Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Odbierz 200 zł za regularne korzystanie z karty kredytowej w „Majówkowej promocji” od Banku Millennium

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Millenniumobecny klientKarta kredytowa

Na tapecie powracająca promocja od Banku Millenium. Do zgarnięcia jest 200 zł w zamian za regularne korzystanie z karty kredytowej. Co prawda promocja jest dla obecnych klientów banku, ale jeśli jeszcze nie masz konta w Millenium, możesz je szybko założyć i przy okazji zgarnąć 200 zł bonusu.

Promocja ruszyła 1 maja 2019 roku i potrwa do 31 maja 2019 jednak ilość nagród jest ograniczona do 3000 wniosków.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja skierowana jest dla obecnych klientów Banku Millennium. Jeżeli jeszcze nie jesteś klientem banku to nic nie stoi na przeszkodzie wystarczy, że założysz konto, rachunek oszczędnościowy lub lokatę. Zakładając konto w Banku Millennium możesz przy okazji skorzystać z innej promocji i zgarnąć kolejne 200 zł.

Są jednak wykluczenia. Z promocji nie będą mogły skorzystać osoby, które od 1 stycznia 2017 roku posiadają lub posiadały kartę kredytową w Banku, bądź były w okresie wypowiedzenia umowy karty kredytowej.

Jeśli spełniasz warunki promocji wystarczy, że wejdziesz na stronę promocyjną i złożysz wniosek o wydanie karty kredytowej. Jak pewnie wiesz, bank oferuje sporo kart kredytowych w tej ofercie, więc którą wybrać?

Opłaty i prowizje – ile kosztuje karta kredytowa w Banku Millennium?

Po dokładnej analizie warunków i opłat za karty kredytowe w Millenium wybrałam dla Ciebie dwie opcje. W zależności od tego, czy jesteś samcem alfa, czy kobietą sukcesu, wybierz kartę Millenium Alfa lub Impresja. Mają najkorzystniejsze warunki, a poza tym to właśnie te dwie karty oferują 5% moneyback za zakupy u partnerów. A jak wyglądają opłaty?

Millennium Impresja lub Alfa Visa/Mastercard

 • 0 zł – za wydanie karty
 • 0 zł – za obsługę karty przez pierwsze 12 miesięcy jeżeli dokonasz co najmniej jedną transakcje w miesiącu, w innym przypadku zapłacisz 7,99 zł / miesięcznie.
 • W II roku warunkiem darmowej karty jest dokonanie 5 płatności bezgotówkowych co miesiąc;
 • 0 zł – za płatności bezgotówkowe dokonywane w walucie PLN;
 • 3% min 7zł – za dokonywanie płatności w kasynach, zakładach bukmacherskich itp.;
 • 3,99% min 9,99 zł – za wypłaty z bankomatów
 • 51 dni – okresu bez odsetkowego;
 • 14,18% – RRSO.
 • dodatkowo do 5% zwrotu za zakupy u partnerów:
Aż do 760 zł zwrotu rocznie, niezależnie od innych promocji i rabatów.

Jak otrzymać bonus w postaci 200 zł krok po kroku


Tu warto przypomnieć, że ilość nagród jest ograniczona i nagrodę otrzyma 3 000 osób, które jako pierwsze złożą wniosek. Warto się pospieszyć i jak najszybciej złożyć wniosek.

# Krok 1 – załóż kartę kredytową

Najpóźniej do 31 maja 2019 roku złóż wniosek o kartę kredytową w Banku Millennium z limitem kredytowym minimum 3 000 zł. Możesz to zrobić logując się do bankowości internetowej lub przez aplikację mobilną.

Jeżeli Twoje wynagrodzenie od co najmniej 3 miesięcy wpływa na konto w Banku Millennium to do uzyskania decyzji kredytowej potrzebny będzie jedynie Twój dowód osobisty.

Jeżeli Twoje wynagrodzenie wpływa na konto w innym banku, wówczas do uzupełnienia wniosku będzie Ci potrzebny jeden z poniższych dokumentów:
– zaświadczenie o dochodach lub
– PIT za 2018 rok
– wyciąg z przelewami wynagrodzenia z ostatnich 3 miesięcy

# Krok 2 – wykonaj płatności kartą

W kolejnych miesiącach (tj. czerwiec, lipiec i sierpień) dokonaj transakcji kartą na kwotę co najmniej 300 zł. Kartą kredytowa możesz płacić np. za zakupy w sklepach stacjonarnych oraz dokonując zakupów przez internet, na stacjach benzynowych czy płacąc rachunek w restauracji. Możliwości masz wiele.

Pamiętaj, że promocją nie będą objęte transakcje:

 • odrzucone i nieautoryzowane;
 • w których dokonano zwrotu towaru lub usługi.

Podpowiadamy: transakcje najlepiej dokonać na początku miesiąca aby mieć pewność, że zostaną one zaksięgowane w danym miesiącu.

Kiedy otrzymam bonus?

Po spełnieniu wszystkich wymaganych warunków bank przeleje pieniądze na konto karty kredytowej do 30 września 2019 roku.

WAŻNE! Do czasu otrzymania premii powinieneś w dalszym ciągu być posiadaczem karty, o którą wnioskowałeś w okresie promocji. Jeżeli chcesz otrzymać 200 zł to nie możesz też złożyć wniosku o zamknięcie karty przed otrzymaniem nagrody.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 9

 1. ewa pisze:
  Gdyby ktoś chciał założyć konto osobiste przy okazji i zdobyć dodatkowe 80 zl w gotowce w postaci zwrotów 10 % za wydatki lub 80 z postaci bonów zalando czy empik 80 zl. to zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia 24181590 . Trzeba założyć konto 360 lub student 360 i w ciągu 30 dni wydać 360 zl, to oboje otrzymamy nagrody. Pozdrawiam
 2. Darek pisze:
  Ja złożyłem wniosek o kartę podczas trwania poprzedniej edycji promocji upewniając się wcześniej że limit chętnych nie został jeszcze przekroczony. Bank odezwał się telefonicznie po prawie miesiącu zapraszając do oddziału na podpisanie umowy. Gdy stawiłem ie w oddziale pani wydrukowała umowę, jednak gdy spytałem się o promocje nic o niej nie wiedziała. Zadzwoniła do centrali gdzie jej powiedzieli że faktycznie promocja była ale już się skończyła i nie mogą mi wydać karty z promocją
  Żenada Millennium…
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   No to faktycznie słabe.
  • Janusz pisze:
   Ja złożyłem wniosek o kartę w styczniu br., dwie wizyty w banku. Pani nie wiedziała, co trzeba dostarczyć, żeby dostać kartę. Okazało się, że potrzebny był skan dowodu osobistego, ale ja się zawziąłem i postanowiłem, że trzeciej wizyty w tym banku z powodu jakiejś karty nie będzie. Dziś już nie mam konta w Millennium ani, oczywiście, karty Impresja. Millennium to najgorszy bank, w którym pracują niekompetentne, nieruchawe, śpiące królewny. Nigdy więcej banku Millennium!!!
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Janusz, to przykre, że zostałeś tak potraktowany. Może ta Pani dopiero się uczyła..albo miała kiepski dzień..
 3. ZYGMUNT pisze:
  Posiadam konto osobiste w Millenium . 2 maja złożyłem wniosek w Millenecie na w/w kartę . Po około tygodniu otrzymuję telefon od banku . Z rozmowy wynika , aby dostać w/w kartę należy osobiście podpisać umowę w siedzibie banku (dziwne , założenie konta było możliwe przez internet) . Taka wycieczka to około 100km + czas . Czy za niepewny bonus (tylko 3000 kart ) warto zajmować się tą kartą ? Poczekam na inny bank .
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Zygmunt, to faktycznie dziwne, jeśli masz konto w Millenium, to powinno być możliwe założenie karty zdalnie. Jeśli jednak Twój wniosek został zaakceptowany, to znaczy, że załapałeś się na premię.
 4. Kacper pisze:
  Witam
  Gdyby ktoś przy tej okazji dodatkowo chciał zarobić 80 – 90 zł. za otwarcie konta z polecenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecenia: 25405073. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 5. Jarek pisze:
  Witam, dostał już ktoś premię 200zł ? Mam też pytanie czy trzeba tą kartę spłacić za zakupy w sierpniu i dopiero wtedy będzie premia? Bo chciałbym aby większa część spłaty odbyła się z tej właśnie premii.

Napisz komentarz