Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Świetna promocja znów aktywna: odbierz 300 zł do wydania na Allegro za założenie karty Simplicity

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Karta kredytowa

Citibank znów wystartował z promocją, w której do odebrania masz voucher do Allegro. Tym razem warunki jego zdobycia są jeszcze łatwiejsze niż ostatnio!

Wystarczy, że założysz kartę Simplicity w Citibanku i wykonasz nią 10 płatności (na dowolną kwotę) według harmonogramu, który rozpiszę w dzisiejszym artykule.

Kto i kiedy może skorzystać z promocji?

Jak w przypadku większości promocji Citibanku, ta promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, za których uznawane będą osoby nie posiadające kary kredytowej w Citibanku po 1 stycznia 2015 roku. Czyli jeżeli posiadałeś konto osobiste w tym banku to możesz śmiało do tej promocji przystąpić.

Dodatkowo, musimy spełnić jeszcze standardowe warunki otrzymania karty. W przypadku karty kredytowej w Citibanku będą one następujące:

 • OSOBA PRACUJĄCA W OPARCIU O UMOWĘ: wiek – min. 21 lat, dochód netto – min. 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce
 • OSOBA PROWADZĄCA WŁASNĄ FIRMĘ: wiek – min. 25 lat, prowadzenie działalności gospodarczej min. 2 lata

Do promocji mogą przystąpić również emeryci i renciści. Powinni oni spełniać kryterium dochodu, a jako dokument potwierdzający dochody będą musieli przedstawić: decyzję o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty.

Do promocji można przystąpić do 31.05.2018 roku wypełniając specjalny formularz zgłoszeniowy.

Do końca promocji pozostało:

>>Przejdź na stronę promocji i odbierz 300 zł na zakupy na Allegro<<

Jak krok po kroku odebrać 300 zł na zakupy na Allegro?

Choć Citibank tę promocję opatrzył komunikatem „RRSO wynosi 10,47% ” (wymaganym przez ustawę), to należy pamiętać, że dotyczy to tylko osób, które przekroczą okres bezodsetkowy. Wszyscy pozostali (oddający wydaną kwotę w okresie bezodsetkowym wynoszącym 26 dni) przejdą przez tę promocję bez żadnych, nawet najmniejszych opłat. A oto co należy zrobić:

#1 KROK – REJESTRACJA W PROMOCJI [wykonaj do 31 maja 2018 roku]

Pierwszy krok wykonasz zgłaszając się do promocji poprzez dedykowany formularz. Jego wypełnienie zajmie Ci ok. 2 minuty, musisz podać tylko imię, nazwisko, nr PESEL, telefon kontaktowy oraz adres e-mail. Strona promocyjna zawiera połączenie szyfrowane masz więc pewność, że Twoje dane są w pełni bezpieczne i trafią bezpośrednio do banku.

Kilka dni po wypełnieniu formularza skontaktuje się z Tobą pracownik banku.

Wspólnie dokończycie proces zakładania karty kredytowej. Dla ułatwienia sugeruję podczas rozmowy wykonać następujące kroki:

 • wybierz koniecznie kartę kredytową Simplicity – ona będzie bezwarunkowo darmowa
 • powiedz konsultantowi, że chcesz kartę bez naklejki zbliżeniowej (jest ona dodatkowo płatna)
 • ustal z konsultantem dokument potwierdzający dochody (zazwyczaj jest to wyciąg z banku z 3 ostatnich miesięcy)
 • poproś konsultanta o wyłączenie wszystkich dodatkowo płatnych usług
 • pamiętaj, że standardowo karta przysyłana jest pocztą i za to nic nie płacisz, ale jeżeli masz życzenie to możesz zamówić kuriera, ale…wtedy musisz liczyć się z opłatą 30 zł

WAŻNE: Rozmawiając z konsultantem wyraź zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych oraz zgodę na przetwarzanie danych w celu informowania o usługach oferowanych przez podmioty współpracujące z bankiem. Te dwie zgody są wymagane, aby otrzymać voucher od Citibanku. Będziesz mógł je cofnąć po odebraniu nagrody.

Po rozmowie z konsultantem odwiedzi Cię kurier z umową i wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Podpisujesz umowę i oddajesz kurierowi.

>>Przejdź na stronę promocji i odbierz 300 zł na zakupy na Allegro<<

#2 KROK – ZALOGUJ SIĘ DO BANKOWOŚCI ONLINE I WYKONAJ TRANSAKCJE KARTĄ

Kolejny prosty krok to zalogowanie się do bankowości online oraz wykonanie 10 transakcji bezgotówkowych otrzymaną kartą  (internetowo lub stacjonarnie).

Musisz to zrobić najpóźniej od momentu otrzymania karty do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania przez bank umowy o kartę (płatności mają być wykonane i zaksięgowane).

Zalogowanie się do bankowości online to mniej niż 5 minut, więc wystarczy że ustawisz sobie przypomnienie w telefonie i sprawa z głowy.

Co do płatności kartą to muszą one być wykonane

Przez dwa kolejne miesiące, po pięć płatności miesięcznie, nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy.

Oznacza to, że jeśli umowę podpiszesz:

 • w lutym to 5 płatności wykonaj w lutym i 5 płatności w marcu LUB po 5 w marcu i kwietniu
 • w marcu to 5 płatności wykonaj w marcu i 5 płatności w kwietniu LUB po 5 w kwietniu i maju
 • w kwietniu to 5 płatności wykonaj w kwietniu i 5 płatności w maju LUB po 5 w maju i czerwcu
 • w maju to 5 płatności wykonaj w maju i 5 płatności w czerwcu LUB po 5 w czerwcu i lipcu
 • w czerwcu to 5 płatności wykonaj w czerwcu i 5 płatności w lipcu LUB po 5 w lipcu i sierpniu

Regulamin promocji nie określa minimalnej kwoty tych transakcji, dlatego może nawet zapłacić 5 razy za bułki w piekarni i będzie to uznane do promocji.

W przypadku transakcji nie będą zaliczane:

 • transakcje zwrócone
 • wypłaty z bankomatów
 • transakcje w urzędzie pocztowym, kasynie i zakładzie bukmacherskim
 • przelewy z rachunku karty np. w ramach opłacenia rachunków za utrzymanie domu/mieszkania

To wszystko!

Po spełnieniu warunków, które opisałem otrzymasz voucher o wartości 300 zł do wykorzystania na Allegro. Trafi on do Ciebie najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Czyli jeżeli warunek logowania i płatności kartą spełnisz np. do końca kwietnia to voucher trafi do Ciebie do końca maja 2018 roku.

Voucher będzie znajdował się w zakładce „wiadomości” po zalogowaniu się do bankowości online. Będzie on ważny przez 4 miesiące licząc od dnia kiedy go otrzymasz.

>>Przejdź na stronę promocji i odbierz 300 zł na zakupy na Allegro<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 8

 1. Adrian pisze:
  Te vouchery (także poprzedni 400zl) to są na cały koszyk czy można jego wykorzystać przy kilku zakupach?
 2. Magik pisze:
  Błąd w dacie?

  #1 KROK – REJESTRACJA W PROMOCJI [wykonaj do 31 stycznia 2018 roku]

 3. Ozzi pisze:
  Czy umowę z bankiem można rozwiązać po otrzymaniu vouchera czy kartę należy posiadać przez okres umowy?
  • Moniaki.pl pisze:
   Po otrzymaniu nagrody można zamknąć kartę, nie trzeba utrzymywać jej przez określony czas.
 4. Mateusz pisze:
  „OSOBA PRACUJĄCA W OPARCIU O UMOWĘ: wiek – min. 21 lat, dochód netto – min. 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce”. Zgłosiłem się do promocji, mimo, iż spełniam wymóg dochodu i stażu pracy (minęło już pół roku) otrzymałem odpowiedź, iż nie mogę założyć karty, gdyż jest to moja pierwsza umowa z obecnym pracodawcą i mogę skorzystać dopiero za kolejne pół roku, po podpisaniu drugiej.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Takie są ogólne informacje, które Bank udostępnia np. przy formularzu zgłoszeniowym i do posiłkowania się nimi my jesteśmy zobowiązani. Przykro mi, ale nie mamy wpływu na wewnętrzne działania i ustalenia Banku, które nie są udostępniane wprost na stronie.

Napisz komentarz