PROMOCJA ZAKOŃCZONA

mBank dla młodych: 100zł za założenie 1 darmowego konta [prześwietlam warunki]

mBank – najpopularniejszy bank, wśród młodego pokolenia, teraz jeszcze bardziej stawia na młodych klientów. Teraz za założenie DARMOWEGO KONTA  (promocja dostępna tylko tutaj) i wykonanie kilku przelewów, dostajesz 100 zł w gotówce (dostępne dla każdego!). W dzisiejszym artykule prześwietlam cały regulamin tej promocji.

Okazuje się, że to idealna okazja, aby przetestować konto w mBanku, zgarnąć premię 100 zł i jeśli konto Ci się nie spodoba (a jest naprawdę świetne!) to możesz zamknąć je w dowolnym momencie po odebraniu premii. Nie ma żadnych ukrytych haczyków. Ale zacznijmy od początku:

stowka

Pierwszy raz na Moniaki.pl?

Witam Cię na blogu Moniaki.pl. gdzie wyszukujemy, prześwietlamy i prezentujemy najlepsze promocje bankowe. Pokazujemy ludziom, że wszechobecna walka o klienta to okazja, aby oprócz dobrego konta bankowego, karty czy lokaty, zgarnąć jeszcze dodatkowy bonus. Czasem są to bilety do kina (Idea Bank), voucher do Rossmanna (BGŻ BNP Paribas) czy tak jak w przypadku promocji opisywanej w tym artykule – 100 zł w gotówce od mBanku.

Blog ma już 2 lata. Poniżej zobaczysz video-relację z jego pierwszych urodzin:

Warto również dodać, że blog to nie tylko nasze hobby. Jest to dla nas również sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy, ponieważ linki prezentowane w tym artykule to tzw. „linki referencyjne” i zarobimy kilka złotych, jeśli skorzystasz z promocji za ich pośrednictwem. Możesz w ten sposób wynagrodzić nam wysiłek, jaki wkładamy w rzetelne prześwietlenie promocji.

Wybrane sukcesy naszych czytelników:

W opisywanej tutaj promocji mBanku możesz wziąć udział, jeśli masz między 18 a 24 lata, oraz nie posiadałeś nigdy konta w mBanku lub zamknąłeś je przed 1 stycznia 2016.
Jeśli posiadasz obecnie konto w innym banku, to nadal możesz skorzystać z promocji. Nie ma żadnych przeszkód, aby mieć dwa lub nawet więcej kont bankowych. Po prostu w przyszłości zamkniesz te konta, z których nie będziesz już korzystać.

Promocja dotyczy konta „eKonto m”, które jest bardzo atrakcyjne biorąc pod uwagę rynkowe realia:

 • Otwarcie konta – 0 zł
 • Prowadzenie konta – 0 zł
 • Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce dla osób w wieku 18 – 20  lat – 0 zł (zawsze bezwarunkowo)
 • Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce dla osób w wieku 21 – 24 lata – 0 zł (dla wypłat powyżej 100 zł, inaczej 1,30zł)
 • Karta do konta dla osób w wieku 18 – 20  lat – 0 zł (zawsze bezwarunkowo)
 • Karta do konta dla osób w wieku 21 – 24  lata – 0 zł (po wykonaniu 5 dowolnych płatności, inaczej 4zł/m-c)
 • Przelewy internetowe – 0 zł

Porada: Część osób martwi opłata 1,30 zł za wypłaty z bankomatu kwot poniżej 100 zł. Otóż, opłaty tej można łatwo uniknąć korzystając z opcji „wypłata z bankomatu BLIKiem” poprzez aplikację mobilną. Jest to jeszcze bezpieczniejsze niż wypłata kartą, no i zupełnie DARMOWE – nawet jeśli chcesz wypłacić z bankomatu tylko 20 zł.

Konto jest świetne, ale w razie gdyby nie przypadło Ci do gustu to możesz je zamknąć w dowolnym momencie po odebraniu premii 100 zł. Nie ma żadnych zobowiązań.

Promocja trwa tylko do 31 sierpnia 2017r. do godziny 23:59.

Do końca promocji pozostało:


Otwórz konto w mBanku i odbierz 100 zł  w gotówce >>

(wypełnij w 5 minut wniosek przez internet, a kurier przywiezie wszystkie dokumenty)

Instrukcja, jak dostać 100 zł

Cała procedura na zdobycie stówki jest prosta jak drut:

 1. Kliknij tutaj i załóż przez internet konto w mBanku.
 2. W pierwszym miesiącu następującym po podpisaniu umowy zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej mBanku i wykonaj min. 5 płatności kartą.
 3. W drugim miesiącu następującym po podpisaniu umowy zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej mBanku i wykonaj min. 5 płatności kartą.
 4. I to wszystko! Na Twoje konto w mBanku wypłynie 50 zł w drugim miesiącu po podpisaniu umowy i 50 zł w trzecim miesiącu po podpisaniu umowy.

Porada: Aby bezproblemowo odebrać 100 zł koniecznie załóż konto tylko dla siebie. Gdybyś z jakichś powodów chciał założyć rachunek wspólny (np. z rodzicami lub dziadkami) to niestety zostaniesz wykluczony z promocji.

Otwórz konto w mBanku i odbierz 100 zł  w gotówce >>
(wypełnij w 5 minut wniosek przez internet, a kurier przywiezie wszystkie dokumenty)

Dlaczego mBankowi się to opłaca?

Szczerze mówiąc, to nie pracowałem nigdy w banku, więc trudno dać mi jednoznaczną odpowiedź na tak postawione pytanie. Mam natomiast kilka przypuszczeń, dlaczego mBank kusi młodych klientów dodatkową stówką za otwarcie konta i mu się to opłaca (mimo, że nie ma żadnych haczyków i ukrytych opłat). Ostatni argument jest najważniejszy:

 1. Promocja przeznaczona jest tylko dla nowych klientów. mBank po prostu chce zwiększyć zasięg swojego produktu, być bardziej rozpoznawalny i prześcignąć konkurentów zagarniając dla siebie większą część rynku.
 2. Młodzi ludzie to dobra inwestycja. Tak myślę… Kiedy za młodu założysz konto w mBanku i spełni ono Twoje oczekiwania to w przyszłości, kiedy będziesz brał kredyt na samochód czy mieszkanie, pewnie chętniej złożysz wniosek w swoim ulubionym banku niż u konkurencji. Wtedy cała inwestycja zwróci się bankowi z nawiązką.
 3. Reklama w radiu i telewizji potrafi kosztować nawet 100 000 zł dziennie(!). W przypadku takiej promocji bank nie musi się reklamować, ponieważ ludzie sami sobie ją polecają. Zaoszczędzonymi pieniędzmi bank dzieli się z uczestnikami promocji i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz telewizji 🙂

Na co wydasz swoje 100 zł?

Szczerze? Nawet nie wyobrażam sobie, żeby któryś z naszych czytelników nie skorzystał z tej propozycji. To akcja, która zdecydowanie aspiruje do miana „promocji roku 2017” pod względem łatwości zdobycia bonusu i przebija wszystkie promocje dostępne obecnie na rynku. Wiesz już na co wydasz swoje 100 zł ?

Sam chętnie bym skorzystał z tej promocji, ale jak widać „młody” to ja przestałem być już dawno temu i się nie łapię 🙂 W dodatku konto w mBanku mam już od prawie 10 lat 🙂

Łącznie 100 zł do odebrania za założenie darmowego konta, 2 zalogowania do aplikacji mobilnej i zrobienie 10 dowolnych płatności kartą (możesz zapłacić 10x za bułkę w spożywczaku i będzie zaliczone). Bez zobowiązań i bez haczyków, a w razie czego z konta możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Polecam 🙂

Moja ocena promocji: 5star

Promocja z premią 100 zł od mBanku obowiązuje tylko na specjalnej stronie. Skorzystaj z tej promocji klikając tutaj: >> Odbierz 100 zł za założenie konta w mBanku <<.

Lista dokumentów obowiązujących w promocji: