PROMOCJA ZAKOŃCZONA mBanknowy klientKonto osobiste

Zgarnij 150 zł w gotówce oraz podwyższone oprocentowanie w kolejnej edycji promocji eKonto z premią w mBank

+ Skrót promocji

Co dostaniesz?

Bonus 150 zł w gotówce oraz podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym – do 2,5% w skali roku

Za co?

– dokonaj 5 płatności kartą debetową (w tym płatność telefonem i/lub BLIK) do końca następnego miesiąca po przystąpieniu do promocji i w kolejnym miesiącu
– zapewnij jednorazowy wpływ na co najmniej 1 000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta oraz w kolejnym miesiącu.

Ile to kosztuje?

0 zł/7 zł miesięczna opłata za kartę (warunek? wykonanie 1 płatności kartą w miesiącu, inaczej zostanie pobrana opłata w wysokości 7 zł)

Kiedy bonus?

wypłata premii po upływie drugiego miesiąca od przystąpienia do promocji (czyli w naszym przykładzie w czerwcu)

Dla kogo?

Dla nowych klientów, którzy nie mieli konta od 01.01.2017 roku

Do kiedy promocja?

Do 30 września 2019 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Wraca kultowa promocja! mBank przygotował kolejną edycję promocji eKonto z premią, w której przy spełnieniu kilku warunków możemy zarobić 150 zł oraz podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym – do 2,5%.

Jedynymi warunkami jakie należy spełnić, to zapewnić wpływy na konto i zrobić po 5 transakcji kartą wydaną do rachunku. A myślę, że w obecnych czasach, jest to bardzo prosty warunek, ponieważ większość z nas woli płacić kartą zamiast gotówką.

Kolejna edycja promocji daje aż trzy premie: 100 zł, 50 zł oraz podwyższone oprocentowanie 2,5% w skali roku na koncie oszczędnościowym Moje Cele (standardowo oprocentowane tylko 0,5% w skali roku) dla kwoty do 20 000 zł, które będzie obowiązywać do 30.09.2019.

Kto może być uczestnikiem promocji?

Oferta jest skierowana do nowych klientów, tzn. osób które nie miały konta od 01.01.2017 roku. Czyli, jeśli miałeś kiedyś umowę z mBankiem, ale została ona rozwiązana do 01.01.2017 to jak najbardziej ta promocja jest dla Ciebie! Warunki nie są wygórowane – dwie jednorazowe wpłaty oraz wykonanie płatności kartą. Do promocji możesz przystąpić w okresie do 29.05.2019r. a sama promocja obowiązuje w okresie od 18.02.2019r. do 31.10.2019r.

Załóż eKonto i zgarnij nawet 150 zł w gotówce >>

Ile zapłacę za eKonto? Prześwietlam warunki

Konto oferuje dobre warunki i przy niewielkim wysiłku możemy zapewnić, że nie zapłacisz za nie ani złotówki. Jeśli spełnisz warunki promocji, konto będzie dla Ciebie całkiem darmowe.

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku
 • 0 zł za wypłaty kartą od 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł miesięczna opłata za kartę (warunek? wykonanie 1 płatności kartą w miesiącu, inaczej zostanie pobrana opłata w wysokości 7 zł)
 • 0 zł za 3 wypłaty z bankomatów za granicą

Załóż eKonto i zgarnij nawet 150 zł w gotówce >>

Jak zgarnąć 150 zł w gotówce i podwyższone oprocentowanie konta oszczędnościowego – Instrukcja krok po kroku

Aby skorzystać z promocji, należy do 29.05.2019:

1. Złożyć wniosek o otwarcie konta eKonto osobiste wraz z kartą debetową na specjalnej stronie promocyjnej.

2. We wniosku należy zaznaczyć dwie, poniższe zgody:

 • Oświadczam, że przystępując do Promocji, mam świadomość, iż mBank S.A. jest uprawniony do wprowadzenia podobnych, tożsamych promocji po zakończeniu czasu trwania Promocji „eKonto z premią –IV edycja”o nowych parametrach cenowych, uzależnionych od decyzji właściciela promocji;
 • Oświadczam, że otrzymałem/am, zapoznałem/am się oraz akceptuję treść postanowień Regulaminu Promocji „eKonto z premią –IVedycja”.

3. Zawrzeć umowę o konto. Ale uwaga! Musi być to umowa indywidualna (nie można otworzyć wspólnego konta z drugą osobą)

4. Przy otwarciu eKonta uruchomić produkt Moje cele (jest to konto oszczędnościowe na które odkładana jest mała część naszych wydatków – dobrze opisała to Magda w artykule o oszczędzaniu na autopilocie)

Załóż eKonto i zgarnij nawet 150 zł w gotówce >>

Kiedy otrzymam bonus?

