Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Millennium Bank: Odbierz 100 zł premii GWARANTOWANEJ i 250 zł na wymarzone wakacje

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Kilka dobrych dni czekaliśmy na start najnowszej promocji, która została zorganizowana przy współpracy Millenium Banku oraz Bankier.pl. Dzięki niej możemy zgarnąć podwójną nagrodę, w zamian za założenie Konta 360 lub Konta 360 Student:

 •  100 zł premii GWARANTOWANEJ
 • 250 zł w bonie na fly.pl

Do promocji można przystąpić najpóźniej do 28 marca 2018 roku, wypełniając specjalny formularz zgłoszeniowy na dedykowanej stronie promocji. Warunki promocji nie są skomplikowane, myślę więc, że każdy będzie w stanie je spełnić i zgarnąć maksymalną nagrodę.

Kto może skorzystać z promocji?

Najnowsza promocja Millennium Banku przeznaczona jest do nowych oraz byłych klientów. Za nich uznawane będą osoby, które:

 • nie posiadają żadnego produktu w Banku Millennium, nie są pełnomocnikiem oraz obecnie nie jest rozpatrywany żaden wniosek o produkt banku
 • kiedyś posiadały jakiś produkt Banku, ale obecnie już nie są klientami Millennium i nie składały żadnego wniosku o dowolny produkt. Były klient nie mógł nigdy wcześniej startować w żadnej promocji organizowanej przez Bank lub innego Organizatora;

Jeżeli spełniasz warunek nowego lub byłego klienta to możesz śmiało przystąpić do promocji i założyć jedno z dostępnych kont osobistych: Konto 360 lub Konto 360 Student, które zaliczają się do jednych z najlepszych kont dostępnych na rynku. Ich parametry prezentują się następująco:

3,99 zł – opłata za pakiet bezpieczna karta przez pierwszy miesiąc jest darmowy później można wyłączyć go na infolinii.

100 zł premii i 250 zł do fly.pl – sprawdź jak odebrać nagrody od Millennium Banku?

Odebranie omawianej premii nie jest takie trudne, nasi stali czytelnicy mogą zrobić to z zamkniętymi oczami, ale gdyby ktoś był świeżakiem w temacie promocji to proponuję zapoznać się z naszą instrukcją. Dzięki niej po wykonaniu kilku kroków na Twoje konto wskoczy 100 zł oraz 250 zł w voucherze.

#1 KROKdo 28 marca 2018 roku przejdź na stronę promocyjną i zgłoś się do promocji – podaj dane i zaznacz 1 i 3 zgodę. Następnie kliknij w link otrzymany w wiadomości mailowej i złóż wniosek o Konto 360 lub 360 Student z kartą, a podczas tego:

 • zwolnij Bank z tajemnicy bankowej w zakresie realizacji promocji
 • wyraź zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych i nie cofaj ich do 14 lipca 2018 roku

#2 KROKdo 4 kwietnia 2018 roku – podpisz umowę o konto przy kurierze lub w placówce banku (w placówce dopilnuj, aby konto zostało założone z Twojego wniosku internetowego tylko wtedy będzie się ono liczyć w promocji)

#3 KROKw kwietniu i maju 2018 roku (w oby tych miesiącach) spełnij po dwa warunki, w zależności od tego jaki rodzaj konta założyłeś.

Masz Konto 360 więc w kwietniu i maju:

 • zapewnij wpływ na konto w kwocie min. 1 000 zł – może być to przelew z Twojego konta w innym banku
 • wykonaj min. 1 płatność kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę

Masz Konto 360 Student więc w kwietniu i maju:

 • zapewnij wpływ na konto w kwocie min. 500 zł – może pochodzić z Twojego konta w innym banku
 • wykonaj min. 1 płatność kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę

To wszystko!

To by było na tyle, teraz do 30 czerwca 2018 roku otrzymasz maila z informacją o przyznaniu nagrody oraz voucherem na 250 zł do fly.pl.

W kolejnym kroku w ciągu 14 dni będziesz musiał kliknąć w link znajdujący się w wiadomości i uzupełnić numer aktywnego konta w Millennium Banku do wypłaty premii. Sama premia zostanie przekazana na Twoje konto do 14 lipca 2018 roku.

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 8

 1. Marcin pisze:
  Z warunków regulaminu wynika, że konto należy posiadać do lipca 2018 (wtedy otrzymamy premię), czyli przelewy na kwotę 1000 zł i jedną płatność kartą w miesiącu musimy wykonać również w czerwcu i lipcu, aby nie ponosić dodatkowych opłat. Proszę o informacje, czy dobrze rozumiem?
 2. jan pisze:
  co to znaczy zwolnij Bank z tajemnicy bankowej w zakresie realizacji promocji?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Czyli Bank musi być zwolniony z tajemnicy bankowej, aby móc firmie robiącej przelewy nagród przekazać Twoje imię i nazwisko oraz numer konta, na które powinien przejść przelew w ramach promocji, w której uczestniczyłeś.
 3. jan pisze:
  czyli ja coś musze robić w tym punkcie tajemnicy bankowej ?
 4. karol pisze:
  Witam,
  Żeby mieć darmowe konto 360 to co znaczy zapewnienie wpływu min. 1000zł – czyli w każdym miesiącu muszę wpłacić na konto min. 1000zł i min. 1000zł muszę mieć na koncie cały czas? Czy tylko jednorazowo wpłacić 1000? I czy ten 1000zł musi być cały czas na koncie, czy mogę np. wpłacić i za chwilę wypłacić tę kwotę? pozdrawiam 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Aby konto było darmowe, należy w każdym miesiącu zapewnić wpływ 1 000 zł i teraz tak, nie ma konieczności utrzymywania tych pieniędzy przez X czasu na koncie, możesz zaraz po ich zaksięgowaniu przelać je dalej lub wypłacić. 🙂

Napisz komentarz