Moniaki już na INSTAGRAMIE! 👈 kliknij i obserwuj

Nest Bank: wyjątkowy program poleceń – poleć komuś konto, a Bank przekaże 50 zł premii na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce

Dominika Augustyniak

17 Paź 2018

+ Skrót promocji

Co dostaniesz?

50 zł na rzecz Wiosek Dziecięcych SOS

Za co?

Za każde skuteczne polecenie konta w Nest Banku

Ile to kosztuje?

0 zł

Kiedy bonus?

Po spełnieniu warunków przez osobę poleconą

Dla kogo?

Dla nowych i obecnych klientów Nest Banku

Do kiedy promocja?

do 30 kwietnia 2019 r.

Skorzystaj z tej promocji »

Zbierając informację o programach poleceń w różnych bankach, natknęłam się na ofertę, która wyjątkowo pozytywnie mnie zaskoczyła. Zazwyczaj jest tak, że obecny klient banku poleca konto znajomemu lub komuś z rodziny, obydwoje dostają premię i każdy jest zadowolony.

Nest Bank, o którego ofercie dziś będę pisać, również ma w swojej ofercie program poleceń, ale zdecydowanie różni się on od tego, który proponują inni. Nest Bank za każde skuteczne polecenie nie nagradza ani osoby polecającej, ani poleconej – w przypadku tego programu nagroda trafia w całości na konto Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Moim zdaniem jest to piękna inicjatywa, która zasługuje na ogromne wsparcie i nagłośnienie – to fajny gest Banku, który takimi działaniami, w moich oczach wyróżnia spośród innych.

SOS Wioski Dziecięce – warto pomagać! 

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce ma na celu pomagać dzieciom opuszczonym, osieroconym oraz zagrożonym utratą opieki rodziców. Dla małego dziecka nie ma gorszej życiowej tragedii niż wychowywanie się bez wsparcia rodziców, którzy powinni wprowadzić je krok po kroku w dorosłe życie, być przy największych życiowych sukcesach oraz wspierać w każdym problemie.

Takie dzieciaczki czują się opuszczone, samotne i nikomu niepotrzebne, przez takie podejście tracą szansę na normalne życie pełne uśmiechu i sukcesów. Są jednak takie stowarzyszenia jak SOS Wioski Dziecięce, które robią wszystko, aby uciszyć ból, wesprzeć każde potrzebujące dziecko i dać perspektywy na normalne życie w społeczeństwie.

Takie inicjatywy warto wspierać i jestem cholernie dumna z tego, że jakiś Bank pochyla się nad problemem i wspiera to co jest wartościowe – dzieci, które są przyszłością każdego z nas. Każdy zasługuje na szansę, a dzieci w 100%!

Kto może skorzystać z programu poleceń Nest Banku? 

Z oferty Nest Banku może skorzystać oczywiście obecny klient, który posiada w nim konto osobiste lub firmowe – rezerwując sobie miano polecającego. Aby bycie polecającym miało rację bytu, przyda nam się również osoba polecona – czyli taka, która konta w Nest Banku jeszcze nie ma i założy je w programie poleceń.

Zarówno osoby polecające jak i polecone muszą być pełnoletnie.

Konto w Nest Banku – charakterystyka 

Bezdyskusyjnie Konto Osobiste w Nest Banku jest jednym z najlepszych obecnie dostępnych na rynku. Wszystko za sprawą tego, że jest ono tanie – a to główne kryterium, na które patrzymy podczas decydowania się na jakiś konkretny rachunek.

U nas na blogu konto w Nest Banku mają Paweł i Robert – chłopaki są raczej zadowoleni z wyboru, konto jest fajne, nowoczesne i przystępne, chociaż…aplikacja mogłaby być bardziej rozbudowana. Tabela opłat i prowizji tylko potwierdza to, że z konta będzie zadowolony każdy kto ceni niemal darmową bankowość, na wysokim poziomie.

  •  0 zł – za otwarcie i prowadzenie konta (bezwarunkowo);
  • 0 zł – za wydanie i miesięczną obsługę karty debetowej (bezwarunkowo);
  • 0 zł – za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju;
  • 5 zł – wypłata z bankomatów za granicą + 3% wartości przewalutowania;
  • 0 zł – za przelewy internetowe, zlecenia stałe i polecenia zapłaty;
  • 1 zł – za przelew natychmiastowy do 5 000 zł;
  • 0 zł – za przelew SEPA;
  • 15 zł – za przelew SORBNET;

W pakiecie z kontem można założyć 3 lub 6 miesięczną Nest Lokatę Witaj na 4% dla kwoty do 10 000 zł. Można założyć również konto Nest Oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,25% dla kwoty do 50 000 zł (2% powyżej tej kwoty).

Jak skutecznie korzystać z programu poleceń? 

Coś tam już o koncie wiemy, widać że faktycznie jest ono prawie całkowicie darmowe co jest bardzo dobrą informacją. Oferuje fajne produkty oszczędnościowe – to kolejny plus, który zasługuje na uwagę.

Sprawdźmy więc jak stać się klientem Nest Banku za pomocą programu poleceń, a tym samym wesprzeć Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce.

#1 KROK – poleć Nest Konto w Nest Banku znajomemu lub komuś z rodziny. W tym celu poleć mu założenie konta za pośrednictwem strony promocyjnej Banku. Podczas składania wniosku o Nest Konto z kartą, osoba polecona musi:

  • podać Twoje imię oraz numer telefonu komórkowego;
  • wyrazić zgodę na poinformowanie Cię o zawarciu z nami umowy i otwarciu konta.

Następnie otwiera konto wybierając dogodny dla siebie sposób: podczas wideorozmowy z konsultantem, wykonując przelew z innego banku, podpisując umowę w obecności kuriera lub w jednym z oddziałów Nest Banku.

#2 KROK – osoba polecona w ciągu 60 dni od otwarcia konta dokonuje min. 1 płatności swoją kartą wydaną do konta – na dowolną kwotę.

To wszystko! 

Po wykonaniu tych kroków Nest Bank wypłaci 50 zł na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Premia będzie wypłacana za każde skuteczne polecenie konta. Dzięki temu Ty będziesz mieć fajne, darmowe konto, a dzieciaczki wsparcie finansowe.

Informacja: W komentarzach pod artykułami na temat programów poleceń wiele osób udostępnia swoje kody z programu. Zwróć uwagę, że nie każdy kod może być wiarygodny. Na przykład, osoba go udostępniająca, mogła nie spełnić warunków dla polecającego. Korzystając z takiego kodu możesz nie otrzymać premii. Wybieraj uważnie.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz