Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

HIT! 100 zł na powitanie za założenie DARMOWEGO konta oraz dodatkowe 200 zł z programu poleceń, a dla aktywnych 200 zł zwrotu za e-zakupy

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Konto osobiste

Dziś promocja, jakie lubimy najbardziej czyli taka, w której zgarniamy bonus i nie musimy się przy tym za bardzo napracować! Tym razem promocja została przygotowana przez naszego „świeżaczka”, który tą promocją zalicza swój debiut, a chodzi tu o EnveloBank.

Myślę, że ta oferta Banku będzie bardzo dobrym debiutem ponieważ każdy kto z niej skorzysta i wykona TYLKO 3 płatności kartą odbiera GWARANTOWANE:

 • 100 zł premii na powitanie w Banku

Ale to nie wszystko, jeżeli ktoś postara się troszkę bardziej to może bez problemu odebrać dodatkowe 200 zł korzystając z programu poleceń i polecając konto znajomym. Kolejne 200 zł będzie można zgarnąć za robienie e-zakupów.

UWAGA! Promocja jest limitowana: dostępnych w niej jest tylko 2 000 kont – ilość dostępnych kont odlicza licznik na stronie Banku.

W promocji pozostało jeszcze: 1130 kont promocyjnych

(aktualizacja: 30.11.2017r.)

Do promocji za pośrednictwem specjalnej strony mogą przystąpić nowi klienci, przez których będą rozumiane osoby nie posiadające konta w Banku Pocztowym oraz EnveloBanku oraz te które do tej pory nie złożyły wniosku o takie konto.

EnveloBank – świeżak na rynku bankowym?

EnveloBank można uznać za nową markę „wypuszczoną” przez Bank Pocztowy, która będzie w pełni dostosowana do oczekiwań klientów mobilnych i wymagających od banku wysokiej formy obsługi. Charakteryzuje go przede wszystkim fajny system bankowości internetowej – przejrzysty, czytelny i w pełni funkcjonalny.

Sztandarowym (na chwilę obecną) produktem EnveloBanku będzie EnveloKonto, które będzie trzeba założyć w dzisiejszej promocji. Dokładnie przejrzałam tabelę opłat i prowizji banku i jak się okazuje konto może być niezłą konkurencją dla innych rachunków dostępnych na rynku:

 • OTWARCIE I PROWADZENIE KONTA – 0 zł – bezwarunkowo (bez konieczności zapewniania stałych wpływów)
 • WYDANIE KARTY – 0 zł
 • MIESIĘCZNA OPŁATA ZA KARTĘ – 0 zł – pod warunkiem zapewnienia wpływu na min. 1000 zł (może pochodzić z konta własnego w innym banku) oraz wykonania min. 1 dowolnej płatności kartą LUB osoby poniżej 26 lat są zwolnione z opłaty za kartę – w przeciwnym razie 5 zł/m-c
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW W KRAJU – 0 zł
 • WYPŁATY Z INNYCH ZA GRANICĄ – 1% wartości transakcji min. 5 zł lub można wykupić za 5 zł pakiet bezpłatnych wypłat z bankomatów
 • WPŁATOMATY (Euronet) – 0 zł
 • PRZELEWY INTERNETOWE – 0 zł
 • POWIADOMIENIA SMS – 0 zł

Jak odebrać 100 zł na powitanie od EnveloBanku?

Zdobycie wspomnianej premii jest naprawdę bardzo proste i zamyka się w wykonaniu zaledwie kilku prostych kroków, które już dokładnie Ci opisuję. Pamiętaj tylko, że promocja jest limitowana i warto szybko do niej przystąpić!

#1 KROK – złóż wniosek o EnveloKonto z kartą

Do 31.12.2017 (ale lepiej zrobić to szybciej – limit kont 2 000) – przejdź na dedykowaną stronę Banku i zarejestruj się w promocji, a podczas rejestracji zaznaczamy, że akceptujemy regulamin promocji oraz wyrażamy zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Następnie kliknij w link otrzymany w wiadomości mailowej, potwierdzasz tym samym rejestrację i przechodzisz do składania wniosku o EnveloKonto wraz z kartą;

>>Przejdź na stronę Banku i odbierz nawet 500 zł premii<<

#2 KROK – podpisz umowę

Do 19.01.2018 roku – podpisz umowę o Konto z kartą – przelewem weryfikacyjnym, w obecności kuriera lub na poczcie – wybierz najwygodniejszą dla siebie formę;

#3 KROK – wykonaj 1 proste zadanie

Do 9.02.2017 roku – wykonaj min. 3 płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 100 zł – płatności możesz wykonać w sklepach stacjonarnych lub internecie, ważne aby w ostatecznym rozliczeniu wyszło, że wydasz przy użyciu karty 100 zł.

To wszystko!

Teraz do 21 lutego 2018 roku otrzymasz maila z informacją o przyznaniu Ci premii 100 zł, następnie do 28 lutego 2018 roku będziesz musiał kliknąć w link znajdujący się w wiadomości, zalogować się na stronę promocji i podać numer EnveloKonta do wypłaty premii. Przelew 100 zł trafi na Twoje konto najpóźniej do 9 marca 2018 roku.

Dodatkowe 200 zł z programu poleceń

Na tym etapie promocji możesz pobawić się trochę w polecanie konta (będziesz miał okazję poczuć się jak Moniaki 😉). Polecić możesz dowolną ilość kont, ale nagrodę odbierzesz tylko za 4 osoby. Dokładnie Bank przyzna Ci po 50 zł za każde skuteczne polecenie, czyli łącznie 200 zł. Jak zgarnąć taką nagrodę? Sprawdź:

#1 KROK – Ty musisz spełnić warunki odebrania premii 100 zł na powitanie;

#2 KROK – po zarejestrowaniu się w promocji wygeneruj swój kod polecenia i przekazuj go znajomym;

#3 KROK – znajomy najpóźniej do 31.12.2017r. rejestruje się w promocji (dokładnie w identyczny sposób jak Ty, aby odebrać 100 zł premii – przypominam o limicie kont) a podczas składania wniosku o EnveloKonto z kartą wpisuje Twój kod polecenia, imię i nazwisko oraz adres e-mail;

#4 KROK – Polecony spełnia warunek otrzymania 100 zł na powitanie, czyli w lutym 2018 roku wykonuje min. 3 płatności kartą na łączną kwotę min. 100 zł w sklepach stacjonarnych lub internecie

Uprzedzam ewentualne pytania – tak, oczywiście osoba, która była początkowo Poleconą może być osobą Polecającą.

To wszystko!

Ty za każde skuteczne polecenie otrzymasz 50 zł (max. 200 zł za 4 osoby) a każda osoba Polecona zdobędzie 100 zł premii na powitanie od Banku. Tu również o przyznaniu premii uczestnicy będą poinformowani do 21 lutego 2018 roku, a do 28 lutego 2018 roku będą musieli uzupełnić dane do wypłaty premii. Przelew nastąpi do 9 marca 2018 roku.

>>Przejdź na stronę Banku i odbierz nawet 500 zł premii<<

200 zł premii za e-zakupy

Teraz nie lada gratka dla wszystkich którzy chętnie kupują w internecie – a kto z nas teraz tego nie robi skoro to najwygodniejsza forma kupowania różnych rzeczy, których np. nie możemy dostać w normalnym sklepie stacjonarnym.

EnveloBank udostępnił specjalny program, w którym klient może otrzymać 20 zł zwrotu miesięcznie w zamian za opłacenie zakupów wykonanych w internecie na kwotę min. 30 zł, za pośrednictwem pay-by-link lub karty debetowej oraz wybór dostawy zamówienia Pocztą Polską.

Dokładnie za każde takie zamówienie odbieramy 2 zł, a za każde 10 zamówienie otrzymamy aż 10 zł. Tak jak wspomniałam maksymalnie możemy zgarnąć 20 zł/m-c – promocja będzie obowiązywać przez rok więc w sumie do odebrania jest aż 200 zł.

Jak przystąpić do promocji?

Przede wszystkim jeżeli wiesz, że będziesz chciał korzystać ze zwrotów za e-płatności to podczas składania wniosku wyraź zgodę na:

 • przetwarzanie danych osobowych przez Bank w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług po ustaniu celu ich działania
 • otrzymywanie informacji handlowych

Następnie zaloguj się do bankowości online i zgłoś się do promocji – informację o niej znajdziesz od razu w panelu. Później pozostaje Ci tylko płacenie za zakupy wykonane w internecie kartą Envelo lub za pomocą pay-by-link.

Po każdej takiej płatności zaloguj się do bankowości online (max. w ciągu 30 dni) i poda numer opłaconej przesyłki – dzięki temu następnego dnia otrzymasz 2 zł zwrotu.

Podsumowanie

Nowy Bank na rynku to zawsze szansa na jakąś fajną promocję – wiadomo trzeba jakoś przyciągnąć nowych klientów. Nie spodziewałam się jednak, że EnveloBank przygotuje tak prostą promocję, która oparta jest na prostych warunkach, które generalnie jest w stanie spełnić każdy.

Dodatkowo ogromnym plusem jest to, że Bank do standardowej premii – 100 zł dorzuca jeszcze kolejną – program poleceń, po skorzystaniu z którego każdy uczestnik zwiększa swoją premię o dodatkowe 200 zł. A co za tym idzie zysk tylko z jednej promocji może sięgnąć aż 300 zł! Idealnie jak na początek współpracy z tym Bankiem!

Nie zapominajmy też o dodatkowych 200 zł, które można zgarnąć za e-płatności. Szczerze – zdecydowanie polecam skorzystać z tej promocji, zanim ktoś Cię ubiegnie!

>>Przejdź na stronę Banku i odbierz nawet 500 zł premii<<

W promocji pozostało jeszcze: 1130 kont promocyjnych

(aktualizacja: 30.11.2017r.)

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz