PROMOCJA ZAKOŃCZONA

MonayMania 14: Bon na 150 zł do Allegro.pl za założenie konta w Alior Banku i 3 płatności kartą

Dla wszystkich naszych czytelników mam dobra wiadomość. Właśnie wystartowała kolejna edycja „MoneyManii”, która tym razem pozwala zgarnąć w łatwy sposób 150 zł do Allegro.pl za założenie konta w Alior Banku. Zapraszam do lektury prześwietlenia tej promocji:

Kto może skorzystać z promocji?

Jak to zazwyczaj bywa, tak i teraz Alior Bank chce pozyskać nowych klientów. Nowym klientem jest oczywiście osoba, która nigdy nie miała konta w Alior Banku, ale również wszystkie osoby, które zamknęły swoje konto dalej niż 2 lata temu (czyli ja się załapię!).

Aby wziąć udział w tej promocji trzeba do 13.05.2018r. trzeba na tej stronie promocyjnej kliknąć „Weź udział”, zarejestrować się w MoneyMania.pl (lub zalogować na założone wcześniej konto) i za pośrednictwem portalu złożyć wniosek o Konto Jakże Osobiste z kartą.

Promocja trwa jeszcze:

Konto Jakże Osobiste – szczegóły

Myślę, że dla nikogo nie będzie zaskoczeniem, że Konto Jakże Osobiste (oraz karta do niego) mogą być w pełni darmowe, jednak – tak jak w innych bankach – pod pewnymi warunkami (które nie są mocno wygórowane). Zobacz szczegóły:

 • założenie konta – 0 zł
 • prowadzenie konta – 0 zł (jeśli na konto przelejemy 1 500 zł, inaczej koszt wynosi 10 zł)
 • wydanie karty do konta – 0 zł
 • miesięczna opłata za kartę – 0 zł (jeśli wykonamy płatności na 300zł, inaczej koszt wynosi 5 zł)
 • przelewy internetowe – o zł
 • wypłata w bankomacie Alior Banku – 0 zł (w innym bankomacie – 2,50 zł)

Na pewną ulgę w traktowaniu mogą liczyć wszystkie osoby w wieku 18-26 lat, które będą zwolnione z opłaty za konto – niezależnie czy zasilą konto czy nie.

Natomiast wszystkie osoby planujące przenieść się na stałe do Alior Banku (zamiast tylko skorzystać z premii i zamknąć konto) powinni zainteresować się dodatkowymi możliwościami jakie daje Konto Jakże Osobiste. Wymieniając tylko kilka z nich: program lojalnościowy z punktami za robienie zakupów, darmowy limit w rachunku, zwrot za płatności telefonem, ubezpieczenie zagraniczne. Jest tego naprawdę sporo.

Co zrobić, aby dostać 150 zł do Allegro.pl?

Zasadniczo promocja sprowadza się do 4 prostych kroków, które wprawnemu uczestnikowi promocji bankowych zajmą łącznie pewnie z godzinkę czasu.

 1. Do 13.05.2018r. za pośrednictwem portalu MoneyMania.pl wyślij wniosek o otwarcie Konta Jakże Osobistego wraz z kartą.
 2. Do 30.05.2018r. podpisz umowę z bankiem wyrażając przy tym zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych (wymaga tego regulamin)
 3. Do 31.07.2018r. zasil swoje konto łączną kwotą minimum 1000 zł (mogą to być przelewy z Twojego innego konta)
 4. Do 31.07.2018r. wykonaj w sklepach lub w internecie 3 płatności kartą (na dowolną kwotę)

Warto wiedzieć: Do płatności kartą z punktu czwartego bank nie zaliczy tych związanych z kasynem, bukmacherką, płatności za rachunki, przekazów pieniężnych, płatności za ubezpieczenie, usługi transportowe i usługi finansowe. Oznacza to, że najwygodniej wykonać te 3 płatności w zwykłym sklepie spożywczym płacąc za bułki albo regulując rachunek w jakiejś knajpie czy restauracji.

Kiedy otrzymasz bon na 150 zł?

Po wykonaniu powyższych kroków należy już tylko oczekiwać na bon (i pilnować warunków bezpłatności konta). Zgodnie z regulaminem bon do Allegro.pl zostanie wysłany e-mailem do 31.08.2018r. Gdyby e-mail zaginął gdzieś w odmętach internetu ten sam bon znajdziesz również legując się na swoje konto w MoneyMania.pl

Bon będzie dla nas ważny przez 6 miesięcy i obowiązuje jednorazowo na jeden koszyk zakupów (może być od kilku sprzedawców). Niestety niewykorzystana kwota przepada, dlatego warto od razu zaplanować zakupy na minimum 150 zł (nie licząc kosztów przesyłki).

Kod wpisujemy po wybraniu metody dostawy i opcji płatności w sekcji „kupony” – jak na obrazku poniżej:

Podsumowanie

Promocja jest niezwykle przyjazna i wprawnym uczestnikom promocji bankowych zgarnięcie 150 zł do Allegro nie powinno zając w sumie więcej niż godzinkę czasu. Natomiast naszym mniej doświadczonym czytelnikom sugeruję wpisać sobie w kalendarz/telefon przypomnienia o comiesięcznych przelewach i płatnościach kartą, aby przejść przez całą promocję bez jakichkolwiek opłat za konto czy kartę.

Promocja jest zdecydowanie warta polecenia! Możesz do niej dołączyć za pośrednictwem tej specjalnej strony promocyjnej..

Gwarancja uczciwości – sam sprawdź dokumenty obowiązujące w promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarzy 36

 1. Michał napisał(a):
  Czy mogę startowaćw promocji jaeśli miałem i mam konto w tmobile bankowy ?
 2. Antonio napisał(a):
  Nie polecam!!!!
  • Michał napisał(a):
   Ja również nie polecam, około miesiąc temu zrezygnowałem z Aliora. Nie dość, że podnieśli minimalny, miesięczny próg płatności kartą ze 100 zł do 300 zł w czerwcu zeszłego roku (jeśli zejdziecie poniżej 300 pln – płacicie), dodatkowo płacicie za obce bankomaty z wyjątkiem Euronetu i Planet Cash, przy czym jeśli przy dwóch ostatnich bankomatach kwota wypłaty wynosi mniej niż 100 pln, bank kasuje Was jednorazową opłatą 5 pln.
   W dodatku ich strona obsługująca płatności elektroniczne miała ostatnio sporo problemów.
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Może na konto stałe nie jest to idealna propozycja, ale jeżeli komuś zależy tylko na promocji to myślę, że promocja będzie dobra i konto odpowiednie…na kilka miesięcy. 🙂
 3. Kamil napisał(a):
  Czy kwotę 1000zł można przelać po kilku dniach z powrotem na konto?
 4. Michał napisał(a):
  czy trzeba miec aktywna karte do konca sierpnia jesli spełnie warunki w czerwcu ?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Tak, trzeba mieć i konto i kartę do samego końca – §3 pkt. 5 Regulaminu. 🙂
  • Jakonek napisał(a):
   Tak, trzeba mieć i konto i kartę do samego końca – §3 pkt. 5 Regulaminu. 🙂

   Ten punkt mówi o wypowiedzeniu umowy w ciągu 14 dni od dnia otrzymania towaru, zgodnie z prawem zwrotu towaru za zakup przez internet, a nie że nie można zrezygnować z karty.

 5. Jakub napisał(a):
  witam, jako że mam 20 lat to musze zapewnić przelew środków na rachunek czy wystarczą same płatności kartą?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Niezależnie od tego ile masz lat, na konto musi trafić wpływ 1 000 zł. 🙂
 6. Daniel napisał(a):
  Czy od razu po uzyskaniu vouchera mozna zamknac konto ?
 7. Marlena napisał(a):
  czy w czerwcu trzeba zrobić przelew na 1000 zł?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Najlepiej co miesiąc przelewać min. 1 500 zł tak, aby konto było darmowe.
 8. Ciekawy napisał(a):
  Czy przy realizacji 150zl na allegro są ograniczenia typu : zakup tylko od firmy .
  Czy można kupować od choćby osoby prywatnej ?
 9. Bartek napisał(a):
  „MonayMania 14: Bon na 150 zł do Allegro.pl za założenie konta w Alior Banku i 3 płatności kartą”
  raczej MoneyMania 😉
 10. Krystian napisał(a):
  ja mam jedno pytanko chodzi mi o ulgę dla osób w wieku 18-26 lat. W tym roku w październiku skończę 27 lat. Czy w takim razie kwalifikuję się do ulgi?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Zgodnie z Tabelą opłat i prowizji ostatnim miesiącem zwolnienia z opłaty jest miesiąc, w którym przypada dzień 26. urodzin posiadacza rachunku. 🙂
 11. Artur napisał(a):
  Czy trzyma mnie Konto Jakże Osobiste, czy teraz mogę zmienić teraz na wariant Internetowy – gdzie prowadzenie konta jest za free ?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Do wypłaty premii musisz mieć konto, które założyłeś w promocji. 😉
 12. Adam napisał(a):
  Chciałbym założyć konto bezpośrednio w oddziale banku. Jak dobrze rozumiem to najpierw muszę złożyć wniosek na stronie moneymania. Próbuję złożyć taki wniosek ale nie ma możliwości wyboru podpisania umowy w oddziale banku. Jak więc powinienem założyć to konto?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Jeżeli nie ma możliwości podpisania umowy w oddziale to trzeba ja podpisać przy kurierze. Jak pójdziesz do oddziału to tam podpiszesz umowę, ale nie w promocji tylko poza nią.
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Jeżeli nie ma możliwości podpisania umowy w oddziale to trzeba ja podpisać przy kurierze. Jak pójdziesz do oddziału to tam podpiszesz umowę, ale nie w promocji tylko poza nią.
 13. Dan napisał(a):
  Łapie się w przedział do 26 roku życia, czy dobrze rozumiem, że w moim przypadku należy jednorazowo na rachunku posiadać 1000zł? Na zasadzie przelew z jednego konta i tego samego dnia przelew powrotny i zerowe saldo aż do otrzymania bonu i zamknięcia konta. Czy do 30.07 muszę mieć na rachunku kwotę min. 1000 zł?
  PS. Zostawienie środków na opłatę za kartę i wykonanie 3 płatności oczywiście.
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Tak, dobrze to rozumiesz. Możesz jednego dnia od razu przelać na konto 1 000 zł, a po zaksięgowaniu tych pieniędzy przelać je sobie dalej. 🙂 Oczywiście zostawiamy środki na opłatę za kartę i 3 płatności 🙂
 14. Łukasz napisał(a):
  wchodzena strone. podaje dane imie nazwisko telefon maila pesel. i nagle mam komunikat ze skontaktuje sie ze mna pracownik banku albo mam wybrac jedna z opcji. placowka, infolinia czy bankowosc online. o co kaman???
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Ale na stronę rejestracji w MoneyManii czy już na stronę Banku (podczas składania wniosku)?
 15. Łukasz napisał(a):
  Po zalogowaniu w moneymanie jak kliknie zloz wniosek to otwiera sie strona alior banku i mam to co wyzej napisalrm i ti tyle
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   To jak już jesteś zalogowany do MoneyManii to zgłoś im to poprzez formularz kontaktowy.
 16. ewa napisał(a):
  Witam mam takie pytanko. skladalem wniosek o otwarcie konta nie przeszedł on pozytywnwj weryfikacji, pisałem do Państwa o prośbę usuniecia wniosku na stranie mambonus zrobione. Teraz składam wniosek i wyskakuje jakaś inna formuła, odzwoniła do mnie Pani z zapytaniem czy chce otworzyć konto bo musimy zrobić to telefonicznie lub w placówce banku bo za pierwszym razem nadano mi nr klienta. czy jeśli dokończę ten wniosek będę brał udział w tej promocji, Pani na infolinii nie potrafiła tego potwierdzić. Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Jeżeli konto nie będzie założone po uprzedniej rejestracji na stronie MoneyManii to nie będzie brało udziału w promocji.
 17. Stanisław napisał(a):
  Wprowadziliście Państwo w błąd z uniknięciem opłaty z konto. Nie tylko trzeba przelać 1500 zł z innego rachunku, ale dodatkowo z innego banku o czym zapomnieliście wspomnieć. Wiem że mogłem sprawdzić w tabeli opłat, ale jednak takie doprecyzowanie w artykule powinno być.
  „Opłata nie jest pobierana: – w miesiącu otwarcia rachunku oraz w każdym innym miesiącu, w którym na Konto Jakże Osobiste nastąpił jednorazowy wpływ na kwotę min. 1 500 zł z rachunku prowadzonego w innym banku lub z rachunku dla Klientów Biznesowych prowadzonego w Alior Banku (jako wpływy na rachunek nie są traktowane przelewy otrzymane z rachunków dla Klienta Indywidualnego prowadzonych w ramach TMobile Usługi Bankowe oraz rachunków Kantoru Walutowego Alior Banku)”
 18. pawcio napisał(a):
  Ludzie czytajcie dokumenty! Wszystko jest napisane. Jako student też jest za darmo. Polecam to konto

Napisz komentarz