Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Załóż konto dziecku w Millennium, złóż wniosek o 500+ i odbierz 50 zł na karcie podarunkowej Goodie

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Millenniumnowy klient obecny klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

50 zł na karcie podarunkowej Goodie

Za co?

– za założenie konta 360 Junior przez bankowość

– dla dzieci do 13 roku życia: za złożenie wniosku o 500+ przez bankowość;

– dla dzieci od 13 do 18 lat: za złożenie wniosku o 500+ przez bankowość oraz wykonanie min. 1 płatności kartą/BLIKiem.

Ile to kosztuje?

0 zł – prowadzenie konta

0 zł- przelewy

0 zł – za kartę pod warunkiem min. 1 płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu, inaczej 4 zł.

Kiedy bonus?

Do 30 kwietnia 2021 roku.

Dla kogo?

Dla klientów Millennium, którzy mają dzieci do 18 roku życia, którzy nie brali wcześniej udziału w promocji konta 360 Junior.

Do kiedy promocja?

Do 1 marca 2021 roku lub do wyczerpania limitu 10000 wniosków promocyjnych.

Skorzystaj z tej promocji »

Kolejna odsłona popularnej promocji konta dla dziecka w banku Millennium właśnie ruszyła. Za założenie konta Junior przez bankowość oraz złożenie wniosku o świadczenie 500+ przez stronę banku otrzymasz 50 zł w formie karty podarunkowej Goodie. Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni klienci Millennium, jak również osoby dopiero zakładające konto dla siebie.

Promocja obowiązuje 🗓 do 1 marca 2021 roku lub do wyczerpania limitu 10000 pierwszych kont promocyjnych.

Kto może skorzystać z promocji?

Konto 360 Junior można założyć dla dziecka, które nie ukończyło jeszcze 18 lat. Do tego momentu Ty jako rodzic jesteś w banku przedstawicielem ustawowym dziecka i masz wgląd w konto dziecka.

Rodzic:

 • ma w Millennium konto osobiste lub kartę kredytową i dostęp do bankowości;
 • ma podany w Millennium polski numer telefonu do autoryzacji transakcji;
 • nie brał w przeszłości udziału w żadnej promocji konta Junior.

Dziecko:

 • nie ma ukończonych 18 lat.

Jeśli nie masz jeszcze jako rodzic konta osobistego w Millennium sprawdź poniższą promocję. Zakładając w niej konto zgarniesz 200 zł za aktywności na koncie + 100 zł za złożenie wniosku o 500+ przez bankowość.

Konto 360 Junior – czy coś kosztuje?

Dla dziecka do 12 roku życia możesz założyć samo konto bez karty. Karta do konta jest wydawana dla dzieci w wieku od 13 do 18 roku życia.

Jeśli Twoje dziecko ma od 13 do 18 lat wystarczy, że kartą lub BLIKiem zapłaci min. 1 raz w miesiącu na dowolną kwotę (nawet 1 zł) – wtedy zyska darmową kartę do konta i darmowe wszystkie bankomaty w Polsce.

Konto 360 Junior

  Aktualne na dzień: 23 października 2021

Prowadzenie rachunku

0 zł

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Karta do konta

0 zł/4 zł

Dla dzieci od 13 roku życia karta jest bezpłatna przy min. 1 transakcji kartą lub BLIKiem w miesiącu

Bankomaty i wpłatomaty Millennium

0 zł

Bankomaty Santander i Planet Cash

0 zł/1 zł

0 zł jeśli w poprzednim miesiącu dokonano min. 1 płatności kartą lub BLIKiem

Pozostałe bankomaty w Polsce

0 zł/5 zł

0 zł jeśli w poprzednim miesiącu dokonano min. 1 płatności kartą lub BLIKiem

Jak odebrać kartę podarunkową Goodie – instrukcja

W zależności od tego, czy Twoje dziecko jest w wieku do 12 lat, czy też ma od 13 do 18 lat, do spełnienia będą nieco inne warunki.

Na początek w obu przypadkach 🗓 do 1 marca musisz 🔎 zalogować się do swojej bankowości internetowej Millennium i otworzyć konto 360 Junior. Jeśli Twoje dziecko ma ukończone 13 lat 🔎 otwórz mu konto wraz z kartą do konta. Umowę o konto podpiszesz sms-em.

Składając wniosek pamiętaj o dwóch rzeczach:

 • 🔎 zaakceptowaniu regulaminu promocji

ORAZ

 • 🔎 wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Dla dziecka poniżej 13 roku życia:

Wystarczy że 🗓 do 31 marca 2021 roku 🔎 złożysz wniosek o świadczenie 500+ przez bankowość Internetową na okres od 1 czerwca 2021 do 31 maja 2022 r.

Dla dziecka od 13 do 18 roku życia

W przypadku starszego dziecka do spełnienia jest o jeden warunek więcej. W tym przypadku

🗓 Do 31 marca 2021 roku musicie spełnić łącznie 2 warunki:

 • 🔎 złożyć wniosek o świadczenie 500+ przez bankowość Internetową na okres od 1 czerwca 2021 do 31 maja 2022 r.

ORAZ

 • 🔎 zapłacić kartą lub BLIKiem wydaną do konta dziecka min. 1 raz na dowolną kwotę.

UWAGA

Przynajmniej do 31 marca 2021 roku nie zamykaj konta i nie odwołuj wyrażonych zgód marketingowych.

Nagroda zostanie wysłana sms-em 🗓 do 30 kwietnia 2021 roku. Od momentu otrzymania sms-a masz 60 dni na ściągnięcie aplikacji Goodie (przeczytasz o niej TUTAJ), i zamianę kodu z sms-a na kartę podarunkową w aplikacji. Karta ma ważność 12 miesięcy, możesz płacić nią w sklepach internetowych lub stacjonarnych zbliżeniowo telefonem (jeśli Twój telefon obsługuje NFC). Kartą nie zapłacisz w zagranicznych sklepach.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – POBIERZ

Podsumowanie

Bardzo fajna promocja zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów Millennium. Na dodatek konto Junior w promocji możesz otworzyć dla każdego niepełnoletniego dziecka, i za każde konto ze spełnionymi warunkami otrzymacie nagrodę.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 6

 1. Jakub pisze:
  Należy również dodać ze przy zakładaniu konta Junior zakładane jest również Konto Oszczędnościowe Profit. Pytanie czy za prowadzenie tego drugiego są potrącane jakieś opłaty
 2. Jakub pisze:
  W opisie pominięto również fakt że aby wykonać jakąkolwiek operację na koncie Junior trzeba udać się do banku i okazać dowód tożsamości dziecka. Przy otwieraniu konta jest możliwość wyboru dokumentu, może to być również akt urodzenia, niestety nie określono czy wystarczy skrócony czy musi być zupełny.
 3. Jakub pisze:
  Pytanie do autorki. Jak sprawdzić czy regulaminu promocji i zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon są zaakceptowane ? W trakcie otwierania konta nie natknąłem się na wyrażanie takich zgód.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jakub, sprawdź zgody po zalogowaniu się na swoje konto w Millenium. Co do okazania dowodu tożsamości dziecka – niestety, opisuję tę promocję tylko i wyłącznie na podstawie regulaminu dostępnego na stronie banku, a w nim nie ma takich wytycznych co do konieczności okazania dokumentu. Sama z tej promocji nie korzystam gdyż dzieci nie mam więc nie miałam możliwości przetestowania w praktyce jak to wygląda. Tak samo konto oszczędnościowe – regulamin nic nie wspomina o konieczności jego otwarcia, dlatego też nie zostało to przeze mnie opisane. Konto to jest darmowe, pierwsza wypłata w miesiącu również jest za darmo. Proszę pamiętać o kwocie zwykłego zarządu, powyżej której nie da się z konta dziecka wyjąć pieniędzy.
 4. Jakub pisze:
  Czy może Pani opisać więcej co kryje się pod terminem kwoty zwykłego zarządu ? nie mogę nigdzie w regulaminie znaleźć informacji na ten temat. Przy tworzeniu konta znalazłem tylko taką informację: „Miesięczny limit transakcji z Konta 360 Junior wynosi 5140,74zł” nie jest ona potwierdzona w regulaminie. Czy chodzi właśnie o tą kwotę ? Skąd wynika taki limit
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   To jest równowartość przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw bez wypłat nagród z zysku. Rodzic lub opiekun prawny bez zgody sądu nie mogą podjąć środków w kwocie wyższej niż ta kwota z rachunku małoletniego dziecka. I tak, to jest ta kwota, co miesiąc się zmienia ale oscyluje mniej więcej w okolicach 5000 zł. Jeśli na przykład rodzic położy na konto dziecka 10 000 zł to w ciągu miesiąca nie może wypłacić czy przelać więcej niż kwota zwykłego zarządu, czyli około 5000 zł.

Napisz komentarz