Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zgarnij nawet 140 zł w gotówce od mBanku za eKonto

PROMOCJA ZAKOŃCZONA mBanknowy klientKonto osobiste

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

140 zł w dwóch przelewach na konto: 100 zł oraz 40 zł.

Za co?

Pierwszy etap:

– Za złożenie wniosku o ekonto i kartę z dedykowanej strony oraz;

– Za jednorazowe zasilenie konta min. kwotą 1000 zł w ciągu 7 dni od zawarcia umowy oraz;

– Za wykonanie min. 5 płatności kartą lub BLIKiem najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji  oraz;

Drugi etap:

– Za zapewnienie w kolejnym miesiącu po spełnieniu pierwszego etapu jednorazowy wpływ na eKonto na kwotę min. 1 000 zł oraz;

– Za wykonanie min. 5 płatności kartą lub BLIKiem najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym nastąpił drugi wpływ na konto.

Ile to kosztuje?

0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo); 0 zł – opłata miesięczna za kartę pod warunkiem dokonania 1 płatności kartą w miesiącu (inaczej opłata wyniesie 7 zł); 0 zł – przelewy internetowe; 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów (powyżej kwoty 100 zł).

Kiedy bonus?

Każdy z bonusów otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki każdego etapu promocji.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2017 roku nie posiadały w mBanku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

Do kiedy promocja?

Do 30 stycznia 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Tym razem mBank rozdaje gwarantowane 140 zł za założenie konta i spełnienie super prostych warunków. Wystarczy, że przelejesz na konto pieniądze i wykonasz kilka płatności kartą.

Udział w promocji możesz wziąć do 30 stycznia 2020. Co ważne eKonto w mBanku jest naprawdę godne polecenia. Jest całkowicie mobilne, proste w obsłudze i ma bardzo przyjemny program oszczędzania.

Napisałabym „uwierz” mi na słowo ale po co? Sam załóż konto w mBanku i sprawdź jak wiele ma do zaoferowania.

Dodatkowo oprócz premii, którą zgarniesz za założenie konta i spełnienie warunków, możesz zarabiać dalej korzystając z programu „Polecambank”. Hitem jest to, że nie ma ograniczeń w ilości poleceń. Możesz polecać do woli i zgarniać od 50 zł do 300 zł za każde skuteczne polecenie. Sprawdź szczegóły:

https://moniaki.pl/hit-zgarniaj-kase-bez-ograniczen-program-polecen-mbanku/?label=home

Dla kogo jest ta promocja?

Oferta skierowana jest dla nowych oraz powracających klientów. Jeżeli byłeś już klientem mBanku to możesz wziąć udział jeżeli:

 • od 1 stycznia 2017 nie byleś posiadaczem, lub współposiadaczem rachunku głównego lub oszczędnościowego o numerach 1140 2004 lub 1140 2017.

Jeżeli masz inny produkt w banku czyli kredyt, kartę kredytową, lokatę lub produkt inwestycyjny, do których nie jest wymagane konto to bez problemu możesz wziąć udział w promocji.

Ile kosztuje konto? Czyli opłaty i prowizje

„Bank rozdaje pieniądze a ile chce w zamian?” Często pod postami na Moniakowym profilu Facebook prowadzone są dyskusje na temat promocji. Czytamy o tym, że promocje to bzdura i bank na pewno zarobi więcej niż warta jest premia. Nic podobnego! Za każdym razem piszemy Wam jak to dokładnie wygląda i jak uniknąć opłat. Zobacz ile dokładnie kosztuje konto w mBanku.

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (BEZWARUNKOWO);
 • 0 zł – opłata za internetowe przelewy krajowe w złotówkach;
 • 0 zł – transakcje BLIK;
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę (pod warunkiem wykonania 1 płatności kartą w miesiącu) – w przeciwnym razie opłata wyniesie 7 zł;
 • 0 zł – opłata za wypłaty gotówki z bankomatu w kwocie min. 100 zł;
 • 2,50 zł – opłata za wypłaty z bankomatów w kwocie poniżej 100 zł;
 • 0 zł – opłata za wypłatę gotówki w kasie sklepu.

Jak widzisz konto możesz mieć całkowicie za darmo. Wystarczy, że po prostu będziesz z niego korzystać i wykonasz 1 płatność kartą w miesiącu a pieniądze z bankomatu będziesz pobierał w wysokości min. 100 zł. Mało tego, nie musisz wiązać się z bankiem umową na określony czas. To od Ciebie zależy czy po otrzymaniu premii dalej będziesz korzystać z konta.

Jeżeli zdecydujesz się zrezygnować z konta to wniosek o zamknięcie rachunku możesz złożyć przez bankowość internetową.

Jak zgarnąć 140 zł? Instrukcja krok po kroku

Już wiesz ile kosztuje konto! Pora na założenie rachunku, spełnienie warunków i odebranie 140 zł. Premia wypłacana jest w dwóch etapach. Za pierwszy etap zgarniesz 100 zł a za drugi 40 zł. Sprawdźmy szczegóły.

KROK 1# – złóż wniosek i podpisz umowę o konto wraz z kartą

Najpóźniej do 30 stycznia 2020 złóż wniosek i podpisz umowę o eKonto z premią oraz kartą płatniczą. Możesz to zrobić na dwa sposoby:

LUB

 • podczas pierwszej wizyty w dowolnym oddziale mBanku. Tutaj masz wyszukiwarkę placówek.

Musisz pamiętać o tym, że podczas składania wniosku musisz zaakceptować oświadczenia:

1. Oświadczam, że przystępując do Promocji, mam świadomość, iż mBank S.A. jest uprawniony do wprowadzenia podobnych, tożsamych promocji po zakończeniu czasu trwania Promocji „eKonto z premią –VII edycja”o nowych parametrach cenowych, uzależnionych od decyzji właściciela promocji.

2. Oświadczam, że otrzymałem/am, zapoznałem/am się oraz akceptuję treść postanowień Regulaminu Promocji „eKonto z premią –VII edycja”.

UWAGA! Nie możesz założyć konta z druga osobą czyli współwłaścicielem.

KROK 2# – spełnij warunki i zgarnij pierwszą część premii 100 zł

Jak wcześniej wspomniałam za spełnienie warunków w pierwszym etapie zgarniasz 100 zł. Aby zgarnąć premię:

 • w ciągu 7 dni od zawarcia umowy jednorazowo zasil swoje eKonto na kwotę min. 1 000 zł – zasilenie nie może być z rachunku w mBanku, najlepiej przelej pieniądze z konta w innym banku. Wystarczy, że bank zaksięguje przelew i pieniądze możesz przelać dalej;
 • najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji wykonaj 5 płatności karta płatniczą (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK. Płatności dokonuj w punktach stacjonarnych czyli sklepach, restauracjach, kinie i wielu innych.

I tyle. Pierwsza stówka niedługo trafi na Twoje konto! A dodatkowo korzystasz z jednego z najlepszych rachunków na rynku.

UWAGA! Płatności nie mogą zostać anulowane do 15 dnia miesiąca następującego po wykonaniu płatności. Nie policzą się również płatności odrzucone i niezaksięgowane.

KROK 3# – zarabiaj dalej i zgarnij 40 zł

Jeżeli spełniłeś warunki i zgarnąłeś pierwszą cześć premii to nic nie stoi na przeszkodzie aby sobie dorobić i dostać jeszcze 40 zł za powtórzenie warunków z poprzedniego etapu. Aby zgarnąć pozostałą część bonusu:

 • w kolejnym miesiącu po spełnieniu pierwszego etapu, zapewnij jednorazowy wpływ na swoje eKonto na kwotę min. 1 000 zł – zasilenie nie może być z rachunku w mBanku, najlepiej przelej pieniądze z konta w innym banku . Wystarczy, że bank zaksięguje przelew i pieniądze możesz przelać dalej;
 • najpóźniej do końca miesiąca, w którym nastąpił drugi wymagany wpływ na konto, dokonaj 5 płatności karta płatniczą ( w tym płatności telefonem ) i/lub BLIK. Płatności dokonuj w punktach stacjonarnych czyli sklepach, restauracjach, kinie i wielu innych.

I oto koniec. Teraz wystarczy czekać na przelew nagrody. Pamiętaj, żeby nie zamykać rachunku przez otrzymaniem premii. Nie możesz też dopisać współwłaściciela do konta – grozi to nieotrzymaniem bonusu.

Kiedy otrzymam nagrodę na spełnione warunki?

To jak zwykle najprzyjemniejsza cześć wszystkich promocji. W końcu bierzemy w nich udział dla zgarnięcia premii.

Nagroda zostanie przekazana przelewem na Twoje nowo założone konto w mBanku. Swój bonus otrzymasz w dwóch przelewach. Każdy z nich otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki.

Przykład: Kuba złożył wniosek i podpisał umowę o konto w placówce banku w październiku. W ciągu 7 dni, z konta z innym banku przelał 1 000 zł na nowo założone eKonto w mBanku. Do końca listopada zapłacił kartą 5 razy(mógł to zrobić również BLIK’iem) płacił za codziennie zakupy w sklepach i za bilety. Przelew za pierwszy etap otrzyma do końca grudnia. Kuba chce dalej zarabiać więc do końca grudnia znowu przeleje 1 000 zł z konta w innym banku na eKonto w mBanku. Do końca grudnia również wykona 5 płatności kartą. Drugą cześć premii dostanie do końca stycznia. Kuba cieszy się z zarobionych pieniędzy, jest on również oszczędny i przeleje je na swoje konto oszczędnościowe.

Co jeszcze mogę zyskać korzystając z eKonta od mBanku?

Jeżeli chodzi o mBank to nie tylko sama premia się liczy. Korzystając z promocji i zakładając eKonto możesz zyskać dużo więcej. Zobacz co jeszcze możesz dostać od mBanku.

Wyznacz swój cel w koncie oszczędnościowym z oprocentowaniem 2,5 %

Konto oszczędnościowe… warto pomyśleć o przyszłości i zacząć oszczędzać na konkretne cele. Konto w mBanku daje ku temu bardzo duże możliwości oszczędzania. Możesz odłożyć sporą kwotę, drobnymi wpłatami tak, że nawet tego nie zauważysz. Jak to zrobić?

W aplikacji, lub przez bankowość elektroniczna w przeglądarce internetowej wybierz na co chcesz zbierać pieniądze. Zdecyduj w jaki sposób będziesz je odkładać. Do wyboru masz:

 • zaokrąglanie kwot transakcji do pełnych 10 zł – np. dokonując płatności na 123 zł odkładasz 7 zł;
 • odkładanie x% z wartości, do wyboru masz od 1 do 15 % z wartości płatności;
 • odkładanie określonej kwoty od 3 zł do 10 zł po transakcji.

Do 31 maja 2020 pieniądze zgromadzone na koncie „celu” mogą być oprocentowane 2,5 % jeżeli suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Tzn. jeżeli wpłacisz na konto 1 000 zł to płatności możesz dokonać na max. 900 zł. Warunek weryfikowany jest ostatniego dnia miesiąca.

Tańsze bilety i przekąski w kinie – 10% rabatu

Mając kartę do konta w mBanku możesz zaoszczędzić na biletach i przekąskach w kinie Cinema City. Płacąc kartą dostaniesz 10 % rabatu na:

 • zakup biletów normalnych i ulgowych 2D i 3D
 • zakupy w kawiarniach i barach kinowych.

Takie rozwiązanie to najlepsza opcja dla wielbicieli dużego ekranu. Pomyśl ile możesz zaoszczędzić na biletach. Jeżeli chodzisz często do kina to może się uzbierać spora sumka, którą możesz przeznaczyć na inne cele.

Podsumowanie

Premia, premią… kasa zawsze się przyda, 140 zł drogą nie chodzi. Trzeba również pamiętać o tym, że konto w mBanku jest naprawdę funkcjonalne i może być całkowicie darmowe przy spełnieniu prostych warunków. Wystarczy po prostu korzystać z konta.

Warto wziąć udział w tej promocji według mnie argumentów jest kilka: premia, konto, oszczędzanie i zniżki do kina. Nie trać czasu, zakładaj konto i korzystaj ze wszystkich jego funkcji. Powodzenia

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 21

 1. Mm pisze:
  Przelew moze byc z mBanku,regulamin tego nie zabrania?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Może być pod warunkiem, że nie jesteś właścicielem ani współwłaścicielem tego drugiego konta, z którego chcesz zrobić przelew.
 2. Natalia pisze:
  Zapraszam do korzystania z mojego kodu. Z konta korzystam aktywnie od kilku lat 🙂
  KOD: “natalianatalia”
 3. Robert pisze:
  Mont150 to wypasiony kod do wykorzystania, polecam i zapraszam. Po spełnieniu warunków promocji nagroda gwarantowana.
 4. Mateusz pisze:
  Polecam mój kod poleceń: bongo
 5. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli ktoś chce skorzystać z polecenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu.
  Kod polecenia: „Babosz”
  Dzięki!
 6. Paweł pisze:
  Jeżeli założę konto w promocji, a moja żona założy na siebie z mojego linku polecającego to czy oboje otrzymamy po 140 i dodatkowo ja pieniądze za link polecający, czy tylko jedno 140 i kasę za polecenie?
  • Bartosz pisze:
   Jeżeli skorzystasz z czyjegoś kodu to Ty dostaniesz 140 zł, jeżeli dasz kod polecenia żonie to dostaniesz za nią dodatkowo 100 zł a żona 140 zł. Czyli razem zyskacie 380 zł. 😉 Możesz skorzystać z mojego kodu jeśli nie masz nic przeciwko 😉 ” Babosz „
 7. Paweł pisze:
  Na 100% będę mógł skorzystać z promocji kiedy skorzystam z czyjegoś kodu polecającego? Jeśli tak to jutro zakładam konto.
 8. Tomek pisze:
  Będę wdzięczny za wsparcie i użycie mojego kodu polecającego:
  Tommek981202

  Pozdrawiam.

 9. Ala pisze:
  Czy przelew 1000 zł ma być jednorazowy, czy można kilka mniejszych przelewów na łączną kwotę 1000zł?
 10. Ala pisze:
  Płatności za pomocą telefonu nie są wymagane? Wystarczy korzystanie z karty?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Masz pełną dowolność, liczą się płatności kartą, płatności kartą w telefonie oraz BLIK 🙂
 11. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli ktoś chce skorzystać z polecenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu.
  Kod polecenia: “Babosz”
  Dzięki!
 12. Marzena pisze:
  Niestety nie jest tak do końca jak jest napisane , mi mBank odpowiedział że jak zakładałam konto 14.01.2020 to pierwszy miesiąc liczy się luty 2020 i w tym miesiącu 5 transakcji ( w lutym ) a 100,00 otrzymam do końca marca 2020 a 40,00 do końca kwietnia 2020 ( oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków )
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Marzena, sprawdziłam – błąd był w przykładzie, za co serdecznie przepraszamy, ale sam opis warunków promocji jest poprawny, chociaż przyznaję, że można było opisać to jaśniej i bardziej jednoznacznie – będziemy mieli to na uwadze w przyszłych promocjach.

Napisz komentarz