówno Allegro, jak i Citibankowi.

Jaką kartę mam przetestować?

W promocji przetestujesz darmową kartę Citi Simplicity. Oprócz tego, że jest darmowa, ma również wiele innych atutów:

 • opłata za wydanie karty – 0 zł
 • opłata za korzystanie z przyznanego limitu – 0zł
 • opłata za przedłużenie karty na kolejny rok – 0zł
 • karta dostarczana pocztą – 0zł (możesz poprosić o kuriera za 30zł)
 • dostajesz dodatkową “naklejkę do płatności zbliżeniowych”, aby móc płacić nawet gdy zapomnisz portfela – 0zł
 • otrzymujesz dostęp do bankowości internetowej i możesz wygodnie śledzić swoje wydatki – 0zł
 • aż 26 dni (okres bezodsetkowy) na przelanie do Citibanku kwoty wykorzystanej z limitu – 0zł

Jedyny minus tej karty to – tak jak przy wszystkich kartach kredytowych – wysokie opłaty za korzystanie z bankomatów. Każda wypłata to koszt 3% wypłacanej kwoty (min. 10zł). Po prostu ta karta została stworzona do płatności bezgotówkowych (w sklepach i internecie) i tak należałoby jej używać.

Działa to jak zwykła karta kredytowa, którą pewnie masz teraz w swoim portfelu (a może nawet więcej niż jedną?). Z tą różnicą, że Citi Simplicity jest w pełni darmowa i dostajesz bonus w wysokości 300 zł za wyciąganie jej podczas zakupów.

Wykonaj te 3 proste kroki, aby dostać 300 zł

KROK #1 – załóż kartę

Biorąc udział w tej promocji zakładasz kartę Citi Simplicity (nie zakładasz konta jako takiego, tylko samą kartę). Wypełniasz ten formularz, jak na obrazku poniżej, a kilka dni później oddzwoni konsultant z Citibanku, odpowie na Twoje pytania i dokończycie formalności.

WAŻNE: Rozmawiając z konsultantem powiedz wyraźnie, że wybierasz premię 300 zł i nie chcesz korzystać z opcji pożyczki i “Planu Ratalnego Komfort” (nie podawaj swojego numeru konta!). Jest to opcja płatna i choć pozwala zdobyć 500 zł zamiast 300 zł, to opłaty z tym związane sprawiają, że ta opcja traci sens.

Zwyczajnie powiedz, że wybierasz premię 300 zł i zrezygnuj z opcji pożyczki – wtedy wszystko będzie dla Ciebie bezpłatne.

Do promocji dołączyć mogą wszystkie osoby, które nie miały karty głównej w Citibanku po 1 stycznia 2015. Ważne tylko, aby spełniać następujące kryteria:

a) OSOBA PRYWATNA

 • 21 lat
 • zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy – min. 3 miesiące
 • dochód w wysokości min. 1200 zł

b) FIRMA

 • osoba prowadząca powinna mieć mi. 25 lat
 • firma, powinna być prowadzona min. 2 lata

c) EMERYCI i RENCIŚCI

 • dochód w wysokości min. 1200 zł
 • dokument z decyzją o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty

Jeśli spełniasz powyższe kryteria to do promocji dołączysz w 2 minuty wypełniając formularz na tej specjalnej stronie.

Na dołączenie do promocji masz czas do 30 czerwca 2017r. do godziny 23:59.

Do końca promocji pozostało:

Zachęcam jednak nie czekać do ostatnich dni bo im szybciej wypełnisz formularz tym szybciej dostaniesz voucher do Allegro.pl na 300 zł. Poza tym… Z doświadczenia wiem, że mnóstwo osób odkłada dołączenie do promocji „na później” i albo o niej zapominają, albo dołączają ostatniego dnia wraz z setkami innych osób i procedura bankowa się wtedy mocno wydłuża.

W ciągu 3-7 dni po wypełnieniu formularza na stronie promocyjnej oddzwoni do Ciebie konsultant z Citibanku, zapyta o Twoje dochody, które są potrzebne, aby dobrać odpowiedni limit na karcie i ustali z Tobą dokument, który poświadczy ile zarabiasz.

