Nowy dział OSZCZĘDZANIE (👈 kliknij) na Moniakach już otwarty! 🎉

Masz mniej niż 27 lat? Sprawdź jak łatwo odbierzesz 140 zł od ING

Zaledwie od kilku godzin mamy 2019 rok, ale to żadna przeszkoda, aby banki miały gotowe atrakcyjne promocje. Jako pierwszy przebija się ING, który tuż po północy wznowił promocję, dla osób młodych (w wieku 18 – 26 lat). W zamian za skorzystanie z niej można odebrać aż 140 zł premii.

Wystarczy tylko do 31 marca 2019 roku otworzyć darmowe Konto Mobi, a następnie wykonać kilka płatności kartą i kilka przelewów. A dzięki temu zgarniesz 140 zł do wydania na dowolny cel. Warunki wyjątkowo proste.

ING Konto z Lwem Mobi – szczegóły:

Aby skorzystać z promocji należy nie posiadać żadnego konta z Lwem (Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student, Mobi) w ING od 28 lutego 2017 r. do 31 grudnia 2018 r. i założyć Konto z Lwem Mobi dopiero w tej promocji na tej dedykowanej stronie.

Konto jest świetnie dopasowane do potrzeb młodych ludzi – z dostępem przez internet i telefon, z możliwością płatności blik i obsługą wielu bankomatów, które spotkać możesz praktycznie na każdym kroku.

Zobacz szczegóły Konta z Lwem Mobi:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za przelewy internetowe
 • 0 zł za wydanie karty do konta
 • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę – bez dodatkowych wymogów dla osób do 26 lat, po ukończeniu 26 lat będziesz mieć darmową kartę po wykonaniu nią płatności na min. 300 zł
 • 0 zł za wypłaty w bankomatach ING i Cash Planet
 • 0 zł za pierwszą w miesiącu wypłatę w „obcym bankomacie”
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów W CAŁEJ POLSCE przy użyciu kodów BLIK
 • 0 zł za aplikację mobilną i przelewy na telefon

Biorąc udział w promocji, pamiętaj, aby zakładając konto „z Lwem Mobi” zaznaczyć w formularzu, że chcesz otworzyć konto z kartą i otworzyć dodatkowo darmowe konto oszczędnościowe (wymaga tego regulamin promocji).

>>Załóż Konto Mobi i odbierz 140 zł premii<<

Jak odebrać 100 zł?

W tej promocji możemy odebrać 100 zł, 120 zł lub 140 zł premii. Jak się pewnie domyślasz, zdobycie stówki jest najłatwiejsze, ale warunki odebrania pozostałych premii też są całkiem przyjemne i do wykonania!

#1 KROK – najpóźniej do 31.03.2019 r. przejdź na stronę Banku i załóż Konto z Lwem Mobi z kartą do konta. Zaznacz, że chcesz założyć dodatkowe darmowe Konto Oszczędnościowe (tego wymaga regulamin);

#2 KROK – najpóźniej do 30.04.2019 r. wykonaj płatności kartą i/lub BLIKiem, na dowolną kwotę – minimum 10 transakcji bezgotówkowych. Płatności możesz wykonać w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych lub w internecie – przykładowo, wystarczy że zapłacisz kartą 10 razy za bułki w piekarni i ten krok będziesz mieć zaliczony.

Jak odebrać 120 zł?

Wykonując poprzednie kroki stówkę masz już gwarantowaną, mówiłam że będzie bardzo łatwo. Jeśli chcesz dostać dodatkowe 20 zł musisz oprócz powyższych spełnić jeden z poniższych warunków (do wyboru):

#3 KROK – najpóźniej do 30.04.2019 r. wykonaj 3 płatności BLIK w internecie (na dowolną kwotę). Najłatwiej zrobisz to płacąc za zakupy na allegro lub za doładowanie telefonu. Co ciekawe, jeżeli w 2 kroku, na 10 transakcji min. 3 wykonasz BLIKiem w internecie to Banku już to zaliczy do spełnienia tego warunku.

ALBO:

#4 KROK – najpóźniej do 30.04.2019 r. dokonaj min. 2 przelewy na telefon BLIK do dwóch różnych odbiorców (na różne numery telefonu), za kwotę min. 5 zł każdy. Przelew można wykonać na konto znajomego w ING lub w innym Banku. Warto zachęcić znajomych do aktywowania BLIKa w swoim banku.

Jak odebrać 140 zł?

Jeśli stówkę zdobytą w dwóch pierwszych krokach chcesz zamienić na 140 zł to wykonaj następujące działania:

#3 KROK – najpóźniej do 30.04.2019 r. wykonaj 3 płatności BLIK w internecie (na dowolną kwotę). Jeżeli w 2 kroku, na 10 transakcji min. 3 wykonasz BLIKiem w internecie to Banku już to zaliczy do spełnienia tego warunku.

ORAZ:

#4 KROK – najpóźniej do 30.04.2019 r. dokonaj min. 2 przelewy na telefon BLIK do dwóch różnych odbiorców (na różne numery telefonu), za kwotę min. 5 zł każdy;

To te same kroki co przy premii 120 zł, z tą różnicą że tam wystarczy wykonać jeden z nich, a przy 140 zł trzeba koniecznie wykonać obydwa.

Na skróty czyli, jak najprościej odebrać 140 zł: 

1. 120 zł premii odbierzesz gdy:

 • do 31.03.2019 roku założysz Konto Mobi z kartą i kontem oszczędnościowym;
 • do 30.04.2019 roku wykonaj 10 transakcji (kartą i/lub BLIKiem) z czego min. 3 BLIKiem w internecie LUB wykonaj 10 płatności kartą i/lub BLIKiem oraz 2 przelewy na telefon;

2. 140 zł premii odbierzesz gdy:

 • do 31.03.2019 roku założysz Konto Mobi z kartą i kontem oszczędnościowym;
 • do 30.04.2019 roku wykonaj 10 transakcji (kartą i/lub BLIKiem) z czego min. 3 BLIKiem w internecie (na dowolne kwoty) ORAZ wykonaj min. 2 przelewy na telefon na min. 5 zł każdy;

To wszystko!

W zależności jak wysoką premię wypracujesz, otrzymasz ją w całości do 15 maja 2019 roku na Konto Oszczędnościowe otwarte w tej promocji wraz z kontem osobistym. Do tego czasu trzeba posiadać otwarte w promocji konto osobiste, kartę oraz konto oszczędnościowe.

Cała promocja zamyka się w wykonaniu 3 prostych kroków – zakładamy konto, płacimy kartą oraz wykonujemy min. 3 płatności BLIKiem w internecie, do tego dwa przelewy na numer telefonu i z głowy. 140 zł wędruje do Ciebie – czyż nie jest to banalnie proste?

>>Załóż Konto Mobi i odbierz 140 zł premii<<

Hmmm…chodzi Ci o przelew na telefon, nie robiłeś go jeszcze? Szczerze – ja też nie, ale wszystkiego trzeba spróbować więc dla ułatwienia podrzucam filmik od ING – jestem miło zaskoczona, to fajna opcja przelewu środków. Pieniądze możesz przelać na konto znajomego, które on ma w ING lub w innym Banku:

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 2

 1. Damian pisze:
  Świetna oferta, zwłaszcza dla ludzi poniżej 26 roku życia. Bardzo sprawne założenie konta, wniosek złożyłem w środę, w piątek był już kurier z kartą debetową do konta i tego samego dnia konto zostało aktywowane. Co ważne umowę dostarcza specjalnie wyznaczony do umów bankowych kurier. Nie jest tak jak np. w Santander lub Getin Banku gdzie umowę dostarcza standardowy kurier który dostarcza wszelkiego rodzaju przesyłki. Ja dzięki takiemu rozwiązaniu czuje się bezpieczniej, bo wiem że umowę dostarcza osoba w pewnym stopniu przeszklona i odpowiedzialna, a nie zwykły kurier który wiezie przesyłkę bankową z naszymi wszystkimi danymi personalnymi przez tydzień i w ostateczności nie udaje mu się jej dostarczyć.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Super! Cieszę się, że pierwsza styczność z promocją jest pozytywna 🙂

Napisz komentarz