Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Odbierz 150 zł na zakupy w sklepie H&M w zamian za założenie darmowego konta w BGŻ oraz 300 zł zwrotu za zakupy

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Konto osobiste

BGŻ BNP Paribas znów startuje z czymś nowym i muszę przyznać, że kolejna promocja tego banku zapowiada się całkiem dobrze i może być prawdziwym strzałem w dziesiątkę! Tym razem, bank przygotował promocję z myślą o nowych i bardzo młodych klientach banku.

Uczestnik promocji, w zamian za założenie darmowego Konta Maksymalnego otrzymuje 3 bony do H&M po 50 zł każdy, czyli łącznie aż 150 zł na zakupy. Możesz wykorzystać je od razu lub zachować na później – są one ważne do 31 października 2019 roku.

Ale to nie wszystko! Załóż konto do końca sierpnia 2017 roku i odbierz dodatkowo 300 zł w formie zwrotu za płatności kartą.

UWAGA! W promocji dostępnych jest tylko 2 500 kont promocyjnych. Takie akcje zazwyczaj kończą się w ciągu kilku dni więc warto szybko decydować się na założenie promocyjnego konta. W przypadku wykorzystania kont promocyjnych – poinformujemy Was o tym. 🙂

Kto i kiedy może skorzystać z promocji?

Bank chce przekonać do siebie nowych klientów, tym razem stawia dodatkowo na młodych i to ich chce wynagradzać w tej promocji.  Uczestnikiem promocji może być więc osoba, która ukończyła 18 lat i nie ukończyła 26 lat na dzień 31 października 2017 r.

Dodatkowo, w ciągu 24 miesięcy przed dniem rozpoczęcia promocji nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku BGŻ BNP Paribas.

Do promocji można przystąpić za pośrednictwem dedykowanej strony najpóźniej do 30 września 2017 roku lub do momentu osiągnięcia limitu 2 500 kont.

>>Otwórz darmowe konto i odbierz 150 zł do H&M<<

Jak odebrać 150 zł na zakupy w H&M?

Sklep H&M to prawdziwa kopalnia modnych ubrań dla kobiet i mężczyzn, a także dla najmłodszych, najnowsze wzory butów i dodatków, a także wiele innych artykułów. H&M zawsze ma naprawdę fajne promocje, a teraz każdy kto będzie miał swoje konto na stronie H&M może zbierać punkty wymienne za nagrody, łapać się na dodatkowe promocje, a w dniu urodzin na tańsze zakupy z całego asortymentu sklepu.

Samo zdobycie wspomnianej premii jest naprawdę bardzo proste i zamyka się w wykonaniu zaledwie kilku prostych kroków.

I BON NA 50 ZŁ

#1 KROK

Do 30.09.2017 (ale lepiej zrobić to szybciej – kont jest tylko 2 500) – wejdź na stronę promocyjną i zarejestruj się w promocji, a podczas tego zaznacz wszystkie oświadczenia, które znajdują się w formularzu. Następnie złóż wniosek o Konto Maksymalne wraz z kartą do konta.

 • OTWARCIE I PROWADZENIE KONTA – 0 zł
 • OPŁATA ZA KARTĘ – 0 zł po wykonaniu kartą płatności na 300 zł w każdym miesiącu lub kiedy klient ma mniej niż 26 lat. W przeciwnym razie będzie opłata 12 zł/m-c
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW W KRAJU I ZA GRANICĄ – 0 zł
 • PRZELEWY – 0 zł

Następnie podpisz umowę o konto przy kurierze. Razem z umową kurier dostarczy Ci również kartę do konta.

>>Otwórz darmowe konto i odbierz 150 zł do H&M<<

#2 KROK

Do 31.10.2017 roku wykonaj dwie proste czynności:

 • zaloguj się do bankowości online
 • wykonaj min. 1 płatność kartą na dowolną kwotę – transakcja ma być wykonana i zaksięgowana

To wszystko!

Teraz do 16 listopada 2017 roku otrzymasz informację mailową o przyznaniu pierwszego bonu na 50 zł. Następnie do 17 listopada 2017 roku otrzymasz SMS z kodem rabatowym na 50 zł do H&M. Na dzień przyznania nagrody musisz być posiadaczem i konta i karty.

