Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Nawet 700 zł premii za założenie Konta Citi Priority w Citibanku – dla nowych i obecnych klientów!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Konto osobiste

W Citibanku znów nadarza się świetna okazja na dobry zysk zarówno dla nowych jak i obecnych klientów, a wszystko za sprawą nowej solidnej promocji, w której do odebrania jest rekordowa jak dotąd kwota – 700 zł. Nagroda będzie wypłacona w zamian za aktywne korzystanie z konta osobistego Citi Priority:

 • 450 zł moenyback’u za płacenie kartą
 • 100 zł za spełnienie warunku bezpłatności konta
 • 150 zł za lojalne korzystanie z konta

To wszystko w zamian za założenie w Citibanku Konta Citi Priority, które oczywiście na prostych warunkach może być dla klienta zupełnie darmowe, wraz z bezpłatną kartą debetową. To co moim zdaniem zasługuje na największy plus to pokaźna premia – wcześniej było to tylko 400 zł, a teraz stawka poszła w górę i odbieramy 700 zł!

Kto i kiedy może przystąpić do promocji?

Do promocji mogą przystąpić wszystkie osoby, które w Citibanku nie posiadają i nie posiadały żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego po 31 października 2016 roku. Co ważne, jeżeli ktoś posiadał/posiada samą kartę kredytową, założoną w ramach jakiejś innej promocji to jak najbardziej MOŻE przystąpić do promocji – a powiem nawet, że posiadanie karty znacznie ułatwi korzystanie z tej promocji!

Istotne jest również to, że takie promocje w Citibanku są zawsze ograniczone ilościowo. Tym razem Bank przewidział tylko 2 000 promocyjnych kont – warto więc szybko decydować się na skorzystanie z tej promocji – patrząc na pokaźny bonus promocja może zakończyć się sporo przed czasem.

Aby skorzystać z promocji należy do 31 stycznia 2018 roku wypełnić specjalny formularz zgłoszeniowy dotyczący konta Citi Priority.

Do końca promocji pozostało:

>>Załóż Konto Citi Priority i odbierz 700 zł premii<<

Darmowe Konto Citi Priority?

Standardowo, konto jest płatne, ale tu bank idzie klientom na rękę i daje możliwość całkowitego zlikwidowania tej opłaty po spełnieniu jednego z dwóch (do wyboru) warunków. Przy pozostałych elementach konta nie mamy co doszukiwać się opłat.

 • Otwarcie konta – 0zł
 • Prowadzenie konta – 30zł/m-c lub 0zł jeśli a) średniomiesięczne saldo wyniesie 30 000 zł lub b) na konto wpłynie min. 5 000 zł i posiadasz kartę kredytową lub kredyt w Citibanku
 • Otwarcie i prowadzenie karty – 0zł
 • Bankomaty w Polsce – 0zł
 • Bankomaty za granicą – 0zł
 • Warto również pamiętać, aby podczas zakładania konta poprosić o wyłączenie dodatkowo płatnej usługi – Citi Alerts, która kosztuje 6zł lub 10zł miesięcznie w zależności od wariantu

Jak założyć konto – krok po kroku?

Założenie konta jest banalnie proste – możesz zrobić to na spokojnie w domu – bez konieczności odwiedzania placówki banku. Wszystkie obowiązujące dokumenty załączam do artykułu – możesz więc śmiało je przejrzeć. Umowę o konto w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie doręczy Tobie kurier.

#1 KROK – Pierwszy do wykonania krok polega na zarejestrowaniu się w promocji. Dokonasz tego za pośrednictwem dedykowanej przez bank strony internetowej. Masz na to czas maksymalnie do 31 stycznia 2018 roku – z racji limitu kont polecam szybko podejmować decyzję o skorzystaniu z promocji;

>>Załóż Konto Citi Priority i odbierz 700 zł premii<<

#2 KROK – W ciągu max 7 dni zadzwoni do Ciebie konsultant w celu dokończenia procesu wnioskowania o konto. Pamiętaj, aby wybrać Konto Citi Priority wraz z kartą debetową. Poproś o wyłączenie CitiAlerts i innych dodatkowo płatnych usług;

