Moniaki już na INSTAGRAMIE! 👈 kliknij i obserwuj

Zgarnij 150 zł w gotówce oraz podwyższone oprocentowanie w kolejnej edycji promocji eKonto z premią w mBank

+ Skrót promocji

Co dostaniesz?

Bonus 150 zł w gotówce oraz podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym – do 2,5% w skali roku

Za co?

– dokonaj 5 płatności kartą debetową (w tym płatność telefonem i/lub BLIK) do końca następnego miesiąca po przystąpieniu do promocji i w kolejnym miesiącu
– zapewnij jednorazowy wpływ na co najmniej 1 000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta oraz w kolejnym miesiącu.

Ile to kosztuje?

0 zł/7 zł miesięczna opłata za kartę (warunek? wykonanie 1 płatności kartą w miesiącu, inaczej zostanie pobrana opłata w wysokości 7 zł)

Kiedy bonus?

wypłata premii po upływie drugiego miesiąca od przystąpienia do promocji (czyli w naszym przykładzie w czerwcu)

Dla kogo?

Dla nowych klientów, którzy nie mieli konta od 01.01.2017 roku

Do kiedy promocja?

Do 30 września 2019 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Wraca kultowa promocja! mBank przygotował kolejną edycję promocji eKonto z premią, w której przy spełnieniu kilku warunków możemy zarobić 150 zł oraz podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym – do 2,5%.

Jedynymi warunkami jakie należy spełnić, to zapewnić wpływy na konto i zrobić po 5 transakcji kartą wydaną do rachunku. A myślę, że w obecnych czasach, jest to bardzo prosty warunek, ponieważ większość z nas woli płacić kartą zamiast gotówką.

Kolejna edycja promocji daje aż trzy premie: 100 zł, 50 zł oraz podwyższone oprocentowanie 2,5% w skali roku na koncie oszczędnościowym Moje Cele (standardowo oprocentowane tylko 0,5% w skali roku) dla kwoty do 20 000 zł, które będzie obowiązywać do 30.09.2019.

Kto może być uczestnikiem promocji?

Oferta jest skierowana do nowych klientów, tzn. osób które nie miały konta od 01.01.2017 roku. Czyli, jeśli miałeś kiedyś umowę z mBankiem, ale została ona rozwiązana do 01.01.2017 to jak najbardziej ta promocja jest dla Ciebie! Warunki nie są wygórowane – dwie jednorazowe wpłaty oraz wykonanie płatności kartą. Do promocji możesz przystąpić w okresie do 29.05.2019r. a sama promocja obowiązuje w okresie od 18.02.2019r. do 31.10.2019r.

Załóż eKonto i zgarnij nawet 150 zł w gotówce >>

Ile zapłacę za eKonto? Prześwietlam warunki

Konto oferuje dobre warunki i przy niewielkim wysiłku możemy zapewnić, że nie zapłacisz za nie ani złotówki. Jeśli spełnisz warunki promocji, konto będzie dla Ciebie całkiem darmowe.

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku
 • 0 zł za wypłaty kartą od 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł miesięczna opłata za kartę (warunek? wykonanie 1 płatności kartą w miesiącu, inaczej zostanie pobrana opłata w wysokości 7 zł)
 • 0 zł za 3 wypłaty z bankomatów za granicą

Załóż eKonto i zgarnij nawet 150 zł w gotówce >>

Jak zgarnąć 150 zł w gotówce i podwyższone oprocentowanie konta oszczędnościowego – Instrukcja krok po kroku

Aby skorzystać z promocji, należy do 29.05.2019:

1. Złożyć wniosek o otwarcie konta eKonto osobiste wraz z kartą debetową na specjalnej stronie promocyjnej.

2. We wniosku należy zaznaczyć dwie, poniższe zgody:

 • Oświadczam, że przystępując do Promocji, mam świadomość, iż mBank S.A. jest uprawniony do wprowadzenia podobnych, tożsamych promocji po zakończeniu czasu trwania Promocji „eKonto z premią –IV edycja”o nowych parametrach cenowych, uzależnionych od decyzji właściciela promocji;
 • Oświadczam, że otrzymałem/am, zapoznałem/am się oraz akceptuję treść postanowień Regulaminu Promocji „eKonto z premią –IVedycja”.

3. Zawrzeć umowę o konto. Ale uwaga! Musi być to umowa indywidualna (nie można otworzyć wspólnego konta z drugą osobą)

4. Przy otwarciu eKonta uruchomić produkt Moje cele (jest to konto oszczędnościowe na które odkładana jest mała część naszych wydatków – dobrze opisała to Magda w artykule o oszczędzaniu na autopilocie)

Załóż eKonto i zgarnij nawet 150 zł w gotówce >>

Kiedy otrzymam bonus?

Premia jest podzielona na trzy części:

a) premia za szybki wpływ (100 zł)

 • dokonaj 5 płatności kartą debetową (w tym płatność telefonem i/lub BLIK) do końca następnego miesiąca po przystąpieniu do promocji (np. przystąpiłeś do promocji w kwietniu, to masz czas do 31.05) – transakcje nie mogą być anulowane do 15 dnia następnego miesiąca!
 • zapewnij jednorazowy wpływ na co najmniej 1 000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta (jedyny warunek, to że nie może to być przelew z Twojego innego rachunku w mBank)
 • wypłata premii po upływie drugiego miesiąca od przystąpienia do promocji (czyli w naszym przykładzie w czerwcu)

b) premia za transakcje (50 zł)

 • w kolejnym miesiącu (w naszym przykładzie w czerwcu) dokonaj 5 płatności kartą debetową (w tym płatność telefonem i/lub BLIK) – transakcje nie mogą być anulowane do 15 dnia następnego miesiąca!
 • zapewnij jednorazowy wpływ na co najmniej 1 000 zł w danym miesiącu (w naszym przykładzie w czerwcu) od otwarcia konta (jedyny warunek, to że nie może to być przelew z Twojego innego rachunku w mBank).

c) podwyższone oprocentowanie 2,5% w skali roku dla kwoty do 20 000 zł, które będzie obowiązywać do 30.09.2019

 • po spełnieniu powyższych warunków uruchomione zostanie podwyższone oprocentowanie;
 • musimy zapewnić wpływy o 100 zł wyższe niż opłaty ponoszone do naszych kont w mBanku.

Uwaga! Jeśli w czasie trwania promocji przekształcisz rachunek w rachunek wspólny, przestajesz być traktowany jako uczestnik promocji.

Załóż eKonto i zgarnij nawet 150 zł w gotówce >>

Podsumowanie

Warunki promocji są dość proste do spełnienia – płatności kartą robi każdy z nas, praktycznie codziennie. Natomiast wpłacenie jednorazowo 1 000 zł zaraz po otrzymaniu pensji, również nie jest wygórowanym zadaniem – na szczęście może to być przelew z naszego konta, które mamy w innym banku i można zostawić odpowiednią kwotę, by wykonać 5 płatności do każdego z etapów promocji.

Załóż eKonto i zgarnij nawet 150 zł w gotówce >>

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 7

 1. Konrad pisze:
  Czy promocja łączy się z programem poleceń?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Konrad, nie ma zastrzeżenie w regulaminie, że nie można, więc nie powinno być problemu 🙂
 2. Maciek pisze:
  Otworzylem konto 1 kwietnia a 5 platnosci do końca kwietnia a nie maja poinformowal mnie doradca mBanku na czacie
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Maciek, nie wiem jak panie na Infolinii, ale my trzymamy się regulaminu, który mówi wyraźnie, że “(np. jeżeli przystąpiłeś do Promocji w połowie lutego, to od połowy lutego do końca marca będziesz dokonywać transakcji, które będą stanowić podstawę do naliczenia; pierwsze naliczenie premii
   nastąpi za marzec) Jeśli zarejestrowałeś się w promocji w kwietniu, to masz czas do końca maja. Jesli będą kwestie sporne, bank powoła się na regulamin, nie na słowo Pani z Infolinii 🙂
 3. Maciek pisze:
  Dziś inna pani na infolinii potwierdziła to co napisałaś Ewelino. Zastanawiające jest jednak to jakie kompetencje mają osoby zatrudnione do rozmów z klientami.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Maciek, no różnie to bywa 🙂 Wszędzie pracują tylko ludzie, nie wszyscy są doskonale kompetentni, niestety. Choć warto na to zwracać uwagę, żeby eliminować takie zachowania. Dla nas to przykre, bo spędzamy mnóstwo czasu na czytaniu regulaminów i warunków promocji, a czasem jest tak, że “panie na Infolinii” wprowadzają klientów w błąd.
 4. Marcin pisze:
  Jakby ktoś miał ochotę to może podać mój kod poleceń: martin737. Identyfikator należy wpisać w specjalnym miejscu przy składaniu wniosku. Z góry dziękuję.

Napisz komentarz