II BON NA 50 ZŁ

Aby otrzymać II bon na 50 zł należy spełnić oczywiście warunki otrzymania I bonu, a dodatkowo wykonać 5 płatności bezgotówkowych kartą, na dowolną kwotę w okresie od 1 listopada 2017 do 30 listopada 2017 roku. Transakcje mają być zarówno wykonane jak również zaksięgowane.

To wszystko!

Teraz do 15 grudnia 2017 roku otrzymasz informację mailową o przyznaniu drugiego bonu na 50 zł. Następnie do 19 grudnia 2017 roku otrzymasz SMS z kolejnym kodem rabatowym na 50 zł do H&M. Na dzień przyznania nagrody musisz być posiadaczem i konta i karty.

III BON NA 50 ZŁ

Aby otrzymać III bon na 50 zł należy spełnić oczywiście warunki otrzymania I bonu, a dodatkowo wykonać 5 płatności bezgotówkowych kartą, na dowolną kwotę w okresie od 1 grudnia 2017 do 31 grudnia 2017 roku. Transakcje mają być zarówno wykonane jak również zaksięgowane.

To wszystko!

Teraz do 17 stycznia 2018 roku otrzymasz informację mailową o przyznaniu trzeciego bonu na 50 zł. Następnie do 18 stycznia 2018 roku otrzymasz SMS z kolejnym kodem rabatowym na 50 zł do H&M. Na dzień przyznania nagrody musisz być posiadaczem i konta i karty.

>>Otwórz darmowe konto i odbierz 150 zł do H&M<<

Dodatkowe 300 zł za aktywne korzystanie z konta

Kolejna premia będzie przyznawana w formie moneyback’u za aktywne płacenie kartą. Warunkiem otrzymywania tej premii jest założenie konta przed 31 sierpnia 2017 r.

Transakcje, za które będziesz otrzymywać zwrot możesz wykonywać zarówno w sklepach stacjonarnych jak również w internecie.

Z każdą taką płatność, bank zwróci Ci 2% jej wartości, ale maksymalnie 25 zł/m-c. Promocja moneyback’u obejmuje zwroty za 12 miesięcy. Łącznie masz zatem do odebrania 300 zł.

Zwrot za płatności kartą będzie wypłacany do końca miesiąca następującego po miesiącu wykonania transakcji. Czyli jak wykonasz transakcje w czerwcu to zwrot trafi do Ciebie do końca lipca.

Warto tu również zwrócić uwagę, w jakich punktach NIE należy wykonywać transakcje, aby były one zaliczone do moneyback’u:

 • 4111 – usługi transportowe
 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne
 • 4900 – płatność rachunków
 • 6012 – instytucje finansowe
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
 • 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi
 • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie
 • 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna

>>Otwórz darmowe konto i odbierz 150 zł do H&M<<

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 12

 1. Piotr pisze:
  Hej! Czy do usług transportowych zalicza się tankowanie samochodu?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie, do usług transportowych zaliczają się np. jakieś podróże (pociąg, autobus, samolot)
 2. wiola pisze:
  A jeśli mam konto oszczędnościowe w bgz to tez mogę skorzystać z tej promocji?
 3. Olga pisze:
  Kiedy można zamknąć konto? 🙂
 4. Zoska pisze:
  Hej, Jesli mam mniej niz 26 lat to nie musze spelniac tego warunku o platnosciach 300 zl / msc? Pozdrawiam ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, jeżeli masz mniej niż 26 lat to tego warunku nie musisz spełniać bo karta dla Ciebie jest darmowa. 🙂
 5. patu pisze:
  bez szału… przeczytajcie sobie regulamin.
 6. Patrycja pisze:
  Dziś jest 17 i u mnie ani mejla ani smsa. . co zrobić w takiej sytuacji ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A wczoraj nie było żadnego maila nawet w zakładce spam? Jeżeli nie to trzeba napisać reklamację na adres: [email protected] (podajesz: imię, nazwisko oraz adres mailowy) i opisujesz zdarzenie tj. piszesz, że założyłaś Konto Maksymalne w okresie promocji oraz, że do 31.10.2017 roku zalogowałaś się do bankowości online a także do tego dnia na koncie była wykonana i zaksięgowana min. 1 płatność kartą – możesz też dodać jako załącznik screen z panelu konta potwierdzający wykonanie tej płatności kartą. 🙂

Napisz komentarz