#3 KROK – Do 28 lutego 2018 roku – podpisz umowę o Konto

#4 KROK – Od momentu podpisania umowy do końca pierwszego miesiąca po jej podpisaniu zaloguj się do bankowości online lub aplikacji mobilnej Banku

Zgarniaj premie – łącznie nawet 700 zł

I PREMIA – 100 zł

To chyba najprostszy warunek jaki można było opracować. Wystarczy tylko, że do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o konto spełnimy jeden z dwóch (do wyboru) warunków:

 • utrzymasz średniomiesięcznego salda na wszystkich rachunkach (w tym konta oszczędnościowe i lokaty) w kwocie łącznej min. 30 000 zł

lub

 • zapewnisz wpływy na konto  w kwocie min. 5 000 zł  oraz będziesz posiadać w Citibanku jakiś aktywny produkt kredytowy np. kartę kredytową lub pożyczkę. (wpływy mogą pochodzić z Twojego konta w innym banku)

Wszystkim osobom, które posiadają kartę kredytową w Citibanku polecam skupić się na drugiej z opcji, ponieważ wspomniane 5000 zł wpływu nie musi być jednorazową wpłatą. Może to być 1000 zł wpłacany 5 razy przelewem z innego banku. Ważne po prostu, żeby łącznie na konto wpłynęło w ciągu miesiąca 5000 zł. Krótko mówiąc liczy się suma wpływów, a nie stan konta.

Czy te warunki czegoś Wam nie przypominają? Tak! Takie same warunki należy spełnić, aby mieć bezpłatne konto, a co za tym idzie uzyskanie premii 100 zł jest naprawdę bardzo proste. 🙂

Wypłata premii: Po spełnieniu warunku premia zostanie wypłacona na Twoje konto w Citibanku najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunku. Czyli:

PODPISUJESZ UMOWĘ W PAŹDZIERNIKU – SPEŁNIASZ WARUNKI W LISTOPADZIE – PREMIA TRAFIA NA TWOJE KONTO DO KOŃCA GRUDNIA

II PREMIA – 150 zł

Przy tej premii bank robi coś niewiarygodnego – chce zapłacić Ci za to, że będziesz spełniał warunek bezpłatności konta oraz będziesz wykonywać min. 1 dowolny przelew z konta – nieźle prawda?

Dokładnie wygląda to tak, że bank zapłaci Ci jednorazową premię 150 zł jeżeli w ciągu 7 kolejnych miesięcy (licząc od 3 miesiąca następującego po podpisaniu umowy) będziesz w każdym miesiącu spełniać tylko dwa warunki:

 • wykonasz z konta min. 1 przelew na dowolną kwotę – może być na Twoje konto w innym banku

oraz

 • utrzymasz średniomiesięczne saldo na wszystkich rachunkach (w tym konta oszczędnościowe i lokaty) w kwocie łącznej min. 30 000 zł

lub

 • zapewnisz wpływy na konto  w kwocie min. 5 000 zł  oraz będziesz posiadać w Citibanku jakiś aktywny produktu kredytowy np. kartę kredytową lub pożyczkę

Wypłata premii: Po spełnieniu warunku premia zostanie wypłacona na Twoje konto w Citibanku najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym ostatni raz spełniałeś ww. warunki. Czyli:

PODPISUJESZ UMOWĘ W PAŹDZIERNIKU – SPEŁNIASZ WARUNKI PRZEZ 7 KOLEJNYCH MIESIĘCY LICZĄC OD STYCZNIA 2018 ROKU – DO KOŃCA SIERPNIA 2018 ROKU OTRZYMASZ PREMIĘ 150 ZŁ

III PREMIA – 450 zł

Kolejna premia będzie naliczana za aktywne płacenie kartą debetową wydaną do konta, dokładnie będzie to 5% wartości każdej transakcji wykonanej kartą. Maksymalnie w każdym miesiącu możemy odebrać 50 zł.

Zwrot za płatności kartą będzie naliczany przez 9 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy o konto. Łącznie będzie więc do odebrania aż 450 zł premii. Tu śmiało możemy robić płatności kartą i w sklepach stacjonarnych/punktach handlowo-usługowych i w internecie – wszystkie będą zaliczone do zwrotu.

