Moniaki już na INSTAGRAMIE! 👈 kliknij i obserwuj

Obserwuj Moniaki na Instagramie i zgarnij Xiaomi Mi Band 3 – Tylko do godz. 23:59

Aktualizacja: Konkurs zakończony. Dziękujemy wszystkim za udział. 🙂

Kochani czytelincy, oficjalnie ruszyliśmy z Moniakowym Instagramem: @moniaki_pl 🎊, z tej okazji zorganizowaliśmy prosty konkurs na powitanie Ciebie na Insta. Tak się składa, że dziś jest ostatni dzień konkursu, więc masz jeszcze szansę dołączyć. Zasady są bardzo proste!

Krok 1: Kliknij tutaj, aby przejść do naszego instagramowego profilu

Krok 2: Zaobserwuj nasz Moniakowy profil

Krok 3: Odpowiedz na pytanie pod postem konkursowym: Jak ulepszył(a)byś Moniaki?

Całym zespołem przysiądziemy i wybierzemy 3 najlepsze komentarze, zwycięzców ogłosimy w czwartek wieczorem i nagrodzimy opaskami Xiaomi Mi Band 3, które są obecnie bestsellerem na Allegro i w Empiku. Tak jak dbasz o finanse z Moniakami, tak teraz będziesz mógł zadbać o swoje zdrowie i kondycję z tak wybornym urządzeniem na ręku.

xiaomi mi band 3

Zbliża się lato, warto doprowadzić się do dobrej formy. Ta opaska z pewnością w tym pomoże dzięki wielu ciekawym funkcjom jak mierzenie pulsu, spalonych kalorii, przebytego dystansu czy nawet faz Twojego snu. To także stylowy dodatek spełniający role smartwatcha dzięki, któremu sprawdzisz godzinę i pogodę, odbierzesz połączenia i smsy oraz powiadomienia ze skrzynki emailowej, messengera i innych social mediów.

Sam widzisz jakie to proste i wartościowe, wystarczy obserwować nas na Instagramie i odpowiedzieć na ważne pytanie, które wskaże nam drogę dalszego rozwoju dla Moniaków.

Dlaczego warto obserwować Moniaki na Instagramie?

Po to weszliśmy na Instagrama i planujemy jeszcze inne ścieżki rozwoju, abyś mógł nie tylko korzystać z najlepszych promocji bankowych i oszczędzać, ale i zdobyć odpowiednią wiedzę, która pozwoli Ci na łatwe zarządzanie swoimi finansami.

Więc, jeśli masz jakiś dobry pomysł na to jak ulepszył(a)byś Moniaki – to zrób to, napisz komentarz pod postem konkursowym na Instagramie, Twój feedback z pewnością pomoże nam się rozwinąć, a przy okazji będziesz miał szansę zgarnąć nagrodę. No i oczywiście nie zapomnij nas obserwować, bo planujemy sporo dobrego contentu na Insta.

Pamiętaj masz czas do końca dzisiejszego dnia do 23:59. Do zobaczenia na Instagramie!

Przejdź na Instagrama i zacznij nas obserwować >>

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Komentarze: 1

  1. Marcin pisze:
    Powiem tak – tam większy wyświetlacz zabezpieczenia różne dodatkowe

Napisz komentarz