Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

200 zł premii dla młodych w Millennium – wyjątkowo proste warunki![promocja przedłużona]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Millenniumnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

200 zł w gotówce

Za co?

50 zł za otwarcie konta i karty z dedykowanego linku oraz zaktywację aplikacji mobilnej

150 zł za wykonanie w październiku i listopadzie po min. 5 płatności kartą/BLIKiem, z czego min. 1 płatność w miesiącu musi być dokonana zbliżeniowo telefonem.

Ile to kosztuje?

0 zł  – prowadzenie konta;

0 zł / 4 zł – obsługa karty debetowej do konta (przez pierwsze dwa miesiące bezwarunkowo, potem w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 4 zł miesięcznie);

0 zł – za przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

50 zł: do 31 października

150 zł: do 31 grudnia

Dla kogo?

Dla osób, które obecnie nie mają żadnego produktu w Banku Millennium ani aktywnego wniosku ani nie brały udziału w poprzednich edycjach promocji konta 360.

Do kiedy promocja?

Do 5 października 2020 roku Do 12 października 2020 roku lub do wyczerpania limitu 1000 wniosków.

Skorzystaj z tej promocji »

Studenci pewnie już z niecierpliwością czekają na październik i rozpoczęcie zajęć na uczelniach. W końcu po pół roku będzie można znowu rzucić się w wir studenckiego życia i zobaczyć koleżanki i kolegów.

Zanim jednak spakujecie swoje rzeczy i ruszycie na uczelnie warto poświęcić chwilę na promocję konta Student w banku Millennium – otrzymacie w niej 200 zł na dobry początek roku akademickiego. Promocja nosi nazwę dla mobilnych i nie bez powodu – Twój telefon musi mieć NFC, żebyś mógł płacić telefonem i spełniać warunki promki.

50 zł otrzymasz już za samo założenie konta. a resztę premii po wykonaniu kilku płatności kartą lub BLIKiem – z czego raz trzeba zapłacić właśnie telefonem.

Dodam tylko, że niekoniecznie musisz być studentem aby zgarnąć nagrodę. Wystarczy że masz od 18 do 26 lat 🙂

Warto się pospieszyć – promocja trwa co prawda 🗓 do 5 października 🗓 do 12 października ale jednocześnie obowiązuje limit 1000 wniosków promocyjnych. A ponieważ warunki do spełnienia są bardzo proste, a konto jest jednym z najlepszych dla studentów – pospiesz się, gdyż limit może się wyczerpać bardzo szybko.

Czy łapiesz się do promocji?

Aby załapać się do tej promki musisz spełniać 3 wymagania:

 • masz od 18 do 26 lat;
 • na dzień 🗓 15 września 2020 roku nie miałeś w Millennium żadnego produktu (nie mogłeś być również pełnomocnikiem, współposiadaczem czy przedstawicielem ustawowym);
 • nigdy nie brałeś udziału w żadnej promocji Konta 360 lub Konta 360 Student.

Jak nie płacić za konto

Konto Student jest zdecydowanie jednym z najlepszych kont dla młodych ludzi. Musisz spełniać tylko jeden, prosty warunek by cieszyć się wszystkimi usługami za darmo. Dokładniej rzecz ujmując, co miesiąc zapłać min. 1 raz kartą do konta lub BLIKiem – i to wszystko. Kwota jest dowolna, możesz kupić sobie butelkę wody i zapłacić kartą. A dzięki temu masz darmowe konto, kartę, przelewy i wszystkie bankomaty w Polsce.

Konto 360 Student

  Aktualne na dzień: 19 października 2020

Opłata za prowadzenie konta

0 zł

Opłata za kartę

0 zł/4 zł

0 zł jeśli w poprzednim miesiącu zrobisz 1 płatność kartą/BLIKiem

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Bankomaty Millennium

0 zł

Bankomaty Santander i Planet Cash

0 zł/1 zł

0 zł jeśli w poprzednim miesiącu zrobisz 1 płatność kartą/BLIKiem

Pozostałe bankomaty w Polsce

0 zł/5 zł

0 zł jeśli w poprzednim miesiącu zrobisz 1 płatność kartą/BLIKiem

Abyś miał czas przyzwyczaić się do nowego konta pierwsze dwa miesiące masz gratis :) Oznacza to, że w miesiącu otwarcia konta oraz w kolejnym, nawet jeśli nie zrobisz jednej transakcji, opłata i tak nie zostanie pobrana.

Zgarniam 200 zł – instukcja

Na wstępie powiedziałam, że 50 zł dostaniesz już za samo założenie konta a kolejne 150 zł po spełnieniu prostego warunku. I tak jest w istocie. Łatwiejszej promocji dawno nie widziałam – spójrz i oceń sam 🙂

#Krok 1 – złóż wniosek i podpisz umowę

🗓 Do 5 października 🗓 Do 12 października musisz wyrobić się z następującymi zadaniami:

 • 🔎 złóż wniosek o konto, kartę i bankowość z dedykowanego linka oraz podpisz umowę.
 • składając wniosek nie zapomnij o 🔎 wyrażeniu zgód marketingowych (musisz wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon);
 • oraz 🔎 ściągnij i aktywuj aplikację mobilną na telefon.

Pamiętaj, że obowiązuje limit 1000 pierwszych wniosków, który może skończyć się przed czasem. Pamiętaj również, że do 5 października do 12 października musisz mieć już podpisaną umowę i aktywowaną apkę, więc nie zostawiaj tego na ostatni moment.

UWAGA!

Ta promocja nie łączy się z programem poleceń!

Jak możesz złożyć wniosek? Masz do wyboru dwie metody:

 • na telefonie w opcji Online: wypełnij wniosek w przeglądarce na swoim telefonie i potwierdź tożsamość zdjęciami dowodu i twarzy. Konto będzie aktywne nawet w ciągu 15 minut.
 • na komputerze lub urządzeniu mobilnym w opcji Kurier: wypełnij wniosek przez Internet, a umowę podpisz podczas wizyty kuriera (lub opcjonalnie podczas wizyty w oddziale banku).

Jeżeli nie lubisz czekać i chcesz mieć konto jak najszybciej aktywne, lub po prostu nie chcesz podpisywać umowy z kurierem, wybierz opcję złożenia wniosku na telefonie.

Jak złożyć wniosek na telefonie:

 • przygotuj dowód osobisty;
 • kliknij w dedykowany link na telefonie;
 • wypełnij wniosek, zrób zdjęcie dowodu i twarzy – zgodnie z instrukcjami, jakie będą Ci się wyświetlać podczas wypełniania wniosku;
 • wyślij wniosek – bank go zweryfikuje (nawet w ciągu 15 minut);
 • jeśli weryfikacja przebiegnie prawidłowo Twoje konto będzie aktywne – dokumentację otrzymasz na maila.

UWAGA WNIOSEK NA SELFIE!!!

Jeśli składasz wniosek „na selfie” to 🗓 do 31 listopada MUSISZ udać się do oddziału banku i złożyć swój wzór podpisu oraz okazać dowód pracownikowi banku. Inaczej nie weźmiesz udziału w promocji.

Jeśli zdecydowałeś się na złożenie wniosku w tradycyjny sposób to umowę możesz podpisać za pośrednictwem kuriera. Po złożeniu wniosku zadzwoni do ciebie konsultant z banku, potwierdzi dane z wniosku i zamówi kuriera. Pamiętaj, w obu przypadkach musisz 🔎 podpisać umowę o konto i kartę i aktywować aplikację 🗓 do 5 października 2020 roku 🗓 do 12 października 2020 roku.

50 zł za założenie konta i aktywację apki wpłynie na Twoje konto 🗓 do 30 października.

#Krok 2- korzystaj aktywnie z konta

50 zł jest już Twoje, ale warto wykonać jeszcze jedną czynność i zgarnąć pozostałą część nagrody, czyli 150 zł. Szczególnie że jest ona banalnie prosta, co zresztą zaraz sam zobaczysz.

Dokładniej, 🗓 w październiku i listopadzie wykonaj 🔎 po min. 5 płatności kartą lub BLIKiem, z czego min. 1 płatność musisz wykonać zbliżeniowo telefonem.

📄 Płatności kartą lub BLIKiem – sprawdzamy definicję

Zarówno w październiku, jak i listopadzie zapłać po min. 5 razy kartą lub BLIKiem. Możesz płacić w sklepach stacjonarnych lub internetowych. Płatności możesz dokonywać na dowolne kwoty, nawet najmniejsze. Jedną płatność w każdym miesiącu musisz wykonać zbliżeniowo telefonem – aby tego dokonać Twój telefon musi mieć wbudowany moduł NFC. O płatnościach telefonem więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

Nie wliczą się do promocji:

 • wypłaty gotówki,
 • transakcje niebędące zapłatą za towary czy usługi (czyli na przykład doładowania Revoluta),
 • transakcje związanych z uczestnictwem w grach hazardowych,
 • transakcje zwrócone (kupiłeś coś, dokonałeś zwrotu i środki wróciły na konto).

I wszystko! 150 zł wpłynie na Twoje konto 🗓 do 31 grudnia.

UWAGA

Nie zamykaj konta ani karty oraz nie odwołuj wyrażonych zgód marketingowych przynajmniej do momentu otrzymania nagrody!

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – POBIERZ

Podsumowanie

Zazdroszczę ludziom którzy mają mniej niż 26 lat. Banki przygotowują dla nich bardzo atrakcyjne, i co ważniejsze, proste promocje, z których my starsi nie możemy skorzystać. Możemy tylko Wam zazdrościć 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 3

 1. Jakub pisze:
  Hej gdyby ktoś szukał kodu polecenia to proszę :28349736
  Pozdrawiam
 2. Andrzej pisze:
  Chciałbym otrzymać 15 zł na start z goodie cashback oraz 20 zł ( otrzymałem z banku kod ). Czy jest możliwe, abym podczas jednych zakupów w sklepie internetowym otrzymał łączny bonus w kwocie 35 zł?

Napisz komentarz