OSZCZĘDZANIE

Majowe lokaty z dodatkowym bonusem, czyli 3 sposoby na jeszcze większą kasę

To już maj, a wraz z nim wyczekiwana przez większość majówka. Skojarzeń mamy wiele, przez patriotyczne po wypoczynkowe, ale jedno jest pewne: nie rozleniwiajmy naszych oszczędności!

Obecnie na rynku znajdziesz wiele ciekawych propozycji lokat o oprocentowaniu nawet do 4%. W dziale „Promocje” czekają na Ciebie promocje z prostymi warunkami i naprawdę atrakcyjnymi bonusami. A co jakby tak połączyć pożyteczne z pożytecznym? Skoro już będziesz przekonany o skorzystaniu z oferty danego banku, to czemu by nie skorzystać z całego pakietu?

Z chęcią przedstawię Ci dzisiaj lokaty lub konta oszczędnościowe, które można połączyć z fajnym bonusem stając się nowym klientem banku.

Bank Millennium – konto oszczędnościowe 2,7% i bonus w wysokości 200 zł

To kolejna odsłona kultowej już promocji dotyczącej Konta Oszczędnościowego Profil z rocznym oprocentowaniem 2,7%. Aby je jednak założyć, musisz być posiadaczem konta osobistego. Na tę okazję, prześwietliliśmy promocję bankową dotyczącą założenia konta osobistego z bonusem w wysokości 200 zł. Obydwie promocje są szczegółowo opisane przez Ewelinę – linki poniżej.

W skrócie

Aby otrzymać 200 zł w gotówce musisz otworzyć konto 360 lub konto 360 Student i aktywować aplikację mobilną. W KAŻDYM z trzech kolejnych miesięcy (w czerwcu, lipcu oraz sierpniu):

 • zapewnij wpływy ( nie musi to być wynagrodzenie) na swoje nowe konto w wysokości min. 1000 zł;
 • wykonaj min. 1 płatność kartą lub BLIKiem w sklepie stacjonarnym lub w Internecie na dowolną kwotę.

Sprawdź szczegóły, jak zdobyć dodatkowe 200 zł bonusu:

Będąc już posiadaczem konta osobistego, możesz założyć Konto Oszczędnościowe na promocyjnych, bardzo korzystnych warunkach:

 • do 100 000 zł z oprocentowaniem w wysokości 2,7%
 • czas obowiązywania promocyjnego oprocentowania: 92 dni
 • nie tracisz odsetek, jeśli wcześniej wyciągniesz środki
 • kapitalizacja odsetek jest miesięczna

Przed nami nic się nie ukryje. Sprawdź, jak szczegółowo Ewelina prześwietliła dla Ciebie ofertę, abyś miał pełną świadomość wszystkich warunków promocji:

Uwaga! Promocja na Konto Oszczędnościowe kończy się 25.05.2019 r., więc jeśli chcesz skorzystać z obydwu ofert, musisz zdecydowanie szybciej założyć konto osobiste.

Realny zysk

Wzięłam pod uwagę dwa założenia: wpłatę na konto oszczędnościowe maksymalnej kwoty, która łapie się na 2,7% oraz depozyt w wysokości 10 tys. zł

Depozyt 10 000 złDepozyt 100 000 zł
Kwota z % Konta Oszczędnościowego:*54,80 zł *547,98 zł
Bonus za konto:200 zł200 zł
SUMA ZYSKÓW:254,68 zł747,98 zł
*Kwota już po odliczeniu podatku.

Jak widzisz, przy odrobinie wysiłku, całkiem nieźle możemy zarobić, korzystając z usług jednego banku.

Credit Agricole – lokata 2,5% lub konto oszczędnościowe 3% i bonus nawet do 300 zł

Znów spotykamy się z produktami oszczędnościowymi, które wymagają posiadania konta. To świetna wiadomość! Dzięki temu bank daje nam szanse na otrzymanie większej ilości bonusów. Przyjrzyjmy się więc na początku, co trzeba zrobić aby otrzymać nawet 300 zł w gotówce. Po założeniu konta możesz wybrać bardziej odpowiadający Ci produkt: lokatę lub konto oszczędnościowe.

W skrócie

Bank w tej promocji konta osobistego daje nam dużą swobodę wyboru warunku, za który otrzymamy bonus. Możesz wybrać, który wymóg jest dla Ciebie łatwiejszy do spełnienia:

 • wpływ wynagrodzenia przez kolejne 3 miesiące,
 • opłacanie rachunków za media kartą otrzymaną wraz z kontem osobistym,
 • aktywne korzystanie z usługi CAsaver.

Reszta szczegółów przedstawiona jest w tym artykule. Przeczytaj go, a wszystko będzie jasne i przejrzyste:

No dobrze, jesteś już posiadaczem konta osobistego i wiesz doskonale, co zrobić, by otrzymać bonus. Pozostała więc kwestia oszczędności. Na chwilę obecną najlepszymi produktami oszczędnościowymi Credit Agricole jest Lokata Mobilna 2,5% oraz Rachunek Oszczędzam w Ofercie specjalnej „Na start” 3%.

Które z nich wybrać?

Lokata Mobilna może być założona jedynie na okres 2 miesięcy. Minimalna kwota depozytu to 1000 zł lecz nie została określona górna granica. Oznacza to, że możesz zdeponować tyle pieniędzy, ile zechcesz. Jeśli wcześniej wyciągniesz kapitał, to odsetki nie zostaną naliczone, jednak 2 miesiące to na tyle krótki okres czasu, że możemy z dużym prawdopodobieństwem przewidzieć naszą sytuację finansową w tym okresie.

To oprocentowanie jest ważne jedynie 14 dni od otwarcia konta osobistego w aplikacji mobilnej CA24 i możesz założyć tylko jedną lokatę.

Jeśli Twoja gotówka mieści się w przedziale do 50 000 zł, to ciekawszą opcją jest Rachunek Oszczędzam. Ma wyższe oprocentowanie od lokaty – 3% i dłuższy okres promocji – 4 miesiące. Kapitalizacja odsetek jest kwartalna. Taka oferta jest przygotowana jedynie dla osób, które nie posiadały konta osobistego na dzień 30.04.2019 r. Możesz założyć jedno takie konto, ale nie tracisz odsetek w momencie wcześniejszego wyciągnięcia środków z konta.

>> Otwórz Rachunek Oszczędnościowy Oszczędzam z oprocentowaniem 3% <<

Zawsze możesz ulokować oszczędności do 50 tys zł na konto oszczędnościowe, a nadwyżkę na lokatę.

Realny zysk

Ponieważ w lokacie nie ma maksymalnej kwoty depozytu, przyjęłam dla obydwu produktów: 10 tys. oraz 50 tys.

Depozyt 10 000 zł
na 4 miesiące
Depozyt 50 000 zł
na 4 miesiące
Kwota z % Konta
Oszczędnościowego:
*81,15 zł*405,77 zł
Bonus za konto:300 zł300 zł
SUMA ZYSKÓW:381,15 zł705,77 zł
*Kwota już po odliczeniu podatku.
Depozyt 10 000 zł
na 2 miesiące
Depozyt 50 000 zł
na 2 miesiące
Kwota z % lokaty: *33,78 zł*168,86 zł
Bonus za konto:300 zł300 zł
SUMA ZYSKÓW:333,74 zł468,72 zł
*Kwota już po odliczeniu podatku.

To są jedynie przykłady, które mają Ci pokazać, że wystarczy trochę chęci, a mogą zmienić się one w realną gotówkę, którą możesz wydać na cokolwiek chcesz lub dalej inwestować.

Jeśli masz na myśli konkretną kwotę Twoich oszczędności i podzielisz się nią w komentarzu, to obliczę Ci zyski dla każdego pakietu, by łatwiej było Ci wybrać, z którego skorzystać.

Santander Bank – konto oszczędnościowe 2,7% i bonus aż do 380 zł!

To dopiero połączenie! Tutaj oprocentowanie na koncie zdaje się być tylko dodatkiem, z drugiej strony, skoro już będziesz miał konto osobiste, a bonus będzie w trakcie realizacji, to dlaczego by dodatkowo nie dać popracować swoim oszczędnościom? Sprawdź, ile możesz zyskać w sumie w jednym banku.

Zaczynamy od założenia konta osobistego, wiele z dostępnych na rynku najciekawszych lokat i kont oszczędnościowych wymagają posiadania tego produktu. Ja się cieszę, bo mogę Ci dzięki temu pokazać, jak zarobić jeszcze więcej.

W skrócie

Zakładając konto Jakie Chcę w Santander Banku, możesz zyskać aż do 380 złotych. Bank rozdzielił bonusy, w zależności od rodzaju spełnionych warunków. Możesz otrzymać:

 • nawet do 300 zł rocznie zwrotu za rachunki – wystarczy, że na początku zaraz po założeniu karty ustawisz zlecenia stałe na rachunki i pieniądze same będą wpływać w wyznaczonych terminach.
 • 80 zł bonusu, jeśli przy rejestracji podasz kod poleceń

Jeśli masz kogoś, kto ma konto w Santader Banku, to świetnie! Na poleceniu zarobisz Ty i Twój znajomy. Jeśli nikogo nie znasz, to możesz skorzystać z tego kodu: 1013989671

To tak naprawdę nie wszystko. Bank, za każde Twoje polecenie, zapłaci Ci dodatkowe 80 zł. Co najlepsze – nie ma limitu poleceń. Oznacza to, że dostaniesz od banku bonus w wysokości 80 zł pomnożony przez ilość poleconych osób!

Sumaryczny bonus może więc być zdecydowanie wyższy. Zapoznaj się ze szczegółami tej ciekawej oferty:

Teraz już możesz założyć Konto Oszczędnościowe dla swoich oszczędności.

Jedynym warunkiem do otrzymania promocyjnego oprocentowania jest stałe zlecenie ze swojego konta Jakie Chcę lub konta VIP, które będzie wykonywane co miesiąc, do sierpnia włącznie na kwotę co najmniej 20 zł każde.

Promocyjnym oprocentowaniem objęte są wszystkie środki do kwoty 20 tys. zł w ramach jednego konta. Natomiast, jako klient banku możesz mieć założone aż 5 kont, każdy na maks. 20 tys. zł czyli łącznie promocyjnym oprocentowaniem może być objęte aż 100 tys. zł.

Odsetki są kapitalizowane miesięcznie i dopisywane są do salda konta oszczędnościowego. Uwaga! Jeśli saldo po kapitalizacji przekroczy 20 tys. zł, to nadwyżka nad to saldo nie będzie objęta oprocentowaniem 2,7%.

Promocyjnym oprocentowaniem objęte są środki jedynie do 29.06.2019 r, także warto się pośpieszyć, by cieszyć się dłużej wyższym procentem.

Sprawdź, jak to wygląda, krok po kroku:

Realny zysk

Jak już wspomniałam, suma zysków może być zdecydowanie wyższa, jeśli polecisz konto swoim znajomym. Możesz więc dodać do sumy końcowej to, co uda Ci się zebrać jeszcze przez polecenia.

Przyjęłam maksymalny depozyt oraz 20 tys zł i maksymalny czas trwania promocyjnego oprocentowania, czyli na ten moment 2 miesiące.

Depozyt 10 000 złDepozyt 100 000 zł
Kwota z % Konta Oszczędnościowego:*36,49 zł*364,5 zł
Bonus za konto:380 zł380 zł
SUMA ZYSKÓW:452,90 zł744,5 zł
*Kwota już po odliczeniu podatku.

Podsumowanie

Jak widzicie, gra może być naprawdę warta świeczki.  Takie połączenie promocji z lokatami/kontami oszczędnościowymi o dobrym oprocentowaniu jest na pewno wygodne dla posiadacza tych produktów. Kiedy ja odpoczywam, moje oszczędności, karty i konta pracują – równowaga w przyrodzie musi być 😊 Zachęcam i Ciebie do korzystania z możliwości, które dają nam banki. Jeśli spodobały Ci się takie połączenia, to daj znać w komentarzu, chętnie poczytam, co o tym sądzicie.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz