PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Kto jeszcze chciałby dostać 150 zł na ubrania w sklepie H&M w zamian za założenie darmowego konta w BGŻ BNP Paribas?

Bank BGŻ BNP Paribas wystartował z niesamowitą okazją dla osób w wieku 18 – 26 lat. Wystarczy założyć jedno całkowicie DARMOWE konto (dostępne na tej stronie promocyjnej) i wykonać kilka płatności kartą (na dowolną kwotę), a w zamian dostajesz 3 bony do H&M po 50 zł każdy.

To aż 150 zł na ubrania do wzięcia na dziecinnie prostych warunkach opisanych w dzisiejszym artykule.

UWAGA! Dostępnych jest tylko 2 500 kont promocyjnych. Takie akcje zazwyczaj kończą się w ciągu 3 do 7 dni, więc decyduj się szybko. Jeśli limit kont zostanie wyczerpany, to linki w tym artykule przestaną działać.

Edit 05-09-2017: Promocja jest nadal aktywna, a limit niewyczerpany.

Na co wydasz te 150 zł?

Czy przeszła Ci przez głowę już myśl, na jakie ubrania (i nie tylko) wydasz zdobyte w tej promocji 150 zł? Bony obejmują cały asortyment sklepów H&M oraz ich sklep online www2.hm.com/pl_pl/. Nie ma żadnych wykluczeń (!), więc wybór masz naprawdę potężny – ubrania dla kobiet i mężczyzn, ale również i dla dzieci, buty, torby, dodatki i wiele więcej…

W dodatku H&M słynie z regularnych promocji, przecen, akcji urodzinowych itp. i nie będzie problemu, aby połączyć promocje i za pomocą bonów zapłacić np. za ubrania w obniżonej cenie z okazji letniej wyprzedaży.

Możesz mieć świetne ciuchy (i nie tylko) zupełnie ZA DARMO, ale nie musisz się spieszyć. Zdobyte w tej promocji bony będą ważne aż do 31 października 2019r., więc równie dobrze możesz ich użyć robiąc komuś prezent gwiazdkowy czy wykorzystać na zakupy przed kolejnymi wakacyjnymi wyjazdami.

Bony możesz zdobyć jeszcze przez:

Pamiętaj jednak, że w promocji dostępnych jest tylko 2 500 kont z bonami
na ubrania, więc lepiej założyć konto teraz zanim promocja się wyczerpie.

Załóż tutaj konto w BGŻ BNP Paribas i zgarnij 150 zł na ubrania z H&M >>
(śpiesz się – dostępnych jest tylko 2 500 kont promocyjnych)

Dwa słowa o koncie w BGŻ:

Konto Maksymalne w banku BGŻ BNP Paribas to nowy produkt, który znacznie wyróżnia się na tle konkurencji, a dla osób w wieku poniżej 26 lat jest całkowicie BEZPŁATNE – zobacz szczegóły:

 • OTWARCIE KONTA – 0 zł
 • PROWADZENIE KONTA – 0 zł
 • OPŁATA ZA KARTĘ – 0 zł (jeśli masz poniżej 26 lat lub wykonasz płatności na 300 zł, inaczej 12zł/m-c)
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW W KRAJU I ZA GRANICĄ – 0 zł
 • PRZELEWY INTERNETOWE – 0 zł

Szczególnie rekomenduję to konto (i tę promocję) wszystkim osobom w wieku poniżej 26 lat, bo wtedy nie będą musiały się one martwić żadnymi opłatami. Wszystko będzie dla nich całkowicie bezpłatne. Pozostali powinni pamiętać o wykonaniu co miesiąc płatności na łączną kwotę minimum 300 zł.

Kto i kiedy może skorzystać z promocji?

Niestety promocja dostępna jest tylko dla nowych klientów banku oraz osób, które zamknęły konto w BGŻ minimum 2 lata temu. Po prostu bank chce przyciągnąć tą promocją do siebie nowe osoby.

Dodatkowym warunkiem jest, że aby skorzystać z promocji musisz mieć między 18 a 26 lat (nieukończone) na dzień 31 X 2017.

Do promocji przystąpisz za pośrednictwem tej specjalnej strony – zostanie ona wyłączona po 30 września 2017 roku lub po osiągnięciu limitu 2 500 kont promocyjnych. Skorzystaj tera:

Załóż tutaj konto w BGŻ BNP Paribas i zgarnij 150 zł na ubrania z H&M >>
(śpiesz się – dostępnych jest tylko 2 500 kont promocyjnych)

3 kroki, aby odebrać 150 zł na zakupy w H&M

Znasz już szczegóły konta Maksymalnego, wiesz, że jest całkowicie darmowe dla osób poniżej 26 lat. Wiesz również, że dostępnych jest tylko 2500 kont promocyjnych i że musisz działać szybko, aby zdążyć przed wyczerpaniem puli.

Zostało mi zatem już tylko napisanie konkretnej instrukcji krok po kroku, która poprowadzi Cię do zdobycia wymienionych w tytule 150 zł na zakupy w H&M.

Najpierw zarejestruj się na tej stronie promocyjnej zaznaczając wszystkie widoczne na stronie oświadczenia (wymaga tego regulamin), następnie złóż wniosek o Konto Maksymalne. Umowę podpiszesz przy kurierze, który przyjedzie w wybrane przez Ciebie miejsce.

Po założeniu konta wszystko jest również dziecinnie proste i zamyka się w 3 krokach, zobacz:

 1. W okresie od 21 sierpnia 2017 do 30 października 2017 zaloguj się minimum 1 raz do bankowości online i wykonaj minimum 1 płatność kartą na dowolną kwotę.
  (za to dostaniesz pierwszy bon 50 zł)
 2. W okresie od 1 do 30 listopada 2017 wykonaj min. 5 płatności kartą na dowolną kwotę.
  (za to dostaniesz drugi bon 50 zł)
 3. W okresie od 1 do 31 grudnia 2017 wykonaj min. 5 płatności kartą na dowolną kwotę.
  (za to dostaniesz trzeci bon 50 zł)

Po wykonaniu tych kroków, bony 50 zł na ubrania do H&M otrzymasz smsem kolejno: pierwszy do 17 listopada, drugi do 19 grudnia, trzeci do 17 stycznia.

Warunkiem otrzymania smsów z bonami jest posiadanie aktywnego konta Maksymalnego oraz karty. Natomiast po zakończeniu promocji i otrzymaniu bonów samodzielnie zdecydujesz czy zamknąć konto czy chcesz zachować je na dłużej. Nie ma żadnych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie konta.

Załóż tutaj konto w BGŻ BNP Paribas i zgarnij 150 zł na ubrania z H&M >>
(śpiesz się – dostępnych jest tylko 2 500 kont promocyjnych)

Podsumowanie

Myślę, że ta akcja będzie wymieniana wkrótce wśród “najlepszych promocji roku 2017”. Dostajesz 150 zł za wykonanie 3 banalnie prostych kroków…  Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie, żeby którykolwiek z naszych czytelników w wieku 18-26 lat nie skorzystał z tej okazji.

Zdecydowanie polecam 🙂

Moja ocena promocji: 5star

UWAGA! Dostępnych jest tylko 2 500 kont promocyjnych, a sama akcja dostępna jest tylko i wyłącznie na tej specjalnej stronie promocyjnej: Załóż konto i zgarnij 150 zł do H&M >>

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarzy 16

 1. Karolina pisze:
  A jeżeli mam już konto w tym banku i mam 20 lat to otrzymam ten bon ?
 2. Radosław pisze:
  Cześć, czy promocja jest nadal aktywna?
 3. Ewa pisze:
  Ja złożyłam konto zarejestrowałam się w promocji lecz oraz zrobilam bezgotówkowe transakcje lecz bonu nie otrzymałam:(
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zasady i terminy przyznawania bonów:
   I BON
   Do 31.10.2017 roku wykonaj dwie proste czynności:
   zaloguj się do bankowości online
   wykonaj min. 1 płatność kartą na dowolną kwotę – transakcja ma być wykonana i zaksięgowana
   To wszystko!
   Teraz do 16 listopada 2017 roku otrzymasz informację mailową o przyznaniu pierwszego bonu na 50 zł. Następnie do 17 listopada 2017 roku otrzymasz SMS z kodem rabatowym na 50 zł do H&M. Na dzień przyznania nagrody musisz być posiadaczem i konta i karty.
   II BON NA 50 ZŁ
   Aby otrzymać II bon na 50 zł należy spełnić oczywiście warunki otrzymania I bonu, a dodatkowo wykonać 5 płatności bezgotówkowych kartą, na dowolną kwotę w okresie od 1 listopada 2017 do 30 listopada 2017 roku. Transakcje mają być zarówno wykonane jak również zaksięgowane.
   To wszystko!
   Teraz do 15 grudnia 2017 roku otrzymasz informację mailową o przyznaniu drugiego bonu na 50 zł. Następnie do 19 grudnia 2017 roku otrzymasz SMS z kolejnym kodem rabatowym na 50 zł do H&M. Na dzień przyznania nagrody musisz być posiadaczem i konta i karty.
   III BON NA 50 ZŁ
   Aby otrzymać III bon na 50 zł należy spełnić oczywiście warunki otrzymania I bonu, a dodatkowo wykonać 5 płatności bezgotówkowych kartą, na dowolną kwotę w okresie od 1 grudnia 2017 do 31 grudnia 2017 roku. Transakcje mają być zarówno wykonane jak również zaksięgowane.
   To wszystko!
   Teraz do 17 stycznia 2018 roku otrzymasz informację mailową o przyznaniu trzeciego bonu na 50 zł. Następnie do 18 stycznia 2018 roku otrzymasz SMS z kolejnym kodem rabatowym na 50 zł do H&M. Na dzień przyznania nagrody musisz być posiadaczem i konta i karty.
 4. Kinga pisze:
  Czy jeśli mam 21 lat to za konto nie poniosę żadnych kosztów ? Nie będę musiała płacić 12 zł/msc , czy muszę mieć 26 lat ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli masz poniżej 26 lat to konto będzie dla Ciebie całkowicie warunkowe i karta również. 🙂
 5. Paula pisze:
  Hej, czy ktoś dostał już pierwszy promocyjny kod? Bo ja czekam, a do 17 listopada coraz mniej czasu.. 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Myślę, że Bank będzie czekał z rozesłaniem kodów do ostatniego dnia 🙂
  • Paula pisze:
   Dziękuję za odpowiedź 🙂 Trochę mnie uspokoiłaś, w takim razie czekam 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ja w podobnej promocji na premię 150 zł czekałam równo do ostatniego dnia i chyba przez samą godziną 16 otrzymałam informację o jej przyznaniu 🙂 Więc tu można być spokojnym 🙂
 6. Karolina pisze:
  Cześć. Co można zrobić, jeśli spełniłam warunki a mimo to nie otrzymałam trzeciego bonu? Poprzednie dwa otrzymałam.
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Karolina, w takim wypadku koniecznie reklamacja w banku (na infolinii lub w placówce) i niech Ci wyjaśnią dlaczego nie dostałaś premii. Jeśli spełniłaś warunki to szybko nadrobią swój błąd przesyłając bon.

Napisz komentarz