PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Znów SPORTOWO: Odbierz 6 darmowych karnetów na siłownie o wartości 378 zł z kontem w BGŻ BNP Paribas

Widać, że promocja BGŻ BNP Paribas z karnetami na siłownię jo jedna z waszych ulubionych. Pierwsza edycja skończyła się sporo przed czasem, druga również nie trwała zbyt długo. Dlatego BGŻ BNP Paribas właśnie przygotował III edycję kultowej już promocji.

Tym razem znów do odebrania karnety do ośrodków sportowych współpracujących z OK System na terenie całego kraju. Zgarnąć można łącznie 6 karnetów o wartości 63 zł każdy co umożliwi odwiedzanie różnych obiektów, za darmo, dwa razy w tygodniu przez pół roku!

Aby odebrać karnety, konieczne jest zarejestrowanie się na tej specjalnej stronie promocyjnej i to najlepiej jak najszybciej. Teoretycznie promocja trwa do 15 lipca 2018r., ale strona promocyjna zostanie wyłączona w momencie osiągnięcia 1 500 zgłoszeń.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja została przygotowana z myślą o nowych i powracających klientach. Dokładnie uznane będą za nie wszystkie osoby, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie posiadały w BGŻ PNP Paribas (wcześniej: BGŻ i BNP) żadnego rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego.

Dobra wiadomość jest taka, że jeżeli ktoś ma konto oszczędnościowe w BGŻ Optima to jak najbardziej MOŻE skorzystać z tej promocji.

Jeżeli więc już wiesz, że spełniasz warunek nowego klienta to wystarczy, że skorzystasz z dedykowanej strony Banku i założysz Konto Optymalne, którego warunki prowadzenia kształtują się następująco, a dzięki temu zyskasz karnety na siłownię:

 • OTWARCIE I PROWADZENIE KONTA – 0 zł – bezwarunkowo (bez konieczności zapewniania stałych wpływów)
 • WYDANIE I UTRZYMANIE KARTY – 0 zł – bezwarunkowo (bez konieczności wykonywania płatności na określoną kwotę)
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash – 0 zł
 • WYPŁATY Z INNYCH BANKOMATÓW – 5 zł – warto więc unikać tego rozwiązania
 • PRZELEWY – 0 zł
 • POWIADOMIENIA SMS – 0 zł

Odbierz karnety na siłownię o wartości 378 zł

#1 KROK – złóż wniosek o Konto Optymalne z kartą

Do 15.07.2018r. (ale lepiej zrobić to szybciej – limit kont 1 500) – wejdź na stronę Banku i zarejestruj się w promocji, a podczas rejestracji zaznacz wszystkie zgody marketingowe oraz zaakceptuj regulamin promocji (wszystkie 4 okienka). Następnie złóż wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą.

>>Załóż Konto Optymalne i odbierz darmowe karnety na siłownię<<

#2 KROK – podpisz umowę i aktywuj konto

Do 31.07.2018r. – podpisz umowę o Konto z kartą w obecności kuriera.

#3 KROK – spełnij pozostałe warunki

Teraz zabieramy się już za główne warunki po spełnieniu których odbierzesz 6 karnetów. Aby je zgarnąć należy co miesiąc, w okresie od sierpnia 2018r. do stycznia 2019r. (w każdym z tych 6 miesięcy) spełniać 3 obowiązkowe warunki, a należą do nich:

  • zapewnianie wpływów na Konto Optymalne w kwocie min. 1 000 zł – może być to jednorazowy wpływ, ale równie dobrze może być to kilka wpływów (mają być zaksięgowane w danym miesiącu). Co więcej pieniądze mogą być przelane np. z Twojego konta w innym banku. Istotne jest to, że nie musisz trzymać ich na koncie, a to oznacza, że po ich zaksięgowaniu możesz zwrócić je sobie na konto;
  • wykonaj przelew za pomocą aplikacji GOmobile – należy zrobić min. 1 dowolny przelew na dowolną kwotę;
  • wykonaj płatności kartą na min. 200 zł – płatności powinny być wykonane w punktach handlowo-usługowych, transakcje powinny być wykonane i zaksięgowane w danym miesiącu. Ale żeby nie było tak kolorowo to Bank daje kilka wykluczeń, które dotyczą kodów MCC:
 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne
 • 6012 – instytucje finansowe
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
 • 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi
 • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie
 • 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna

Płać więc kartą w supermarketach, szkołach, urzędach lub na stacjach benzynowych, czyli tam gdzie standardowo płacimy kartą na co dzień. Myślę więc, że te wykluczenia nie powinny Ci w niczym przeszkadzać i zgarniesz roczny karnet na siłownię.

To wszystko!

Warunki spełnione to teraz czas na karnety. O przyznaniu pierwszego z nich będziesz poinformowany mailowo do 18.09.2018r. Sam kod otrzymasz do 20.09.2018r. w wiadomości SMS. Po otrzymaniu sma’a będziesz musiał do 26.09.2018r. zarejestrować się na stronie OKSystem i aktywować pierwszy karnet. Będziesz mógł go wykorzystać w październiku.

Jeżeli będziesz posiadał Konto Optymalne i wydaną do niego kartę to o przyznaniu kolejnych karnetów będziesz informowany do 25 dnia następującego po miesiącu spełnienia warunków, czyli np. za warunki spełnione we wrześniu otrzymasz karnet do 25 października. Będziesz mógł go wykorzystać w listopadzie.

Kolejne karnety będą już automatycznie przypisywane do Twojego konta na OK System, a nie jak było w przypadku pierwszego karnetu, że wgrywałeś go sam. Dzięki zdobytym karnetom możesz korzystać z obiektów sportowych OK System dwa razy w tygodniu.

>>Załóż Konto Optymalne i odbierz darmowe karnety na siłownię<<

OK System – gdzie skorzystać?

Do dyspozycji mamy ok. 3 500 obiektów sportowych w całym kraju. To również możliwość trenowania aż 25 różnych dyscyplin sportu. Jestem więc przekonana, że dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Dokładny spis obiektów znajdziesz na tej stronie.

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 2

 1. Maciek pisze:
  Czy ktoś może wie co dzieje się w takiej sytuacji – wziąłem udział w pierwszej edycji w tym roku, niestety w maju zapomniałem spełnić warunki otrzymania karnetu, jednak spełniłem je w czerwcu. Rozumiem, że z dniem 1 lipca mój karnet wygasa, ale tym samym z uwagi na spełnienie wymagań w czerwcu mój karnet będzie znów aktywny od 1 sierpnia, tak? Czy może nie spełniając warunków w jednym miesiącu zostałem wykluczony z promocji? Z regulaminu ciężko to wywnioskować, bank olał moje pytanie.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli dobrze rozumiem to spełniłeś warunek odbioru I karnetu, nie spełniłeś warunku odbioru II karnetu, ale spełniłeś warunki do odbioru III karnetu. 🙂 Za spełnienie warunków w czerwcu otrzymasz karnet w lipcu i będzie on ważny od sierpnia 🙂

Napisz komentarz