Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Moniakowe konto miesiąca – eKonto w mBanku w promocji 260 zł

PROMOCJA ZAKOŃCZONA mBanknowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

Ostatnio do naszej strony dodaliśmy comiesięczny ranking kont osobistych. Dzięki niemu szybko porównasz oferty różnych banków i znajdziesz konto idealne dla Ciebie.

Postanowiliśmy również dokonywać moniakowych nominacji na konto miesiąca – ma na to wpływ zarówno cena konta, jak również takie czynniki jak dodatkowe ułatwienia, jakość obsługi, aplikacja oraz dodatkowy bonus w postaci promocji przy jego założeniu.

Naszym kontem miesiąca listopad 2020 zostaje niniejszym eKonto w mBanku. Oprócz licznych zalet samego konta, o których za moment opowiem szerzej, dodatkowo teraz możesz otworzyć eKonto w promocji – dzięki temu otrzymasz aż dwie nagrody. Jedną rzeczową (voucher, walizka, głośnik, torba sportowa) o wartości około 100 zł + 160 zł gotówką.

Dlaczego eKonto – cena

Zaczniemy od ceny, praktyka dowodzi że jest to najbardziej brana pod uwagę cecha konta.

Dlaczego eKonto?

eKonto jest jednym z najciekawszych kont dostępnych na rynku. Od lat jestem klientką tego banku i nie planuję go zmieniać. Zacznijmy od cennika, czyli dlaczego opłaca się mieć eKonto:

 • samo konto jest bezwarunkowo darmowe;
 • karta jest za darmo jeśli zapłacisz nią min. 1 raz w miesiącu (a jeśli nie chcesz karty to ją zamykasz i płacisz na przykład BLIKiem);
 • ze wszystkich bankomatów w Polsce wypłacasz gotówkę za darmo – pamiętaj tylko, by kwota wypłaty wynosiła min. 100 zł (poniżej tej kwoty jest prowizja 2,50 zł);
 • przelewy przez Internet za darmo – i uwaga, również przelewy SEPA masz za 0 zł.
Uwaga: ta tabela zmieniła się . Poprzednie wersje:

eKonto

  Aktualne na dzień: 6 maja 2021

Prowadzenie konta

0 zł

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Opłata miesięczna za kartę

0 zł/7 zł

0 zł pod warunkiem wykonania min. 350 zł transakcji kartą w miesiącu

Wypłata kartą z bankomatów w Polsce

0 zł/2,50 zł

0 zł jeśli kwota wypłaty wynosi min. 100 zł

Internetowe przelewy SEPA

0 zł

Wpłata gotówki we wpłatomatach mBank, Planet Cash, Cashline

0 zł

Wpłata gotówki we wpłatomatach Euronet

0,5% min. 5 zł

Wypłata gotówki w sklepie – cash back

0 zł

eKonto

  Aktualne na dzień: 25 stycznia 2021

Prowadzenie konta

0 zł

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Opłata miesięczna za kartę

0 zł/7 zł

0 zł pod warunkiem wykonania min. 1 płatności kartą w miesiącu

Wypłata kartą z bankomatów w Polsce

0 zł/2,50 zł

0 zł jeśli kwota wypłaty wynosi min. 100 zł

Internetowe przelewy SEPA

0 zł

Wpłata gotówki we wpłatomatach mBank, Planet Cash, Cashline

0 zł

Wypłata gotówki w sklepie – cash back

0 zł

Dlaczego eKonto – dodatkowe funkcje

Sama cena to nie wszystko. Na zadowolenie z konta wpływa wiele innych czynników. Opowiem na swoim przykładzie, dlaczego jestem stałą klientką mBanku.

