Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Ukończyłeś 18 lat, ale masz mniej niż 24 lata? mBank chce dać Ci bonus 120 zł w gotówce w zamian za otwarcie eKonta Możliwości

PROMOCJA ZAKOŃCZONA mBanknowy klientKonto osobiste

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Nawet do 120 zł w gotówce.

Za co?

– otwórz eKonto Możliwości;

– aktywuj „Moje cele”;

– wykonaj 2 płatności telefonem;

– wykonaj 2 przelewy na numer telefonu;

– aktywnie oszczędzaj na koncie „Moje cele”.

Ile to kosztuje?

0 zł

Kiedy bonus?

Do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniłeś warunki promocji

Dla kogo?

Dla nowych klientów w wieku 18-24 lata, którzy od 1 stycznia 2017 roku nie posiadali konta ani konta oszczędnościowego w mBanku.

Do kiedy promocja?

Do 19 sierpnia 2019 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Rusza właśnie świetna promocja mBanku dla młodych, którzy ukończyli 18 lat, ale nie ukończyli 24. roku życia. W zamian za otwarcie eKonta Możliwości możesz zgarnąć nawet do 120 zł w gotówce. Wiadomo – gotówka zawsze się przyda. A jeśli do tego warunki promocji są idealnie proste do spełnienia, to czemu nie?

Promocja trwa do 29 sierpnia 2019 roku i nie ma limitów. To znaczy, że bez względu na to, kiedy do niej przystąpisz, jeśli spełnisz warunki promocji, otrzymasz gwarantowaną premię. Jednak kaska na wakacje się przyda, więc nie odkładaj tego na później.

Kto może wziąć udział w promocji?

Każdy, kto jest nowym klientem mBanku, czyli nie posiadał ani nie współposiadał konta w tym banku od 1 stycznia 2017 roku. Dodatkowo musisz być w przedziale wiekowym między 18 a 24 lata. I to wszystko.

Teraz jedyne, co musisz zrobić, to otworzyć eKonto Możliwości, wykonać kilka przelewów telefonem i na numer telefon, mieć jakieś drobne na koncie oszczędnościowym – o wszystkim tym opowiem dokładnie za chwilę… I już. Całe 120 zł wpływa na Twoje konto. I możesz to wydać, na co tylko chcesz.

eKonto Możliwości – prześwietlam opłaty

Dla osób w wieku 18-24 lata konto jest bezwarunkowo darmowe.

 • 0 zł – prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – wpłaty i wypłaty gotówki w placówce Banku;
 • 0 zł – transakcje BLIK;
 • 0 zł– obsługa karty debetowej do konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju;
 • 0 zł – za przelewy internetowe.

Jak zgarnąć łatwe 120 zł – instrukcja krok po kroku

KROK 1. Otwórz eKonto możliwości

Maksymalnie do 29 sierpnia 2019 roku wejdź na tę specjalną stronę promocyjną i otwórz eKonto Możliwości. Cała procedura wypełniania wniosku nie trwa więcej niż 5 minut.

Przygotuj dowód osobisty i wypełnij swoje dane. Pamiętaj, aby we wniosku ZAZNACZYĆ „Moje cele”. Jest to warunek uzyskania premii.

Ok, pierwszy krok mamy z głowy. Teraz czas na drugi etap, za który dostaniesz konkretną kasę.

KROK 2. Sprytnie korzystaj z nowego konta

Najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta:

 • wykonaj min. 2 płatności telefonem na dowolną kwotę (za pomocą Google Pay lub Apple Pay);
 • wykonaj min. 2 przelewy na numer telefonu na dowolną kwotę;

Jak to zrobić sprytnie? Możesz umówić się ze znajomymi, że razem weźmiecie udział w promocji i spełnicie ten warunek wspólnie – przesyłajcie sobie wzajemnie małą kwotę na numer telefonu i po sprawie.

 • posiadaj aktywny cel oszczędnościowy.

Chodzi tutaj o „Moje cele”, które zaznaczyłeś w momencie zakładania konta. To usługa, która pozwala Ci oszczędzać bez wysiłku. Odkładasz stałą kwotę miesięcznie lub małe kwoty każdorazowo po płatnościach, przelewach lub wypłatach z bankomatu. Ważne jest, abyś na koniec 2 miesiąca miał na tym koncie min. 10 zł. To bezwysiłkowy warunek, bo pieniądze same się tam odkładają.

Konto „Moje cele” jest oprocentowane, więc Twoje oszczędności zarabiają tam 0,5% w skali roku. W ciągu miesiąca możesz wykonać 1 bezpłatny przelew na konto. Każdy kolejny przelew będzie Cię kosztował 50 groszy. To ułatwi Ci oszczędzanie i sprawi, że pokusa wypłaty uskładanych pieniędzy nie będzie taka silna.

To już wszystko! Proste, prawda?

Kiedy dostanę mój bonus?

Bank wypłaci Ci bonus najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji. A dokładniej:

 • 40 zł za dwie płatności telefonem;
 • 40 zł za dwa przelewy na numer telefonu;
 • 40 zł za aktywne oszczędzanie z usługą „Moje cele”, pamiętaj, aby na tym koncie bīło przynajmniej 10 zł.

Tak naprawdę im szybciej spełnisz warunki, tym szybciej otrzymasz swój bonus. A nawet jeśli nie wyjdzie Ci któryś warunek (choć to prawie niemożliwe), zawsze zgarniesz część premii.

Potrzebujesz przykładu? Proszę bardzo:

Otwierasz eKonto Możliwości 22 kwietnia 2019 roku. Na spełnienie warunków masz czas max. do końca maja, a bank wypłaci Ci premię max. do końca czerwca. Jednak zakładamy, że zależy Ci na tym, aby otrzymać premię jak najszybciej, więc do końca kwietnia:

– robisz 2 płatności telefonem;

– wykonujesz 2 przelewy na numer telefonu;

– masz aktywne konto „Moje cele” i masz na nim min. 10 zł.

Premię zgarniasz do końca maja.

Podsumowanie

mBank mile mnie zaskoczył. Promocja jest rzeczywiście prosta, bez żadnych skomplikowanych wymagań. Warunki możesz spełnić nawet w kilkanaście dni i dzięki temu otrzymać bonus już po niecałych 2 miesiącach. A 120 zł dodatkowej gotówki, zwłaszcza przed wakacjami – zawsze się przyda.

Jeśli spodoba Ci się eKonto, możesz przy nim pozostać. Jeśli z jakiegoś powodu nie przypadnie Ci do gustu – możesz bez problemu zamknąć je od razu po otrzymaniu nagrody. To co, nie czekasz i od razu zgłaszasz się po 120 zł bonusu?

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:


Inne aktualne promocje 💰❤️👇🏻

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 8

 1. Daniel pisze:
  Czy do tej promocji można polecać i zgarnąć dodatkowo premię dla polegającego i poleconego ? PozDrawiaM Daniel
 2. Maciek pisze:
  W opisie konta widzę błąd: KArta do konta jest za 0 zł bezwarunkowo do 24 roku życia. Później wystarczy 1 płatność w miesiącu
 3. Maciek pisze:
  Bankomaty tez bezwarunkowo za 0 zł 🙂
 4. Annna pisze:
  Widzę błędy w opisie konta: do 24 roku życia karta jest za O zł bezwarunkowo – ślą starszych wystarczy 1 płatność w miesiącu.

  Także wszystkie bankomaty niezależnie od kwoty są za 0 zł.

  Sama promocja fajna i prosta – dzięki za opis. Skorzystam 🙂

  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Widzisz, to jest tak, Tabela Opłat i Prowizji mówi co innego, a strona promocji mówi niewiele. Sam regulamin nie wskazuje dokładnie, że są zwolnienia z opłat za kartę i bankomaty. My zazwyczaj, jeśli nie ma jasnego wpisu w regulaminie – sugerujemy się Tabelą Opłat i Prowizji. Ale sprawdziłam w banku, poprawiłam, dzięki za wskazówkę 🙂

Napisz komentarz