Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Money Mania 19: Gwarantowana premia 140 zł w zamian za założenie i przetestowanie konta w mBanku

PROMOCJA ZAKOŃCZONA mBanknowy klientKonto osobiste

Powraca Wasza ulubiona promocja w nowej odsłonie. 19. edycja świadczy o tym, jak popularna i skuteczna jest ta promocja. W poprzednich edycjach partnerami Money Manii był bank Millennium, Envelo Bank czy Alior. Teraz przyszedł czas na promocję mBanku.

W zamian za założenie konta i spełnienie naprawdę prostych warunków dostaniesz aż 140 zł premii w gotówce. Żadne bony czy vouchery – wydajesz na co chcesz. To całkiem niezłe zaskórniaki, zwłaszcza, że po zarejestrowaniu się nie trzeba się zbytnio zapracować.

UWAGA!

Jeżeli w trakcie promocji pojawiły się problemy lub nie otrzymałeś należnej premii, napisz reklamację na adres: [email protected]

Promocja potrwa maksymalnie do 13 września 2019 roku, jednak jest limitowana. Bank przygotował jedynie 2000 kont promocyjnych. Taka pula zazwyczaj wyczerpuje się w ciągu kilku dni, więc nie ma na co czekać. Zarejestruj się od razu i zgarnij łatwą gwarantowaną premię.

Dla kogo jest nowa edycja Money Manii?

Promocja przeznaczona jest dla nowych oraz powracających klientów banku. Możesz się zarejestrować, jeśli po 1 stycznia 2017 roku nie posiadałeś ani nie współposiadałeś konta osobistego w mBanku.

Jeśli posiadasz w banku rachunek oszczędnościowy o numerach 1140 2004 lub 1140 2017 – niestety nie możesz wziąć udziału w promocji. Natomiast jeśli masz w mBanku lokatę lub kartę kredytową – śmiało zgarnij łatwe 140 zł premii.

Teraz wystarczy, że zarejestrujesz się na specjalnej stronie promocyjnej i wykonasz 5 transakcji – i to wszystko. Premia 140 zł ląduje na Twoim nowym koncie.

eKonto – opłaty i prowizje

Bardzo często słyszę opinie, że jeśli bank coś daje, to musi wziąć coś w zamian i konta, które objęte są promocją, są koszmarnie drogie. Czy to prawda? Sprawdźmy jak wygląda tabela opłat i prowizji.

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (BEZWARUNKOWO);
 • 0 zł – opłata za internetowe przelewy krajowe w złotówkach;
 • 0 zł – transakcje BLIK;
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę (pod warunkiem wykonania 1 płatności kartą w miesiącu) – w przeciwnym razie opłata wyniesie 7 zł;
 • 0 zł – opłata za wypłaty gotówki z bankomatu w kwocie min. 100 zł;
 • 1,30 zł – opłata za wypłaty z bankomatów w kwocie poniżej 100 zł;
 • 0 zł – opłata za wypłatę gotówki w kasie sklepu.

Konto możesz mieć całkowicie za darmo. Wystarczy, że wykonasz 1 płatność kartą w miesiącu na dowolną kwotę oraz będziesz wypłacać gotówkę z bankomatu w kwocie min. 100 zł. eKonto to naprawdę świetna opcja dla wszystkich, którzy chcą jedynie skorzystać z promocji i zgarnąć premię, jak i dla tych, którzy szukają nowego konta dla siebie na dłużej.

Zgarniam 140 zł gwarantowanej premii. Instrukcja w 2 prostych krokach

Krok #1. Zarejestruj się w promocji i otwórz eKonto

Najpóźniej do 13 września 2019 roku zarejestruj się w Money Manii za pomocą tej strony promocyjnej. Musisz wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy dotyczącej spełnienia przez Ciebie warunków promocji. To pozwoli organizatorowi wypłacić Ci premię. Po rejestracji na stronie otrzymasz e-mail potwierdzający z linkiem.

Po wejściu na ten link aktywujesz swoje konto w Money Manii i możesz rozpocząć proces otwierania konta w mBanku. W tym celu kliknij „Wyślij wniosek w Money Manii”, zostaniesz przeniesiony na stronę banku.

Najpóźniej do 30 września 2019 roku podpisz umowę o prowadzenie eKonta wraz z kartą debetową oraz dostępem do bankowości internetowej.

Najlepiej od razu po otwarciu eKonta, a najpóźniej do 15 października 2019 roku zaloguj się na swoje konto w Money Manii i koniecznie wpisz swój nowy numer rachunku bez spacji. To jest warunek przyznania premii.

Krok #2. Przetestuj nowe konto

Najpóźniej do 31 października 2019 roku wykonaj 5 transakcji na dowolną kwotę. Mogą to być płatności kartą za zakupy, wykonanie przelewu z nowego konta lub płatności internetowe. Wykluczone z promocji są jedynie wypłaty gotówki z bankomatu oraz przelewy na inne konta w mBanku.

To już wszystko. Było banalnie prosto, prawda?

Kiedy otrzymam gwarantowaną premię 140 zł?

Najpóźniej do 25 listopada 2019 roku otrzymasz wiadomość e-mail potwierdzający spełnienie warunków i przyznanie Ci premii. Pieniądze zostaną przelane maksymalnie do 29 listopada 2019 roku.

Pamiętaj, aby nie zamykać konta do czasu otrzymania bonusu.

Podsumowanie

To już kolejna edycja promocji, która cieszy się niesłabnącą popularnością. I trudno się dziwić – darmowe konto, premia w gotówce i naprawdę mega łatwe warunki. Jeśli nie byłeś klientem mBanku od początku 2017 roku – nie możesz tego przegapić.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 5

 1. Tomek pisze:
  czyli moge wpłacić sobie z obecnego konta 100 zł i zrobić 1 przelew 4 platności?
 2. Bogumił pisze:
  Spełniłem warunki i nic nie dostałem, wysłałem reklamacje na moneymania i nic nawet nie otworzyli. Ściema 🙁
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Bogumił, co mogę Ci doradzić – złóż reklamację przez moneymanię powtórnie i ewentualnie jeszcze wyślij przez mbank (na pewno nie zaszkodzi).
  • Joachim pisze:
   U mnie taka sama sytuacja. Niby mają 30 dni na rozpatrzenie reklamacji…

Napisz komentarz