ING Bank Śląskinowy klientKonto osobiste

Masz mniej niż 26 lat? Odbierz aż 160 zł za konto Mobi w Banku ING + 2,5% do 100 000 zł

+ Skrót promocji

Co dostaniesz?

Do 160 zł na Twoje konto.

Za co?

– Za założenie konta Mobi z kartą oraz Otwartego Konta Oszczędnościowego z dedykowanego linku oraz;

– Za wykonanie do 30 kwietnia 2020 roku min. 10 płatności kartą lub BLIKiem (premia 100 zł za spełnienie tylko tego warunku) oraz;

– Za wykonanie do 30 kwietnia 2020 roku co najmniej 3 płatności BLIK za zakupy w Internecie oraz wykonanie min. 3 przelewów na telefon BLIK na min. kwoty 5 zł każdy (premia 160 zł zamiast 100 zł za spełnienie wszystkich warunków łącznie).

Ile to kosztuje?

0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo); 0 zł – opłata miesięczna za kartę (bezwarunkowo); 0 zł- wypłaty BLIKiem ze wszystkich bankomatów; 0 zł -wypłaty kartą z bankomatów ING i Planet Cash oraz pierwsza w miesiącu wypłata z dowolnego bankomatu innej sieci; 0 zł – przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

Do 15 maja 2020 roku.

Dla kogo?

Dla osób od 18 do 26 roku życia, które w okresie od 1 października 2018 do 31 grudnia 2019 nie były właścicielem ani współwłaścicielem konta w ING.

Do kiedy promocja?

Do 31 marca 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Zaczął się nowy rok a wraz z nim nowe promocje bankowe. Jedną z nich przygotował Bank ING dla osób od 18 do 26 roku życia, i jednocześnie bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Mianowicie ING postanowiło zwiększyć bonusy za otwarcie konta – i w taki oto sposób możesz w łatwy sposób zyskać aż do 160 zł.

ING od lat jest moim ulubionym bankiem. Wpływa na to wysoka jakość obsługi, podejście do klienta, bardzo dobre produkty oraz aplikacja, w której mogę zrobić wszystko, bez konieczności logowania się na komputer. Dlatego ostrzegam Was – część osób, które założą tam konto nie zechce go zamknąć 🙂

Do promocji możesz przystąpić do 31 marca 2020 roku, masz więc jeszcze sporo czasu. Warto wykorzystać nadchodzące ferie w szkołach i na uczelniach, aby usiąść wygodnie, założyć konto i odebrać 160 zł.

Czy mogę wziąć udział w promocji?

Konto z Lwem Mobi jest dedykowane dla osób do 26 roku życia. Jeżeli ukończyłeś już lat 18, ale nie masz jeszcze 26 lat – ta promocja jest dla Ciebie. Drugim warunkiem jest to, abyś w terminie od 1 października 2018 roku do 31 grudnia 2019 roku nie był właścicielem lub współwłaścicielem ROR-u w banku ING.

Jeżeli posiadasz Otwarte Konto Oszczędnościowe w banku, ale nie posiadasz do niego ROR-u to również niestety nie możesz skorzystać z promocji. Warunkiem promocji jest założenie konta Mobi z kartą oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym.

Pamiętaj, że konto w promocji możesz założyć tylko z dedykowanej strony. Wnioski złożone z poziomu bankowości internetowej (czyli po zalogowaniu się) nie wezmą udziału w promocji. Oznacza to, że jeżeli pomimo tego że nie posiadasz RORu w banku, ale posiadasz kartotekę klienta, inny produkt i bankowość internetową nie będziesz miał możliwości otwarcia konta z dedykowanej strony – i tym samym wzięcia udziału w promocji. Jedyne co nasuwa się na myśl to zamknięcie kartoteki z dostępem do bankowości i otwarcie konta po zrealizowaniu dyspozycji.

Czy będzie mnie to coś kosztować?

Mam dla Ciebie same dobre informacje – zarówno konto Mobi, jak i konto oszczędnościowe (potocznie OKO) będzie dla Ciebie całkowicie za darmo. Jeszcze lepsza wiadomość – jako osoba, która nie ukończyła 26 roku życia możesz skorzystać z dodatkowych usług do konta, które będą dla Ciebie całkowicie za darmo. Zainteresowany? Sprawdźmy szczegóły.

Konto z Lwem Mobi

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku (bezwarunkowo);
 • 0 zł – krajowe przelewy internetowe;
 • 5 zł – przelew ekspresowy;
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę wielowalutową;
 • 0 zł – zamówienie pierwszej karty z własnym wizerunkiem;
 • 0 zł – wypłaty BLIKiem z bankomatów w całej Polsce;
 • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów ING i Planet Cash;
 • 0 zł – pierwsza w miesiącu wypłata gotówki kartą z bankomatów innych sieci – druga i kolejna wypłata to koszt 2,50 zł.

Czy coś na koncie jest, czy też nie ma będzie ono dla Ciebie zawsze darmowe. Jestem tego najlepszym przykładem – na studiach miałam konto w ING, które wydawało mi się, że zamknęłam (a zamknęłam tylko kartę do konta). Po kilku latach okazało się, że konto nadal jest otwarte – nie naliczył się nawet jeden grosz opłaty. Gdyby to był inny bank pewnie musiałabym się pożegnać przynajmniej z kilkudziesięcioma złotymi. Na szczęście to było ING.

Gotówkę wypłacaj BLIKiem – wtedy będziesz miał pewność, że nic za to nie zapłacisz, niezależnie od tego, ile razy i z jakiego bankomatu będziesz ją wybierać.

Czy ja wspomniałam, że możesz mieć kartę z własnym wizerunkiem? Możesz wybrać spośród gotowych projektów lub stworzyć własny – pierwsza taka karta będzie dla Ciebie za darmo. Osoby po 26 roku życia muszą za to zapłacić 15 zł. Rzuć okiem na przykładowe karty:

Oprócz standardowej karty możesz również aktywować za darmo kartę Masctercard w telefonie – Ci z Was, którzy mają w telefonach moduł NFC mogą płacić zbliżeniowo telefonem. Już nie będziesz musiał się przejmować zapomnianym portfelem 🙂

Po ukończeniu 26 roku życia, aby karta była darmowa, będziesz musiał wydać nią min. 300 zł miesięcznie, inaczej naliczy się opłata za kartę w wysokości 7 zł. Samo konto nadal pozostanie darmowe.

Otwarte Konto Oszczędnościowe – OKO

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł – przelewy na własny rachunek podstawowy w ING (bez limitu);
 • 0 zł – wpłaty i wypłaty BLIKiem we wpłatomatach i bankomatach ING i PLanst Cash;
 • 2,5 % – oprocentowanie promocyjne przez 4 miesiące dla środków do 100 000 zł.

Oprócz zwykłego RORu w promocji otwierasz również konto oszczędnościowe. Nic za nie nie zapłacisz. Jeżeli chciałbyś wcześniej wybrać środki, to naliczonych do tej pory odsetek nie stracisz. Oprocentowanie 2,5% prezentuje się na tle konkurencji całkiem dobrze – jeżeli masz wolne środki, śmiało możesz je wpłacić i cieszyć się dodatkowym zyskiem z odsetek. Po 4 miesiącach oprocentowanie wynosi 0,5%,

Opłaty, czy raczej ich brak mamy już omówione – przejdźmy zatem do szczegółów samej promocji, czyli co musisz zrobić, aby odebrać 160 zł.

Jak mogę odebrać premię 160 zł – instrukcja krok po kroku

Nagroda jest podzielona na dwa etapy – możesz otrzymać albo 100 zł za spełnienie pierwszych warunków, albo 160 zł za spełnienie pierwszych i drugich warunków. Wierzcie mi, że są one bardzo proste do spełnienia i każdy bez najmniejszego wysiłku może otrzymać całość nagrody – czyli 160 zł.

#Krok 1 – załóż konto Mobi wraz z kartą oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym

Do 31 marca 2020 roku za pomocą dedykowanego linka otwórz Konto z Lwem Mobi wraz z kartą oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym. Do otwarcia konta będzie Ci potrzebne zdjęcie Twojego dowodu osobistego.

Masz trzy sposoby do wyboru, aby podpisać umowę:

 • przelewem z innego banku;
 • podczas wizyty kuriera;
 • w oddziale banku.

Po pozytywnej weryfikacji Twojej tożsamości umowę oraz dane do logowania otrzymasz na podanego przez siebie maila.

UWAGA!

Pamiętaj o wyrażeniu zgód na przekazywanie przez Bank, w sposób elektroniczny, informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych podczas zakładania konta.

Są one niezbędne, byś mógł wziąć udział w promocji.

#Krok 2 – spełnij pierwsze warunki aktywności konta

Aby odebrać 100 zł musisz spełnić jeden warunek. Do 30 kwietnia 2020 roku zapłać min. 10 raz kartą do konta lub BLIKiem.

Płatności te mogą być na dowolne kwoty, nawet po złotówce – ważne, by było ich minimum 10. Mogą być to transakcje w sklepach stacjonarnych oraz przez Internet. Prawda że to dziecinnie łatwe?

Zwróć uwagę na transakcje, które nie będą brane pod uwagę:

 • wypłata gotówki;
 • transakcje anulowane;
 • transakcje zwrócone.

#Krok 3 – spełnij drugie warunki aktywności konta

Aby zamiast 100 zł otrzymać od banku pełne 160 zł musisz spełnić dodatkowe dwa warunki – nie obawiaj się, one również są proste jak drut!

Mianowicie:

 • do 30 kwietnia zapłać przynajmniej 3 razy BLIKiem w Internecie;

ORAZ

 • do 30 kwietnia zrób min. 3 przelewy BLIK na telefon, każdy o wartości min. 5 zł.

Najlepsza wiadomość jest taka, że 3 płatności BLIKiem w Internecie mogą się pokrywać z warunkiem pierwszym, czyli wliczają się w 10 płatności kartą lub BLIKiem. Wystarczy że np. zapłacisz 7 razy kartą w sklepie i 3 razy BLIKiem w Internecie i warunki są spełnione 🙂

Również tutaj nie będą brane pod uwagę transakcje zwrócone oraz anulowane.

Co do 3 przelewów BLIK na telefon – przyznam się, że ja używam tego nagminnie i przelewam środki z jednego własnego konta na drugie (przelewy BLIK docierają natychmiast, a na zwykły muszę czekać). Możesz przesłać 3 razy po 5 zł dla mamy, taty, siostry czy kolegi – ważne, by było tych transakcji 3 i każda na kwotę min. 5 zł. Może akurat masz komuś do oddania kilka złotych? Zamiast gotówki przelej mu środki BLIKiem.

Do przelewu BLIK wystarczy nr telefonu osoby, której chcesz przesłać środki (oczywiście musi mieć aktywną usługę BLIK w swoim banku) oraz imię i nazwisko.

I to już wszystko! Kilka płatności kartą oraz BLIKiem oraz 3 drobne przelewy i teraz czekasz już tylko na nagrodę. A właśnie, kiedy ją otrzymasz?

Pamiętaj, aby nie zamykać kont ani karty do momentu otrzymania nagrody!

Kiedy otrzymam swoją nagrodę?

Premia 100 zł lub 160 zł zostanie przelana na Twoje konto oszczędnościowe maksymalnie do 15 maja 2020 roku. Po tym, jak otrzymasz premię możesz zamknąć konto – ale podejrzewam że spodoba Ci się na tyle, że nie zechcesz tego robić 🙂

Podsumowanie

Biorąc pod uwagę wszystkie zalety konta Mobi, dodatkowe atrakcyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, łatwe warunki do spełnienia oraz atrakcyjną nagrodę żałuję, że nie mam mniej niż 26 lat i nie mogę wziąć udziału w tej promocji.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 8

 1. Szymon pisze:
  Po podaniu danych pojawia się informacja, że konto założę w oddziale. O co może chodzić?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Może miałeś kiedyś już konto w ING i gdzieś zostały jakieś Twoje stare dane? Mogło tak być?
  • Szymon pisze:
   Kiedyś miałem, ale wydaje mi się, że przed tym okresem, o którym jest napisane w artykule.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Być może coś nie zostało zamknięte – najłatwiej będzie skontaktować się z bankiem telefonicznie i zapytać, czy masz nadal otwartą kartotekę, jakiś produkt czy też bankowość internetową (jeśli tak, to złóż od razu dyspozycję zamknięcia). Jeżeli pamietasz loginy możesz ew. spróbować zalogować się do bankowości i to sprawdzić.
 2. Agata pisze:
  Jeśli mam już konto direct to jest to konto ROR? W artykule nie jest napisane czy klienci do 26 r ż którzy już mają zwykłe konto, mogą skorzystać z promocji po przejściu na MOBI
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tak, to jest zwykły ROR, więc jeżeli juz posiadasz ROR- nieważne, czy jest to Mobi czy Direct – to niestety nie łapiesz się na tę promocję.
 3. Ala pisze:
  10 płatności kartą do 30 kwietnia, czyli mogą one być wykonanie w ciągu jednego miesiąca, np. już w styczniu?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jak najbardziej, regulamin określa tylko datę końcową, do kiedy trzeba spełnić warunki, czyli 30 kwietnia, jednak nie jest narzucone, w jakich miesiącach te transakcje muszą być wykonane.

Napisz komentarz