PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Odbierz 15 000 pkt wartych 300 zł w Programie Priceless Specials dzięki karcie Simplicity od Citibanku

Citibank przyzwyczaił nas do promocji, w których możemy odebrać konkretne nagrody – głośniki, telefony, pieniądze lub vouchery. Wszystkie zawsze cieszyły się bardzo dużą popularnością – z każdej promocji korzystały setki klientów. Każdy jednak musiał odebrać taką nagrodę jaką przewidział Bank.

Tym razem Citibank zafundował nam promocję, w której to uczestnik wybiera sobie nagrodę jaką chce odebrać – proste i uczciwe. Wystarczy tylko wykonać kilka płatności kartą, za które otrzymamy 15 000 punktów, które będą wymienne na nagrody o wartości nawet 300 zł. Oczywiście można zebrać więcej punktów i wymienić je na droższe nagrody – wszystko zależy od klienta.

Co trzeba zrobić, aby zebrać jak najwięcej punktów i odebrać najlepsze nagrody? Jak zamieniać punkty na nagrody? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w dzisiejszym artykule. Po jego lekturze, promocja będzie dla Ciebie bajecznie prosta.

300 zł za 15 000 punktów – jak to działa?

Wszystko za sprawą programu Priceless Specials, który jest prowadzony dla posiadaczy kart płatniczych z logiem MasterCard lub Maestro. Mechanizm jego działania jest bardzo prosty – rejestrujesz kartę w programie, a następnie wykonujesz płatności kartą w punktach handlowo-usługowych będących partnerami programu.

Za każdą płatność otrzymujesz określoną ilość punktów, które są dopisywane na Twoim koncie w programie. Zebrane punkty możesz wymienić na dowolne nagrody z katalogu nagród, których wartość jest zależna od tego ile masz punktów. Mogą to być vouchery do różnych sklepów (Allegro, Wólczanka itp.), miksery, ekspresy do kawy, wiertarki itd.

Przyznam się, że jestem zarejestrowana w programie Priceless Specials, zbieram punkty, oczywiście nie jakoś nerwowo, na siłę żeby mieć ich koniecznie jakoś najwięcej. Po prostu płacę kartą a one same się odkładają.

Pisząc ten artykuł, zajrzałam na mój profil i ku mojemu zdziwieniu, widzę że ilość punktów jakie posiadam pozwala mi na wymianę ich na akcesoria, które będą prezentami gwiazdkowymi dla moich bliskich.

W promocji Citibanku, o której dziś będziesz mógł przeczytać, dowiesz się jak w prosty sposób Ty odbierzesz 15 000 punktów, które będziesz mógł wymienić na nagrodę/dy np. 18 biletów do kina lub blender.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja została przygotowana z myślą o nowych klientach, a dokładnie osobach, które od 1 stycznia 2017 roku nie posiadały głównej karty kredytowej w Citibanku. Dodatkowo każdy powinien spełniać następujące wymagania:

 • być osobą w wieku min. 18 lat, mającą zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy min. 3 miesiące oraz dochód min. 1 200 zł netto;
 • lub osobą prowadzą firmę min. 2 lata oraz mającą min. 18 lat oraz dochód min. 2 500 zł;
 • lub emerytami/rencistami osiągającymi dochód min. 1 200 zł netto.

Jeżeli spełniasz te warunki Citibanku i chcesz skorzystać z promocji oraz odebrać 15 000 punktów w programie Priceless Specials to konieczne będzie założenie karty kredytowej Simplicity na tej specjalnej stronie promocyjnej.

Karta Simplicity – jak to działa? 

Jeżeli ktoś z Was jeszcze nie miał styczności z kartą Simplicity to jestem przekonany, że taka podstawowa garść informacji będzie bardzo pomocna:

 • brak opłaty miesięcznej oraz rocznej za kartę – nie tracisz pieniędzy na opłaty;
 • brak opłat za korzystanie z przyznanego na karcie limitu;
 • brak opłaty za powiadomienia SMS – dzięki bezpłatnym powiadomieniom SMS zawsze wiesz jakich transakcji dokonałeś i jaki jest Twój limit zadłużenia;
 • spłacając kartę w okresie bezodsetkowym – masz gwarancję, że zawsze spłacasz tylko tyle ile wydasz kartą;
 • karta Simplicity to najpopularniejsza karta kredytowa na rynku, a o jej atrakcyjności przekonali się nasi czytelnicy;
 • dla swoich klientów Citibank bardzo często organizuje promocje wewnętrzne np. programy poleceń z atrakcyjnymi nagrodami lub inne, równie proste promocje;
 • z kartą nie związujesz się na zawsze – a to oznacza, że po odebraniu nagrody w promocji możesz ją bez problemu zamknąć w dowolnym momencie;
 • RRSO 10,34% – oprocentowanie naliczane tylko i wyłącznie wtedy kiedy ktoś wykorzysta cały przyznany na karcie limit od razu np. w pierwszym miesiącu i nie spłaci terminowo karty.

Posiadając taką kartę trzeba pamiętać, aby nie wypłacać nią pieniędzy z bankomatu – jest to dodatkowo płatne. Nie należy również robić przelewów z karty – także są płatne. Warto pamiętać o tym, że posiadanie nadpłaty na koncie karty w kwocie min. 200 zł i więcej będzie płatne 20 zł.

Po wiele innych wskazówek zapraszam do naszego darmowego poradnika o kartach kredytowych – cieszy się on ogromną popularnością wśród naszych czytelników.

Jak krok po kroku odebrać 15 000 punktów?

KROK#1 rejestracja w promocji [do 12.02.2019 roku] – przejdź na stronę Banku i wypełnij formularz zgłoszeniowy podając swoje dane. Po kilku dniach oddzwoni konsultant Banku, aby dokończyć proces rejestracji i wspólnie z Tobą złożyć wniosek o kartę Simplicity. Podczas rozmowy:

 • wybierz koniecznie kartę Simplicity – jej miesięczne utrzymanie będzie bezwarunkowo darmowe;
 • zrezygnuj z naklejki zbliżeniowej – jej miesięczne utrzymanie kosztuje 5 zł;
 • wyraź zgodę na przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych (również telefonicznie), w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej;
 • pamiętaj, że standardowo karta przysyłana jest pocztą i za to nic nie płacisz, ale jeżeli masz życzenie to możesz zamówić kuriera, ale…wtedy musisz liczyć się z opłatą 30 zł.

Później pozostaje już tylko dostarczenie, ustalonego z konsultantem podczas składania wniosku, dokumentu potwierdzającego dochody (Bank ułatwia to klientom i pozwala wysyłać scany mailem). Na koniec podpisujesz umowę.

KROK#2 spełnienie 2 pierwszych warunków – nie później niż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę, spełnij dwa warunki:

Czyli jeżeli umowa będzie podpisana w grudniu to te dwa kroki wykonujesz od momentu otrzymania karty do końca stycznia 2019 roku. Gdybyś podpisał umowę w styczniu to również spełniasz warunki od momentu otrzymania karty do końca lutego 2019 roku. W przypadku podpisania umowy w lutym – warunki spełniamy do końca marca 2019 roku.

KROK#3 aktywnie płać kartą – w każdym z 3 kolejnych miesięcy, począwszy od pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę, wykonuj płatności kartą na łączną kwotę min. 500 zł (w każdym miesiącu). Płatności muszą spełniać następujące warunki:

 • będą to transakcje bezgotówkowe, wykonane u tych Partnerów Programu; a wśród nich jest m.in. Carrefour, stacje benzynowe CircleK, RTV Euro AGD, LuxMed, Douglas i wiele innych;
 • nie mogą być przelewami z karty oraz transakcjami zwróconymi.

Czyli jeżeli umowa będzie podpisana w grudniu to płatności na 500 zł wykonujesz w styczniu, lutym oraz marcu. W przypadku podpisania umowy w styczniu płatności na 500 zł mają być wykonane w lutym, marcu oraz kwietniu. Gdyby ktoś podpisał umowę w lutym to płatności wykonuje w marcu, kwietniu i maju.

WSKAZÓWKA: 

Na pierwszy rzut oka wydanie 500 zł u partnerów może wydawać się dość trudne. Z drugiej jednak strony wystarczy tylko odrobinę zaplanować zakupy w danym miesiącu i warunek spełni się sam.

Jeżeli tankujesz samochód (pewnie robisz to min. 1 raz w miesiącu) wystarczy podjechać na stację Circlek. Jeżeli na cały miesiąc tankujesz samochód np. za 250 zł – to już masz część wymaganej kwoty.

Robisz zakupy spożywcze – trudno byłoby bez tego przeżyć – proponuję więc robić zakupy w sklepach Carrefour (również z logiem market). Jeżeli masz daleko to zawsze możesz zrobić zakupy z dostawą do domu – to nawet lepiej zaoszczędzisz czas na stanie w kolejkach. Miesięcznie możesz wydać na zakupy nawet pozostałe 250 zł.

Jeżeli nie to pamiętaj, że punkty zbierasz również w sieci kin Cinema City – jednorazowy wypad dla dwóch osób to ok 100 zł. Gdybyś wyskoczył do kina z przyjaciółmi to zapłacisz więcej, ale też więcej wróci do Ciebie w postaci punktów.

>>Załóż kartę Simplicity i odbierz 15 000 punktów<<

To wszystko!

Za wykonanie promocyjnych płatności – przypomnę na min. 500 zł w każdym z 3 miesięcy – otrzymasz 5 000 punktów. Łącznie za 3 miesiące zgarniesz 15 000 punktów. Jak pewnie zauważyłeś we wskazówce – płatności takie wykonasz bardzo szybko, wystarczy tylko za codzienne zakupy płacić kartą Citibanku.

Punkty będą przekazywane na Twoje konto w programie Priceless Specials do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków płatności kartą. Czyli dla przykładu, za płatności wykonane na 500 zł w styczniu, 5 000 punktów trafi do Ciebie w lutym.

Warto jednak pamiętać, że jeżeli odbierzesz już 15 000 punktów w tej promocji to nadal możesz płacić kartą, zbierać jeszcze więcej punktów i wymieniać je na takie nagrody jakie w danym momencie będą Ci się podobać.

Na co wymienić punkty?

W promocji zgarniamy 15 000 punktów – na co więc realnie możemy je wymienić? Tak jak wspominałam na początku, na dowolne nagrody z katalogu nagród. Dzisiaj widzę np. że za:

 • 10 600 pkt – mogę zyskać Ekspres do kawy Russell Hobbs Adventure;
 • 12 800 pkt – mogę odebrać Blender Explore Mix & Go Juice firmy Russel Hobbs pozwoli na przygotowanie koktajlów czy smoothies;
 • 13 900 pkt – mogę mieć Garnki Noble marki Ambition zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej;
 • 9 400 pkt – mogę wykupić sobie lot na paralotni;
 • 12 300 pkt – odbieram Portfel damski WITTCHEN;
 • 8 900 pkt – odbieram skrzynkę z narzędziami

Jak widać wybór nagród jest bardzo zróżnicowany i naprawdę odebrać można fantastyczne rzeczy – ja wymieniłam tylko niektóre. Widziałam jeszcze różne vouchery np. do sklepów, które można odebrać na atrakcyjnych warunkach. Zebrane punkty można wymienić na biżuterię firmy W.Kruk.

Zdarzają się promocje, w których punkty można wymienić na wysokie bony paliwowe – może okazać się, że np. zebrane 15 000 punktów wymienisz na bony o wartości 500 zł.

Z kolei w ostatni Black Friday Priceless Specials oferowało obniżkę nawet o 50% i tak jak np. za 10 000 punktów mogłeś mieć coś wartego 300 zł to w dzień promocji, produkt warty 300 zł “kosztował” Cię tylko 5 000 punktów. Takie i podobne promocje to niemalże codzienność. 🙂

Moim zdaniem jeżeli ktoś aktywnie płaci kartą i nie przeszkadza mu to, że musi robić to u partnerów to ta promocja jaki najbardziej przypadnie mu do gustu. Dzięki niej, tak naprawdę przy wykonywaniu standardowych, codziennych płatności możemy zbierać punkty, czyli wszystko dzieje się “przy okazji”.

>>Załóż kartę Simplicity i odbierz 15 000 punktów<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz