PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Nawet 750 zł dla OBECNYCH klientów za polecenie karty w Citibanku oraz LG K3 LTE lub LG K10 LTE dla każdego POLECONEGO.

Dziś mam coś specjalnego dla wszystkich klientów Citibanku, którzy z utęsknieniem czekali na jakiś program poleceń, w którym będą mogli zgarnąć dodatkowe bonusy. I stało się, wystartowała rewelacyjna, moim zdaniem, promocja Citibanku, w której za skuteczne polecenie komuś karty kredytowej w Citibanku obecny klient odbiera premię w wysokości 150 zł za każdą osobę poleconą, czyli nawet 750 zł (za 5 skutecznych poleceń).

Ale…na promocji zyskują również osoby polecone, które mają do wyboru jeden z dwóch smartphon’ów:

 • LG K3 LTE

Smukła, elegancka obudowa, doskonały ekran (4,5-calowy wyświetlacz TFT LCD) oddający pełnie kolorów, a do tego aparat 5MP f/2.6, Fiksed Focus, który pozwoli uwiecznić każdą, ważną w Twoim życiu chwilę w doskonałej jakości – to jedne z ważniejszych cech tego smartphona. Jego idealnym dopełnieniem jest czterordzeniowy procesor, który pozwoli Tobie na wygodną pracę wielozadaniową. Warta uwagi jest również bateria o pojemności 1940 mAh, a także fakt, że smartphon pracuje na jednym z najpopularniejszych systemów operacyjnych – Android.

LG K10

To na co w pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę to elegancki opływowy kształt telefonu, który idealnie będzie pasował każdemu kto stawia na elegancję. Specjalna lampa selfie razem z aparatem 5MP stanowią idealny duet i umożliwiają wykonywanie zdjęć o wysokiej jakości. Dodatkowo, aparat znajdujący się z tyłu (13MP) pozwala na robienie ostrych i bardzo wyraźnych zdjęć. Z kolei żywe kolory i wyraźne obrazy zawdzięczamy wyświetlaczowi HD.

Warto również docenić tu ośmiordzeniowy procesor 1,14 GHz oraz baterię 2300 mAh.

 

 

Kto i kiedy może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest dla obecnych klientów – POLECAJĄCYCH, czyli dokładnie wszystkich osób, które posiadają w Citibanku główną kartę kredytową np. Simplicity. Biorąc pod uwagę fakt, że ostatnio promocje Citibanku cieszą się ogromną popularnością, mogę śmiało stwierdzić, że większość z Was będzie mogła do tej promocji przystąpić i polecić komuś kartę (max 5 osobom), a tym samym zgarnąć nawet 750 zł.

Z kolei jeżeli chodzi o osobę, którą chcemy polecić to musi nią być ktoś kto nie posiadał żadnej karty kredytowej (głównej) w Citibanku od 1 stycznia 2015 roku. Dodatkowo taka osoba musi spełnić standardowe warunki otrzymania karty kredytowej w Citibanku:

 • OSOBA PRACUJĄCA W OPARCIU O UMOWĘ: wiek – min. 21 lat, dochód netto – min. 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce
 • OSOBA PROWADZĄCA WŁASNĄ FIRMĘ: wiek – min. 21 lat, prowadzenie działalności gospodarczej min. 2 lata

Aby skorzystać z promocji, osoba POLECAJĄCA musi zgłosić osobę POLECANĄ poprzez wypełnienie formularza promocyjnego, najpóźniej do 31 lipca 2017 roku.

Do końca promocji pozostało:

Jak odebrać wybrany telefon krok po kroku?

#1 KROK – REJESTRACJA W PROMOCJI [wykonaj do 31 lipca 2017 roku]

Tak jak wspomniałam wcześniej, POLECAJĄCY czyli obecny klient banku musi wypełnić specjalny formularz zgłoszeniowy, a w nim podać zarówno swoje dane jak również dane osoby, którą chce polecić.

>>Polecaj kartę kredytową w Citibanku i odbierz nawet 750 zł premii<<

Kilka dni po wypełnieniu formularza, osobą POLECONĄ skontaktuje się pracownik banku (max. w ciągu 7 dni). Razem z nim zostanie dokończony proces zakładania karty oraz jest to moment żeby zadawać jakieś nurtujące pytania.

Ja ze swojej strony, przygotowałam kilka przydatnych rad, mówiących na co koniecznie zwrócić uwagę podczas rozmowy:

 • zdecyduj się na kartę Simplicity – ona będzie bezwarunkowo darmowa
 • z konsultantem ustalicie dokument potwierdzający dochody (zazwyczaj jest to wyciąg z banku z 3 ostatnich miesięcy), ale oczywiście możesz wybrać inny dokument
 • poproś konsultanta o wyłączenie wszystkich dodatkowo płatnych usług
 • pamiętaj, że standardowo karta przysyłana jest pocztą i za to nic nie płacisz, ale jeżeli masz życzenie to możesz zamówić kuriera, ale…wtedy musisz liczyć się z opłatą 30 zł

Po rozmowie z konsultantem osobę POLECONĄ odwiedzi kurier z umową i wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Umowę podpisujesz i oddajesz kurierowi, jak również przekazujesz mu xero dowodu i umówiony z konsultantem dokument potwierdzający dochody.

#2 KROK – ZALOGUJ SIĘ DO BANKOWOŚCI ONLINE I WYKONAJ TRANSAKCJE KARTĄ

#logowanie

Krok drugi składa się z takich dwóch małych “podkroków”. Pierwszy z nich to oczywiście zalogowanie się min. 1 raz do serwisu bankowości internetowej Citibank Online (www.citihandlowy.pl/logowanie/). Tę czynność musisz wykonać najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po podpisaniu umowy (data widnieje na końcu umowy), czyli:

Jeżeli umowa zostanie podpisana w:

 • w kwietniu – logujesz się i wykonujesz transakcje kartą najpóźniej do końca czerwca
 • w maju – logujesz się i wykonujesz transakcje kartą do końca lipca
 • w czerwcu – logujesz się i wykonujesz transakcje kartą do końca sierpnia
 • w lipcu – logujesz się i wykonujesz transakcje kartą do końca września

#transakcje – LG K3 LTE Dual Sim

Kolejna, ważna czynność to wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą lub nośnikiem zbliżeniowym otrzymanym do karty, na kwotę łączną min. 500 zł. Transakcje te mogą być wykonane stacjonarnie lub internetowo i muszą być zaksięgowane na karcie najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po podpisaniu umowy.  Zaliczone do promocji będą wszystkie transakcje oprócz:

 • transakcji zwróconych
 • wypłat z bankomatów
 • transakcji w urzędzie pocztowym, kasynie i zakładzie bukmacherskim
 • przelewów z rachunku karty np. w ramach opłacenia rachunków za utrzymanie domu/mieszkania

#transakcje – LG K10 LTE Dual Sim

Natomiast jeżeli ktoś chce otrzymać trochę lepszy telefon musi wykonać nieco trudniejsze zadanie. Polega ono na tym, aby do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę, spełnić 1 z 3 poniższych warunków:

 • złożyć dyspozycję dokonania przelewu w ramach limitu Karty Kredytowej na kwotę, co najmniej 500 zł i rozłożyć ją na raty w planie spłat Komfort
 • zawrzeć Porozumienie o dodatkowy limit kredytowy na kwotę min. 1 000 zł i rozłożyć jego spłatę na raty w planie spłat Komfort
 • wykonać transakcje kartą na kwotę min. 500 zł i rozłożyć spłatę w planie spłat Komfort

Muszę być szczera i tak naprawdę to odradzam korzystanie z Planu spłat Komfort. Wszystko za sprawą tego, że w każdym miesiącu za obsługę Planu Komfort zapłacimy aż 20 zł i dodatkowo 6% wartości przelewu (gdybyśmy wykonywali przelew). Musimy również liczyć się z 20% prowizją za rozłożenie płatności na raty Komfort. Jest to przykład reprezentatywny zgodny z Tabelą Opłat i Prowizji Citibanku.

Niemniej, jeden z naszych czytelników (NAGRODOŻERCA – dziękuję!) zdradził nam, że na własnym przykładzie doświadczył, że bank może taką ofertę dostosować indywidualnie do potrzeb klienta. Dokładny opis tego przykładu znajdziesz w komentarzu pod artykułem.

Również czytelniczka Ela i jej koleżanki sprawnie przeszły promocję i radzą jak odebrać LG K10 LTE:

“Moje trzy koleżanki wybrały telefon K10 i opcję „złożyć dyspozycję dokonania przelewu w ramach limitu Karty Kredytowej na kwotę, co najmniej 500 zł i rozłożyć ją na raty w planie spłat Komfort” – jedyny koszt tej operacji w przypadku, gdy przelew opiewa na kwotę 500 zł to 50 zł prowizji. Z rachunku karty przelew wykonywany jest w kwocie 550 zł na podane konto przez pracowników Citi i klient ma go spłacić w 12 ratach po 45,83 zł. Nie ma żadnych innych kosztów, a spłata może być dokonana wcześniej.
Nijak to się ma do Tabeli opłat i prowizji podawanej przez bank, ale tak to wygląda.
Także LG K10 można zdobyć prawie za darmo.” ~Ela

>>Polecaj kartę kredytową w Citibanku i odbierz nawet 750 zł premii<<

To wszystko – czas na nagrody!

Osoba POLECAJĄCA otrzymuje 150 zł za każde skuteczne polecenie, czyli max. 750 zł za 5 poleconych osób, które spełnią wszystkie warunki. Pieniądze zostaną przelane na rachunek Karty Kredytowej najpóźniej do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę przez osobę POLECONĄ.

Osoba POLECONA zostanie poinformowana o otrzymaniu telefonu LG K3 LTE lub LG K10 LTE najpóźniej do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę. Nagroda zostanie dostarczona przez kuriera w ciągu 30 kolejnych dni.

Podsumowanie

Bank zdecydowanie przygotował fajną promocję z atrakcyjnymi nagrodami zarówno dla nowych jak i obecnych klientów. Teraz każdy klient, który dokona 5 skutecznych poleceń może odebrać aż 750 zł premii, co będzie rewelacyjnym sposobem na podreperowanie wakacyjnego budżetu.

Z kolei osoba polecona może wybierać spośród dwóch naprawdę dobrych telefonów. Tyle tylko, że warunki otrzymania każdego z nich zdecydowanie różnią się od siebie. O ile odebranie LG K3 jest banalne – wydanie kartą tylko 500 zł o tyle za LG K10 trzeba zrobić trochę więcej.

Niemniej uważam, że promocja jest bardzo atrakcyjna i warto z niej skorzystać bo w łatwy sposób można odebrać opisane w artykule nagrody. I zwróćmy również uwagę na to, że banki nie chętnie nagradzają obecnych klientów, a tu mamy wyjątek i bank który naprawdę się postarał.

>>Polecaj kartę kredytową w Citibanku i odbierz nawet 750 zł premii<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 77

 1. NAGRODOŻERCA pisze:
  Nie do końca jest tak jak piszesz Koleżanko mozna wziąść droższy telefon i skorzystać z przelewu 4 tys bez odsetek bez prowizji za jedyne 20 zl miesięcznie rozłożone na 12 miesięcy czyli 333.33 gr plus te 20 zl czyli koszt jest 353.33 po otrzymaniu tel mozna wcześniej spłacić i koszt np po pol roku to 120 zl a np po 5 miesiacach 100 zl więc jestesmy do przodu
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Widzę, że Kolega ma większą wiedzę i pomoże mi coś zrozumieć. 🙂 Myślę, że każdy chciałby wziąć ten droższy telefon więc pozwól, że jeszcze Cię o coś dopytam i ewentualnie zaktualizuję wpis – dobrze? 🙂
   Czy dobrze to rozumiem:
   1. Robię przelew na min. 500 zł (zgodnie z regulaminem można tak zrobić – pkt.IV 3b) + płacę 6% wartości transakcji (nie mniej niż 10 zł) – opłata zgodna z TOiP – czyli np. zrobię przelew na 510 zł to płacę prowizję 30,60 zł
   2. Dalej zgodnie z TOiP Citibanku – rozłożenie na raty w planie spłat ratalnych Komfort objęte jest prowizją do 20% od kwoty transakcji, ale jest to oczywiście ustalane indywidualnie – czyli od przelewu 510 zł będzie to 102 zł
   3. W każdym miesiącu dochodzi opłata operacyjna za obsługę Planu spłat Komfort w kwocie 20 zł/m-c (również zgodnie z TOiP) – czyli w zależności od tego na ile rat rozłożę tyle zapłacę
   Podsumowanie na przykładzie kwoty 510 zł
   30,60 zł (za przelew z karty) + 102 zł (za rozłożenie na raty) + X*20 zł (za każdy miesiąc w którym spłacam ratę). Dobrze to rozumiem bo obliczenia wykonałam na podstawie Tabeli Opłat i Prowizji, która przedstawia takie właśnie opłaty.

   W swoim przykładzie rozłożyłeś 4 000 zł na 12 rat i wyszło Ci 333,33 zł/m-c i tu się zgadzam, ale do tego musisz chyba doliczyć 20 zł/m-c za opłatę operacyjną, czyli w ciągu roku będzie to 240 zł + do tego opłata za przelew z karty i opłata za rozłożenie na raty w Planie Spłat Komfort.

  • NAGRODOŻERCA pisze:
   Droga Dominiko Zgadza się to o czym, piszesz jest w standardzie. Ale mam kartę citi z poprzedniej edycji jeszcze z mgm i Teraz poleciłem żonę 🙂 i na 100% można to połączyć z promocją która jest tutaj 🙂 https://www.online.citibank.pl/formularz/karta_kredytowa3/Simplicity/index.htm
   Gdzie jest tylko opłata administracyjna 20 zl Nie ma oprocentowania i prowizji Ty piszesz o tym jakbyśmy chcieli sami zrobić sobie przelew Potwierdzałem to 2x z żoną przy wypełnianiu wniosku z Doradcą, i ta oferta na 100% łączy się z tym co napisałem wyżej. Wzięliśmy sobie te 4 tyś rozłożyliśmy na 12 miesięcy rata tak jak pisałem 333,33 plus te 20 zł co daje nam 353,33 jak pomnożymy ta kwotę x12 daje nam 4240( czyli koszt całkowity 240 zł ) i np. jak spłacimy to po 6 miesiącach koszt całkowity 120 zl jak po 5 to 100 zł ( ważne jest by w dniu kiedy to jest sprawdzane był jeszcze ten komfort rozłożony .Pani proponowała nam jeszcze przelew całej sumy też bez % bez tej opłaty 20 zł tylko przy jednorazowej prowizji obojętnie od jakiej kwoty 10%
  • Izabela pisze:
   Wszystko fajnie. Ale to ksero dowodu bezprawne jest. Już sieci komòrkowe za to “bekły”. Gdyby nie to udostępnianie danych wraz z wizerunkiem,ktòre może skończyć się krsdzieżą tożsamości to chętnie bym skorzystała z oferty. Pamiętajcie nagrodożercy że dowód osobisty jest tylko do wglądu.
 2. Kinga pisze:
  Witam, czy promocja ta może być połączona z promocją związaną z kartą Douglas? tzn czy jeżeli osoba polecana spełni dodatkowo warunki dotyczące wyżej spełnionej promocji to otrzyma również voucher na kwotę 400 złotych?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Niestety nie. Jeżeli polecisz komuś kartę kredytową w tej promocji to ona założy ją i spełni warunki otrzymania telefonu. Jeżeli ta osoba chciałaby odebrać voucher do Douglasa to wtedy musiałaby być nowym klientem – zgodnie z regulaminem promocji Douglas, ale nie będzie nim bo już będzie posiadać kartę wziętą na poczet promocji z telefonem. 🙂 Ale osoba którą Ty polecisz sama później może stać się osobą polecającą i już jako klient Citibanku polecać kartę i zarobić na poleceniach. Wyjaśniłam to dość jasno? 🙂
 3. Krzysztof pisze:
  Witam.
  Mam już kartę citybanku i LG k8. Czy mogę polecić kartę kredytową żonie?
  Krzysztof
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jasne! Jeżeli żona nie posiada głównej karty kredytowej w Citibanku to jak najbardziej możesz ją polecić, żona odbierze telefon dla siebie a Ty 150 zł za jej polecenie 🙂
 4. Paweł pisze:
  Witam serdecznie
  Mam kilka pytań:
  1. Czy czy rodzic , może polecać swojego syna lub innego członka rodziny?
  2. Jeżeli tak, jak można to wszystko zorganizować, jeśli syn/córka pracuje za granicą i ma umowę o pracę??
  – czy taką umowę zaakceptują?
  – czy weryfikacja dokumentu tożsamości może odbyć się w inny sposób niż tylko wizyta kuriera?? może przejdzie osobista wizyta w banku??

  czekamy na informację i dziekujemy Moniakom ża włożoną energię do wykonywanej pracy!:)

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Pawle, zgodnie z regulaminem (pkt. II 2) promocja obowiązuje na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Więc jeżeli syn/córka pracują i mieszkają za granicą to niestety do promocji nie będą mogli przystąpić. Problem może się pojawić np. podczas weryfikacji dokumentów potwierdzających dochody.
 5. Sebi pisze:
  Witam serdecznie. Czy w tej promocji zliczają się transakcje przez aplikację Sprytny Bill?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak jak najbardziej takie płatności kartą będą zaliczane do promocji.
 6. Sandra pisze:
  Jak wygląda weryfikacja skutecznego polecenia i w jakim czasie wypłacają bonusy? Jak osoba polecona podpisze umowę już się liczy czy jak spełni warunki promocji? Jak dostaje na konto to 150 zł to mogę je wypłacić w bankomacie czy tylko na wykorzystanie na płatność kartą?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jak Polecona osoba spełni warunki to wtedy do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy przez nią Ty jako Polecający otrzymasz przelew nagrody. Jak otrzymasz nagrodę do w sumie możesz przelać te pieniądze na inne konto, ale…za taki przelew jest pobierana prowizja w wysokości 6% dlatego lepiej wydać te pieniądze na płatności kartą.
 7. Tomek pisze:
  czy po otrzymaniu nagrody dostaniemy również paragon lub FV do nagrody (w celach ewentualnej naprawy/serwisu urządzenia) ? W ostatniej promocji otrzymałem LG K8 LTE bez takiego dokumentu.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Hej 🙂 Oczywiście nagroda objęta jest 24 miesięczną gwarancją producenta, realizowaną na podstawie protokołu wydania sprzętu z magazynu, który będzie zamieszczony razem z urządzeniem w przesyłce. Tak samo powinno być w LG K8 LTE.:)
 8. Adrian pisze:
  Witajcie, dzięki wielkie za opisywanie promocji. Skorzystałem z 1 edycji promocji z tel LG K8. Bez problemów wykonałem warunki i w grudniu cieszyłem się już tel. W kwietniu złożyłem wniosek o zamknięcie karty a wczoraj dostałem tel. że jeśli zostanę dalej klientem citibanku to otrzymam cash back na kartę w wysokości 10% do max 200zł. Tak więc zostaję do połowy sierpnia kientem citi, zabieram 200zł i pewnie wtedy zamknę kartę, a teraz jeszcze w międzyczasie może udać mi się dorwać dodatkowe150zł.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   No jasne, tym bardziej że na cashback’u możesz sobie spokojnie zyskać i w między czasie jeszcze zahaczyć o program poleceń – trzy pieczenie na jednym ogniu. 🙂 Świetnie! Gdybyś miał jakieś pytania lub potrzebował jakiejś odpowiedzi to zapraszam – chętnie pomogę. 🙂
 9. Dariusz pisze:
  Protokół wydania sprzętu to jedno a na adres emailowy przychodzi dodatkowo “certyfikat” od importera telefonów ( trzeba sobie wydrukować ). Dopiero te dwa dokumenty razem stanowią komplet w przypadku ewentualnej potrzeby czy konieczności skorzystania z naprawy gwarancyjnej.
 10. Sławomir pisze:
  Witam Moniaki,
  Czy mogę polecić osoby które mają stały dochód z renty lub emerytury, czy tylko osoby aktualnie pracujący ?

  Pozdrawiam
  Może nie promożerca, na waszych promocjach zarobiłem już około 1500 😉

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zgodnie z załącznikiem do regulaminu, możesz polecić kogoś kto przebywa na emeryturze lub rencie. Warunkiem nadal pozostaje dochód min. 1 200 zł netto. Dla takiej osoby, dokumentem potwierdzającym dochód będzie decyzja o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty.

   Zysk z promocji bankowych naprawdę bardzo wysoki, gratuluję osiągnięcia i determinacji, mało komu chce się spełniać wszystkie warunki i odbierać niskie premie, a o 1 500 zł to już nie wspomnę. 🙂 Jeszcze raz gratuluję. 🙂

 11. Krzysztof pisze:
  Witam
  Czy osoba której chce polecić karte może prowadzić działalnośc gospodarczą KRUS ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Niestety nie, KRUS odpada. Chyba że ta osoba prowadzi gospodarstwo jako swoją firmę.
 12. Paweł pisze:
  Jeśli chodzi o tą promocję to nie bardzo ona działa ponieważ poleciłem dwóm osobom kartę. Z jedną bank się skontaktował ale po złożeniu wniosku o kartę , kurier nie zadzwonił w sprawie karty. Do drugiej osoby twierdzą, że nie mogą się dodzwonić mim kilkukrotnie składanego wniosku. Twierdzą że numer jest niepoprawny ale sprawdzany był kilkukrotnie i kilkukrotnie było wysyłane polecenie. Podobnie sprawa się ma z pierwszą osobą, kilka razy było składane polecenie. Chyba ta promocja to pic na wodę!. Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Cześć Paweł, napisałam do Ciebie wiadomość w tej sprawie. 🙂
 13. Piotrek pisze:
  Cześć,
  Czy jeśli polecę znajomego to on koniecznie musi wybrać jeden z telefonów czy może zamiennie wziąć voucher zamiast telefonu?
 14. Daniel pisze:
  witam, jestem uczestnikiem Programu Poleceń mogę udostępnić osobom zainteresowanym KOD polecenia ,jesteś zainteresowany napisz na adres e-mail XXXXXXXX ,pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Danielu miło nam będzie jak następnym razem zapytasz czy nie mamy nic przeciwko temu abyś polecał się za pośrednictwem naszego bloga.
 15. Daniel pisze:
  Witam ,Dominiko jestem tutaj tzw. świeżakiem nie orientuję się co jest a co nie jest dozwolone ,sorki za moje polecenie i gorąco pozdrawiam udanego weekendu 😉
 16. PAWEŁ pisze:
  witam
  ja chce sie odniesc do poprzedniej promocji z telefonem LG K8 Sytuacja wyglada tak ; podpisałem umowe z bankiem za posrednictwem kuriera , dostałem karte w marcu, w kwietniu zrobiłem zakupy za ponad 3000 zł . Jak do tej pory zero odzewu ze strony banku Jak długo trzeba czekac na potwierdzenie przyznania telefonu? Pozdrawiam.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Hej 🙂 Jeżeli umowa była podpisana w marcu to transakcje należało wykonać od kwietnia + zalogować się do bankowości on-line. Informacja powinna być przesłana do 14 dnia maja, przy czym jest to niedziela więc powinieneś otrzymać ją jutro 🙂 W przypadku braki wiadomości w systemie bankowości online, zapraszam to pomożemy sprawdzić co się takiego wydarzyło, że wiadomości brak 🙂
 17. Paweł pisze:
  Promocja niestety nie działa. Bank nie oddzwania. Pozdrawiam
  • Włodek pisze:
   Niestety potwierdzam nie działa. Cały tydzień czekam na telefon- bank nie oddzwania. Pzdr
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wysłałam do Ciebie wiadomość w tej sprawie. 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wysłałam do Ciebie wiadomość w tej sprawie. 🙂
 18. Iza pisze:
  Jaki jest maksymalny wiek osoby wnioskującej o kartę kredytową w Citi?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Maksymalnego wieku bank nie podaje na swojej stronie. Każda sytuacja, w której potencjalnym klientem będzie osoba starsza będzie traktowana jako odosobniony przypadek i w zależności od wieku i wewnętrznych zasad banku ktoś otrzyma zgodę na kartę a ktoś nie. Wiadomo jak ktoś ma 60 lat to jeszcze fajny wiek i przy odpowiednich dochodach z kartą nie powinno być problemu. Ale jak ktoś powiedzmy przybliża się do 90 lat to już bank może mieć zdanie, że przyznanie karty będzie niemożliwe.
 19. Michał pisze:
  Mam karte CitiSpimplicity , chciałbym polecić żonie , jednak nie w tej promocji z telefonem tylko w tej na voucher 300zl na allegro, czy wtedy program poleceń będzie działać ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Niestety nie, program poleceń działa tylko w przypadku telefonu, allegro nie łączy się z programem poleceń. 🙂
 20. Kasia pisze:
  Koleżanka dzisiaj dostała umowę z mojego polecenia. Miał być telefon, a jest voucher 300 zł na allegro.
  Co zrobić w takim przypadku?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Najlepiej zadzwonić do banku i zgłosić ten problem, niech podeślą kuriera z prawidłowymi dokumentami. 🙂 W razie wątpliwość lub problemów – pisz śmiało. 🙂
 21. Ela pisze:
  Moje trzy koleżanki wybrały telefon K10 i opcję “złożyć dyspozycję dokonania przelewu w ramach limitu Karty Kredytowej na kwotę, co najmniej 500 zł i rozłożyć ją na raty w planie spłat Komfort” – jedyny koszt tej operacji w przypadku, gdy przelew opiewa na kwotę 500 zł to 50 zł prowizji. Z rachunku karty przelew wykonywany jest w kwocie 550 zł na podane konto przez pracowników Citi i klient ma go spłacić w 12 ratach po 45,83 zł. Nie ma żadnych innych kosztów, a spłata może być dokonana wcześniej.
  Nijak to się ma do Tabeli opłat i prowizji podawanej przez bank, ale tak to wygląda.
  Także LG K10 można zdobyć prawie za darmo.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Świetnie Ela – dziękujemy za informację. 😉 Pozwól że dodam ją do artykułu tak żeby każdy czytelnik który będzie zapoznawał się z promocją wiedział, że opcja z LG K10 też jest łatwa 🙂
  • Ela pisze:
   To jeszcze dodam, że w przypadku opcji “wykonać transakcje kartą na kwotę min. 500 zł i rozłożyć spłatę w planie spłat Komfort”, zgodnie z informacją uzyskaną z infolinii, koszty wyglądają tak: jedna transakcja musi być na kwotę min. 500 zł i wtedy można ją rozłożyć na raty min. 12 m-cy. Nie ma żadnej prowizji i opłat, kwota rozłożona na raty oprocentowana jest max. 10 %.
   Więc jeśli ktoś ma jednorazowy wydatek min. 500 zł to jest to najtańsza opcja pozyskania telefonu LG K10.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Super, dziękujemy za wszelkie podpowiedzi, które ułatwią korzystanie z promocji. 🙂
 22. Piotr pisze:
  Witam,chciałbym skorzystać z promocji na tel. LG K10, ale nie mam nikogo znajomego co by mógł mnie polecić. Czy można by przez Moniaki.pl dostać polecenie??
 23. Piotr pisze:
  Witam,chciałbym skorzystać z promocji na tel. LG K10, ale nie mam nikogo znajomego co by mógł mnie polecić. Czy można by liczyć na Moniaki.pl ?
 24. Tomasz pisze:
  Witam.
  Mam pytanie odnośnie tego kto może podpisać umowę na kartę kredytową. Z tego co się dowiedziałem to rolnik nie może. Ale jeśli rolnik jest na KRUSie, jednakże jest VATowcem i posiada nr KRS to czy jest wówczas traktowany jako osoba prowadząca działalność? Jeśli tak to jakich dokumentów potwierdzających zarobki będzie oczekiwał bank?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Cześć Tomasz/Piotr (dwa różne imiona i ten sam adres mailowy więc odpowiem zbiorczo) – możesz wypełnić formularz zgłoszeniowy, a bank i tak będzie traktował każdy przypadek indywidualnie i według swoich wewnętrznych ustaleń. Mi ciężko jest osądzić jaka będzie w tej kwestii decyzja.
 25. Piotr pisze:
  Witam. Chciałbym złożyć wniosek o kartę kredytową. Jednakże jestem rolnikiem na KRUSie.
  Od ponad 2 lat moje gospodarstwo jest na vacie (jestem płatnikiem VAT), posiadam nr KRS. Czy to pozwala na podpisanie umowy? Jakie w takim razie musiałbym okazać dokumenty potwierdzające zarobki?
 26. Ela pisze:
  Witam. Zastanawiam się, czy za każdym razem CITI nie naliczy żadnych dodatkowych kosztów, jeśli zdecyduję się zrobić tak jak Pani Ela z komentarza i rozłożyc 500 zł na raty… Opcja jest kusząca i teoretycznie bardzo prosta. Pytanie tylko, czy nie zaczną naliczać 20% prowizji plus dodatkowych opłat za każdym miesiąc… Czy trzeba w jakiś specjalny sposób pokierować rozmowę, żeby uniknąć pozostałych opłat i dokonać tylko tej w wysokości 50zł? Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Cześć Ela, ja pod komentarzem Nagrodożercy rozpisałam jak to wszystko wygląda z punktu widzenia Tabeli Opłat i Prowizji. Wyszczególniłam tam wszystkie możliwe opłaty. Niemniej nie zmienia to faktu, że bank może mieć jakieś wewnętrzne promocji i np. z części opłat zrezygnować dla dobra nowego klienta.

   Jak najbardziej, w rozmowie z konsultantem możesz powołać się na wypowiedź Eli i zasugerować, że też chciałabyś na takich zasadach skorzystać z promocji. 🙂

 27. Ela pisze:
  Ok, tak zrobię. Bardzo dziękuję 🙂
 28. Ela pisze:
  To ja może jeszcze uzupełnię: osoby, o których pisałam na dzień dzisiejszy w swoim systemie transakcyjnym widzą rozłożoną na 12 rat kwotę 550 zł (czyli 500 zł przelewu + 50 zł prowizji), raty są po 45,83 zł, czy jest to sam kapitał, nie ma żadnych odsetek. Co do opłaty za obsługę planu spłat Komfort, to wszystkie to osoby zawierając umowę otrzymały informację, że tej opłaty nie ma. Niemniej mogę to potwierdzić dopiero za miesiąc, jak spłacą pierwszą ratę.
  • Ela pisze:
   Uzupełniam 🙂 : nie ma opłaty za za obsługę planu spłat Komfort, raty są pobierane automatycznie w ciężar karty kredytowej, więc jeśli nie korzysta się intensywnie z karty, to trzeba pamiętać, żeby co miesiąc wpłacać na rachunek karty kwotę raty.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Cenna uwaga – dziękujemy 😉
 29. Marcin pisze:
  Takie pytanie … poleciłem znajomą która dostała decyzję odmowną i citi nie zechciał przyznać jej karty. Ale powodem tego było tylko to że podała bardzo zawyżone swoje wydatki i kredyty które są “na jej męża”. Czy można sprobować raz jeszcze ją polecić?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Możesz, przy czym może zdarzyć się tak, że bank znów odrzuci wniosek, ale próbować zawsze warto 🙂
 30. Aga pisze:
  Witam,
  Czy jeżeli złożę powiedzmy w poniedziałek wniosek o kartę kredytową(nie w ramach żadnej promocji), otrzymam ja itd. Czy powiedzmy za 2 tyg mogę już kogoś polecić ? Pozdrawiam serdecznie ?P.S zaznaczę że miałam już kk w poprzedniej promocji z tel LG k8 i zamknęłam już kk.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wydaje mi się z tej promocji nie możesz skorzystać. 🙁 Miałaś już kartę kredytową i ją zamknęłaś więc byłaś klientem Citibanku i nie możesz znów przystąpić jako nowy klient jeżeli posiadałaś już kk w Citi od 1 stycznia 2015 roku.
 31. Ika pisze:
  Witam, czy ktoś już dostał K10?
 32. Tomek pisze:
  Witam, Czy ktoś już dostał wiadomość w bankowości internetowej o spełnieniu warunków promocji ? Ile średnio czekaliście ? W promocji z LG K8 ja czekałem tylko 9 dni od spełnienia warunków. Zastanawiam się czy teraz trzeba będzie dłużej czekać czy też tak szybko to pójdzie. Pozdrawiam.
 33. Tomek pisze:
  Jeszcze jedno pytanie z mojej strony. Czy złożenie dyspozycji rozłożenia spłaty w planie “Komfort” jest równoznaczne z kliknięciem napisu przy transakcji “rozłóż na raty” (nie jest napisane że to plan Komfort. Czy to jest to samo ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jak rozłożyć płatność na raty w planie Komfort:
   1. Logujesz się do bankowości online
   2. Klikasz w kartę, którą posiadasz i klikasz w przycisk “Rozłóż na raty”
   3. Wybierasz liczbę rat
   4. Akceptujesz
   To wszystko 🙂
  • Sabinqa pisze:
   U mnie przy zamawianiu konsultant sam to zrobił /rozłożył na raty/
 34. daisy pisze:
  Jeśli zarejestruję się na stronie promocji i wypełnię formularz zgłoszeniowy do 31 lipca, który wypada za kilka dni, a kurier z umową przyjedzie dopiero w sierpniu i dopiero wtedy umowa zostanie podpisana, to nadal spełnię warunki promocji?
 35. Ika pisze:
  Czy możecie proszę podpowiedzieć dane kontaktowe świata telefonów, który wysyła telefony LG z promocji Citi?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Telefony rozsyła bank , a w sumie to pewnie jakaś firma której to zleci. A jaka konkretnie informacja jest Ci potrzebna?
 36. Ika pisze:
  No właśnie dane tej firmy, wiem, że jest to Świat Telefonów, ale chodziłoby mi o dane kontaktowe do nich, adres, telefon.

Napisz komentarz