 1. Nowoczesna aplikacja. W aplikacji załatwię niemal wszystko. Oprócz oczywistych oczywistości takich jak przelewy, zmiana limitów i podgląd historii mam wgląd również do swoich dodatkowych produktów takich jak ubezpieczenia czy konta oszczędnościowe. Aplikacja podpowiada mi również zaplanowane na przyszłość transakcje. Największym plusem dla mnie jest czat – nigdy nie czekałam na połączenie dłużej niż minutę. Mogę tam w każdym momencie dopytać o szczegóły oferty, zadać pytanie lub złożyć reklamację. Czat działa nawet w dni wolne, co jest dla mnie dużą zaletą.
 2. Jakość obsługi. Na nią nie mogę narzekać, a uwierz mi, przerobiłam już chyba wszystkie dostępne na rynku banki. Pracownicy są dobrze wyszkoleni, potrafią udzielić wyczerpującej odpowiedzi, a sprawy są załatwiane szybko. Raz mi się zdarzyła konieczność napisania reklamacji – została rozpatrzona w 2 dni.
 3. Dodatkowe produkty. Osobiście bardzo sobie chwalę ubezpieczenia – w łatwy sposób mogę zawrzeć zarówno ubezpieczenie na życie jak i auta. Składki same pobierają się z konta, a ja nie muszę o nich pamiętać. Ubezpieczenia dla mBanku dostarcza AXA.
 4. Dodatkowe promocje. mBank lubię również dlatego że co jakiś czas organizuje różne promocje i to nie tylko dla nowych klientów.
 • Promocja karty kredytowej – płacisz 10 razy kartą i zgarniasz 100 zł do Biedronki. Proste. O tej promocji pisałam TUTAJ.
 • Promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym Moje Cele – 2% do 10 000 zł

Jeżeli chcesz jeszcze trochę dodatkowo zarobić to masz możliwość (ale nie musisz) skorzystać z konta oszczędnościowego Moje Cele. Rachunek prowadzony jest bezpłatnie i raz w miesiącu masz możliwość wykonania z niego bezpłatnego przelewu.

Mój Cel to inaczej konto oszczędnościowe na które pieniądze same się odkładają przy okazji płatności kartą. Pamiętaj, że Mój Cel w promocji musisz otworzyć razem z eKontem. Sam ustalasz, w jaki sposób pieniądze mają się na nim odkładać. Możesz wybierać spośród:

 • zaokrąglania transakcji do pełnych dziesiątek (płacisz kartą 7 zł a na koncie odkłada się 3 zł);
 • stałej kwoty przy każdej transakcji (np. 3 zł przy każdej płatności kartą, nieważne ile zapłacisz to 3 zł zawsze się odłożą);
 • procentu od każdej transakcji (np. 10% od każdej transakcji kartą);
 • stałej kwoty miesięcznej (np. 1000 zł co miesiąc trafi na Moje Cele).

Odłożone w ten sposób środki będą oprocentowane na 2% w skali roku dla maksymalnej kwoty 10 000 zł. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje 🗓 od dnia otwarcia rachunku przez 3 pełne kolejne miesiące kalendarzowe. Na Moje Cele możesz zrobić również zwykły przelew ze swojego konta w mBanku, wybierając przelew własny.

UWAGA

Aby Moje Cele były promocyjnie oprocentowane to suma wpływów w bieżącym miesiącu musi być wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Jest to sprawdzane ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym. Jeśli nic nie wypłacasz z Mojego Celu to pamiętaj, aby w ciągu miesiąca dopłacić do niego min. 100 zł.

Dlaczego eKonto – promocja na start

Oprócz tego wszystkiego wisienką na torcie jest promocja, dzięki której na początek owocnej współpracy możesz otrzymać aż dwa prezenty: nagrodę o wartości 100 zł (voucher, głośnik, walizkę lub torbę sportową) oraz 160 zł gotówki. Nagrodę rzeczową odbierzesz od razu po podpisaniu umowy.

Jeśli chciałbyś założyć konto w mBanku w tej promocji musisz się pospieszyć – obowiązuje tylko 🗓 do 30 listopada 2020 roku. A skorzystasz z niej, jeśli 🗓 od 1 stycznia 2017 roku nie byłeś właścicielem lub współposiadaczem rachunku głównego lub oszczędnościowego o numerach 1140 2004 lub 1140 2017.

Co musisz zrobić by otrzymać nagrody

#Krok 1 – załóż konto wraz z kartą z dedykowanego linku

Pierwszym krokiem będzie dla Ciebie 🔎 założenie eKonta wraz z kartą do konta. Masz na to czas 🗓 do 30 listopada 2020 roku. Nie możesz wnioskować o konto z drugą osobą – konta wspólne nie biorą udziału w promocji.

