PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Załóż darmowe konto w tym banku i odbierz 100 zł, czyli mega promocja powraca!

Super fajna promocja powraca – wystarczy założyć w pełni darmowe konto w BZ WBK wraz z bezpłatną kartą i spełnić prosty warunek, aby odebrać bonus 100 zł. Dodatkowo mamy oprocentowanie na koncie w wysokości aż 4%. Idealny moment, aby zmienić konto. Tylko dla nowych klientów banku.

Co to za warunek, aby otrzymać 100 zł od banku? Wystarczy wykonać 5 dowolnych transakcji bezpłatną kartą do konta, na dowolną kwotę. Zgodzisz się, że jest mega prosty?

Przeczytaj szczegóły i jeśli nie masz jeszcze konta w BZ WBK to z pewnością będziesz chciał je teraz założyć.100zl

4 proste kroki do odebrania 100 zł

Tak, to jak najbardziej możliwe do zrealizowania. A co więcej bardzo proste, udowodnili to uczestnicy ostatniej edycji promocji (w tym ja), którzy chętnie z niej skorzystali, a tym samym zarobili 42 600 zł w niecałe 23 dni, o czym pisaliśmy tutaj.

Jedyne co Ty musisz zrobić, aby dołączyć do grona szczęśliwców zgarniających 100 zł bonusu i oprocentowane na 4%, darmowe konto to wykonać uważnie poniższe kroki:

KROK 1 – Zarejestruj się w promocji Konto Godne Polecenia z premią

Zgłoszenie, z łatwością złożysz za pośrednictwem tej rekomendowanej przez Bank stronie internetowej: Konto Godne Polecenia 4% z premią.

Kiedy ja korzystałam z ostatniej, listopadowej promocji BZ WBK, wypełnienie zgłoszenia zajęło mi 3 minuty minut. Podałam poprawnie wszystkie najważniejsze dane i koniecznie właściwy adres mailowy.

KROK 2 – Złóż wniosek o Konto Godne Polecenia z premią

Najpóźniej do 16.02.2016 roku możesz złożyć wniosek o otwarcie konta. Pamiętaj, żeby podczas składania wniosku, wybrać koniecznie opcję konto wraz z kartą. Oczywiście, są one dla Ciebie zupełnie bezpłatne.

Do wniosku, załączyć należy skan aktualnego dowodu osobistego, ja przesłałam zdjęcie zrobione aparatem w telefonie i również było dobrze.

WAŻNA INFORMACJA: Aby bez przeszkód odebrać premię, zakładając konto w BZ WBK musisz:

wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych,
zgodzić się na otrzymywanie informacji handlowych,
podać swój numer telefonu
zwolnić bank z tajemnicy bankowej (tylko po to aby poinformować organizatora że należy się nam 100zł)

Wyrażenie zgody na powyższe czynności marketingowe, to dla Ciebie GWARANCJA, że nie zapłacisz nic za konto i kartę. Tych wszystkich zgód WYMAGA regulamin promocji, jeżeli ktoś chce NIE PŁACIĆ za konto i kartę i trzeba o ich zaznaczeniu koniecznie pamiętać podczas zakładania konta.

KROK 3 – Podpisz umowę o Konto

Możesz to zrobić przy kurierze, ale zdecydowanie szybsza i łatwiejszą opcją jest moim zdaniem przelew weryfikacyjny. Należy tu jednak pamiętać, aby przelew weryfikacyjny wykonać ze swojego konta. Istotna jest tu zgodność danych, co gwarantuje poprawne zawarcie umowy z bankiem.

KROK 4 – Wykonaj 5 transakcji kartą

Zaraz po otrzymaniu karty, ale maksymalnie do 15 marca 2016, wykonaj przy jej użyciu 5 zupełnie dowolnych transakcji kartą. Nie istotna jest kwota na jaką wykonasz te transakcje, ważne by było ich 5. Możesz na przykład zapłacić kartą za butelkę wody, zakupy spożywcze lub tankowanie paliwa.

Honorowane będą transakcje zarówno wykonane fizycznie, przy użyciu terminalu płatniczego, jak również te, wykonane w internecie, ale koniecznie przy użyciu kodu CCV karty. Zaliczane są tu również płatności BLIK.

Widać zatem, że prostszych warunków promocji nie dało się wymyślić. A dzięki ich spełnieniu do Twojej kieszeni trafi bonus w wysokości 100 zł, ale to nie wszystko. Pamiętaj, że Twoje konto będzie oprocentowane na 4%, zgarniesz zatem dodatkowe odsetki, które dodatkowo zasilą Twoje konto.

To wszystko!

Do 11.04.2016 otrzymasz e-mail z informacją o przyznaniu bonusu. Następnie, do 20.04.2016 uzupełniasz dane do przelewu na podanej w mailu stronie i odbierasz swoje 100 zł bonusu. A najpóźniej do 30.04.2016 – 100 zł będzie przelane na Twoje aktywne konto w BZ WBK.

 >> Przejdź tutaj na stronę promocji i zdobądź swoje 100 zł <<

Szczegóły konta:

Rachunek bankowy, który należy założyć, aby wziąć udział w promocji to Konto Godne Polecenia w promocji – Konto 4%. Jak się okazuje, to rewelacyjne rozwiązanie, dla wszystkich, którzy szukają uczciwej oferty z wieloma dodatkowymi korzyściami.

 • RACHUNEK OPROCENTOWANY – 4% bez konieczności systematycznych wpływów na konto i wykupowania dodatkowych produktów bankowych.
  środki na koncie do 4 000 zł – oprocentowanie 4% w skali roku
  środki na koncie powyżej 4 000 zł – oprocentowanie 1% w skali roku
 • DARMOWE KONTO – bez konieczności przelewania na konto pensji i bez konieczności wykonywania transakcji kartą na określoną kwotę
 • DARMOWE ZLECENIA STAŁE
 • DARMOWE POLECENIA ZAPŁATY
 • DARMOWE PRZELEWY ONLINE – bez limitów i ograniczeń.

Szczegóły karty:

Do wyboru dostajesz jedną z dwóch kart, a co więcej, w ramach tej promocji utrzymanie każdej z nich jest zupełnie BEZPŁATNE (bez promocji utrzymanie karty kosztowało 7 zł/m-c)

MasterCard Omni

 • utrzymanie karty – 0 zł/m-c – pod warunkiem wyrażenia zgód marketingowych
 • bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju,
 • wypłaty z bankomatów za granicą – 5 zł
 • karta umożliwia płatności zbliżeniowe MasterCard PayPass,
 • rabaty u partnerów Programu Rabatowego
 • przewalutowanie – 2,8%

MasterCard PAYBACK Omni

 • utrzymanie karty – 0 zł/m-c – pod warunkiem wyrażenia zgód marketingowych
 • za płacenie, tą kartą, otrzymujemy punkty w programie PAYBACK i możemy wymienić je na nagrody – każde wydane 6 zł = 1 pkt
 • bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • karta zbliżeniowa, co gwarantuje nam swobodne płacenie w systemie MasterCard PayPass
 • przewalutowanie – 2,8%

Promocyjne warunki konta, czyli oprocentowanie 4%, brak opłat za konto i kartę, będą dostępne dla Ciebie, aż do końca czerwca 2017 roku. Biorąc pod uwagę obecną sytuację, w której niektóre banki podnoszą opłaty za utrzymanie karty i konta, naprawdę warto skorzystać z tej promocji i załapać się na promocyjne warunki. Po co przepłacać za coś w jednym banku, skoro w drugim, dają Ci to zupełnie za darmo.

Przydatne wskazówki

W ramach usystematyzowania całej promocji, prezentuję Ci wskazówki, które moim zdaniem mogą Ci się przydać, aby maksymalnie jak najwięcej wyciągnąć z promocji.

 • pamiętaj o tym, aby wyrazić niezbędne zgody marketingowe – to gwarancja bezpłatnej karty
 • po otrzymaniu nagrody, możesz zamknąć konto, ale lepiej tego nie rób. Takie atrakcyjne warunki na tym koncie będą obowiązywać minimum do 30.06.2017 roku, a szkoda by było zrezygnować z darmowego konta z dużym oprocentowaniem
 • nagroda jest zwolniona z podatku, więc możesz być spokojny o formalności
 • z jednego profilu w promocji, można założyć tylko jedno takie konto z bonusem. Aby odebrać kilka bonusów, kolejni członkowie rodziny powinni od początku przechodzić cały proces, a zaczną go od zgłoszenia do promocji na stronie Konto Godne Polecenia z premią

Zakończenie

Cała promocja –Konto Godne Polecenia z premią, to pula korzyści, które tak naprawdę przeznaczone są dla Ciebie. Najmocniejszy atut promocji to 100 zł bonusu, dla każdego kto spełni bardzo proste warunki promocji. W pakiecie, darmowe konto, oprocentowane na 4%, jak również darmowa karta debetowa.

Promocyjne warunki promocji, obowiązywać będą, aż do 30.06.2017 roku, a to oznacza, że nie dość że w tym okresie nie zapłacisz nic za utrzymanie konta i karty, to dodatkowo zarobisz na atrakcyjnym oprocentowaniu konta.

 >> Przejdź tutaj na stronę promocji i zdobądź swoje 100 zł <<

Moja ocena promocji: 5star

Gwarancja Uczciwości. Możesz sam sprawdzić dokumenty z tej promocji: