PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Odbierz 150 zł na zakupy do InterSportu w zamian za założenie DARMOWEGO konta w Inteligo.

Takie promocje zawsze wymiatają na naszym blogu, a konta rozchodzą się w mgnieniu oka jak ciepłe bułeczki. Teraz każdy kto założy bezwarunkowo darmowe Konto w Inteligo oraz wykona tylko jedną, dowolną transakcję kartą odbiera 3 bony po 50 zł każdy na zakupy do InterSportu, czyli łącznie 150 zł!

Z promocji mogą skorzystać wszyscy, którzy nie posiadali Konta w Inteligo lub PKO BP od grudnia 2016 roku do 24 maja 2017 roku.

Dlaczego warto skorzystać z promocji?

Promocja przygotowana przez Inteligo jest naprawdę warta uwagi wszystko za sprawą atrakcyjnego bonusu w postaci łącznie 150 zł do wykorzystania na zakupy w InterSporcie, zarówno w sklepie internetowym jak również stacjonarnym.

InterSport to sklep znany i ceniony przez amatorów sportów i różnego rodzaju aktywności fizycznych. Sklep w swoim asortymencie posiada bardzo dobre produkty znanych i cenionych marek takich jak: Nike, Asics, Adidas, Puma, Reebok, Salomon, Atomic, Rossignol, Speedo czy też Rollerblade.

Ale to nie wszystko ponieważ InterSport to również tańsze i dobre produkty marek własnych, na pewno słyszałeś o McKinley, ProTouch czy Crazy Creek.

Bogaty asortyment, produkty świetnej jakości i zróżnicowanie cenowe to gwarancja, że każdy znajdzie w tym sklepie coś dla siebie, także Ty! Aby mieć na to okazję warto się śpieszyć i jak najszybciej przystąpić do promocji ponieważ mamy w niej tylko 2 900 nagród po 3 bony dla każdego.

>>Załóż darmowe konto i odbierz 150 zł do InterSportu<<

Jak odebrać 150 zł do InterSportu?

Aby zdobyć dodatkową kasę na zakupy wcale nie trzeba spełniać wygórowanych i skomplikowanych warunków, wystarczy tylko, że:

 1. Do 30 czerwca 2017 roku wejdziesz na stronę promocyjną banku i złożysz wniosek o konto wraz z kartą debetową MasterCard. Podczas składania wniosku wyraź zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych/handlowych i nie cofaj jej aż do momentu odebrania premii.
 2. Podpisz umowę w obecności kuriera.
 3. Do 14 lipca 217 roku wykonaj min. 1 dowolną płatność kartą, na dowolną kwotę.
 4. Do 14 lipca 2017 roku zarejestruj się na stronie promocyjnej-Inteligo Sportza0 – dzięki temu zarezerwujesz sobie bony do InterSportu

To wszystko!

Po spełnieniu powyższych warunków, do 31 lipca 2017 roku otrzymujesz 3 bony po 50 zł każdy do wykorzystania na dowolne zakupy w sklepie stacjonarnym lub internetowym InterSport. Bony zostaną przekazane w formie kodów i znajdziesz je w zakładce „wiadomości” po zalogowaniu się do systemu bankowości online.

Bony będą ważne do 31 grudnia 2017 roku, możesz więc skorzystać z nich od razu lub zachować na zakupy świąteczne. Co więcej, nawet jeżeli zdecydujesz się zamknąć konto zaraz po odebraniu nagrody to bony nie tracą przez to swojej ważności.

>>Załóż darmowe konto i odbierz 150 zł do InterSportu<<

Czy konto coś kosztuje?

 • OTWARCIE I PROWADZENIE KONTA – 0 zł (bezwarunkowo)
 • OPŁATA ZA KARTĘ – 0 zł/m-c pod warunkiem wykonania nią płatności na kwotę min. 99,99 zł (w przeciwnym razie 4 zł/m-c)
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW – 0 zł (PKO i BZ WBK), 5 zł pozostałe
 • PRZELEWY – 0 zł
 • POLECENIE ZAPŁATY/ZLECENIE STAŁE – 0 zł
 • DODATKI: Możliwość założenia konta oszczędnościowego na 1,8%

Podsumowanie

Promocja jest naprawdę bardzo prosta i nie kryje żadnych haczyków, ani trudnych do spełnienia warunków. Wystarczy tylko, że założysz bezwarunkowo darmowe konto osobiste i wykonasz min. 1 (tak tylko jedną) płatność kartą, a otrzymujesz aż 150 zł na zakupy w InterSporcie.

Możesz wykonać dowolną transakcję, na dowolną kwotę, a co za tym idzie możesz np. zapłacić kartą za pieczywo lub paczkę chusteczek, albo jakąś gazetę. Co więcej po odebraniu nagród możesz zrezygnować z konta bez konsekwencji. Warto jednak to przemyśleć ponieważ obecnie na rynku trudno jest znaleźć równie dobre i darmowe konto osobiste.

>>Załóż darmowe konto i odbierz 150 zł do InterSportu<<

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

 

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarzy 5

 1. Danuta pisze:
  dlaczego zniknęła notka o dodatkowym 100 zł za polecenie?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Danuto nie zniknęła, na głównej stronie naszego bloga w artykule nadal jest zawarta ta informacja. Trochę chaotyczne było dla nas umieszczenie w jednym artykule dwóch informacji i podawanie dwóch linków promocyjnych dlatego postanowiliśmy że główny artykuł zostaje bez zmian, a dla uproszczenia robimy swoją stronę reklamową z informacją o 150 zł. Teraz komentujesz właśnie pod stroną reklamową.
 2. Danuta pisze:
  Dlaczego zniknęła notka o dodatkowym 100zł za polecenie konta?
 3. Dariusz pisze:
  witam rozmawialem z konsultantem inteligo podczas zamawiania konta powyżej opisanego i pani powiedziala ze mozna miec konto w banki pok i dostac bon na 150 pln a wyzej piszecie ze nie mozna miec konta w pko mozna sprawdzic te informacje
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Na początku też tak słyszałam i też tak myślałam, ale przestudiowaliśmy raz jeszcze regulaminy i przede wszystkim definicje i wynika z tego, że:
   1. Jak masz konto w PKO BP to możesz skorzystać z programu poleceń Inteligo i możesz polecać konto itd.
   2. Będąc klientem PKO nie możesz odebrać bonów na 150 zł do InterSportu ponieważ:
   – zgodnie z regulaminem Sport za 0, organizatorem promocji jest PKO BP prowadząca rachunki Inteligo dla uproszczenia w całym regulaminie zwana „Bankiem” – Rozdział II Regulaminu
   – z kolei Rozdział III Regulaminu mówi, że uczestnik nie może posiadać Konta Inteligo lub innego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku, czyli Banku PKO ponieważ w definicji Bank pisane od wielkiej litery oznacza PKO.
   To trochę skomplikowane bo mamy jakby dwie różne promocje, posiadające różne regulaminy w jednym i trzeba to trochę porozdzielać.

Napisz komentarz