Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Załóż Konto 360° i odbierz gwarantowaną premię nawet 300 zł plus od Banku Millennium

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Millenniumnowy klientKonto osobiste

Ostatnimi czasy wszystko jest „plus”. Pięćset plus, trzysta plus, mieszkanie plus – Bank Millennium postanowił dołączyć do gorącego trendu i właśnie uruchomił letnią promocję Konta 360°, gdzie możesz zgarnąć gwarantowaną premię 200 zł – a dla chętnych i aktywnych – dodatkowe 100 zł plus.

Aktualizacja: Bank przedłużył promocję do 31 lipca 2019 roku. Daty w tekście zostały zaktualizowane. Wciąż masz czas, aby zgarnąć gwarantowaną premię w gotówce!

Co to ma wspólnego z rządowymi programami? Czy w ogóle cokolwiek, czy to tylko chwyt marketingowy? Przekonajmy się.

Jedno jest pewne – promocja jest warta uwagi i przeznaczona nie tylko dla wybranych. Startuje dzisiaj i trwa do 26 lipca 2019 roku 31 lipca 2019 roku.

Jednak jak to bywa w tego typu akcjach, gdzie do zgarnięcia jest spora kasa, bank wprowadził limit 15 tysięcy kont. Zatem jeśli ta strona wciąż działa – masz szczęście. Możesz się zarejestrować i sięgnąć po bankowe 300 plus, nawet jeśli nie łapiesz się na wszystkie rządowe programy.

Dla kogo jest nowa promocja?

Promocja skierowana jest dla nowych klientów Banku Millennium, czyli do tych wszystkich, którzy na dzień rozpoczęcia promocji (czyli 17 czerwca 2019 roku), nie posiadają żadnego produktu w Banku Millennium (konta osobistego, kart pre-paid, lokaty, konta oszczędnościowego, karty kredytowej). Nie możesz być też współposiadaczem, osobą uprawnioną do składania dyspozycji ani poręczycielem.

Podobnie, jeśli w przeszłości brałeś udział w promocji Konta 360° lub Konta 360° Student – nie możesz wziąć udziału w tej edycji.

Jeśli nigdy nie miałeś żadnego produktu w Banku Millennium – to świetna okazja, żeby przetestować słynne konto 360° oraz dodatkowo sporo na tym zarobić. Warunki promocji są naprawdę proste. A nawet, jeśli nie uda Ci się spełnić wszystkich – nie tracisz całej premii.

Wystarczy, że złożysz wniosek o konto na stronie promocyjnej i spełnisz kilka naprawdę prostych warunków – a bank przeleje okrągłe 200 zł na Twoje nowe konto.

Dla prawdziwych wyjadaczy promocji jest do zgarnięcia dodatkowe 100 zł. Wystarczy, że założysz również Konto 360° Junior dla swojego dziecka i spełnisz dwa proste warunki – a na Twoim koncie wyląduje dodatkowa premia w wysokości 100 zł.

Ile kosztuje konto w promocji?

Aby otrzymać premię w wysokości 200 zł musisz założyć Konto 360° lub Konto 360° Student. Jak wyglądają opłaty? Bardzo pozytywnie. W prosty sposób możesz mieć to konto całkiem za darmo. Zobacz sam:

Konto 360° Student (dla osób poniżej 26 lat):

Konto będzie całkowicie bezpłatne, jeśli dokonasz min. 1 płatności kartą lub BLIKiem.

 • 0 zł – prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – wpłaty i wypłaty gotówki w placówce Banku;
 • 0 zł/4 zł – obsługa karty debetowej do konta (przez pierwsze dwa miesiące bezwarunkowo, w przypadku niespełnienia warunku – 4 zł miesięcznie);
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach Banku Millennium (bezwarunkowo);
 • 0 zł/1 zł – wypłata gotówki w bankomatach BZ WBK oraz Planet Cash (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 1 zł);
 • 0 zł /5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 5 zł);
 • 0 zł – za przelewy internetowe.

Konto 360° (dla osób powyżej 26 lat):

Konto będzie całkowicie bezpłatne, jeśli zapewnisz w miesiącu min. 1000 zł wpływu na konto oraz dokonasz min. 1 płatności kartą lub BLIKiem:

 • 0 zł / 8 zł – prowadzenie konta (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 8 zł miesięcznie);
 • 0 zł – wpłaty i wypłaty gotówki w placówce Banku;
 • 0 zł / 7 zł – obsługa karty debetowej do konta (przez pierwsze dwa miesiące bezwarunkowo, potem w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 7 zł miesięcznie);
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach Banku Millennium (bezwarunkowo);
 • 0 zł / 1 zł – wypłata gotówki w bankomatach BZ WBK oraz Planet Cash (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 1 zł);
 • 0 zł / 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 5 zł);
 • 0 zł – za przelewy internetowe.

Jeśli masz ochotę zgarnąć dodatkowe 100 zł premii, będziesz musiał założyć Konto 360° Junior dla swojego dziecka. Postanowiłam sprawdzić, ile ono kosztuje i czy warto.

Konto 360° Junior (dla osób poniżej 18 lat):

Konto będzie całkowicie bezpłatne, jeśli dokonasz min. 1 płatności kartą lub BLIKiem.

 • 0 zł – prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – wpłaty i wypłaty gotówki w placówce Banku;
 • 0 zł/4 zł – obsługa karty debetowej do konta (przez pierwsze dwa miesiące bezwarunkowo, w przypadku niespełnienia warunku – 4 zł miesięcznie);
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach Banku Millennium (bezwarunkowo);
 • 0 zł/1 zł – wypłata gotówki w bankomatach BZ WBK oraz Planet Cash (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 1 zł);
 • 0 zł /5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 5 zł);
 • 0 zł – za przelewy internetowe.

Czy muszę zmieniać swoje konto w banku tylko po to, żeby otrzymać premię?

Bardzo często otrzymujemy takie pytania od czytelników. Prawda jest taka, że nie musisz zmieniać swojego banku zwłaszcza, jeśli jesteś z niego zadowolony. A z drugiej strony, warto sprawdzić jak działają inne konta. Poza tym konto zapasowe przydaje się w wielu okolicznościach.

Ja na przykład na konto zapasowe przelewam stała kwotę co miesiąc, którą chcę mieć „na wszelki wypadek”. Takie zaskórniaki, których staram się nie wydać, chyba, że są mi naprawdę potrzebne.

Poza tym, wyobraź sobie sytuację, kiedy wypłacasz pieniądze w bankomacie i ups… Twoja karta zostaje „połknięta”. Klops. Jesteś uziemiony. Musisz iść do banku, żeby wypłacić gotówkę. Nie możesz zrobić zakupów, bo kartę też straciłeś, a na nową musisz czekać kilka dni. To jest duży problem.

Jeśli masz zapasowe konto – po prostu robisz sobie przelew i korzystasz z niego normalnie do czasu otrzymania nowej karty. To bywa naprawdę przydatne!

Możesz też zwyczajnie założyć konto w Banku Millennium tylko po to, żeby zgarnąć premię – a po odebraniu nagrody zamknąć je bez żadnych konsekwencji. Nie podpisujesz umowy z bankiem na konkretny czas. Testujesz konto, jeśli Ci się nie spodoba – po prostu zamykasz.

Zgarniam letnią premię w Banku Millennium

Tak jak wspominałam wcześniej, premia w tej promocji podzielona jest na dwie części. Możesz odebrać podstawowe 200 zł za spełnienie naprawdę prostych warunków.

Druga opcja jest dla aktywnych i przede wszystkim – dla rodziców dzieci, które nie ukończyły 18. lat. Zakładając Konto 360° Junior dla dziecka możesz zgarnąć dodatkowe 100 zł w gotówce. Warunki są bardzo proste, więc warto się postarać. Jak to zrobić dokładnie? Już pokazuję.

Odbieram premię 200 zł w gotówce – w trzech prostych krokach

KROK 1. Złóż wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student

Najpóźniej do 26 lipca 2019 roku 31 lipca 2019 roku wejdź na specjalną stronę promocyjną i złóż wniosek o konto. Jeśli chcesz zgarnąć 200 zł w gotówce, wniosek MUSI zostać złożony przez stronę internetową. Zostaniesz poproszony o zaznaczenie zgód marketingowych:

 • na przetwarzanie Twoich danych kontaktowych w celu przekazywania przez bank informacji dotyczących produktów i usług firm współpracujących z bankiem;
 • na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych poprzez bankowość internetową, aplikację mobilną, SMS, kanał bankomatowy, pocztę elektroniczną, czat oraz wideo-rozmowy;
 • na używanie Twojego numeru telefonu w celach marketingu telefonicznego.

Dobra wiadomość jest taka, że zaraz po otrzymaniu nagrody możesz cofnąć wszystkie zgody marketingowe. Z drugiej strony – sama mam konto w Banku Millennium i nie pamiętam, żeby ktoś do mnie dzwonił w celach marketingowych, więc jest to zupełnie nieuciążliwe.

KROK 2. Otwórz konto oraz zainstaluj aplikację mobilną

Najpóźniej do 31 lipca 2019 roku 5 sierpnia 2019 roku podpisz umowę o konto osobiste wraz z kartą debetową Możesz zdecydować, jak będzie Ci wygodniej to zrobić. W zależności od tego bank przygotuje Ci umowę w oddziale lub wyśle kuriera do Twojego domu lub pracy.

Zaraz po podpisaniu umowy, jednak nie później niż do 31 lipca 2019 roku 5 sierpnia 2019 roku zainstaluj oraz aktywuj aplikację mobilną banku Millennium.

Pamiętaj, aby umowę o konto podpisać najpóźniej do 31 lipca 2019 roku 5 sierpnia 2019 roku.

KROK 3. Aktywnie używaj swojego nowego konta

W KAŻDYM z trzech kolejnych miesięcy (w sierpniu, wrześniu oraz październiku):

 • w każdym miesiącu zapewnij wpływy na swoje nowe konto w wysokości min. 1000 zł. Nie musi to być jednorazowy przelew, może być kilka mniejszych wpłat. Ważne jest, aby w każdym miesiącu bank zaksięgował min. 1000 zł wpływu na konto. Możesz zrobić przelew ze swojego konta w innym banku, a potem przelać sobie te pieniądze dalej. Pamiętaj, że nie może to być wpłata gotówki, przelew wewnętrzny z innego rachunku w Banku Millennium ani wypłata kredytu.
 • w każdym miesiącu wykonaj min. 1 płatność kartą lub BLIKiem w sklepie stacjonarnym lub w Internecie na dowolną kwotę.

UWAGA!! Z promocji wykluczone są transakcje, które nie są zapłatą za towary lub usługi, płatności związane z grami hazardowymi oraz transakcje zwrócone lub anulowane.

Czyli w skrócie:

Jeśli premia 200 zł Cię satysfakcjonuje, to jest wszystko, co powinieneś zrobić. Jednak bank przygotował jeszcze dodatkowy bonus – 100 zł. Wystarczy, że założysz Konto 360° Junior dla swojego dziecka.

Czy to dobry pomysł zakładać konto dziecku? Oczywiście. Uczysz je w ten sposób gospodarowania pieniędzmi i odpowiedzialności. Twoja pociecha może na tym koncie trzymać małe kwoty kieszonkowego. Z pewnością poczuje się dorośle i dojrzale, a do tego będzie bardziej odpowiedzialna. Dodatkowo jest to znacznie bezpieczniejsze niż noszenie gotówki w szkole.

Premia dla chętnych i aktywnych – 100 zł plus

Po spełnieniu powyższych trzech prostych kroków możesz zgarnąć dodatkową premię – 100 zł plus. Jak to zrobić?

Najpóźniej do 31 lipca 31 sierpnia 2019 roku:

 • otwórz dla swojego dziecka Konto 360° Junior za pomocą bankowości internetowej Millenet;
 • za pośrednictwem bankowości internetowej Millenet złóż wniosek o wypłatę świadczenia „Rodzina 500 plus” na Konto 360° Junior.

Najpóźniej do 31 października 2019 roku:

 • na Konto 360° Junior powinno wpłynąć min. jedno świadczenie „Rodzina 500 plus”. Po zaksięgowaniu możesz przelać te pieniądze na swoje konto;
 • zapewnij dodatkowy wpływ na nowe Konto 360° Junior w wysokości min. 100 zł;
 • jeśli posiadacz konta ma więcej niż 13 lat, powinien dokonać min. 1 płatność kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę.

W skrócie:

Kiedy otrzymam swój bonus?

Jeśli spełniłeś wszystkie warunki, bank wypłaci Ci bonus przelewem na Twoje nowe konto najpóźniej do 30 listopada 2019 roku. Obydwie części premii zostaną wypłacone przelewem na Twoje nowe Konto 360°.

Pamiętaj, aby do czasu otrzymania premii nie zamykać konta oraz nie odwoływać zgód marketingowych.

Podsumowanie

Trzeba przyznać, że to jedna z ciekawszych promocji, które pojawiły się ostatnio. Jak już się zarejestrujesz, łatwo spełnisz warunki i otrzymasz nawet 300 zł premii w gotówce. A co ciekawe, spełniając warunki promocji, zwalniasz się ze wszystkich opłat za konto i masz je całkowicie za darmo!

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 72

 1. Kacper pisze:
  Jeśli ktoś już kiedyś korzystał z promocji na wejście i jest wykluczony z tej promocji (bo Millenium wyklucza niestety dożywotnio), to jest jeszcze opcja otworzenia konta z polecenia (oczywiście jeżeli nie korzystało się z tej opcji w przeszłości). Premia co prawda mniejsza ale zawsze. Gdyby ktoś zechciał to zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia: 25405073. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam
 2. Michal pisze:
  Gdyby ktoś byłby chętny otworzyć konto z polecenia to polecam swój numer: 22164252
  Konto mam tu już od kilkunastu lat zatem numer jest pewny. Zapraszam
 3. Ryszard pisze:
  Witam,żona miała kartę przedplacową została zamknięta w Maju i pytanko łapie się na promocję konta ?.
  • Kacper pisze:
   „Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia
   Promocji, jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem” – promocja rozpoczęła się się 17.06.2019 r więc jeżeli kartę zamknęła w maju to jest ok. (o ile się zamknęła, bo może jakiś okres wypowiedzenia być i wtedy trzeba to sprawdzić). I o ile nie brała nigdy udziału w promocji z premią za otwarcie konta – Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która ” jest
   byłym klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży
   premiowej Konta 360° ” (niestety Millenium wyklucza dożywotnio jeżeli już ktoś z premii za otwarcie korzystał).
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jeśli nie była założona w promocji, to jak najbardziej.
 4. Radek pisze:
  Jaki jest okres karencji?
  • Kacper pisze:
   1) dożywotni – jeżeli już kiedykolwiek brałeś udział w promocji za otwarcie konta i otrzymałeś premię za otwarcie
   2) w ogóle nie ma okresu karencji – jeżeli miałeś w przeszłości konto otworzone „normalnie” (bez promocji)
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Dożywotni 🙂
 5. Natalia pisze:
  Czy oferta jest tez dostepna dla obcokrajowcow (z krajow czlonkowskich)?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Niestety, trzeba posiadać obywatelstwo polskie, aby wziąć udział w promocji.
 6. Maks pisze:
  Cześć, czy zakładając konto 360 w powyższej promocji, dalej istnieje możliwość założenia konta oszczędnościowego Profit (14 edycja) z promocyjnym oprocentowaniem 2,7% poprzez zalogowanie się do bankowości online MilleNet? Proszę o informację. Pozdrawiam.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jak najbardziej, moesz założyć konto oszczędnościowe przez internet w ciągu kilku minut.
 7. Tomasz pisze:
  jak zwykle profesjonalne wytłumaczenie zasad. Fajna promocja, sam z niej korzystałem, teraz czas na żonę 😉
 8. Ania pisze:
  Witam A jak wygląda sprawa z rodziną 500 plus iż niestety złożyłam na nowy okres e innym banku wniosek czyli już nie mam szans na dodatkowe 100 zł???
 9. tuptuś pisze:
  Założę konto zgarnę bonus i mogę zrezygnować z konta czy jest jakiś okres przez który muszę korzystać z konta?
 10. Tomasz pisze:
  Czyli muszę:
  – dać bankowi moje dane osobowe i możliwości nimi dowolnego rozporządzania w celach marketingowych (np. sprzedania agencji promocyjnej)
  – od lipca do listopada przelewać co miesiąc min. 1000 zł i pozwolić bankowi zarabiać na obrocie tymi pieniędzmi
  i wtedy ewentualnie otrzymam 200 zł i będę mógł się wycofać z tego dealu?
  Nie opłaca się!
  • Tomasz pisze:
   możesz przelać np 1001 zł, po zaksięgowaniu zwrócić sobie do innego banku 1000 zł, a za pozostałe 1 zł. kupić bułkę na śniadanie.
   Warunki spełnione, pieniądze otrzymasz
  • dsvdv pisze:
   a co, za darmo byś chciał? XDDDD
 11. Artur pisze:
  Chcę otworzyć konto
 12. Michał pisze:
  Przy zakładaniu konta zapytano się mnie o ubezpieczenie, podziękowałem.
  Dostałem dzisiaj umowę i widzę,że jednak upoważniam do obciążenia rachunku w ramach Pakietu Bardzo Pomocny i przystępuje do Pakietu Bezpieczeństwa oferowanego przez PZU. :/
  Co z tym „fantem” dalej robić?
  Rozumiem, że nie jest to niezbędne do skorzystania z premii 200zł za założenie konta i mogę po prostu zrezygnować z dodatkowych opłat?
  Nieładnie się zachowali…
  • Mar pisze:
   zezwalasz ,bo jeśli nie spełnisz warunków to pobierają Ci za prowadzenie konta.
  • Tomasz pisze:
   Możesz w każdej chwili zrezygnować z pakietu „bardzo pomocnego”. można to zrobić osobiście lub na infolinii (przez serwis się nie da).
   przez rok jest za darmo, potem niecałe 5 zł.
 13. Michał pisze:
  Dzięki, dzwoniłem i jest dokładnie jak mówicie 🙂
 14. paweel pisze:
  „Poza tym, wyobraź sobie sytuację, kiedy wypłacasz pieniądze w bankomacie i ups… Twoja karta zostaje “połknięta”. Klops. Jesteś uziemiony. Musisz iść do banku, żeby wypłacić gotówkę. Nie możesz zrobić zakupów, bo kartę też straciłeś, a na nową musisz czekać kilka dni. To jest duży problem.”

  Można wypłacić wtedy blikiem a w sklepie płacić telefonem. Tak też jest bezpieczniej, bo nie jesteś podatny na skimmery a karty nie zgubisz plus nie musisz nosić portfela przy sobie – mtozsamosc. Mamy XXI wiek Panowie.

 15. Kacper pisze:
  Czyli dobrze rozumiem, że „aktywne” konto to znaczy, jeśli wpłacę sobie 1000 zł na to konto ,a następnie po jakimś czasie przeleję je ponownie na moje konto w innym banku, będzie to liczone jako „aktywność”?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   To jest dokładnie to, co musisz zrobić, żeby otrzymać premię:
   W KAŻDYM z trzech kolejnych miesięcy (w sierpniu, wrześniu oraz październiku):

   w każdym miesiącu zapewnij wpływy na swoje nowe konto w wysokości min. 1000 zł. Nie musi to być jednorazowy przelew, może być kilka mniejszych wpłat. Ważne jest, aby w każdym miesiącu bank zaksięgował min. 1000 zł wpływu na konto. Możesz zrobić przelew ze swojego konta w innym banku, a potem przelać sobie te pieniądze dalej. Pamiętaj, że nie może to być wpłata gotówki, przelew wewnętrzny z innego rachunku w Banku Millennium ani wypłata kredytu.
   w każdym miesiącu wykonaj min. 1 płatność kartą lub BLIKiem w sklepie stacjonarnym lub w Internecie na dowolną kwotę.

 16. Karolina pisze:
  Czy dla osób powyżej 26 roku życia jest możliwość otrzymania dwóch kart do rachunku?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Tak, musisz o to aplikować bezpośrednio w banku lub skontaktować się z nimi przez bankowość internetową.
 17. Adrian pisze:
  Czy da się w ten sam sposób zrobić z przeniesieniem konta? Mam konto w tmobile ale totalnie nie podoba mi się jak prowadzą swoją działalność natomiast nie mam ochoty babrać się w zamykanie go gdyż jest z nim połączone moje wynagrodzenie (chociażby). Więc w skrócie – czy da się przenieść konto i skorzystać z promocji?
 18. Marzena pisze:
  zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia 22806446
 19. Marcin pisze:
  Jestem bardzo ciekawy i zainteresowany.
 20. Bozema pisze:
  Jestem bardzo ciekawa czy to co przeczytałam jest prawdą
 21. Jagoda pisze:
  Jestem ciekawa czy to co przeczytałam jest prawda
 22. Marcin pisze:
  Jak założyć konto przez internet
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Marcin, wejdź najpierw na link w artykule, tam potem wszystko wyjaśnione jest krok po kroku.
 23. Sabina pisze:
  Witam chcialabym zalozyc konto ale niemam w miesiacu 1000 zl .myske o koncie junior zeby mogla tam wplacac jakirs pieniazki. Czy tez dostane 200 za zalozenie kobnta ?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Sabina, nie. Warunkiem otrzymania premii jest wpływ na konto określony w regulaminie.
 24. Wiesława pisze:
  Czy nawet jak mam komornika to dostanę ta premie
 25. Michał pisze:
  Hm. Intratna sprawa. Tylko, że ja już potrzebuję 300 zł, a nie dopiero w listopadzie. :/
 26. Krzysztof Piątek pisze:
  Konto osobiste 360
 27. Małgosia pisze:
  Gdyby ktoś chciał, to zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia: 24374550. Kod jest aktualny, mam wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie. Z góry bardzo dziękuję.
 28. Ewelina pisze:
  Chcem zalozyc konto zeby otrzymac bonus
 29. sebastian pisze:
  czy jak teraz załoze konto to dostane 200zł
 30. Justyna pisze:
  Czy w regulaminie promocji również nie powinno być zmienionych dat? Złożyłam wniosek 28/07, umowę podpisałam 30/07 i zastanawiam się czy teraz spełniłam podstawy warunek, skoro w regulaminie obowiązują stare daty: „do dnia 26.07.2019 r. złoży wniosek o Konto przez stronę wskazaną w
  § 2 ust. 1 pkt 3 oraz do dnia 31.07.2019 r. zawrze umowę o Konto”
  „Wnioski o Konto składane w inny sposób niż za pośrednictwem strony, o
  której mowa w § 2 ust. 1 pkt 3, jak również złożone po 26.07.2019 r., nie
  będą brały udziału w Promocji.”
 31. Paulina pisze:
  Wszystkie warunki spełniłam oprócz jednego- moją aplikacje aktywowałam po 5 sierpnia. Czekałam na karte która niestety dotarła do mnie dużo później. Czy to mnie wyklucza z tej promocji?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Nie powinno 🙂 w razie czego składaj reklamację, ale nie powinno być problemu
 32. Karolina pisze:
  Skorzystałam z tej promocji. Założyłam konto w lipcu akrywowalam aplikacje również w lipcu. Sierpień wrzesień październik (listopad zresztą też) spełniła wszystkie warunki. Premii nadal nie mam…
 33. Bożena pisze:
  Witam.
  Ja również uczestniczyłam w tej promocji i do dziś nie otrzymałam premii. Gdzie i w jaki sposób mam reklamować ten fakt? Proszę o pomoc.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Bożena, złóż reklamację – możesz to zrobić wysyłając wiadomość przez bankowość internetową, w placówce lub przez telefon. Opisz, że spełniłaś wszystkie wymagania i dlaczego nie otrzymałaś do tej pory premii.

Napisz komentarz