Na przygotowanie tego dokumentu będziesz mieć spokojnie kilka dni. Zazwyczaj wystarczy wydrukować wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy.

Z konsultantem na infolinii ustalisz również termin i miejsce, pod które przyjedzie kurier z umową do podpisania. Do podpisanej umowy dołączasz wtedy ten wyciąg z konta (lub inny wybrany dokument).

I to tyle. Później należy tylko czekać na kartę, która trafi do Ciebie zwykłym listem pocztowym. Bez żadnych opłat. Ewentualnie gdybyś miał takie życzenie, to powiedz o tym konsultantowi i kartę może przywieźć kurier – kosztuje to wtedy 30 zł.

KROK #2 – zaloguj się do bankowości internetowej

Drugim krokiem w drodze po otrzymanie vouchera na 300 zł jest zalogowanie się przynajmniej jeden raz do bankowości on-line na https://www.citibankonline.pl lub do przez aplikację mobilną.

I tutaj ważny punkt – należy zrobić to najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy (sprawdź datę na dokumentach).

Oczywiście możesz się logować więcej niż 1 raz. Chodzi tylko o to, żeby nie zapomnieć o logowaniu zanim upłyną 2 pełne miesiące kalendarzowe od podpisania umowy. Najlepiej zrobić to od razu po otrzymaniu karty i mieć temat z głowy.

KROK #3 – płać kartą za zakupy

Trzecim krokiem jest płacenie za zakupy. Oczywiście przy użyciu tej testowanej karty Citi Simplicity. Będziesz robić to samo co teraz, tylko przy kasie wyciągniesz z portfela inną kartę.

Aby bank przyznał Ci voucher, musisz wydać łącznie 500 zł. Na szczęście nie musisz robić tego od razu. Masz na to 2 pełne miesiące. Kwotę tę trzeba przekroczyć do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa z bankiem.

Będziesz mieć 2 pełne miesiące, więc jestem przekonany, że 250 zł miesięcznie jest to dla Ciebie realna kwota do wydania. Do tego limitu zaliczają się wszystkie transakcje w punktach usługowo-handlowych. Czyli sklepy, markety, stacje benzynowe, fryzjer, restauracje, bary, hotele, spa i wszystkie inne miejsca, które pozwalają na płacenie kartą.

Oprócz tego zaliczone będą również transakcje za zakupy w internecie. Pamiętaj tylko żeby wybierać opcję „zapłać kartą”, w której podajesz numer karty i kod CVV z odwrotu karty.

Jak widzisz, zrealizowanie tego zadania w ciągu 2 pełnych miesięcy jest banalnie proste. Później wydaną kwotę przelewasz do Citibanku w okresie bezodsetkowym (26 dni od wystawienia wyciągu).

Pamiętaj tylko, że wypłaty z bankomatu to transakcje gotówkowe i nie liczą się do promocji. A oprócz tego są przy tym typie karty bardzo drogie (minimum 10zł za jedną wypłatę).

Bank nie zaliczy do promocji również transakcji zwróconych, zwykłych przelewów, transakcji związanych z hazardem oraz opłacania rachunków bezpośrednio przez panel bankowości internetowej Citibanku.

I to właśnie jest już cała “recepta na sukces” i zdobycie vouchera na 300 zł do Allegro.pl. Poznałeś wszystkie kroki i możesz z pełną świadomością kliknąć w poniższy link, wypełnić formularz i zgłosić się do promocji:

Wypełnij ten formularz i odbierz voucher 300zł do Allegro.pl >>
(w ciągu 3-7 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

Tu znajdziesz Twój voucher:

To już wszystko. Voucher do Allegro.pl otrzymasz do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę (data na dokumentach).

Otrzymasz go jako wiadomość prywatną w panelu bankowości internetowej. Wystarczy w odpowiednim terminie zajrzeć do panelu bankowości internetowej, skopiować kod przyznanego Ci bonu i cieszyć się z zakupów.

Tutaj będzie Twój voucher:

Wypełnij ten formularz i odbierz voucher 300zł do Allegro.pl >>
(w ciągu 3-7 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

Kiedy mogę zrezygnować z karty?

Kiedy już przetestujesz kartę Citi Simplicity i odbierzesz voucher może stać się jedna z dwóch rzeczy: karta spodoba Ci się i zechcesz zostawić ją na dłużej (w końcu jest darmowa!) albo uznasz, że jednak jej nie potrzebujesz i rozwiążesz umowę z Citibankiem.

Oczywiście nie ma żadnych zobowiązań i z karty możesz zrezygnować w dowolnym momencie po odebraniu vouchera. Obowiązuje 30 dni wypowiedzenia.

Umowę możesz wypowiedzieć:

 • w oddziale banku
 • wysyłając list polecony
 • telefonicznie
 • poprzez panel bankowości online

Kwestię tę gwarantuje XIV rozdział umowy:

Możesz zatem potraktować tę promocję jako okres testowy karty w Citibanku. W dodatku sam zdecydujesz ile będzie on trwał. Sprawdzisz, jak Ci pasuje taka karta i otrzymasz za to voucher na 300 zł do Allegro.pl.

Wypełnij ten formularz i odbierz voucher 300zł do Allegro.pl >>
(w ciągu 3-7 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

Ile potrzebujesz nadgodzin w swojej obecnej pracy,
aby zarobić 300 zł ?

Zastanów się, ile nadgodzin musiałbyś wziąć, aby dodatkowo zarobić 300 zł na zachcianki z Allegro.pl? Teraz wystarczą 22 minuty:

Czasu na wykonywanie płatności kartą nie liczę, bo i tak już robisz zakupy. Teraz po prostu wyjmiesz z portfela inną kartę.

Wszystkie formalności załatwisz zdalnie z domu. Nie musisz nawet wstawać z wygodnego fotela. Dołącz do promocji teraz klikając w poniższy link:

Wypełnij ten formularz i odbierz voucher 300zł do Allegro.pl >>
(w ciągu 3-7 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

Informacja: Często ludzie pytają mnie: “Ale co Ty w ogóle z tego masz? Dlaczego całymi dniami przesiadujesz przed komputerem pisząc o bankach?” Spieszę z odpowiedzią.

Otóż linki prezentowane na stronie to tzw. linki afiliacyjne. Oznacza to, że otrzymam od banku kilka złotych prowizji za to, że skorzystasz z tej promocji. Ciebie to nic nie kosztuje, więc możesz potraktować to jako formę podziękowania i docenienia pracy, jaką włożyłem w rzetelne prześwietlanie promocji.

I zasadniczo to już byłoby na tyle. Wiesz już wszystko o tej promocji… Teraz pozostaje Ci już tylko podjąć odpowiednią decyzję…

Dwa słowa zakończenia

Ta promocja spodobała mi się od razu, kiedy ją zobaczyłem. Po przeczytaniu regulaminu zachwyciłem się nią jeszcze bardziej bo nie zawiera żadnych haczyków. Wystarczy założyć DARMOWĄ kartę i wydać na codzienne zakupy 500 zł, aby dostać dodatkowe trzy stówki.

To tak jakbyś otrzymał 60% zwrotu za swoje codzienne zakupy. Promocja jest zdecydowanie godna polecenia.

Na koniec dodam, że regulamin promocji przewiduje również możliwość zdobycia bonusu w wysokości 500 zł. Niestety jest to już mniej korzystna opcja, ponieważ wymaga skorzystania z “Planu Ratalnego Komfort”, który kosztuje 20 zł miesięcznie plus odsetki od rat (10% rocznie).

Polecam pozostać przy opisanej w artykule opcji na łatwe 300 zł. Ta promocja zdecydowanie jest warta skorzystania.

Moja ocena promocji: 5star

Wypełnij ten formularz i odbierz voucher 300zł do Allegro.pl >>
(w ciągu 3-7 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

PS. Zainwestowałeś dobrych parę minut w przeczytanie całej instrukcji i wszystkich szczegółów. Nie zmarnuj tego czasu. Kliknij w powyższy link i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Szkoda byłoby wrócić tutaj za kilka dni i czytać od nowa.

Lista dokumentów obowiązujących w promocji: