Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Często płacisz kartą? Sprawdź jak w prosty sposób możesz zgarnąć za to 600 zł premii

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

No i stało się! Citibank reaktywował jedną z najprostszych promocji bankowych, w której do zgarnięcia znów rekordowy bonus – aż 600 zł w ramach moneyback, za spełnienie naprawdę prostych warunków:

 • logowanie do bankowości online
 • utrzymanie na koncie salda w kwocie 5 000 zł (tylko przez 24 h)

Warunki te można śmiało spełnić z zamkniętymi oczami, a przekonam Cię o tym moimi wskazówkami omówionymi w dzisiejszym artykule. Promocja jest idealna dla osób zdecydowanych (promocja ma limit tylko 1 000 kont z nagrodą) oraz tych, którzy aktywnie płacą kartą za codzienne zakupy i nie tylko.

Kto może skorzystać z promocji?

Citibank przygotował promocję z myślą o nowych klientach Banku, a dokładnie osobach które od 31 października 2016 roku nie posiadały w Citibanku żadnego produktu. Do produktów zaliczane jest konto osobiste, oszczędnościowe jak również karta (w tym karta kredytowa).

Osoba spełniająca powyższy warunek powinna jak najszybciej przejść na stronę promocji i założyć Konto Osobiste Citi Priority. Na pierwszy rzut oka konto może nie wydawać się korzystne, ale korzystając z naszych wskazówek przekonasz się, że warto się nim zainteresować chociażby tylko w ramach tej promocji.

 • Prowadzenie konta – 30zł/m-c lub 0zł jeśli a) średniomiesięczne saldo wyniesie 30 000 zł lub b) na konto wpłynie min. 5 000 zł i posiadasz kartę kredytową lub kredyt w Citibanku
 • Otwarcie konta – 0zł
 • Otwarcie i prowadzenie karty – 0zł
 • Opłata za naklejkę zbliżeniową – 5 zł/m-c od marca 2018 roku
 • Bankomaty w Polsce – 0zł
 • Bankomaty za granicą – 0zł
 • Zlecenie stałe/polecenie zapłaty – 0 zł
 • Warto również pamiętać, aby podczas zakładania konta poprosić o wyłączenie dodatkowo płatnej usługi – Citi Alerts, która kosztuje 6zł lub 10zł miesięcznie w zależności od wariantu oraz usługę CitiPhone, która od marca będzie kosztować aż 6 zł/m-c

>>Przejdź na stronę Banku i zgarnij 600 zł zwrotu za zakupy<<

Moneyback: jak odebrać 600 zł zwrotu za zakupy?

W dzisiejszych czasach większość z nas płaci już kartą, to zdecydowanie najwygodniejsza i najszybsza forma płatności – mamy gwarancję, że nie usłyszymy „a nie coś drobniej” albo „mogę być winna grosika?” .

Nasza wrodzona przedsiębiorczość zachęca nas, aby za zakupy płacić mniej, ale jak się okazuje wcale nie trzeba szukać tanich sklepów, wystarczy skorzystać z promocji Citibanku, a pieniądze same będą się oszczędzać! Sprawdź jak to zrobić krok po kroku:

#1 KROK – najlepiej jak najszybciej (dostępnych jest tylko 1 000 kont) przejdź na stronę promocyjną Banku i zarejestruj się w promocji;

>>Przejdź na stronę Banku i zgarnij 600 zł zwrotu za zakupy<<

#2 KROK – maksymalnie w ciągu 7 dni roboczych zadzwoni do Ciebie konsultant, podczas rozmowy z nim zawnioskuj o konto Citi Priority wraz z kartą, a podczas rozmowy wyraź zgodę na:

 • przetwarzanie danych w celach marketingowych;
 • otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

#3 KROK – najpóźniej do 30 kwietnia 2018 roku podpisz umowę o Konto wraz z kartą;

#4 KROK – do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o konto wykonaj dwa warunki:

 • min. 1 raz zaloguj się do bankowości online Citibanku;
 • min. 1 raz osiągnij saldo dzienne w kwocie min. 5 000 zł – wystarczy, że ze swojego konta w innym banku przelejesz sobie na konto w Citi taką kwotę i utrzymasz ją min. 24 h, później możesz ją sobie zwrócić).

#5 KROK – płać aktywnie kartą, a za każdą płatność wykonaną w punktach handlowo-usługowych (internet odpada) otrzymasz 5% zwrotu, w każdym miesiącu będzie to maksymalnie 50 zł (włącznie z miesiącem założenia konta).

Moneyback będzie trafiał na Twoje konto przez 12 miesięcy, najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Na to koniecznie zwróć uwagę!

Wszystko wygląda ładnie, wręcz idealnie ale żeby było tak do końca to trzeba przestrzegać kilku naszych zaleceń, tak aby przypadkiem nie naciąć się na jakieś opłaty.

#1 WSKAZÓWKA – 5 000 zł – przelej ze swojego konta w innym banku – to spokojnie przejdzie i warunek będzie prostszy;

#2 WSKAZÓWKA – umowę musisz podpisać w kwietniu więc pamiętaj aby zapewnić wpływ na konto i zalogować się maksymalnie do końca maja 2018 roku.

# 3 WSKAZÓWKA – pamiętaj o tym, aby co miesiąc zwalniać się z opłaty za konto – możesz utrzymać na nim średniomiesięczne saldo w wysokości 30 000 zł lub zapewnić wpływy na konto 5 000 zł i posiadać np. kartę kredytową. Ja polecam spełnić II warunek ponieważ posiadając darmową w utrzymaniu kartę Simplicity można zgarnąć:

Wtedy możesz jednego dnia w miesiącu przelać sobie na konto min. 5000 zł (może to być jeden wpływ lub kilka na łączną kwotę) ze swojego konta w innym banku, a po zaksięgowaniu tej kwoty zwrócić ją sobie. Oczywiście warto zostawić sobie na koncie jakieś pieniądze, aby móc płacić kartą i zgarnąć moneyback.

Aby takie połączenie było skuteczne należy najpierw zawnioskować o konto, a później założyć kartę kredytową w jednej z ww. promocji.

>>Przejdź na stronę Banku i zgarnij 600 zł zwrotu za zakupy<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz