Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Nowa edycja programu poleceń Getin Banku – do 800 zł za polecenia + 2% do 10 000 zł na 12 miesięcy

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Getin Banknowy klient obecny klientKonto osobiste Konto oszczędnościowe
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Dla polecającego: do 800 zł w bonach do Allegro, Empik lub Decathlon za polecenie konta (po 80 zł za skuteczne polecenie).

Dla poleconego: 50 zł w bonie na Allegro/Empik lub Decathlon za otwarcie konta z polecenia i spełnienie warunków.

Za co?

– Za wygenerowanie kodu polecającego i przekazanie go osobie polecanej oraz;

– Za otwarcie przez osobę polecaną Konta Proste Zasady lub Konta Osobistego Noble z kodem polecającym oraz wykonanie przez osobę polecaną warunków promocji (w każdym z 3 pierwszych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta trzeba zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości minimum 1500 zł)

Ile to kosztuje?

Konto Proste Zasady:

0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie rachunku pod warunkiem dokonania min. 1 płatności kartą lub BLIKiem (inaczej opłata wyniesie 8 zł – dla osób do 26 r. ż konto jest bezwarunkowo darmowe); 0 zł – opłata miesięczna za kartę (bezwarunkowo); 0 zł – wypłata ze wszystkich bankomatów w Polsce; 0 zł – przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

Po spełnieniu warunków przez osobę polecaną.

Dla kogo?

Jako osoba polecająca: obecni klienci banku.

Jako osoba polecona: osoby, które od 29 lutego 2020 roku nie miały w banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

Do kiedy promocja?

Do 31 grudnia 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Jeśli:

 • masz konto osobiste w Getin Banku oraz;
 • chciałbyś na nim zarobić

to koniecznie przeczytaj ten artykuł. Dowiesz się z niego, jak otrzymać nagrody o wartości 80 zł za polecenie konta w tym banku. Możesz wybierać spośród bonu do Empiku, Decathlonu lub na Allegro – wybierz ten prezent, który najbardziej Ci się przyda. Możesz otrzymać nagrody za polecenie aż 10 kont – czyli o łącznej wartości aż 800 zł.

Żeby osoba, której polecisz konto, nie czuła się poszkodowana to bank również dla niej przygotował nagrodę. Za otwarcie konta z polecenia otrzyma ona bon o wartości 50 zł do jednego z wybranych wyżej wymienionych sklepów.

Promocja potrwa do🗓 31 grudnia 2020 roku.

Kto może skorzystać z programu poleceń?

Jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z programu poleceń żadnego banku to musisz wiedzieć, że w tego typu promocjach zawsze wyróżniamy dwie osoby: polecającego (czyli obecny klient) oraz polecanego (nowy klient, który dopiero założy konto z polecenia).

Polecającym możesz zostać, jeśli posiadasz konto osobiste w Getin Banku.

Natomiast polecanym może zostać każdy kto:

 • ma ukończone 18 lat;
 • nie posiada konta osobistego w Getin Banku 🗓 od dnia 29 lutego 2020 roku do dnia przystąpienia do promocji.

Jeśli jeszcze nie jesteś klientem Getin Banku – nic straconego. Użyj użyj naszego Moniakowego kodu polecenia VAXT83 do założenia konta i skorzystaj z TEGO linku do założenia konta (bądź dowolnego w tym artykule). Dzięki temu zyskasz nagrodę o wartości 50 zł, a następnie sam możesz zacząć polecać i zarabiać.

Czy będę musiał płacić za konto w Getin Banku?

Jeśli zależy Ci na koncie, które w bardzo łatwy sposób będzie dla Ciebie całkowicie darmowe, to znalazłeś się w odpowiednim miejscu.

Omówimy teraz opłaty Konta Proste Zasady i muszę przyznać, że jest to naprawdę trafna nazwa. Wystarczy że jeden raz w miesiącu zapłacisz kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę) i masz za darmo konto i kartę Moim zdaniem, całkiem nieźle – nie trzeba żadnych wpływów, przenoszenia wynagrodzenia czy transakcji kartą na duże kwoty.

A jeśli nie masz ukończonych 26 lat to nie musisz pamiętać nawet o tym warunku – konto i karta są dla Ciebie bezwarunkowo darmowe.

Uwaga: ta tabela zmieniła się . Poprzednie wersje:

Konto Proste Zasady

  Aktualne na dzień: 7 kwietnia 2021

Miesięczna opłata za konto

0 zł/9 zł

0 zł jeśli w poprzednim miesiącu zapłaciłeś przynajmniej raz kartą lub BLIKiem, dla osób do 26 r.ż. bezwarunkowo darmowe

Miesięczna opłata za kartę do konta

0 zł

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Wypłaty z bankomatów Planet Cash

0 zł

Wypłaty kartą z pozostałych bankomatów w Polsce

3,5% kwoty transakcji, min. 5 zł

Wpłata gotówki we wpłatomatach w placówce Banku

0 zł

Wpłata gotówki we wpłatomatach poza placówkami Getin Banku

0,8% od kwoty wpłaty, min. 1 zł

Konto Proste Zasady

  Aktualne na dzień: 1 września 2020

Miesięczna opłata za konto

0 zł/8 zł

0 zł jeśli w poprzednim miesiącu zapłaciłeś przynajmniej raz kartą lub BLIKiem

Miesięczna opłata za kartę do konta

0 zł

Wypłaty z bankomatów w Polsce i Unii Europejskiej

0 zł

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Co zrobić, by otrzymać bonus – instrukcja krok po kroku

Osoba polecająca

Jeśli jesteś już klientem Getin Banku i chcesz polecać konto znajomym to wystarczy że:

 • 🔎 wygenerujesz swój kod poleceń w bankowości internetowej, aplikacji lub w oddziale banku[/zadanie]
 • a następnie 🔎 przekażesz go osobie poleconej.

Najszybciej swój kod wygenerujesz poprzez bankowość internetową. Jak to zrobić? Zaloguj się do bankowości internetowej Getin Banku, wejdź w zakładkę „Oferta i wnioski”, następnie kliknij na „Program Poleceń”.

Kod otrzymasz w wiadomości mailowej lub sms-em na numer telefonu komórkowego. Teraz możesz 🔎 przekazywać go już znajomym i rodzinie 🙂 Pamiętaj, możesz otrzymać nagrody za polecenie aż 10 osób, czyli w sumie możesz się wzbogacić o nagrody o wartości 800 zł.

Sprawdź, czy masz wyrażone niezbędne do promocji zgody marketingowe i zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego. Są one niezbędne, byś mógł polecać konto – musisz je mieć aktywne przynajmniej do dnia wyboru nagrody za polecenia.

Osoba polecana

Tutaj będzie nieco więcej zadań do wykonania, ale nie bój się – warunki do spełnienia są bardzo proste.

#Krok 1 – załóż Konto Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble

Na początek musisz mieć otwarte konto. Masz już kod, co dalej? 🔎 Wejdź na TĘ STRONĘ, kliknij przycisk „Otwórz konto” i wypełnij wniosek. Pamiętaj oczywiście 🔎 o wpisaniu kodu polecającego we wniosku. Czas na założenie i aktywowanie konta masz 🗓 do 31 grudnia .

Pamiętaj, żeby we wniosku o konto koniecznie wpisać kod polecenia. W przeciwnym razie nie otrzymasz bonusu. Jeżeli Twoi znajomi nie posiadają konta w Getin Banku, a chcesz wziąć udział w promocji to śmiało użyj Moniakowego kodu: VAXT83 . Pole do wpisania kodu znajduje się na drugiej stronie formularza, tuż pod dokumentami.

Składając wniosek o konto pamiętaj o:

 • podaniu kodu polecenia – (pod oświadczeniami);
 • wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych;
 • wyrażeniu zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną;
 • wyrażeniu zgodę na przekazanie przez Bank informacji osobie polecającej, że spełniłeś warunki promocji.

Następnie 🔎 podpisz umowę za pomocą kuriera. Cały proces od złożenia wniosku do aktywowania konta znajdziesz na poniższym obrazku:

#Krok 2 – spełnij proste warunki aktywności

Masz już aktywne konto, co dalej? Teraz wystarczy, że 🗓 w każdym z 3 pełnych pierwszych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta 🔎 zapewnisz jednorazowe wpływy min. 1500 zł miesięcznie.

📄 Wpływy na konto – sprawdzamy definicję

Wpływ 1500 zł musi być wpływem jednorazowym. Nie może być przekazany z innego konta w Getin Banku (oprócz rachunków firmowych). Możesz przelać pieniądze ze swojego konta w innym banku. Pamiętaj również, że środki te nie muszą leżeć na koncie – po zaksięgowaniu możesz przelać je z powrotem.

Przykład

Otworzyłeś konto z polecenia we wrześniu.

W październiku, listopadzie oraz grudniu zapewnij jednorazowe wpływy w wysokości min. 1500 zł w każdym z tych trzech miesięcy.

Uwaga!

Nie zamykaj i nie wypowiadaj konta przed otrzymaniem bonusów oraz nie wycofuj wyrażonych zgód marketingowych. Konto nie może również zostać przekształcone na konto wspólne. Dotyczy to zarówno osoby polecającej, jak też polecanej.

Kiedy otrzymacie bonusy?

Oboje: osoba polecana i polecająca otrzymacie bonusy po tym, jak osoba polecana spełni wszystkie warunki promocji. Polecający dostanie o tym informację w wiadomości w bankowości internetowej oraz na e-mail i sms-em.

Co dalej?

🔎 Musicie zalogować się do bankowości internetowej (lub odwiedzacie oddział banku) i dokonujecie wyboru nagrody. Do wyboru jest bon na Allegro/do Empiku lub do Decathlonu. Bony otrzymujecie w formie elektronicznej, jako wiadomość w bankowości internetowej oraz na e-mail. Pamiętaj, wyboru nagrody możecie dokonać maksymalnie 🗓 do 31 maja..

A DODATKOWO… Co jeszcze mogę zyskać zakładając konto w Getin Banku?

Obecnie bardzo trudno jest uzyskać przyzwoite oprocentowanie na koncie oszczędnościowym czy lokacie. Coraz więcej banków proponuje oprocentowania w okolicach 1%. Możesz skorzystać z oferty Getin Banku, który proponuje 2%.

1. Podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym „Bonus za aktywność”

Jak otrzymać 2% dla kwoty do 10 000 zł?

Wraz z kontem osobistym możesz 🔎 założyć Elastyczne Konto Oszczędnościowe. Jeśli co miesiąc będziesz 🔎 zapewniał na ROR wpływy min. 1500 zł miesięcznie to przez te 12 miesięcy będziesz cieszyć się oprocentowaniem konta oszczędnościowego w wysokości 2% dla maksymalnej kwoty 10 000 zł.

Promocja „Bonus za aktywność” trwa 🗓 do 31 stycznia 2021 roku i mogą w niej wziąć udział osoby, które nie posiadały konta osobistego w banku 🗓 od 1 września 2019 roku do 30 listopada 2020 roku.

Ile kosztuje konto oszczędnościowe?

 • 0 zł – za otwarcie konta;
 • 0 zł – za prowadzenie rachunku;
 • 0 zł – za pierwszy przelew w miesiącu, każdy kolejny 9 zł;
 • 0 zł – za przelew na rachunek lokaty w Getin Banku.

2. Podwyższone oprocentowanie dla nowych środków: 1,2% do 400 000 zł

Jednocześnie możesz skorzystać z oferty na nowe środki na tym samym koncie oszczędnościowym. Na 3 miesiące uzyskasz oprocentowanie 1,2% w skali roku dla maksymalnej kwoty 400 000 zł. Oferta jest ważna 🗓 do 17 stycznia 2021 roku.

Nowe środki to wszystko ponad kwotę, jaka znajdowała się na Twoich rachunkach (zwykłych, oszczędnościowych, lokatach) w Getin Banku na dzień 1 grudnia 2020 roku.

Pamiętaj, że przez cały czas musisz posiadać aktywne konto w Getin Banku oraz wyrażone zgody marketingowe. Ich wycofanie spowoduje obniżenie oprocentowania do standardowego.

Podsumowanie

Jeśli szukasz dobrego i taniego konta ze wszystkimi bankomatami za darmo, to dobrze trafiłeś. Dodatkowo zgarniasz nagrody – wybierz ten bon, który najbardziej Ci się przyda i zrób sobie prezent. A później polecaj konto dalej, dla znajomych i rodziny – zgarniesz kolejne nagrody, aż do 800 zł w wybranych przez siebie bonach.

Informacja: W komentarzach pod artykułami na temat programów poleceń wiele osób udostępnia swoje kody z programu. Zwróć uwagę, że nie każdy kod może być wiarygodny. Na przykład, osoba go udostępniająca, mogła nie spełnić warunków dla polecającego. Korzystając z takiego kodu możesz nie otrzymać premii. Wybieraj uważnie.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 16

 1. Maciej pisze:
  Polecam swój kod: 9VQR5K
  Mam spełnione wszystkie wymagane warunki
 2. Ania pisze:
  Polecam mój nowy kod 7VTFP4, spełnij warunki promocji i odbierz nagrodę.
  Wszystkie zgody wyrażone. Zapraszam.
 3. Michał pisze:
  Proszę, oto sprawdzony kod polecenia z aktualnej promocji: 93FSNF

  Wszystkie warunki spełnione, zgody wyrażone. Teraz Twoja kolej, aby zarobić 🙂

 4. Kacper pisze:
  Witam
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia z aktualnej IX Edycji: TC6V8W
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 5. Madzia pisze:
  Promocja „Polecam Proste Zasady IX edycja”
  Kod ważny od 03.09.2020 roku do 31.12.2020 roku !!!
  KOD POLECENIA: XRSS29
  Skorzystaj, naprawdę warto!!! Otrzymasz bon do Allegro/Empiku lub Decathlon na 50 zł.
 6. Olga pisze:
  Mój kod:
  4PTBD5
  Z góry dziękuję za założenie konta – Olga:)
 7. Mateusz pisze:
  Witam, serdecznie zapraszam do udziału w IX edycji programu poleceń Getin Banku, mój kod: R1V5QV jest pewny, w poprzednich edycjach premia zawsze była wypłacana, zachęcam do skorzystania, pozdrawiam 🙂 Ważny do 31.12.20 r.
 8. Tomasz pisze:
  Serdecznie polecam Wszystkim chętnym nowy kod polecenia GETIN z najnowszej IX edycji (ważny do 31-12-2020), aktualny kod: E5XJC7
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji. Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.
 9. Szymon pisze:
  Polecam Proste Zasady w Getin Banku! Otwórz konto, użyj kodu polecenia T8XR4P, spełnij warunki promocji i odbierz nagrodę. Zapraszam do skorzystania. Wszystkie zgody wyrażone.
 10. Mateusz pisze:
  MXVF86 – zapraszam do skorzystania z tego kodu. Wszelkie warunki zostają przeze mnie spełniane, a wymagane zgody są przeze mnie wyrażone. Pozdrawiam i życzę miłego dnia
 11. Tomasz pisze:
  Polecam Proste Zasady w Getin Banku! Otwórz konto, użyj kodu polecenia 6PJZF2, spełnij warunki promocji i odbierz nagrodę. Szczegóły na getinbank.pl/polecam. Wszystkie zgody udzielone.
 12. Anka pisze:
  Polecam mój kod X8RC4Y, spełnij warunki promocji i odbierz nagrodę.
  Wszystkie zgody wyrażone. Zapraszam.
 13. Wojciech pisze:
  Hej! Będę wdzięczny za skorzystanie z mojego kodu: ZAJR43 Dzięki 🙂

  ZAJR43

 14. Mateusz pisze:
  Witam, serdecznie zapraszam do udziału w IX edycji programu poleceń Getin Banku, mój kod: R1V5QV jest pewny, w poprzednich edycjach premia zawsze była wypłacana, zachęcam do skorzystania, pozdrawiam 🙂 Ważny do 31.12.20 r.
 15. Tomasz pisze:
  Serdecznie polecam Wszystkim chętnym nowy kod polecenia GETIN z najnowszej IX edycji (ważny do 31-12-2020), aktualny kod: E5XJC7
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji. Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.
 16. Mateusz pisze:
  🔥🔥🔥 BDJ9S8 – zapraszam do skorzystania z tego kodu polecenia.
  Posiadam wyrażone wszelkie wymagane zgody oraz systematycznie pilnuję i spełniam wszystkie warunki promocji. 👌
  Z góry dziękuję za skorzystanie 😁😁😁

Napisz komentarz