Podczas składania wniosku pamiętaj o dwóch rzeczach:

 • 🔎 zaakceptuj oświadczenia: ” Oświadczam, że przystępując do Promocji, mam świadomość, iż mBank S.A. jest uprawniony do wprowadzenia podobnych, tożsamych promocji po zakończeniu czasu trwania Promocji „eKonto z premią – X edycja” o nowych parametrach cenowych, uzależnionych od decyzji właściciela promocji” oraz ” Oświadczam, że otrzymałem/am, zapoznałem/am się oraz akceptuję treść postanowień Regulaminu
  Promocji „eKonto z premią – X edycja”.
 • jeśli chcesz skorzystać z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym 🔎 zawnioskuj o rachunek Moje Cele przy zakładaniu eKonta.

Aby odebrać nagrodę rzeczową umowę o konto 🔎 podpisz w placówce. Listę placówek objętych promocją znajdziesz TUTAJ. Pamiętaj że umowę musisz podpisać w wybranej placówce 🗓 do 30 listopada. Nagrodę rzeczową odbierzesz od razu po podpisaniu umowy.

#Krok 2 – spełnij warunki aktywności

Nagroda pieniężna jest podzielona na 3 części: 100 zł, 30 zł i 30 zł. Warunki do spełnienia są łatwe, więc nie widzę przeszkód by zgarnąć całość 🙂

⭐️  Jak zdobyć pierwszą nagrodę – 100 zł premii

 • 🗓 w ciągu 7 dni od zawarcia umowy 🔎 jednorazowo zasil swoje eKonto na kwotę min. 1 000 zł

ORAZ

 • 🗓 najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji 🔎 wykonaj 5 płatności kartą płatniczą (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK. i/lub płatności mTransfer.

Pierwszą premię bank wypłaci Ci po upływie czasu na spełnienie pierwszych warunków, w kolejnym miesiącu kalendarzowym.

📄 Zasilenie konta – sprawdzamy definicję

Zasilenie nie może pochodzić z Twojego innego rachunku w mBanku, najlepiej przelej pieniądze z konta w innym banku. Wystarczy, że bank zaksięguje przelew i pieniądze możesz przelać dalej. Pamiętaj, że musi być to przelew jednorazowy.

📄 Płatności – sprawdzamy definicję

Do 5 transakcji płatniczych wliczają się płatności:

– kartą promocyjną (w tym płatności telefonem) w sklepach stacjonarnych;

– BLIKiem w sklepach stacjonarnych i Internecie;

– płatności w Internecie z usługą mTransfer.

Pamiętaj, że płatności te nie mogą zostać anulowane do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym je wykonałeś (tzw. zwrot towaru).
Możesz je wykonać w miesiącu otwarcia konta lub w kolejnym.

⭐️  Jak zdobyć drugą nagrodę – 30 zł premii

Aby zdobyć drugą część nagrody 🗓 w drugim pełnym miesiącu po otwarciu konta:

 • 🔎 zapewnij jednorazowy wpływ na swoje eKonto na kwotę min. 1 000 zł

ORAZ

 • 🔎 dokonaj 5 płatności kartą płatniczą (w tym płatności telefonem ) i/lub BLIK i/lub mTransfer.

⭐️  Jak zdobyć trzecią nagrodę – 30 zł premii

Aby zdobyć ostatnią nagrodę robisz to samo, co poprzednio, czyli zapewniasz wpływ i płatności 🗓 w trzecim pełnym miesiącu po założeniu konta.

 • 🔎 zapewnij jednorazowy wpływ na swoje eKonto na kwotę min. 1 000 zł

ORAZ

 • 🔎 dokonaj 5 płatności kartą płatniczą (w tym płatności telefonem ) i/lub BLIK i/lub mTransfer.

Drugą i trzecią nagrodę otrzymasz w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełniłeś warunki.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – wersja dla kont założonych w LISTOPADZIE

Podsumowanie

Nie zamierzam rezygnować z mBanku. Przetestowałam wiele banków i naprawdę zadowolona jestem tylko z dwóch: mBank i ING. Myślę że Ciebie również ten bank nie zawiedzie.

Zachęcam, spróbuj sam. Może i Ty zostaniesz tam na długo.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz