PROMOCJA ZAKOŃCZONAARTYKUŁ SPONSOROWANY

Nagroda na powitanie w Citi Priority – edycja IV. Tym razem odbierzesz 300 zł premii i lokatę na 2,5%

Citibank wystartował z kolejną edycją promocji „Nagroda na powitanie w Citi Priorioty”. Tak jak poprzednim razem, tak i teraz z promocji mogą skorzystać również osoby posiadające kartę kredytową w Citibanku (które nie mają konta Citi Priority).

W tej edycji odbierzesz dwie atrakcyjne premie:

 • Bonus 300zł wypłacany w 6 ratach
 • Lokatę na 2,5% do 20 000zł

Za chwilę przedstawię Ci krok po kroku wszystkie szczegóły, jak skorzystać z tej okazji:

Kto skorzysta?

Do promocji mogą przystąpić wszystkie osoby, które w Citibanku nie posiadały żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego po 30 czerwca 2016 roku (dotyczy również wszystkich współposiadaczy konta).

Do kiedy trwa promocja?

Promocja trwa aż do 30 listopada 2017 r. i w jej ramach wnioskujemy o otwarcie konta osobistego Citi Priority.

Wiele osób pomyśli teraz pewnie o odłożeniu decyzji o założeniu konta na później, ponieważ do końca promocji zostało jeszcze sporo czasu. Otóż odradzam.

W promocji przewidziany jest również limit kont promocyjnych który wynosi 2 500 sztuk. Po wyczerpaniu tego limitu Citibank zakończy promocję i my tutaj na blogu również to zaznaczymy.

Aby wziąć udział w promocji do 30 listopada 2017 trzeba wypełnić dedykowany formularz zgłoszeniowy oraz podpisać z bankiem umowę oraz aktywować konto. Z tego powodu tym bardziej zachęcam nie czekać do ostatnich dni, aby nie okazało się, że przez niezależne opóźnienia promocja przeleci nam koło nosa.

Konto – koszty i warunki

Konto Citi Priority (w podstawowym wariancie) jest kontem płatnym i to płatnym stosunkowo dużo. Na szczęście w prosty sposób można skasować te opłaty do zera. Zobacz jak:

 • Otwarcie konta – 0zł
 • Prowadzenie konta – 30zł/m-c lub 0zł jeśli a) średniomiesięczne saldo wyniesie 30 000 zł lub b) na konto wpłynie min. 5 000 zł i posiadasz kartę kredytową lub kredyt w Citibanku
 • Otwarcie i prowadzenie karty – 0zł
 • Bankomaty w Polsce – 0zł
 • Bankomaty za granicą – 0zł
 • Zakładając konto warto upewnić się, że mamy wyłączoną dodatkową usługę Citi Alerts, która kosztuje 6zł lub 10zł miesięcznie w zależności od wariantu.

Jak odebrać premię 300 zł na start?

Aby otrzymać bonus 300 zł na start należy przez minimum 6 z siedmiu miesięcy następujących po otwarciu konta spełnić dwa warunki:

 1. Jeden z poniższych warunków prowadzenia konta
 • utrzymaj średniomiesięczne saldo na wszystkich rachunkach (w tym konta oszczędnościowe i lokaty) w kwocie łącznej min. 30 000 zł

lub

 • zapewnij wpływ na konto tytułem wynagrodzenia w kwocie min. 5 000 zł  oraz posiadaj Citibanku jakiś aktywny produkt kredytowy np. kartę kredytową lub pożyczkę.
 1. Zapłać kartą w danym miesiącu minimum dwa razy, na łączną kwotę co najmniej 300zł. Wliczane będą zarówno transakcje w sklepach jak i w internecie.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz te dwa warunki otrzymasz na konto premię 50 zł. A więc łącznie bonus wynosi dla Ciebie 300 zł w gotówce.

Załóż konto Citi Priority i odbierz gwarantowane 300 zł premii >>
(w promocji dostępne jest tylko 2 500 takich kont)

Jak założyć lokatę na 2,5%?

Dodatkowo bank umożliwia uczestnikom promocji skorzystanie ze specjalnej oferty na 3-miesięczną lokatę z oprocentowaniem 2,5%.

Maksymalna kwota lokaty to 20 000 zł i jest dostępna dla wszystkich osób, które zasilą konto kwotą minimum 30 000 zł.

Lokata ta może zostać otwarta najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po miesiącu otwarcia konta.

Załóż konto Citi Priority i odbierz 300 zł premii i lokatę na 2,5% >>
(w promocji dostępne jest tylko 2 500 takich kont)

Podsumowanie

Myślę, że ta promocja przypadnie do gustu wszystkim naszym czytelnikom, którzy założyli karty kredytowe w Citibanku w innych promocjach (lub zechcą zrobić to teraz). To dobra okazja, aby powiększyć zgarnięty bonus i przetestować kolejny produkt Citibanku.

Załóż konto Citi Priority i odbierz 300 zł premii i lokatę na 2,5% >>
(w promocji dostępne jest tylko 2 500 takich kont)

Gwarancja uczciwości, możesz sam sprawdzić dokumenty tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz