PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Nowość w Citibanku! Załóż kartę Simplicity i odbierz w prezencie DARMOWY głośnik JBL FLIP 3

Przez jakiś czas Citibank milczał, kiedy my myśleliśmy, że to jakaś przerwa wakacyjna okazało się, że jest to cisza zapowiadająca całkiem nową, bardzo dobrą promocję. Tym razem Bank, w zamian za przetestowanie karty kredytowej Simplicity wręcza każdemu prezent w postaci głośnika JBL FLIP 3. Nagroda nie jest byle jaka ponieważ jest to sprzęt dobrej jakości o wartości ok. 360 zł!

Z kolei warunki promocji należą do wyjątkowo łatwych, wystarczy tylko za pośrednictwem specjalnej strony zawnioskować o kartę Simplicity, zalogować się do bankowości online oraz wykonać kilka płatności kartą. Dzięki temu GWARANTOWANA nagroda w postaci głośnika trafi do każdego uczestnika.

Dla kogo przeznaczona jest promocja?

Jeżeli chodzi o promocję Citibanku to tradycyjnie jest ona przeznaczona dla pełnoletnich osób, które od 1 czerwca 2015 roku nie posiadały w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej, a dodatkowo spełniają następujące wymagania:

 • są osobami fizycznymi w wieku min. 18 lat, mają zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy min. 3 miesiące oraz ich dochód wynosi min. 1 200 zł netto;
 • lub prowadzą firmę min. 2 lata oraz mają min. 18 lat oraz dochód min. 2 500 zł;
 • albo są emerytami/rencistami osiągającymi dochód min. 1 200 zł netto.

Jeżeli mieścisz się w tych wytycznych i chcesz odebrać darmowy głośnik JBL FLIP 3 to wykonaj kolejno opisane przeze mnie kroki.

>>Załóż kartę i odbierz DARMOWY głośnik JBL FLIP 3<<

Odbierz DARMOWY głośnik JBL FLIP 3?

KROK#1 rejestracja w promocji [do 4.09.2018 roku] – przejdź na stronę Banku i wypełnij formularz zgłoszeniowy podając swoje dane. Po kilku dniach (max. 14 dni) oddzwoni konsultant aby dokończyć proces rejestracji, podczas rozmowy:

 • wybierz koniecznie kartę Simplicity – jej miesięczne utrzymanie będzie bezwarunkowo darmowe;
 • zrezygnuj z naklejki zbliżeniowej – jej miesięczne utrzymanie kosztuje 5 zł;
 • poproś konsultanta o wyłączenie wszystkich ewentualnie dodatkowo płatnych usług;
 • pamiętaj, że standardowo karta przysyłana jest pocztą i za to nic nie płacisz, ale jeżeli masz życzenie to możesz zamówić kuriera, ale…wtedy musisz liczyć się z opłatą 30 zł.

>>Załóż kartę i odbierz DARMOWY głośnik JBL FLIP 3<<

Później pozostaje już tylko spotkać się z kurierem, który w specjalnej, zabezpieczonej kopercie przywiezie Ci umowę. Podpisujesz ją i wspólnie z kurierem pakujecie ją do bezpiecznej koperty razem z dokumentami o których przygotowanie poprosił Cię konsultant – paczka zostanie przekazana do banku.

#2 KROK – najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę wykonaj DWA proste zadania:

 • zaloguj się do bankowości internetowej Citibanku – najlepiej zrób to od razu jak tylko otrzymasz pocztą kartę;
 • wykonaj kartą płatności na łączną kwotę min. 1 000zł – możesz wykonać jedną płatność lub kilka, dodatkowo możesz je wykonać w sklepach stacjonarnych lub w internecie.

Czyli jeżeli umowę podpiszesz:

 • w lipcu – warunki spełniasz do końca września;
 • w sierpniu – warunki spełniasz do końca października;
 • we wrześniu – warunki spełniasz do końca listopada.

To wszystko!

Teraz czas na nagrody. Bank o przyznaniu nagrody poinformuje Cię do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia dwóch warunków – wiadomość otrzymasz w systemie bankowości online. W ciągu 30 dni od dnia poinformowania Cię o przyznaniu nagrody, zostanie ona dostarczona do Ciebie przez kuriera.

>>Załóż kartę i odbierz DARMOWY głośnik JBL FLIP 3<<

A przypominam, że nagrodą jest nowoczesny głośnik JBL FLIP 3, o którym dużo by pisać, ale przedstawię najważniejsze szczegóły:

Wskazówki dzięki którym sprawnie przejdziesz przez całą promocję

Zanim podsumuję krótko całą promocję chcę dać Ci jeszcze coś od siebie, garść przydatnych wskazówek dzięki którym promocja przebiegnie szybko i sprawnie.

W promocji zakładasz kartę kredytową, tak jak doradzałam na początku najlepiej założyć Simplicity – za jej miesięczne utrzymanie nic nie zapłacisz i to bezwarunkowo! Dzięki temu masz pewność, że promocja jest dla Ciebie faktycznie darmowa. Szczegóły:

 • opłata za wydanie karty – 0 zł
 • opłata za naklejkę zbliżeniową – 5 zł/m-c
 • opłata za korzystanie z przyznanego limitu – 0zł
 • opłata za nadwyżkę na karcie min. 200 zł – 20 zł – za nadpłatę jako nagrodę w tej promocji Bank nie pobiera prowizji
 • opłata za przedłużenie karty na kolejny rok – 0zł
 • karta dostarczana jest pocztą za 0zł
 • otrzymujesz dostęp do bankowości internetowej i możesz wygodnie śledzić swoje wydatki
 • aż 26 dni (okres bezodsetkowy) na przelanie kwoty wykorzystanej z limitu
 • NIE WYPŁACAJ PIENIĘDZY Z BANKOMATU I NIE RÓB PRZELEWÓW Z RACHUNKU KARTY – to transakcje gotówkowe za które płaci się prowizję – 8% wartości transakcji
 • Rzeczywista roczna stopa oprocentowanie – 10,47%

Pamiętaj również, że w promocji zakładasz kartę kredytową. Bank daje Ci więc swoje pieniądze, którymi możesz dysponować, ale które musisz oddać. Na całe szczęście zawsze oddajesz tylko i wyłącznie tyle ile zapłacisz kartą. Wystarczy tylko oddawać pieniądze w okresie bezodsetkowym, czyli w ciągu 26 dni od dnia wystawienia wyciągu.

W tej promocji mogę doradzić Ci np. abyś jednego dnia wykonał płatność kartą kredytową, a na na drugi dzień, po jej zaksięgowaniu od razu ją spłacił – bez czekania na wyciąg – to nic nie kosztuje! 🙂 Szybko i sprawnie – w razie pytań – służę pomocą.

Polecam Ci również zerknąć do naszego poradnika o kartach kredytowych, gdzie w prosty sposób tłumaczę ich działanie i również opisuję na co koniecznie zwrócić uwagę: https://moniaki.pl/poradnik-o-kartach-kredytowych/

Citibank proponuje dwie dodatkowe usługi: CitiPhone i CitiAlerts.

CitiPhone jest usługą płatną 6 zł/m-c i tu w rozmowie z konsultantem należy od razu poprosić o jej wyłączenie.

CitiAlerts jest usługą darmową zarówno w wersji Standard jak również Premium.

W Citibanku możesz bezpłatnie zawnioskować o zwiększenie lub zmniejszenie limitu kredytowego.

Bank używa w swojej ofercie przykładu reprezentatywnego, a najprościej ujmując mówi nam „co by było gdyby”. O co chodzi? W promocji zakładamy kartę kredytową, korzystamy więc z pieniędzy Banku, które musimy oczywiście oddać.

Jeżeli oddajemy pieniądze zgodnie z zasadami, czyli w okresie bezodsetkowym to nie płacimy żadnej prowizji do banku, ani nie dotyczy nas żadne oprocentowanie. Wykonasz płatności kartą na 100 zł, oddajesz więc w okresie bezodsetkowym tylko 100 zł – nic więcej – gwarantuję.

Może zdarzyć się jednak tak, że ktoś wykorzysta przyznany mu limit i nie spłaci należności w okresie bezodsetkowym, a rozłoży je na raty. Wtedy Bank będzie mógł nałożyć na należność oprocentowanie i pobrać dodatkowe koszty, które przedstawia właśnie w przykładzie reprezentatywnym, aby z góry poinformować klienta o procedurach.

Nie ma problemu, możesz zrezygnować z karty w każdym momencie, z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia. Wszystko wykonasz z poziomu bankowości online, co dokładnie zostało opisane w naszym poradniku: https://moniaki.pl/jak-odpowiedzialnie-korzystac-z-karty-kredytowej-i-debetowej-bonus-jak-rozwiazac-umowe-o-karte/

Jeżeli będziesz chciał rozwiązać umowę, bardzo możliwe że konsultant oddzwoni i zaproponuje Ci moneyback za płatności kartą w zamian za to, że zgodzisz się cofnąć dyspozycję. Klienci zgłaszali, że jest to nawet 10% wartości transakcji! Warto więc rozważyć taką propozycję, ale pamiętaj, że to Ty decydujesz o wszystkim. 🙂

To jedno z Waszych ulubionych pytań – nie dziwię się i dobrze, że pytacie – nie ma co decydować się na coś w ciemno, bez uzyskania dodatkowych wyjaśnień. Ze swojej strony powiem, że brałam udział w promocji Citibanku z voucherem do Morele.net i jak dla mnie – bomba – wszystko przebiegło bez problemów, szybko i sprawnie.

Moje zdanie to może być dla Ciebie za mało – rozumiem, dlatego przygotowaliśmy specjalną galerię sukcesów naszych czytelniczek, które skorzystały z poprzednich edycji promocji z voucherem do Douglasa i pochwaliły się nam swoimi zdobyczami, zapraszam:

Doskonale to rozumiem i będę wdzięczna jeżeli podzielisz się ze mną swoimi obawami, cenne uwagi zawsze są mile widziane. Poświęcę Ci czas i chętnie odpowiem na dodatkowe pytania. Postaram się jeszcze raz wszystko wytłumaczyć i rozwiać Twoje wątpliwości. Wtedy zadecydujesz czy taka promocja jest Ci potrzebna czy nie.

W razie pytań, zapraszam:
[email protected]
[email protected]
https://www.facebook.com/MoniakiPL/

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarzy 85

 1. Tomasz napisał(a):
  Pani Dominiko, ja piszę teraz do Pani pod wrażeniem tego jaką świetną pracę Pani tu wykonuje. Zacznę od tego, że śledzę Waszego bloga od dawna (z kilku promocji skorzystałem z sukcesem), przywiązuję uwagę do tego jakie macie podejście do nas, osób które czytają Wasze artykuły i dlatego chcę się podzielić moimi obserwacjami.
  Jest Pani urodzonym dyplomatą, zawsze ze spokojem i pełnym profesjonalizmem odpowiada Pani na wszystkie pytania jakie pojawiają się ba blogu i facebooku. Czuć, że od Pani bije takie ciepło i szczera chęć pomocy, zawsze można liczyć na Pani pomoc, wyjaśnienia, a nawet zwykłe dobre słowo. Czasem widzę jakie oni głupoty piszą, a Pani profesjonalnie robi swoje dbając o wizerunek Waszego bloga.
  Ale Pani nie tylko czuwa nad naszymi problemami, Pani zawsze starannie opisuje promocje, jasno i zrozumiale, nie tak jak inni byle jak, aby tylko coś było. Świetnie Pani pisze, a nam dobrze się to czyta.
  Jednym słowem uwielbiam Panią i to jak Pani pracuje i powiem Pani, że każdy bank niech żałuje, że Pani z nimi nie pracuje. Gdybym miał złożyć reklamację w banku w którym Pani pracuje to byłaby to czysta przyjemność bo wiedziałbym, że ktoś naprawdę może pomóc, a nie siedzi z fochem. Takie samo zdanie mają moi znajomi, a narzeczona jest zazdrosna, ale co tam muszę to napisać.
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Dziękuję bardzo za miłe słowa! Ja jestem tylko jednym, małym elementem bloga i mam za sobą dwa, silne, duże męskie filary i wszystko działa dobrze dzięki ich wsparciu i zaangażowaniu. 🙂 Blog to nie tylko publikowanie treści, ale również branie odpowiedzialności za to co się pisze i rozwiązywanie wszelkich Waszych wątpliwości. 🙂
  • Kamil napisał(a):
   to sa oszusci ty sie zalogujesz wykonasz dwa trzy razy płatnosci karta przez ich strone a oni dadza ci głosnik a pozniej dowiesz sie ze masz kredyt na sb albo cos innego gorszego
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Jeżeli ktoś będzie postępował zgodnie ze wskazówkami w artykule to nie ma mowy o żadnych kredytach 🙂
  • Damian napisał(a):
   Witam. Znalazłem na internecie taki sposób na pozyskanie gotówki z karty kredytowej:
   https://www.jakoszczedzic.pl/2018/06/przekaz-bankomatowy-euronet.html
   Czy korzystając z takiego przekazu euronet, citibank uzna to jako transakcję bezgotówkową i kwotę przekazu zaliczy do wymogu 1000zł transakcji bezgotówkowych w ramach promocji?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Damianie, przepraszam że musiałeś trochę poczekać na odpowiedź, ale chciałam dokładnie to sprawdzić. Ja bym się upierała, że to nie przejdzie głównie ważny jest dla mnie zapis regulaminu promocji, który definiuje to jak mają wyglądać płatności:

   „[…]dokonają Kartą lub Nośnikiem zbliżeniowym, lub Użytkownik dokona Kartą dodatkową wydaną do Karty transakcji o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 1000 PLN, które spełnią następujące kryteria:
   • będą to transakcje bezgotówkowe w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A”
   oczywiście są dwa inne wymagania, ale to jest istotne. Zaglądam więc do Regulaminu Kart i czytam o definicji transakcji bezgotówkowej i wygląda ona następująco:

   „Transakcja bezgotówkowa – płatność za nabywane towary i usługi dokonana w punktach handlowych lub usługowych, jak również płatność dokonana bez fizycznego użycia Karty, w szczególności zamówienia składane pisemnie, telefonicznie lub przez Internet”

   Kluczowe dla mnie jest „za nabywane towary i usługi” – wypłacając pieniądze nie jest płatność za towary ani usługi. Teoretycznie można myśleć, że wypłata to usługa, ale chyba nie tym razem.

   Sposób generalnie jest dobry, ale żeby z niego korzystać trzeba dokładnie sprawdzić jak Bank definiuje takie transakcje bezgotówkowe. W przypadku Citibanku nie potwierdzę, że to zadziała ponieważ w mojej ocenie taka transakcja nie spełni wymogów regulaminu.

 2. Marzena napisał(a):
  Czy klient banku moze brac udzial? Rok temu bral udzial w podobnej ofercie…
  • Moniaki.pl napisał(a):
   Nie, ponieważ promocja jest przeznaczona dla osób, które od 1 czerwca 2015 roku NIE posiadały kk w Citibanku.
 3. Marzena napisał(a):
  Dodam, ze oprocz uczestnictwa w tamtej ofercie nie mial zadnych produktow w banku.
 4. Borys napisał(a):
  Czy promocja łączy się również z tą dot. konkursu i 250 pln
 5. Adam napisał(a):
  Kiedy mogę zrezygnować z karty kredytowej i czy dzieje się to bezkosztowo? Z chęcią spróbowałbym udziału w takiej promocji, jednak karta kredytowa raczej nie będzie mi potrzebna….
 6. Paweł napisał(a):
  A cena utrzymania rachunku? (Którego nie mam jeszcze w tym banku), opłaty za korzystanie z obcych bankomatów? Opłaty za przelewy? O tym nikt nie mówi. Tylko. Darmowa karta i głośnik…
  • Moniaki.pl napisał(a):
   „Wskazówki dzięki którym sprawnie przejdziesz całą promocję” – proponuję przeczytać tę część artykułu, wszystko jest tam opisane. 🙂
 7. Michał napisał(a):
  Czy posiadanie konta w tym banku, bez karty kredytowej uniemożliwia wzięcie udziału w konkursie?
  • Moniaki.pl napisał(a):
   Jeżeli nie miałeś głównej karty kredytowej to możesz skorzystać z promocji 🙂
 8. Łukasz napisał(a):
  Szkoda, że trzeba zapłacić aż 1000 zł
  Dobra promocja dla kogoś kto ma w zamiarze kupić jakiś sprzęt do domu.
  • Adrian napisał(a):
   A po co kupować coś za 1000zł …??? masz na to 2 miesiące i można robić normalne zakupy w sklepie … na miesiąc spokojnie wyjdzie CI 1000 😉 PS wysłałem formularz wczoraj … dziś Pan dzwonił dograne wszystko telefonicznie i kazał wysłać skan dowodu oraz wpływy z wypłaty za ostatnie 3 mce … czekam na kuriera 😉
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Super! Trzymamy kciuki w takim razie 🙂
 9. Kasia napisał(a):
  Czy wpływy z wypłaty muszą być przelewami opisanymi jako „wynagrodzenie…” Czy wystarczy skan z wpłat własnych ( mam na myśli wypłatę która dostaje się do ręki i samemu wpłaca we wplatomacie)?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Chodzi Ci o udokumentowanie dochodów min. 1 200 zł?
  • Adrian napisał(a):
   Ja też mam dylemat … wysłałem im zdjęcie dowodu obie strony i wyciąg z konta z wynagrodzeniem (3 pozycje od maja do teraz ) i mecza mnie mailowo i sms zeby doslac dokumenty … o co chodzi ?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   To było przy tej promocji? Ja bym odnalazła tego maila co wysyłałeś i zachowując ciągłość wiadomości odpisała, że dokumenty zostały wysłane i prosisz o ich weryfikację. Bo rozumiem, że umowa nie została jeszcze podpisana.
 10. Adrian napisał(a):
  Ok już wyszystko jasne … chyba coś źle zrobiłem 😉 wysłałem im 3 paski z wypłat w PDF oraz skan dowodu również w PDF … poprzednio wysłałem zdjęcie dowodu w jpg … i to chyba było źle. Odebrałem maila że kurier jedzie 😉
 11. tichy napisał(a):
  Jaki jest limit na tej karcie?
 12. tichy napisał(a):
  To jeszcze zapytam czy płatności kartą wykonane przez Sprytnego Billa również się liczą do tego 1000 pln?
 13. Krzysztof napisał(a):
  Jak można zamówić taką kartę
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   A wystarczy wykonać kroki opisane w artykule 🙂 Gdyby coś było nie jasne to zapraszam na priv. 🙂
 14. lukash napisał(a):
  Witam,
  Jednym z warunkow jest : zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy min. 3 miesiące oraz ich dochód wynosi min. 1 200 zł netto;
  Czy jest to jakos weryfikowane / czy musze przedstawiac jakies dokumenty – chodzi mi o to czy musze w pracy zglaszac nowy rachunek do przelewania wynagrodzenia?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Tak, Bank może poprosić (i zazwyczaj to robi) o wyciąg z konta z 3 miesięcy ostatnich – będzie wiedział, że te min. 3 miesiące pracujesz i masz konkretne wpływy 🙂
 15. Michal napisał(a):
  Firma 2 lata. Praca na etacie 3m. To żart?
 16. Marcin napisał(a):
  Dzień dobry, mam pytanie czy nagroda jest gwarantowana dla wszystkich osób, które spełnią warunki, czy tylko dla niektórych?
  • Adrian napisał(a):
   Z tego ci widać to dla każdego do zakończenia promocji … nie widziałem tam zapisu że do wyczerpania nagród 😉
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   To nagroda gwarantowana dla wszystkich którzy spełnią warunki promocji opisane w artykule. 🙂
 17. Adrian napisał(a):
  A ja mam pytank z innej beczki 😉 Wczoraj karta przyszla – aktywowalem i porobilem 2 platnosci … dzis widze ze sa nie rozliczone natomiast limit kredytowy spadl i transakcje sa w nierozliczonych … czyli czekac az pojawia sie w rozliczonych i wtedy splacac czy juz teraz ?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Możesz spłacić teraz, a możesz poczekać aż płatności się zaksięgują, ja bym generalnie poczekała na to zaksięgowanie, tak dla świętego spokoju 🙂
 18. Michał napisał(a):
  Witam, ile mniej wiecej czeka sie na decyzje kredytowa? 5 sierpnia zakonczylem wszystkie procedury, przeslalem wszystkie potrzebne dokumenty. Do dnia dzisiejszego nie otrzymalem zadnej informacji o decyzji tym samym karty. Limitu zanizylem do 10k pln mimo proponowanego 30k pln
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   A rozmowa zakończyła się czymś w stylu „to jeszcze będziemy się kontaktować” czy „proszę oczekiwać na kuriera”?
 19. Michal napisał(a):
  Poprosili o przeslanie skanu dowodu osobistego oraz potwierdzenia wplywow z wynagrodzenia, co zrobilem. Kolejno podziekowali i poprosili o oczekiwanie na decyzje kredytowa
  • Michal napisał(a):
   U mnie sie sprawa rozwiazala. Prawdopodobnie ktos zapomnial podpiac moich dokumentow pod wniosek, dolaczyli je dopiero jak sie upomnialem. Juz jestem umowiony z kurierem na podpisenie dokumentow.
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Super! 🙂 Mam nadzieję, że teraz to już wszystko będzie z górki 🙂
 20. Adrian napisał(a):
  Ja miałem podobnie … okazało się że zdjęcie dowodu czy skan powinien być całościowy tj cały dokument widoczny i mają być obie strony … natomiast wpływy z wynagrodzenia wysłałem im wyciąg z konta ale chyba im to nie spasiło … nie wiem czemu … wysłałem pdf wygenerowany z MBANKU … póżniej wysłałem drugi raz ten sam dowód natomiast zamiast wyciągu wysłałem im 3 kwity z wypłat odemnie z roboty … i poszło 😉 Taka wskazówka … wysyłali do mnie maile chyba ze 4 z prośbą o dosłanie dokument ów co zrobiłem … i to mnie tkneło … wyślij im to może drugi raz … pliki oczywiście nie spakowane
 21. Adrian napisał(a):
  No i mogę się pochwalić 😉 przekroczony 1000zł dziś za płatności .. w sumie poszło sprawnie … teraz czekam na wiadomość o nagrodzie … jak dobrze przeczytałem ma to być we wrześniu ?
 22. Dawid napisał(a):
  Spłata „kredytu” polega na przesłaniu pieniędzy z innego źródła? Czyli jak np zrobię przelew z ing na citi to będzie spłacone?
 23. Łukasz napisał(a):
  Witam czy jeśli mam konto i karte do konta ale nie kredytową mogę skorzystac z promocji??
 24. Marek napisał(a):
  liczy się data kontaktu za pośrednictwem strony zgłoszeniowej, czy podpisania umowy? Nie wiem czy zdążę, dlatego pytam.
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Liczy się data wypełnienia formularza zgłoszeniowego 🙂 Umowę można podpisać później 🙂
 25. Adrian napisał(a):
  Wyślij zgłoszenie … to nic nie kosztuje a zapytasz się gościa jak oddzwoni 😉 najwyżej zrezygnujesz….
 26. Dawid napisał(a):
  czy wypłata gotówki w żabce będzie brana jako płatność kartą?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Nie, to będzie traktowane jako transakcja gotówkowa więc NIE będzie spełniać warunku promocji transakcji bezgotówkowej 🙂
 27. Oskar napisał(a):
  A kiedy mogę się pozbyć tej karty? I ile to ewentualnie kosztuje?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   W dowolnym momencie po odebraniu nagrody, rezygnacja z karty jest darmowa. 🙂
 28. Jurek napisał(a):
  Posiadam kartę CITIBANK® MASTERCARD® GOLD – która wg mnie jest kartą debetową – czy mogę skorzystać z tej promocji bo jak rozumiem z promocji wykluczeni sa posiadacze karty kredytowej?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Jeżeli jest to karta debetowa to jak najbardziej możesz skorzystać z tej promocji i założyć kartę kredytową. 🙂
 29. Asia napisał(a):
  Pani Dominiko,
  Wie może Pani czy da się założyć rachunek na podstawie paszportu zamiast dowodu osobistego.
  Skończyła mi się ważność dowodu i muszę wyrobić nowy.
  Dziękuję za odpowiedź.
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Asiu to zależy w jakim banku. Z tego co się orientuję to przy pomocy paszportu możesz założyć konto w PKO BP, Nest Banku, BGŻ BNP Paribas oraz Millennium Banku.
 30. Cezary napisał(a):
  Pierwszy raz bawię się w takie ‚bankowe’ promocje i zastanawiam się, na ile to jest bezpieczne? Podczas rozmowy telefonicznej podałem dużo wartościowych danych… a wysłany mail z wyciągiem i zdjęciami dowodu to już jakiś kosmos.. nie znam się, ale to chyba wystarczy, żeby potencjalny oszust wziął kredyt, który ja będę spłacał… hym…?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Wiesz co, przyznam że też miałam obawy jak zakładałam kk w Citibanku i też czułam się dziwnie podając dane przez telefon. Tylko jak ja zakładałam kk to umowę podpisywało się przy kurierze i wtedy kurierowi przekazywałam xero dowodu (to już w ogóle szaleństwo) ale generalnie skorzystałam – wszystko przebiegło bezpiecznie. Teraz dokumenty przesyła się mailem i uważam, że to jest bezpieczniejsze, a banki mają bezpieczne systemy więc nie ma obaw, że coś będzie przechwycone przez osoby niepowołane. 🙂
 31. Damian napisał(a):
  Witam. Znalazłem na internecie taki sposób na pozyskanie gotówki z karty kredytowej:
  https://www.jakoszczedzic.pl/2018/06/przekaz-bankomatowy-euronet.html
  Czy korzystając z takiego przekazu euronet, citibank uzna to jako transakcję bezgotówkową i kwotę przekazu zaliczy do wymogu 1000zł transakcji bezgotówkowych w ramach promocji Nowość w Citibanku! Załóż kartę Simplicity i odbierz w prezencie DARMOWY głośnik JBL FLIP 3?
 32. Natalia napisał(a):
  Mam pytanie: przyszła do mnie dzisiaj umowa i zastanawia mnie kilka zapisów:
  – Usługa CitiPhone – 6zł/mc (wyłączyłam wszystkie usługi w trakcie rozmowy telefonicznej),
  – usługa wydania karty – 30 zł (nie zamawiałam kuriera do karty, a taki zapis się znajduje; kurier przyniósł tylko dokumenty, w tym umowę),
  – obsługa katy – 4 zł/mc.
  Czy są to obowiązkowe opłaty? Nie znalazłam wcześniej w artykule informacji o takich zapisach. Czy mogłabym prosić kogoś o wyjaśnienie czy będę musiała ponosić te opłaty? Widziałam jeszcze informację o oprocentowaniu, ale zakładam, że jeżeli zmieszczę się w 26-dniowym okresie odsetkowym, to nie będę musiała płacić nic oprócz tego, co wydam.
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   A dasz radę wysłać mi stronę z tymi zapisami do wglądu na maila – będę to widziała to łatwiej będzie mi to wyjaśnić. Ale domyślam się, że to jakieś standardowe informacje umieszczane na umowie i nie mają pokrycia w tym przypadku 🙂
 33. Mateusz napisał(a):
  Wczoraj otrzymałem głośnik 🙂 nic to nie kosztowało – wszystko zgodnie z tym co opisaliscie 🙂 dzięki wielkie ! Myślę, że zacznę korzystać teraz z innych opisanych przez Was ofert 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Polecamy, polecamy 🙂 Ciesze się, że nagroda została Ci przyznana i że mogłeś się przekonać do działania promocji 🙂
 34. Darek napisał(a):
  Właśnie dzisiaj odebrałem głośnik. Wszystko zgodnie z artykułem, mało tego. Już 2 tygodnie po spełnieniu warunków dostałem nagrodę ! 😉
  Polecam poooolecam. Tak jak w artykule było to opisane, tak faktycznie jest.
  Pozdrawiam
 35. Damian napisał(a):
  czy przekaz bankomatowy będzie zaliczony?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Nie, raczej nie.
  • Damian napisał(a):
   W razie czego przekaz bankomatowy z euronetu citibank przyjął jako transakcję bezgotówkową i właśnie dostałem wiadomość że głośniczek już do mnie jedzie :))) Dzięki Moniaki! 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Super! Dziękujemy za informację, będzie bardzo przydatna dla innych czytelników 🙂 Oczywiście gratulujemy nagrody 🙂
 36. Adrian napisał(a):
  Witam
  Oplaty typu czynsz, woda, abonament za telefon tv, placone przez internet zaliczaja sie do transakcji bezgotówkowych?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Tak, jeżeli zapłacisz za nie kartą przy użyciu jej daty ważności, numeru i kodu ccv.
 37. Adrian napisał(a):
  Ile się czekać na informacje o otrzymaniu bonusu, zrobiłem transakcje na ponad 1000 zł spłaciłem zadłużenie jakies 2 dni temu, ale zadnej inofmacji o przyznaniu głośnika nie dostałem
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Rozumiem, że płatności były wykonane w tym miesiącu. Jeżeli tak to informacja w bankowości online przyjdzie do Ciebie do końca listopada, ale zazwyczaj następuje to szybciej trzeba więc cierpliwie poczekać 🙂

Napisz komentarz