Premia jest podzielona na trzy części:

a) premia za szybki wpływ (100 zł)

 • dokonaj 5 płatności kartą debetową (w tym płatność telefonem i/lub BLIK) do końca następnego miesiąca po przystąpieniu do promocji (np. przystąpiłeś do promocji w kwietniu, to masz czas do 31.05) – transakcje nie mogą być anulowane do 15 dnia następnego miesiąca!
 • zapewnij jednorazowy wpływ na co najmniej 1 000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta (jedyny warunek, to że nie może to być przelew z Twojego innego rachunku w mBank)
 • wypłata premii po upływie drugiego miesiąca od przystąpienia do promocji (czyli w naszym przykładzie w czerwcu)

b) premia za transakcje (50 zł)

 • w kolejnym miesiącu (w naszym przykładzie w czerwcu) dokonaj 5 płatności kartą debetową (w tym płatność telefonem i/lub BLIK) – transakcje nie mogą być anulowane do 15 dnia następnego miesiąca!
 • zapewnij jednorazowy wpływ na co najmniej 1 000 zł w danym miesiącu (w naszym przykładzie w czerwcu) od otwarcia konta (jedyny warunek, to że nie może to być przelew z Twojego innego rachunku w mBank).

c) podwyższone oprocentowanie 2,5% w skali roku dla kwoty do 20 000 zł, które będzie obowiązywać do 30.09.2019

 • po spełnieniu powyższych warunków uruchomione zostanie podwyższone oprocentowanie;
 • musimy zapewnić wpływy o 100 zł wyższe niż opłaty ponoszone do naszych kont w mBanku.

Uwaga! Jeśli w czasie trwania promocji przekształcisz rachunek w rachunek wspólny, przestajesz być traktowany jako uczestnik promocji.

Załóż eKonto i zgarnij nawet 150 zł w gotówce >>

Podsumowanie

Warunki promocji są dość proste do spełnienia – płatności kartą robi każdy z nas, praktycznie codziennie. Natomiast wpłacenie jednorazowo 1 000 zł zaraz po otrzymaniu pensji, również nie jest wygórowanym zadaniem – na szczęście może to być przelew z naszego konta, które mamy w innym banku i można zostawić odpowiednią kwotę, by wykonać 5 płatności do każdego z etapów promocji.

Załóż eKonto i zgarnij nawet 150 zł w gotówce >>

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 20

 1. Konrad pisze:
  Czy promocja łączy się z programem poleceń?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Konrad, nie ma zastrzeżenie w regulaminie, że nie można, więc nie powinno być problemu 🙂
 2. Maciek pisze:
  Otworzylem konto 1 kwietnia a 5 platnosci do końca kwietnia a nie maja poinformowal mnie doradca mBanku na czacie
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Maciek, nie wiem jak panie na Infolinii, ale my trzymamy się regulaminu, który mówi wyraźnie, że “(np. jeżeli przystąpiłeś do Promocji w połowie lutego, to od połowy lutego do końca marca będziesz dokonywać transakcji, które będą stanowić podstawę do naliczenia; pierwsze naliczenie premii
   nastąpi za marzec) Jeśli zarejestrowałeś się w promocji w kwietniu, to masz czas do końca maja. Jesli będą kwestie sporne, bank powoła się na regulamin, nie na słowo Pani z Infolinii 🙂
 3. Maciek pisze:
  Dziś inna pani na infolinii potwierdziła to co napisałaś Ewelino. Zastanawiające jest jednak to jakie kompetencje mają osoby zatrudnione do rozmów z klientami.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Maciek, no różnie to bywa 🙂 Wszędzie pracują tylko ludzie, nie wszyscy są doskonale kompetentni, niestety. Choć warto na to zwracać uwagę, żeby eliminować takie zachowania. Dla nas to przykre, bo spędzamy mnóstwo czasu na czytaniu regulaminów i warunków promocji, a czasem jest tak, że “panie na Infolinii” wprowadzają klientów w błąd.
 4. Marcin pisze:
  Jakby ktoś miał ochotę to może podać mój kod poleceń: martin737. Identyfikator należy wpisać w specjalnym miejscu przy składaniu wniosku. Z góry dziękuję.
  • Marcin pisze:
   Marcin wniosek wypełniony z twoim kodem😉 za polecenie jest dodatkowo 50zł?
 5. Marcin pisze:
  A jeżeli chodzi o produkt moje cele to trzeba wpłacić na to jak rozumiem 1100 zł przy wpływie 1000 na konto? Chcę założyć konto by dostać 150 zł. Nie chcę trzymać na koncie oszczędnościowym. Muszę wpłacać pieniędze na ten produkt moje cele? Czy wystarczy że wplace na nowe konto, spełnienie warunki i dostanę 150 zl?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Marcin, nie musisz nic wpłacać na moje cele, ale wymogiem promocji jest, by było aktywne. Wystarczą wpływy i spełnienie warunków.
 6. Klara pisze:
  Jeśli dziś złożyłabym wniosek, to po jakim czasie mogłabym spełniajac warunki najszybciej zamknać konto?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jak tylko otrzymasz dokumenty i konto zostanie aktywowane, zapewnij jeszcze w maju wpływ 1000 zł na konto i wykonaj 5 płatności kartą – za to do końca czerwca dostaniesz 100 zł. A w czerwcu kolejny wpływ na 1000 zł i 5 płatności kartą – i kolejne 50 zł dostaniesz do końca lipca i wtedy możesz zamknąć konto.
 7. Jacek pisze:
  Dzień dobry.
  Czy jeśli po otwarciu rachunków zamknę Moje Cele, ale spełnię pozostałe warunki otrzymam premię 150zł??

  Pozdrawiam

  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Skoro posiadanie konta “moje cele” jest wymogiem promocji, to zalecam nie zamykać aż do czasu otrzymania nagrody.
 8. Lukasz pisze:
  Witam przelałem 1000 zł z konta mojego z innego banku w pierwszych 7 dniach i mi napisali że nie mógł to być wpływ z mojego konta w innym banku. Zrobiłem 5 transakcji w pierwszym i drugim miesiącu i napisali mi że nie zrobiłem. O co tutaj chodzi?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Łukasz, odwołuj się Regulamin mówi jasno ” nie może to być przelew z innego rachunku w mBanku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem” Jeśli przelew nie był z` Mbanku, to spełniłeś warunek. Podobnie z transakcjami, przecież są w historii transakcji.
 9. Zuzanna pisze:
  Witam. Dostalam takiego maila i zastanawiam sie czy rzeczywiscie tak ejst, czy moze to jakas proba wyludzenia ;
  Witamy,
  z radością informujemy, że przyznaliśmy dla Ciebie BONUS w akcji promocyjnej “Twoje Konto z Bonusem i Premią”.

  Do wypłaty wynagrodzenia niezbędne jest uzupełnienie danych do przelewu.
  Kliknij w poniższy link, zaloguj się i uzupełnij dane w formularzu.
  Tutaj znajduje sie link
  Uwaga! W formularzu należy podać numer rachunku bankowego otwartego w ramach akcji Twoje Konto z Bonusem i Premią.

  Jednocześnie przypominamy, że dane należy uzupełnić najpóźniej do dnia 26.06.2019 r. Brak podania danych we wskazanym terminie oznacza utratę prawa do Bonusu.

  Informujemy, że elektroniczny bon zakupowy do sieci sklepów Biedronka o wartości 50 zł przesyłany zostanie drogą elektroniczną na adres e-mail lub w formie wiadomości SMS w odrębnej wiadomości.

  Zgodnie z regulaminem dane, które zbieramy (numer konta oraz numer pesel) będą wykorzystane tylko i wyłącznie do wypłaty BONUSU oraz przygotowania dokumentacji naszej akcji promocyjnej. Nie przetwarzamy danych w celach marketingowych ani w celu wysyłki informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Pozdrawiamy,

  Jest to dla mnie o tyle dziwne ze nigdy nie spotkalam sie zeby bank wysylal jakies linki. Czesto na stronach banku mozna znalezc info o tym ze bank nie prosi o dane ani nie udostepnia linkow
  Czy ktos potrfi sie do tego odniesc ?

  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Tak jest, żeby dostać premię musisz uzupełnić swoje dane. Część premii jest przelewana przez bank, a część przez organizatora. Organizator nie ma numru Twojego rachunku bankowego, dlatego powinnaś go uzupełnić.
 10. Magda pisze:
  Nie otrzymałam premii mimo że spełnliam wszystkie warunki. Gdzie mam pisać reklamację?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Reklamację dotyczącą Promocji możesz złożyć:
   1) wysyłając e-maila na adres [email protected]
   2) podczas czatu, rozmowy telefonicznej, wideo lub audio prowadzonej z pracownikiem BOK
   3) wysyłając list na adres: mBank S.A. Bankowość Detaliczna Skrytka Pocztowa 2108 90-959 Łódź 2
   4) w placówce Banku – ustnie lub pisemnie.

Napisz komentarz