Wypłata premii: Po spełnieniu warunku premia zostanie wypłacona na Twoje konto w Citibanku najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunek zwrotu. Czyli:

PŁACISZ KARTĄ STACJONARNIE I INTERNETOWO W LISTOPADZIE – PREMIA TRAFI DO CIEBIE DO KOŃCA GRUDNIA. TAK PRZEZ 9 KOLEJNYCH MIESIĘCY

>>Załóż Konto Citi Priority i odbierz 700 zł premii<<

Podsumowanie

Promocja przypadnie do gustu przede wszystkim każdemu kto skorzystał z jakiejś promocji Citibanku i obecnie posiada kartę kredytową – dzięki temu może rewelacyjnie spotęgować zysk z promocji bankowych. Przecież dodatkowe 700 zł piechotą nie chodzi.

Promocja sprawdzi się również w przypadku osób, które do tej pory nie miały okazji skorzystać z żadnej promocji Citibanku. Mogą oni bowiem np. najpierw założyć kartę kredytową (tak! darmową) w jednej z poniższych promocji bankowych:

i od razu konto osobiste w tej promocji, tym samym z zaledwie dwóch prostych promocji bankowych można zyskać aż 1100 zł i to praktycznie za nic!

>>Załóż Konto Citi Priority i odbierz 700 zł premii<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 64

 1. Andrzej pisze:
  „wykonasz z konta min. 1 przelew na dowolną kwotę – może być na Twoje konto w innym banku”
  „zapewnisz wpływ na konto w kwocie min. 5 000 zł oraz będziesz posiadać w Citibanku jakiś aktywny produktu kredytowy np. kartę kredytową lub pożyczkę”
  A można wpłacić 5000zł z innego konta a potem wykonać przelew z powrotem na swoje konto i tak co miesiąc? Czy te 2 warunki będą spełnione? 😀
  • Moniaki.pl pisze:
   Tak możesz przelać 5 000 zł z jakiegoś swojego konta X w innym banku a po zaksięgowaniu tej kwoty przelać je na swoje X konto w innym banku 🙂
 2. Jacek pisze:
  Szkoda że linki przekurowywujące na stronę City nie działają
 3. Anna pisze:
  A może z promocji skorzystać osoba, która ma tylko kartę kredytową world w Citi od kilku lat, ale wziętą bez żadnej promocji? I czy można dokonywać kilku przelewów na konto z innych swoich kont kilka razy w miesiącu na łączną kwotę 5000 zł?
  • Moniaki.pl pisze:
   Tak, jak to karta kredytowa to jak najbardziej możesz skorzystać z tej promocji (pomimo, że karta nie była brana w promocji). Co do wpływów to jak najbardziej możesz zapewnić kilka wpływów na łączną kwotę 5 000 zł. 🙂
 4. SLAW pisze:
  warunki nie do spełnienia dla wielu wielu osób … a można np. tylko założyć konto z kartą i płacić te 30 zł/mc, a korzystać tylko z płatności i 5% zwrotu, czyli wpłacać tylko 1000 zł wydać go kartą i zyskać 50 zł (no i minus te 30 zł to 20 zł na czysto, w sumie to nie wiele) …
 5. Maja pisze:
  Czy jesteście pewni, że można przelać 5000 zł z innego Konta? Regulamin mówi wprost, że środki nie mogą pochodzić z rachunków osób indywidualnych. Czy ten zapis należy interpretować jakoś inaczej?
  • Moniaki.pl pisze:
   Tak jesteśmy pewni, cytuję: „Środki, o których mowa w Punkcie 7 lit. b nie mogą pochodzić z innych rachunków bankowych dla klientów indywidualnych prowadzonych
   przez Bank.” – bardzo istotny zapis „prowadzonych przez Bank”. W tym miejscu „Bank” pisane od wielkiej litery dotyczy bezpośrednio Citibanku czyli pieniądze nie mogą być przelane z Twojego innego konta w Citibanku. Możesz natomiast przelać sobie pieniądze ze swojego konta w mBanku, Millennium czy z każdego innego 🙂
  • rtx pisze:
   Z regulaminu wynika, że nie można przelewać w ogóle środków z kont prowadzonych w Citi, również np. miedzy kontami małżonków.
  • Moniaki.pl pisze:
   Gdzie widnieje taki zapis?
 6. Tadeusz pisze:
  Jednym z warunków jest wpływ 5000 na konto.
  A co jeśli co miesiąc na te konto wpływa załóżmy 6000 i od razu 5000 przelewane jest na inne konto? A pozostała kwota normalnie jest wydawana w ramach zakupów etc? Konto dalej jest darmowe i warunki promocji zostają spełnione?
  • Moniaki.pl pisze:
   Tak oczywiście – jak najbardziej. Nie ma konieczności utrzymania salda 5 000 zł na koncie więc wystarczy wpływ – będzie zaksięgowany i rób z kasą co chcesz. 🙂
 7. Tadeusz pisze:
  I jeszcze jedno pytanie – czytam, że „Oferta „Do 700 zł bliżej niż myślisz z kontem Citi Priority” dostępna dla 2000 Uczestników”. Domyślam się, że już pozamiatane chyba?
 8. Grzegorz pisze:
  trochę to znowu pokrętne i tak co miesiąc te 5000 ? Przez ile miesięcy nie dlatego żebym nie miał ale co miesiąc trzeba będzie pamiętać 🙂
  • Moniaki.pl pisze:
   Wpływ 5 000 zł + posiadanie produktu kredytowego to warunek zwolnienia z opłaty za konto + zdobycia bonusów, czyli dopóki będziesz posiadać konto powinieneś spełniać warunek. Czyli jak założysz konto w październiku to od listopada spełniasz warunki przez okres ok. roku. 🙂 Najlepiej ustawić sobie przypomnienie w telefonie na początek miesiąca i będzie lepiej wszystko spamiętać.
 9. Tadeusz pisze:
  A „5% zwrotu za transakcje” dotyczy tylko płatności kartą, czy również płatności przez internet, np. czynsz?
  • Moniaki.pl pisze:
   Jeżeli opłacisz coś przez internet np rachunek przy użyciu karty (jej numeru, daty ważności i kodu cvv/cvc) to jak najbardziej będzie liczyło się to do moneyback’u.
 10. Justyna pisze:
  Rozumiem, że jeśli mam kartę kredytową, to nie muszę brać debetowej i to kredytowa „nabija” mi obrót? A jeśli nie, to czy cash back wlicza się do transakcji kartą?
  • Moniaki.pl pisze:
   Nie, jeżeli masz kredytową to masz kredytową i ona pomaga Ci spełnić warunki zwolnienia z opłaty za konto. Do spełnienia reszty warunków np. moneyback – potrzebna jest karta debetowa to ona „nabija” Ci zwrot. 🙂
 11. Piotr pisze:
  Witam, czy aby na pewno wszystkie operacje będą naliczane do zwrotu 5%? nie jest tak że chodzi tylko o transakcje bezgotówkowe (płacenie kartą za zakupy w sklepie restauracji itd). czy opłacenie np. czynszu będzie się do tego zaliczać?
  • Moniaki.pl pisze:
   Do zwrotu będą zaliczane płatności wykonane w punktach handlowo-usługowych i internecie, nie ma żadnych wykluczeń jeżeli chodzi o kody MCC. Jeżeli chodzi o czynsz to możesz opłacić go za pomocą SprytnegoBilla i to też będzie traktowane jako płatność kartą.
 12. Krystian pisze:
  W jaki sposób mogę zapłacić kartą debetową rachunki za gaz i czy będzie za to moneyback .
 13. Bartek pisze:
  Dzień dobry,
  czy rezygnacja z konta bankowego i wydanej do niego karty debetowej jest możliwa niezwłocznie po spełnieniu wszystkich warunków i odebraniu premii i czy nie ma żadnych kosztów z tym związanych?
  Pozdrawiam
 14. Artur pisze:
  dzień dobry czy do konta można dołączyć konto maklerskie jeśli tak to jak wygląda opłata za jego prowadzenie ?
  • Moniaki.pl pisze:
   Niestety nie wiem jak wygląda to w Citibanku – myślę, że najlepiej zapytać u źródła – nie chcę wprowadzać w błąd.
 15. Małgorzata pisze:
  Czy wnioski nadal są przyjmowane?
 16. Andrzej pisze:
  Mam zamiar skorzystać z tej promocji, a także z promocji 400zł na Allegro do karty kredytowej City Simplicity. W jakiej kolejności powinienem z tych dwóch promocji skorzystać żeby spełnić ich warunki, czy nie ma to znaczenia ? Czy mogę w jednym czasie złożyć wnioski na konto w promocji i kartę kredytową w promocji ?
  • Moniaki.pl pisze:
   Najlepiej najpierw założyć kartę kredytową a jak już będziesz klientem albo nawet w trakcie zakładania karty możesz założyć konto w tej drugiej promocji 🙂
 17. Agnieszka pisze:
  Proszę o wyjaśnienie dlaczego najpierw trzeba złożyć wniosek o kartę kredytową w promocji a dopiero potem jak już się będzie klientem banku złożyć wniosek o konto? Nie rozumiem czemu to takie istotne. Czy posiadając konto założone w promocji nie będę mogła dostać bonusa do karty kredytowej?
  • Moniaki.pl pisze:
   Jest to istotne z tego względu że konto otworzy się bez problemu, ale np. nie jest się w 100% pewnym, że bank przyzna kartę kredytową. Jeżeli założysz konto a nie otrzymasz karty kredytowej to trudniej będzie Ci spełnić warunki zwolnienia z opłat za konto. Ale oczywiście każdy sam decyduje w jakiej kolejności wnioskuje o produkty Banku 🙂
 18. Sylwia pisze:
  „Tu śmiało możemy robić płatności kartą i w sklepach stacjonarnych/punktach handlowo-usługowych i w internecie – wszystkie będą zaliczone do zwrotu.”

  Czy zaliczone do zwrotu będą również transakcje z użyciem płatności PayU?

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, ale trzeba uważać na dwie rzeczy: 1. Musisz upewnić się, że sklep udostępnia płatność PayU oraz musisz wybrać opcję płacenia kartą a nie wykonania przelewu z rachunku karty, czyli do płatności musisz użyć numeru karty + jej daty ważności oraz kodu ccv/cvc.
 19. Tadeusz pisze:
  A w jakim czasie od otwarcia konta otrzymam 100 pln za założenie konta. Konto mam i dziś wpłynął pierwszy przele, na ponad zakładane 5000.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Po spełnieniu warunku premia zostanie wypłacona na Twoje konto w Citibanku najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunku, czyli jak spełniłeś warunek w listopadzie to do końca grudnia wpłynie do Ciebie 100 zł.
 20. Wojtek pisze:
  Nie mogę tego nigdzie doczytać – jeśli już założę te konto i otrzymam zakładane „premie” to mogę konto zamknąć? Bez konsekwencji?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak jak najbardziej zobacz §28 Regulamin Rachunków Bankowych Banku Handlowego 🙂
 21. Anna pisze:
  A czy jak będę chciała zamknąć konto po skończnej promocji, to czy będę mogła to zrobić bez opłat i konsekwencji, nie zamykając jednocześnie karty kredytowej, którą posiadam w tym banku? Czy może wtedy będę musiała zamknąć też i tą kartę kredytową?
  I jaka jest opłata za zwyczajny przelew przez internet do innego banku w Polsce na swoje konto lub konto kogoś innego?
  W cenniku są punkty:
  3.1: „Realizacja polecenia przelewu na rachunki Odbiorców prowadzone przez Bank (w tym rachunki własne)” i
  3.2: „Realizacja polecenia przelewu na rachunki Odbiorców w bankach prowadzących działalność na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej innych niż wymienione w pkt 3.1”.
  Przy obu punktach taki przelew w Citibank Online i w Automatycznym Bankierze w CitiPhone jest za 0 zł.
  Ale czy są to punkty mówiące właśnie o zwykłych przelewach, czy zwrot „realizacja polecenia przelewu” oznacza właśnie dokonanie takiego zwykłego przelewu, bo nie spotkałam się jeszcze z takim zwrotem?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Aniu jeżeli po zakończeniu promocji będziesz chciała zamknąć tylko konto i kartę debetową wydaną do niego to zamykasz tylko to. Karta kredytowa Ci zostaje (jak chcesz możesz z niej zrezygnować, a jak nie to możesz dalej ją posiadać). Konto zamykasz bez konsekwencji i opłat – nawet bez konieczności wychodzenia z domu – wszystko da się załatwić online. Gdyby nadszedł ten moment zamykania konta to zapraszam zawsze podpowiem co i jak zrobić, aby proces przebiegł szybko i sprawnie. 🙂
   Teraz kwestia przelewów tych zwykłych tak jak mówisz na konto w innym Banku (przelew zewnętrzny) w Citibanku nie płacisz za przelew zewnętrzny wykonany online (poprzez system bankowości internetowej) lub za pośrednictwem automatycznego Bankiera CitiPhone, ale gdybyś już chciała zlecić taki przelew w Oddziale to wtedy jest to koszt 16 zł.
   Dobrze zrozumiałam Twoje pytanie? 🙂
 22. Daria pisze:
  Aby karta kredytowa była aktywna to na jaka kwotę min trzeba dokonywać operacji ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Aby była aktywna to wystarczy ją online aktywować (§4 Regulamin Kart Kredytowych) – kliknąć wszystko zgodnie z instrukcją jaką otrzyma się razem z kartą.
 23. Vikoria pisze:
  Hej, czy promocja jeszcze działa czy limit został już wykorzystany?:)
 24. Vikoria pisze:
  Hej, czy promocja jeszcze działa czy limit został już wykorzystany?:)
 25. Daria pisze:
  Czyli Karta kredytowa nie trzeba min raz w miesiącu dokonywać operacji? Wystarczy, ze jest i nie musimy jej używać tak ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, jeżeli nie zakładałaś jej w żadnej promocji z jakimś tam bonem to wystarczy, że ją aktywujesz i nie musisz nią płacić. 🙂
 26. Daria pisze:
  Zakładałam ja z bonem do dauglasa
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   A bon już dostałaś? Spełniłaś warunki promocji Citi-Douglas? Jeśli tak to nie ma problemu, karta nie musi być używana, żeby była uznana za aktywną.
 27. Ada pisze:
  Czy trzeci warunek (5% zwrotu) jest uzalezniony od posiadania karty kredytowej? Dwa pierwsze (100 + 150) widzę, że są, a ten trzeci?
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Nie, warunek 5% zwrotu nie jest uzależniony od posiadania karty kredytowej. Transakcje zaliczane do zwrotu trzeba wykonywać kartą powiązaną z kontem osobistym. W przypadku dwóch pierwszych premii również karta kredytowa nie jest wymagana, ale posiadając ją łatwiej spełnić warunki (moim zdaniem).
 28. Anna pisze:
  Jeśli mój rachunek został otwarty w dniu 30 października 2017 r. i aktywowany po akceptacji umowy w dniu 16 listopada 2017 r., a kartę debetową już otrzymałam, to czy jeśli w tym miesiącu dokonam płatności tą kartą, to czy dostanę w przyszłym zwrot do 50 zł w ramach promocji, czy dopiero płatności od przyszłego miesiąca będą brane pod uwagę do zwrotów w ramach tej promocji?
  Jeśli zwrot za płatności kartą będzie naliczany przez 9 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy o konto, to który w moim przypadku miesiąc się liczy jako miesiąc podpisania umowy: październik czy listopad? A jeśli za płatności kartą w listopadzie dostanę zwrot w grudniu to czy jeśli tych płatności kartą w listopadzie ne zrobię, to czy promocja przedłuży się o jeden miesiąc czy jeden miesiąc promocji mi przepadnie?
 29. maria pisze:
  Dzień dobry,czy w promocji do 450 zl zwrotu liczą się teź zwroty pieniędzy za zakup,z którego rezygnuję,czy ta kwota jest odliczana od móaybacu? Zapłacęcę np w sklepie kartą,a potem zwrócą mi te pieniądze na kartę. Jak to jest? A np. zapłata w urzędzie śkarbowym podbtku?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli chodzi o płatności zwrócone to one nigdy nie są zaliczane do moneyback’u. Każde inne płatności są zaliczane do promocji.
 30. Sebastian pisze:
  A jak już dostanę te 250 PLN za założenie konta i wymagane zasilenia, to mogę zamknąć konto bez konsekwencji?

Napisz komentarz