PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Odbierz 150 zł na zakupy w sklepie H&M w zamian za założenie darmowego konta w BGŻ

BGŻ BNP Paribas znów startuje z czymś nowym i muszę przyznać, że kolejna promocja tego banku zapowiada się całkiem dobrze i może być prawdziwym strzałem w dziesiątkę! Tym razem, bank przygotował promocję z myślą o nowych i bardzo młodych klientach banku.

Uczestnik promocji, w zamian za założenie darmowego Konta Maksymalnego otrzymuje 3 bony do H&M po 50 zł każdy, czyli łącznie aż 150 zł na zakupy. Możesz wykorzystać je od razu lub zachować na później – są one ważne do 31 października 2019 roku.

UWAGA! W promocji dostępnych jest tylko 2 500 kont promocyjnych. Takie akcje zazwyczaj kończą się w ciągu kilku dni więc warto szybko decydować się na założenie promocyjnego konta. W przypadku wykorzystania kont promocyjnych – poinformujemy Was o tym. 🙂

Kto i kiedy może skorzystać z promocji?

Bank chce przekonać do siebie nowych klientów, tym razem stawia dodatkowo na młodych i to ich chce wynagradzać w tej promocji. Uczestnikiem promocji może być więc osoba, która ukończyła 18 lat i nie ukończyła 26 lat na dzień 31 października 2017 r.

Dodatkowo, w ciągu 24 miesięcy przed dniem rozpoczęcia promocji nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku BGŻ BNP Paribas.

Do promocji można przystąpić za pośrednictwem dedykowanej strony najpóźniej do 30 września 2017 roku lub do momentu osiągnięcia limitu 2 500 kont.

>>Otwórz darmowe konto i odbierz 150 zł do H&M<<

Jak odebrać 150 zł na zakupy w H&M?

Sklep H&M to prawdziwa kopalnia modnych ubrań dla kobiet i mężczyzn, a także dla najmłodszych, najnowsze wzory butów i dodatków, a także wiele innych artykułów. H&M zawsze ma naprawdę fajne promocje, a teraz każdy kto będzie miał swoje konto na stronie H&M może zbierać punkty wymienne za nagrody, łapać się na dodatkowe promocje, a w dniu urodzin na tańsze zakupy z całego asortymentu sklepu.

Samo zdobycie wspomnianej premii jest naprawdę bardzo proste i zamyka się w wykonaniu zaledwie kilku prostych kroków.

I BON NA 50 ZŁ

#1 KROK

Do 30.09.2017 (ale lepiej zrobić to szybciej – kont jest tylko 2 500) – wejdź na stronę promocyjną i zarejestruj się w promocji, a podczas tego zaznacz wszystkie oświadczenia, które znajdują się w formularzu. Następnie złóż wniosek o Konto Maksymalne wraz z kartą do konta.

  • OTWARCIE I PROWADZENIE KONTA – 0 zł
  • OPŁATA ZA KARTĘ – 0 zł po wykonaniu kartą płatności na 300 zł w każdym miesiącu lub kiedy klient ma mniej niż 26 lat. W przeciwnym razie będzie opłata 12 zł/m-c
  • WYPŁATY Z BANKOMATÓW W KRAJU I ZA GRANICĄ – 0 zł
  • PRZELEWY – 0 zł

Następnie podpisz umowę o konto przy kurierze. Razem z umową kurier dostarczy Ci również kartę do konta.

>>Otwórz darmowe konto i odbierz 150 zł do H&M<<

#2 KROK

Do 31.10.2017 roku wykonaj dwie proste czynności:

  • zaloguj się do bankowości online
  • wykonaj min. 1 płatność kartą na dowolną kwotę – transakcja ma być wykonana i zaksięgowana

To wszystko!

Teraz do 16 listopada 2017 roku otrzymasz informację mailową o przyznaniu pierwszego bonu na 50 zł. Następnie do 17 listopada 2017 roku otrzymasz SMS z kodem rabatowym na 50 zł do H&M. Na dzień przyznania nagrody musisz być posiadaczem i konta i karty.

II BON NA 50 ZŁ

Aby otrzymać II bon na 50 zł należy spełnić oczywiście warunki otrzymania I bonu, a dodatkowo wykonać 5 płatności bezgotówkowych kartą, na dowolną kwotę w okresie od 1 listopada 2017 do 30 listopada 2017 roku. Transakcje mają być zarówno wykonane jak również zaksięgowane.

To wszystko!

Teraz do 15 grudnia 2017 roku otrzymasz informację mailową o przyznaniu drugiego bonu na 50 zł. Następnie do 19 grudnia 2017 roku otrzymasz SMS z kolejnym kodem rabatowym na 50 zł do H&M. Na dzień przyznania nagrody musisz być posiadaczem i konta i karty.

III BON NA 50 ZŁ

Aby otrzymać III bon na 50 zł należy spełnić oczywiście warunki otrzymania I bonu, a dodatkowo wykonać 5 płatności bezgotówkowych kartą, na dowolną kwotę w okresie od 1 grudnia 2017 do 31 grudnia 2017 roku. Transakcje mają być zarówno wykonane jak również zaksięgowane.

To wszystko!

Teraz do 17 stycznia 2018 roku otrzymasz informację mailową o przyznaniu trzeciego bonu na 50 zł. Następnie do 18 stycznia 2018 roku otrzymasz SMS z kolejnym kodem rabatowym na 50 zł do H&M. Na dzień przyznania nagrody musisz być posiadaczem i konta i karty.

>>Otwórz darmowe konto i odbierz 150 zł do H&M<<

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

Napisz komentarz