PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Zamień 17 minut na voucher 300 zł do Allegro. Wystarczy założyć tę 1 kartę! [łatwa promocja bankowa]

Właśnie kolejna edycja bardzo łatwej promocji – Allegro współpracuje z Citibankiem i rozdaje vouchery o wartości 300 zł do wykorzystania na dowolny asortyment Allegro.pl.

Prześwietliłem dokładnie regulamin tej promocji i przygotowałem instrukcję krok po kroku. Wykonanie opisanych kroków nie powinno zająć Ci więcej niż 17 minut, a w ten prosty sposób zgarniesz okrągłe trzy stówki za założenie bezpłatnej karty Simplicity i będziesz mógł się cieszyć tańszymi, albo nawet darmowymi zakupami!

A co najważniejsze – nie ma tutaj żadnych losowań. Każdy, kto wykona kroki opisane w dzisiejszym artykule – otrzymuje voucher. To nagroda GWARANTOWANA.

Promocja dostępna jest tylko przez internet i tylko na tej specjalnej stronie: https://www.online.citibank.pl/formularz/karta-kredytowa/300zl-na-zakupy-w-allegro/.

O tym, że promocja działa, a Citibank uczciwie wysyła obiecane vouchery, najlepiej świadczą komentarze czytelników zamieszczone na naszym blogu pod opisami poprzednich edycji tej promocji:

źródło: https://moniaki.pl/odbierz-voucher-na-300-zl-lub-500-zl-do-allegro/#comment-7225

Wystarczy, że będziesz przestrzegał kroków opisanych w tym artykule i możesz zacząć już planować na co wydasz swoje 300 zł 😉 Ale zanim przejdę do dokładnej instrukcji przyjrzyjmy się najpierw samej nagrodzie:

Co dokładnie dostajesz?

Poniżej wypunktowałem wszystkie szczegóły odnośnie vouchera:

 • Dostajesz voucher o wartości 300 zł na zakupy na Allegro.pl
 • Robiąc zakupy wpiszesz kod vouchera przy wybieraniu płatności w polu „masz kod lub kartę podarunkową?” i kwota do zapłaty zostanie obniżona o 300zł
 • Możesz te 300 zł wydać na dowolne przedmioty dostępne na Allegro.pl (nie ma wykluczeń!)
 • Nie ma minimalnej kwoty zamówienia aktywującej voucher
 • Możesz kupić jedną droższą rzecz lub kilka tańszych. Mogą być od różnych sprzedawców. Łączna kwota zamówienia zostanie obniżona o 300 zł
 • Możesz również zdecydować się na jakieś drogi sprzęt i mieć go po prostu 300 zł taniej dopłacając tylko różnicę
 • Voucher jest jednorazowy (na jeden koszyk Allegro). Niestety niewykorzystana kwota przepada, więc lepiej od razu zaplanować zakupy za min. 300 zł
 • Voucher będzie ważny 4 miesiące od daty jego otrzymania.
 • Voucher jest oczywiście zwolniony z podatku i nie musisz się martwić formalnościami

Ponadto, jak już wspomniałem na początku liczba voucherów jest nieograniczona i nie ma żadnych losowań. Jedynym ograniczeniem jest fakt, że zgłosić się do promocji możesz tylko do 31 maja 2018.

Voucher nie jest imienny, więc możesz również podarować go komuś bliskiemu lub kupić za tę kwotę jakiś miły prezent. Możesz też przechować voucher kilka miesięcy (max. 4 miesiące od otrzymania) i mieć idealny prezent na urodziny lub inne święto.

Dlaczego opłaca się im dawać vouchery praktycznie za darmo?

Widzisz, najczęściej słyszaną przeze mnie obiekcją jest “nie ma nic za darmo”. To prawda. Też uważam, że w życiu nie ma nic za darmo. Za wszystko płacimy. Zazwyczaj pieniędzmi, a kiedy nie płacimy pieniędzmi to płacimy wtedy swoim czasem, zaangażowaniem, uwagą.

Zauważ, że płacisz tutaj właśnie swoim czasem i zaangażowaniem. Zaczniesz, w ramach testów, używać nowej karty Simplicity i bank liczy, że Ci się ona spodoba. Wtedy zostaniesz z nimi na dłużej – mimo, że nie ma żadnych zobowiązań.

Bank współpracując z Allegro zachęca Cię praktycznie darmowym voucherem na 300 zł i ponosi ogromne koszty finansowe. Jednak kiedy przyjrzymy się temu bliżej, dla banku jest to nadal korzystna sytuacja.

Poniżej wypisałem kilka argumentów dowodzących, że Citibankowi i Allegro taka współpraca się opłaci. Ostatni argument wyjaśnia wszystko:

 1. Nagroda jest tylko dla nowych klientów Citibanku. Chcą przyciągnąć nowe osoby, które lubią kupować na Allegro. Liczą, zostaną oni z nimi na lata i skorzystają z innych – już płatnych – produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście zostanie na dłużej.
 2. Zapewne będą dzwonić z Citibanku z propozycją dodatkowych produktów (płatnych albo darmowych ale z długim terminem przywiązania klienta), na które skusi się kolejna część uczestników.
 3. I chyba najważniejsze: Reklama w radiu i telewizji kosztuje nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując taką promocję Citibank i Allegro nie muszą się reklamować, bo ludzie sami sobie polecają tę okazję. W ten sposób obydwie marki zdobywają rozgłos i nowych klientów nie wydając nawet złotówki na reklamę. Część zaoszczędzonych pieniędzy oddają klientom w postaci vouchera i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz telewizji 🙂

Jak widzisz powyżej, wcale nie trzeba dodawać do oferty haczyków i ukrytych opłat, aby promocja opłaciła się zarówno Allegro, jak i Citibankowi. Po prostu znają swoje statystyki i wiedzą, że część zadowolonych klientów zostanie z nimi na dłużej. Dla nich najważniejsze jest, żebyś przetestował ich produkt i żeby mieli okazję przekonać Cię, że jest świetny.

Jaką kartę mam przetestować?

W promocji przetestujesz darmową kartę Citi Simplicity. Oprócz tego, że jest darmowa, ma również wiele innych atutów:

 • opłata za wydanie karty – 0 zł
 • opłata za korzystanie z przyznanego limitu – 0 zł
 • opłata za przedłużenie karty na kolejny rok – 0 zł
 • karta dostarczana pocztą za 0 zł (możesz poprosić o kuriera za 30zł)
 • otrzymujesz dostęp do bankowości internetowej i możesz wygodnie śledzić swoje wydatki
 • aż 26 dni (okres bezodsetkowy) na przelanie do Citibanku kwoty wykorzystanej z limitu licząc od momentu wystawienia wyciągu
 • rzeczywista roczna stopa oprocentowania – 10,47% (dotyczy tylko wydanej kwoty, której nie zwrócisz terminowo)

Jedyny minus tej karty to – tak jak przy wszystkich kartach kredytowych – wysokie opłaty za korzystanie z bankomatów. Każda wypłata to koszt 8% wypłacanej kwoty (min. 10zł). Po prostu ta karta została stworzona do płatności bezgotówkowych (w sklepach i internecie) i tak należałoby jej używać.

Działa to jak zwykła karta kredytowa, którą pewnie masz teraz w swoim portfelu (a może nawet więcej niż jedną?). Z tą różnicą, że Citi Simplicity jest w pełni darmowa i dostajesz bonus w wysokości 300 zł.

A teraz zapraszam Cię do szczegółowej instrukcji, która krok po kroku pokaże Ci co dokładnie trzeba zrobić, aby otrzymać voucher 300 zł do Allegro.

Wykonaj te 3 proste kroki, aby dostać 300 zł

KROK #1 – zarejestruj się w promocji

Biorąc udział w tej promocji zakładasz kartę Citi Simplicity (nie zakładasz konta jako takiego, tylko samą kartę). W celu zarejestrowania w promocji wypełniasz formularz, jak na obrazku poniżej, a kilka dni później oddzwoni konsultant z Citibanku, odpowie na Twoje pytania i dokończycie formalności.

Do promocji dołączyć mogą wszystkie osoby, które nie miały karty głównej w Citibanku po 1 stycznia 2015. Ważne tylko, aby spełniać następujące kryteria:

a) OSOBA PRYWATNA

 • 21 lat
 • zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy – min. 3 miesiące
 • dochód w wysokości min. 1200 zł

b) FIRMA

 • osoba prowadząca powinna mieć mi. 25 lat
 • firma, powinna być prowadzona min. 2 lata

c) EMERYCI i RENCIŚCI

 • dochód w wysokości min. 1200 zł
 • dokument z decyzją o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty

Jeśli spełniasz powyższe kryteria to do promocji dołączysz w 2 minuty wypełniając formularz na tej specjalnej stronie.

Na dołączenie do promocji masz czas do 31 maja 2018r. do godziny 23:59.

Do końca promocji pozostało:

Zachęcam jednak nie czekać do ostatnich dni bo im szybciej wypełnisz formularz tym szybciej dostaniesz voucher do Allegro.pl na 300 zł. Poza tym… Z doświadczenia wiem, że mnóstwo osób odkłada dołączenie do promocji „na później” i albo o niej zapominają, albo dołączają ostatniego dnia wraz z setkami innych osób i procedura bankowa się wtedy mocno wydłuża.

 

KROK #2 – wyraź zgody marketingowe

W ciągu 2-5 dni po wypełnieniu formularza na stronie promocyjnej oddzwoni do Ciebie konsultant z Citibanku, zapyta o Twoje dochody, które są potrzebne, aby dobrać odpowiedni limit na karcie.

Rozmawiając z konsultantem KONIECZNIE wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (wymaga tego regulamin promocji).

Z konsultantem na infolinii ustalisz również termin i miejsce, pod które przyjedzie kurier z umową do podpisania.

 

KROK #3 – zapłać kartą 10 razy za zakupy

Po wyrażeniu zgód marketingowych i podpisaniu umowy, należy tylko czekać na list, w którym będzie zamówiona karta Simplicity.

Aktywuj ją przez internet (dostaniesz dołączoną instrukcję jak to zrobić), a następnie wykonaj tą kartą minimum po 5 dowolnych transakcji (w sklepach lub internecie) w dwóch kolejnych miesiącach.

Następnie wydaną kwotę przelewaj regularnie do Citibanku, aby uniknąć niepotrzebnych opłat.

Tu znajdziesz Twój voucher:

To już wszystko. Voucher do Allegro.pl otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki (dlatego im szybciej je spełnisz tym lepiej bo szybciej otrzymasz voucher!).

Otrzymasz go jako wiadomość prywatną w panelu bankowości internetowej. Wystarczy w odpowiednim terminie zajrzeć do panelu bankowości internetowej, skopiować kod przyznanego Ci bonu i cieszyć się z zakupów.

Tutaj będzie Twój voucher:

Wypełnij ten formularz i odbierz voucher 300zł do Allegro.pl >>
(w ciągu 2-5 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

Kiedy mogę zrezygnować z karty?

Kiedy już przetestujesz kartę Citi Simplicity i odbierzesz voucher może stać się jedna z dwóch rzeczy: karta spodoba Ci się i zechcesz zostawić ją na dłużej (w końcu jest darmowa!) albo uznasz, że jednak jej nie potrzebujesz i rozwiążesz umowę z Citibankiem.

Oczywiście nie ma żadnych zobowiązań i z karty możesz zrezygnować w dowolnym momencie po odebraniu vouchera. Obowiązuje 30 dni wypowiedzenia.

Umowę możesz wypowiedzieć:

 • w oddziale banku
 • wysyłając list polecony
 • telefonicznie
 • poprzez panel bankowości online

Kwestię tę gwarantuje XIV rozdział umowy:

Możesz zatem potraktować tę promocję jako okres testowy karty w Citibanku. W dodatku sam zdecydujesz ile będzie on trwał. Sprawdzisz, jak Ci pasuje taka karta i otrzymasz za to voucher na 300 zł do Allegro.pl.

Jeśli dojdziesz do wniosku, że jej nie potrzebujesz, to wystarczy kilka kliknięć w panelu online lub jeden telefon do Citibanku, aby wypowiedzieć umowę.

Wypełnij ten formularz i odbierz voucher 300zł do Allegro.pl >>
(w ciągu 2-5 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

Ile potrzebujesz nadgodzin w swojej obecnej pracy,
aby zarobić 300 zł ?

Zastanów się, ile nadgodzin musiałbyś wziąć, aby dodatkowo zarobić 300 zł na zachcianki z Allegro.pl? Teraz wystarczy mniej niż 17 minuty:

Czasu na wykonywanie płatności kartą nie liczę, bo i tak już robisz zakupy. Teraz po prostu wyjmiesz z portfela inną kartę.

Wszystkie formalności załatwisz zdalnie z domu. Nie musisz nawet wstawać z wygodnego fotela. Zapomnij o staniu w długich kolejkach i traceniu cennego czasu. Kurier z umową przyjedzie do Twojego domu lub biura, a Ty w łatwy sposób zarobisz dodatkowe 300 zł. Dołącz do promocji teraz klikając w poniższy link:

Wypełnij ten formularz i odbierz voucher 300zł do Allegro.pl >>
(w ciągu 2-5 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

Informacja: Często ludzie pytają mnie: “Ale co Ty w ogóle z tego masz? Dlaczego całymi dniami przesiadujesz przed komputerem pisząc o bankach?”. Spieszę z odpowiedzią.

Otóż linki prezentowane na tej stronie to tzw. linki afiliacyjne. Oznacza to, że otrzymam od banku kilka złotych prowizji za to, że skorzystasz z tej promocji. Ciebie to nic nie kosztuje, więc możesz potraktować to jako formę podziękowania i docenienia pracy, jaką włożyłem w rzetelne prześwietlanie promocji. To taki układ wygrany-wygrany, w którym Ty dostajesz voucher 300 zł, a ja dodatkowe kilka złotych za wyjaśnienie Ci wszystkich szczegółów.

I zasadniczo to już byłoby na tyle. Wiesz już wszystko o tej promocji… Teraz pozostaje Ci już tylko podjąć odpowiednią decyzję…

Dwa słowa zakończenia

Ta promocja spodobała mi się od razu, kiedy ją zobaczyłem. Po przeczytaniu regulaminu zachwyciłem się nią jeszcze bardziej bo nie zawiera żadnych haczyków. Wystarczy założyć DARMOWĄ kartę i wykonać 5 płatności kartą na dowolną kwotę, aby dostać dodatkowe trzy stówki do Allegro.pl.

Promocja jest zdecydowanie godna polecenia.

Moja ocena promocji: 5star

Wypełnij ten formularz i odbierz voucher 300zł do Allegro.pl >>
(w ciągu 2-5 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

PS. Zainwestowałeś dobrych parę minut w przeczytanie całej instrukcji i wszystkich szczegółów. Nie zmarnuj tego czasu. Kliknij w powyższy link i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Szkoda byłoby wrócić tutaj za kilka dni i czytać od nowa.

Lista dokumentów obowiązujących w promocji: