PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Millenniumnowy klient obecny klientKonto oszczędnościowe

Kultowa promocja wraca: atrakcyjne 2,7% w skali roku do 100 tys zł na Koncie Profit w Millenium

+ Skrót promocji

Co dostaniesz?

Promocyjne oprocentowanie Konta Profit – 2,7% w skali roku do 100 tys zł na okres 92 dni

Za co?

– otwórz Konto Oszczędnościowe Profit;

– wpłać środki, które mają być objęte promocyjnym oprocentowaniem.

Ile to kosztuje?

0 zł – za otwarcie i prowadzenie konta oszczędnościowego;
0 zł – za pierwszy w miesiącu przelew z konta oszczędnościowego, drugi i każdy kolejny 7,50 zł;
0 zł – za pierwszą w miesiącu wypłatę z konta oszczędnościowego, druga i każda kolejna 7,50 zł;

Kiedy bonus?

Promocyjne oprocentowanie obowiązuje od razu po wpłacie środków

Dla kogo?

Dla nowych oraz obecnych klientów Banku Millenium, którzy w okresie od 31 marca 2019 roku do 25 maja 2019 roku wpłacą oszczędności na Konto Profit.

Do kiedy promocja?

Do 25 maja 2019 roku

Skorzystaj z tej promocji »

Kilka dni temu sugerowałam, aby wycofać środki z Konta Profit, aby załapać się na promocyjne oprocentowanie i oto jest. Właśnie wystartowała nowa, 13. już edycja kultowej promocji, w której Twoje oszczędności dostają turbo doładowania i zyskują 2,7% w skali roku.

To zdecydowany nr 1. jeśli chodzi o konta oszczędnościowe. Nie dość, że masz stały dostęp do swoich pieniędzy, to jeszcze możesz cieszyć się wysokim oprocentowaniem (2,7% w stosunku do standardowego 0,6%) przez długi czas, a nie jak w przypadku innych banków – przez krótki, określony czas.

Promocja startuje 31 marca 2019 roku i potrwa do 25 maja 2019 roku, a swoim atrakcyjnym oprocentowaniem możesz cieszyć się przez min. 92 dni. Pokażę Ci jak to zrobić, aby utrzymać je nawet dłużej.

Otwórz Konto Profit i zarabiaj 2,7% w skali roku >>

Kto może być uczestnikiem promocji?

Nie ma znaczenia, czy jesteś nowym, czy obecnym klientem Banku Millenium. Z atrakcyjnego oprocentowania może skorzystać każdy, kto w terminie od 31 marca 2019 roku do 25 maja 2019 roku wpłaci swoje oszczędności na Konto Profit. Nie ma tu żadnych innych warunków. Nie ma też znaczenia, czy brałeś udział we wcześniejszych edycjach, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z oszczędnościami w Banku Millenium.

Jak działa Konto Oszczędnościowe Profit? – prześwietlam

Muszę przyznać, że zarówno warunki prowadzenia konta jak i oprocentowanie są bardzo przyjazne i atrakcyjne. Zazwyczaj w takich promocjach możesz mieć tylko jedno konto oszczędnościowe. W tym przypadku możesz mieć ich więcej, jednak z zastrzeżeniem, że łączne saldo i nowe środki wyliczane są osobno dla każdego Konta Oszczędnościowego Profit.

Podstawowym plusem Konta jest fakt, że tak naprawdę promocyjne oprocentowanie – 2,70% może obowiązywać na ulokowane środki przez bardzo długi czas, a nie jak jest w przypadku ofert innych banków tylko chwilę.

Dzieje się tak dlatego, że Bank cyklicznie odnawia promocję (obecnie zaczęła się 13. edycja). Oznacza to, że jeden i ten sam klient może kilka razy korzystać z tej oferty. Aby tak się stało trzeba poznać jeden mały trik, o którym dowiesz się za chwilę. A jak wyglądają opłaty za konto?

 • 0 zł – za otwarcie i prowadzenie konta oszczędnościowego;
 • 0 zł – za pierwszy w miesiącu przelew z konta oszczędnościowego, drugi i każdy kolejny 7,50 zł;
 • 0 zł – za pierwszą w miesiącu wypłatę z konta oszczędnościowego, druga i każda kolejna 7,50 zł;
 • 2,70% – oprocentowanie promocyjne dla “nowych środków” –  kwoty do 100 000 zł;
 • 1,40% – oprocentowanie promocyjne dla “nowych środków” – ponad 100 000 zł;
 • 92 dni – okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania, liczony od dnia wpływu “nowych środków”;
 • kapitalizacja odsetek – co miesiąc;
 • możliwość dokonywania wpłat i wypłat w dowolnym momencie bez utraty odsetek.

Co oznaczają “nowe środki”? To nadwyżki ponad to, co znajduje się na wszystkich rachunkach (kontach osobistych, oszczędnościowych, lokat) w dniu sprawdzania przez Bank salda. W tej edycji dniem sprawdzenia salda jest 30 marca 2019 roku.

Czyli jeżeli Bank będzie sprawdzał saldo np. przy zakończeniu 12 edycji promocji, w dniu 30 marca 2019 roku i wyniesie ono 2 000 zł, to “nowymi środkami” będzie wszystko to co wpłacisz ponad 2 000 zł.

Jeśli nie zapewnisz nowych środków, lub jeśli nie zdążyłeś wycofać wszystkich środków z konta, będą one nadal oprocentowane, ale trochę gorzej. To właśnie dlatego przypominaliśmy, abyś wycofał swoje środki przed startem nowej edycji. A jak wygląda standardowe oprocentowanie Konta Profit?

 • 1,10% dla środków pow. 500 000 zł;
 • 1,00% dla środków od 250 000 zł do 500 000 zł;
 • 0,90% dla środków od 100 000 zł do 250 000 zł;
 • 0,70% dla środków od 50 000 zł do 100 000 zł;
 • 0,60% dla środków do 50 000 zł.

Otwórz Konto Profit i zarabiaj 2,7% w skali roku >>

Jak założyć Konto Oszczędnościowe Profit?

1.Jeśli jesteś klientem Millennium Banku:

Jeżeli jesteś klientem Millennium Banku i chcesz założyć Konto Oszczędnościowe Profit to wystarczy, że zalogujesz się do bankowości online MilleNet i tam otworzysz darmowy rachunek oszczędnościowy, możesz to zrobić również w oddziale Banku. Po założeniu konta wpłać na nie “nowe środki” i ciesz się świetnym oprocentowaniem przez 92 dni.

2.Dla nowych klientów Millennium Banku:

Jeżeli chciałbyś założyć Konto Oszczędnościowe Profit, ale nie jesteś jeszcze klientem Millennium Banku to musisz nim zostać. Na całe szczęście Millennium ma w swojej ofercie bardzo dobre konto osobiste: Konto 360 lub Konto 360 Student.

W momencie kiedy konto osobiste będzie założone, musisz zalogować się do bankowości online MilleNet i tam założyć Konto Oszczędnościowe Profit. Równie dobrze możesz to zrobić w oddziale Banku. Po założeniu konta wpłać na nie “nowe środki” i ciesz się świetnym oprocentowaniem przez 92 dni.

Otwórz Konto Profit i zarabiaj 2,7% w skali roku >>

Skąd mam wiedzieć jak będą oprocentowane moje oszczędności?

Jak już wspominałam wcześniej, na zakończenie poprzedniej promocji, czyli 30 marca 2019 roku bank liczy tzw. łączne saldo. To saldo środków zgromadzonych na wszystkich Twoich rachunkach, lokatach, kontach, słowem wszystkie pieniądze, jakie masz w Banku Millenium.

Wszystko to, co wpłacisz na konto po 30 marca 2019 roku, to Nowe Środki, które są oprocentowane na 2,7 %. Jeśli zdążyłeś wyczyścić wszystkie konta przed 30 marca 2019 – wszystkie pieniądze, które wpłacisz na Konto Profit będą nowymi środkami, które są atrakcyjnie oprocentowane na 2,7% w skali roku.

Przykład: Załóżmy, że na dzień 30 marca 2019 roku miałeś na koncie Profit w Millenium 1500 zł. Potem, 1 kwietnia 2019 roku wpłacasz 150 tys zł. Jak zatem będą oprocentowane Twoje oszczędności? Kwota 1500 zł będzie zarabiała 0,6% w skali roku, 100 tys zł będzie oprocentowane na 2,7% w skali roku, a 50 tys zł będzie oprocentowane na 1,4% w skali roku.

Otwórz Konto Profit i zarabiaj 2,7% w skali roku >>

Jak korzystać z promocyjnego oprocentowania na okrągło?

Aby nie tracić na nowym oprocentowaniu warto więc wycofać wszystkie środki ze wszystkich kont (oszczędnościowych i osobistych) w Millenium na kilka dni przed końcem promocji, w tym przypadku przed 25 maja 2019 roku. Jednak warto pamiętać o kilku szczegółach, które uchronią Cię przed stratą promocyjnego oprocentowania i naliczeniu prowizji.

Promocyjne oprocentowanie w tej edycji dotyczy środków do 100 tys zł. Pamiętaj, że z konta oszczędnościowego możesz wykonać tylko 1 darmowy przelew w miesiącu. Każdy kolejny będzie kosztował aż 7,50 zł.

KROK 1. Jednego dnia wykonaj przelew z konta oszczędnościowego na konto w Millenium Banku. Tutaj nie ma limitów kwotowych. Zrób to jak najszybciej, tak, aby przed piątkiem pieniądze opuściły wszystkie Twoje konta.

KROK 2. Tego samego lub kolejnego dnia wykonaj przelew z konta osobistego na swoje konto w innym banku.

Jeśli Twoje oszczędności w Millenium są mniejsze 50 tys zł, nie ma kłopotu i możesz to załatwić pojedynczym przelewem. I po sprawie. Jednak jeśli jest to ponad 50 tys zł, musisz tę kwotę rozbić na dwa osobne przelewy (lub więcej). Dlaczego?

Dzienny limit kwotowy dla przelewów zewnętrznych w Banku Millenium w bankowości internetowej wynosi 50 tys zł. Zatem 100 000 zł musisz to rozłożyć na dwa dni i pamiętaj, żeby kwoty nie dzielić po równo na dwie części. Dwa przelewy na tę samą kwotę, wykonane dzień po dniu mogą zostać zablokowane.

Oczywiście, musisz pamiętać, że zawsze jest ryzyko, że bank nie wznowi oferty. Póki co jednak trwa 13. edycja, klienci wręcz uwielbiają to konto, więc raczej nie ma dużej obawy o to.

I to wszystko. To naprawdę proste, a dzięki temu, jeśli ruszy nowa edycja promocji, znów będziesz mógł cieszyć się promocyjnym oprocentowaniem.

Otwórz Konto Profit i zarabiaj 2,7% w skali roku >>

Podsumowanie

Konto Profit to jeden z najlepszych produktów oszczędnościowych, jakie oferują banki. Sam produkt jest rewelacyjny – stałe, wysokie oprocentowanie 2,70% gwarantuje nam naprawdę sensowny zysk. Jednak niepodważalnie największą zaletą konta oszczędnościowego jest to, że ten sam klient może cały czas korzystać z promocyjnego oprocentowania.

Bank z kolei jak najbardziej daje nam takie możliwości, ponieważ cyklicznie wznawia ofertę promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Takie konto przyda się każdemu, niezależnie od tego czy dysponuje mniejszą czy większą kwotą do “ulokowania”. Środki możemy bezpłatnie i bez utraty odsetek wpłacać i wypłacać w miarę potrzeb.

Otwórz Konto Profit i zarabiaj 2,7% w skali roku >>

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 18

 1. Adrian pisze:
  Dlaczego dwa przelewy na tę samą kwotę, wykonane dzień po dniu mogą zostać zablokowane? I skąd taki głupi limit 50tys na przelew?
  Jak mozna sie zalapac na przyszłą promocje skoro juz zalożone będziemy mieć te konto profit?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Takie zasady są w banku 🙂 pewnie podyktowane jest to względami bezpieczeństwa. Jak już masz Konto Profit to po prostu przelej tam oszczędności, a automatycznie dostaną promocyjne oprocentowanie.
 2. Klaudia pisze:
  Jeśli biorę udział w 12 edycji do maja ale wyczyściłam zgromadzone środki 29.03.2019 to czy łapę się na promocje 13 edycji czy tylko do maja będę miała promocyjne oprocentowanie?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jeśli wyczyściłaś konta i teraz wpłacisz ponownie to jak najbardziej łapiesz się na nową edycję 🙂
 3. Ryszard pisze:
  Klaudia łapiesz się na promocję bez problemu bo wycofałaś kasę przed 30.03.2019 a stan konta liczą na dzień 31.03.2019.Ja wycofałem parę dni wcześniej i założyłem konto oszczednosciowe w Getin bank na 3.40 procent.pozdrawiam
 4. Adam pisze:
  Coś nie tak z tym wycofaniem. Miałem konto profit 12 edycja do 1 czerwca, ale tylko część pieniędzy była oprocentowana na 2,7%.28 marca wypłaciłem wszystko z Millennium. 1 kwietnia wpłaciłem z powrotem i nic się nie zmieniło. Nadal mam 12 edycję i tylko część środków jest na 2,7% z datą do 1 czerwca.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Adam, jeśli nie minęło jeszcze 90 dni Twojej promocji, to środki są na poprzedniej promocji. 1 czerwca jak minie 90 dni bonusu bank uruchomi od razu nową promocję na Twoich środkach i wszystkie będą uznane jako nowe saldo.
 5. Adam pisze:
  Czy to znaczy ,że przed 1 czerwca i po, nie muszę już wszystkiego wypłacać, aby cała kwota była na 2.7%?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   To wszystko zależy od tego, kiedy wpłaciłeś pieniądze i do kiedy masz promocyjne oprocentowanie. Na podstawie tego, co napisałeś ciężko jest cokolwiek powiedzieć 🙂
 6. Michał pisze:
  Słuchajcie ja tego w ogóle nie rozumiem, u mnie jest tak:
  numer edycji: 11
  okres naliczania promocyjnego: 02.01.2019 – 03.04.2019
  saldo z dnia badania dla aktualnej promocji 13.10.2018: jakaś kwota

  wycofałem środki w piątek, co teraz ? czekać jeszcze 2 dni ? dlaczego inni mają 13 edycje a ja 11 ?
  czy zmieni sie saldo z dnia badania dla aktualnej promocji i tu data z marca 2019 ??

  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Michał, bank nalicza Ci wciąż promocyjne oprocentowanie do 3 kwietnia z poprzedniej edycji. po 3 kwietnia 2019 roku powinno się automatycznie zmienić na 13 edycję i wszystkie środki które wpłaciłeś po 31 marca 2019 roku powinny być zaliczone do promocyjnego oprocentowania.
  • Michał pisze:
   a czy bede miał inna datę
   saldo z dnia badania dla aktualnej promocji XX.XX.2019: jakaś kwota
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Tak, jak zakończy się Twoje oprocentowanie z poprzedniej promocji, to to saldo też się uaktualni.
 7. Klaudiusz pisze:
  Witam. moja 12 edycja kończy się 2.06. Czy też powinienem wypłacić przed 25.05, a potem wpłacić z powrotem?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Tak. To będzie dla Ciebie korzystne, jeśli teraz wypłacisz oszczędności, a zaraz po starcie kolejnej edycji wpłacisz z powerotem. W ten sposób nie stracisz promocyjnego oprocentowania.
 8. Adam pisze:
  Mamy kolejną edycję czy już nie?

Napisz komentarz