Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Raiffeisen Polbank: Nawet 550 zł premii za założenie Wymarzonego Konta Osobistego i aktywne korzystanie z niego przez rok!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Najbliższy rok zapowiada się dość dobrze dla osób, które zdecydują się skorzystać z najnowszej promocji Raiffeisen Polbank. Spełniając warunki postawione przez Bank m.in. płatności kartą, wpływy na konto oraz przelewy można zgarnąć następujące nagrody o łącznej wartości nawet 550 zł!

 • 50 zł premii za przystąpienie do promocji;
 • 300 zł premii za aktywne płacenie kartą;
 • 150 zł premii za zapewnienie wpływów na konto;
 • 50 zł premii na podsumowanie spełnionych warunków.

Promocja jest dostępna na specjalnej stronie Banku tylko i wyłącznie do momentu osiągnięcia 7 000 założonych kont. W przypadku osiągnięcia limitu kont strona promocyjna zostanie wyłączona i nie będzie można zgłosić uczestnictwa w promocji.

Kto może skorzystać z promocji? 

Do promocji mogą przystąpić osoby, które w okresie od 1 stycznia 2016 roku nie posiadały żadnego produktu w Raiffeisen Polbank, a dodatkowo za pośrednictwem dedykowanej przez Bank strony internetowej założy Wymarzone Konto Osobiste wraz z kartą płatniczą oraz dostępem do bankowości elektronicznej.

Jeżeli chodzi o samo konto to prezentuje się ono następująco:

 • 0 zł – bezwarunkowo, za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł/3 zł/6 zł – w promocji możemy założyć jedną z dwóch kart: Visa lub MasterCard. Visa będzie darmowa po wykonaniu nią min. 1 dowolnej płatności w miesiącu, jeżeli nie spełnimy warunku to opłata wyniesie 3 zł. Karta MasterCard ma opłatę 6 zł miesięcznie i nie można jej uniknąć;
 • 0 zł – zwykłe przelewy internetowe;
 • 0 zł – za wypłaty ze wszystkich bankomatów jeżeli mamy kartę MasterCard. Dla użytkowników karty Visa darmowe będą bankomaty Banku Raiffeisen oraz Euronet.

Duży plus to fakt, że konto jest bezwarunkowo darmowe. Można czuć niedosyt jeżeli chodzi o kartę, ale w zasadzie po to zakładamy konto w tej promocji, aby płacić aktywnie kartą.

Jak odebrać 550 zł premii od Raiffeisen Polbank? 

#1 KROK – do 31.10.2018 r. (ale lepiej jak najszybciej ze względu na limit 7 000 kont) przejdź na specjalną stronę Banku i złóż wniosek o Wymarzone Konto Osobiste wraz z kartą debetową oraz dostępem do bankowości internetowej. Podczas składania wniosku:

 • wyraź zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych;
 • wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych, w tym zgodę na używanie przez Bank urządzeń telekomunikacyjnych w celu oferowania usług i produktów;
 • wybierz formę elektroniczną otrzymywania korespondencji;

Następnie podpisz umowę przy kurierze.

#2 KROK – najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o konto, spełnij warunek odbioru premii 50 zł „na start”:

 • wykonaj płatności kartą na kwotę łączną min. 200 zł – płatności mają być wykonane i zaksięgowane

#3 KROK – aktywnie płać kartą a w każdym z 6 kolejnych miesięcy (licząc od trzeciego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o konto) otrzymasz moneyback w wysokości 3% wartości płatności wykonanych w danym miesiącu, maksymalnie 50 zł, czyli łącznie zgarnąć możesz nawet 300 zł.

Do płatności promocyjnych nie będą zaliczane płatności w internecie oraz płatności Qasi Cash.

#4 KROK – w dziewiątym miesiącu, licząc od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o konto otrzymasz kolejną premię – 150 zł jeżeli:

 • będziesz posiadać Wymarzone Konto Osobiste;
 • w trzecim, czwartym, piątym, szóstym, siódmym oraz ósmym miesiącu posiadania konta będziesz spełniać powtarzalnie dwa warunki: jednorazowy wpływ na konto min. 2000 zł (w każdym z miesięcy) oraz wykonuj w każdym miesiącu min. 3 dowolne przelewy krajowe z konta;

#5 KROK – w trzynastym miesiącu , licząc od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o konto otrzymasz ostatnią już premię, czyli 50 zł jeżeli:

 • spełnisz wszystkie wyżej opisane kroki;
 • w dziewiątym, dziesiątym, jedenastym oraz dwunastym miesiącu posiadania konta będziesz wykonywać płatności kartą na min. 200 zł (mają być one wykonane i zaksięgowane w każdym miesiącu)

To wszystko! 

Nagrody będą przelewane na Twoje konto w następującym czasie:

 • I nagroda 50 zł – w trzecim miesiącu posiadania umowy o konto;
 • II nagroda 300 zł – 6 x 50 zł – do końca czwartego, piątego, szóstego, siódmego, ósmego oraz dziewiątego miesiąca posiadani umowy o konto;
 • III nagroda 150 zł – w dziewiątym miesiącu posiadania konta;
 • IV nagroda 50 zł – w trzynastym miesiącu posiadania umowy.

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 21

 1. pablo pisze:
  wpływy z tytułu wynagrodzenia ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Z tytułu wpłaty gotówkowej lub przelewu przychodzącego z rachunku prowadzonego przez bank inny niż Raiffeisen Polbank.
 2. Ola pisze:
  Czyli pierwsze 50 zł jest za same założenie konta ? I po ilu zostanie wypłacone ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o konto, spełnij warunek odbioru premii 50 zł „na start”, czyli wykonaj płatności kartą na kwotę łączną min. 200 zł – płatności mają być wykonane i zaksięgowane. Jeżeli to wykonasz to do końca 3 miesiąca, w którym będziesz posiadała umowę otrzymasz I nagrodę 50 zł.
 3. Jan pisze:
  Chyba kogoś po…ało
 4. Kasia pisze:
  Dominiko, jaki wpływ na konto trzeba zapewnić?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Z tytułu wpłaty gotówkowej lub przelewu przychodzącego z rachunku prowadzonego przez bank inny niż Raiffeisen Polbank.
 5. Justyna pisze:
  A można zrobić przelew na drugie konto i zwrócić ponownie?
 6. Oskar pisze:
  Korzystam z konta od początku miesiąca (konto założone 20 sierpnia), i nie widzę cashbacku za transakcje kartą. Ktoś wie, w którym momencie się naliczają?
 7. Adam pisze:
  Czyli można wykonać tylko krok 2 i krok 4?
 8. Michal pisze:
  Promocja dalej aktywna? Kliknięcie w link przekierowuje na stronę banku, ale tam nic nie ma o promocji związanej z założeniem konta: https://raiffeisenpolbank.com/klienci-indywidualni/konta/wymarzone-konto
 9. Oskar pisze:
  Czy któryś z uczestników promocji może napisać którego dnia miesiąca wpływa cashback?
  U mnie konto aktywowane we wrześniu, pierwsze transakcje kartowe 7 września, ale wciąż nie wpłynął żaden zwrot.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zwrot będzie naliczany za płatności kartą a w każdym z 6 kolejnych miesięcy (licząc od trzeciego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o konto) otrzymasz moneyback w wysokości 3% wartości płatności wykonanych w danym miesiącu. Zwroty będą wpływać: do końca czwartego, piątego, szóstego, siódmego, ósmego oraz dziewiątego miesiąca posiadani umowy o konto.

   Czyli jeżeli umowa była podpisana we wrześniu to moneyback liczy się od płatności wykonanych w grudniu, styczniu, lutym, marcu, kwietniu i maju. 🙂

  • Oskar pisze:
   Dziękuję za zwrócenie uwagi 🙂
 10. Beata pisze:
  Czy transakcje blik tez się zaliczają do tych 200 zl
 11. Pablo pisze:
  Otrzymałem nagrodę nr 1 spełniłem warunek nr 2 niestety nie wypłacono mi 6×50 zł w żadnym z miesięcy Złożyłem reklamację zapewniono mnie, że do końca marca otrzymam przelew i dzisiaj znowu musiałem interweniować

Napisz komentarz