Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Wielka loteria dla klientów CitiBanku – zgarnij nagrody o wartości nawet 4 tys. zł

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowyobecny klientKarta kredytowa

Nie tak dawno opisywaliśmy szalenie atrakcyjną promocję karty Citi Simplicity, która cieszy się Waszym niesłabnącym zainteresowaniem. Mam nadzieję, że już się zarejestrowałeś, a jeśli nie, więcej przeczytasz tutaj.

Dzisiaj kolejna gratka – tym razem dla obecnych klientów CitiBanku – i posiadaczy kart kredytowych. Bank organizuje wielką loterię. W sumie do wygrania jest ponad 6000 nagród o łącznej wartości prawie 400 tyś. zł, a wśród nich min. voucher na wakacje o wartości 4 tys zł, laptopy, iPhony, smartfony Xiaomi, vouchery na zakupy i do restauracji. Słowem – dla każdego coś miłego.

Co jest jeszcze lepsze – nie musisz robić absolutnie nic nadzwyczajnego, aby wziąć udział w loterii. Wystarczy, że będziesz aktywnie używał karty kredytowej CitiBanku w czasie codziennych zakupów.

Loteria trwa od 18 lutego 2019 do 31 marca 2020 roku – to mnóstwo czasu, żeby zapewnić sobie wiele losów i wygrać ciekawe nagrody. W końcu miło by było, gdyby bank zapłacił za Twoje wakacje czy nowy laptop, prawda? A więc do dzieła, sprawdźmy, jak to wszystko naprawdę wygląda.

Jak wziąć udział w loterii?

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią i masz aktywną kartę kredytową w CitiBanku – to wystarczy. Nie ma żadnych dodatkowych warunków. Jeśli jeszcze nie masz umowy o darmową kartę kredytową – zawsze możesz aplikować o nią tutaj.

UWAGA! Z loterii wykluczone są karty kredytowe, których numery zaczynają się od tych cyfr:  5 125 682, 5 125 892, 4 021 661, 4 021 662 (numer znajdziesz na swojej karcie).

Aby wziąć udział w loterii wystarczy, że zalogujesz się na specjalnej stronie promocyjnej i będziesz używał swojej karty kredytowej podczas codziennych zakupów. Każde wydane jednorazowo 50 zł to jeden los w loterii. W zależności od tego, jak aktywnie korzystasz z karty, możesz mieć nieograniczoną liczbę losów. I to wszystko. Im więcej płacisz, tym więcej losów bierze udział w loterii.

Na jakich zasadach działa loteria?

Organizator podzielił całą loterię na 4 etapy. Płatności na min. 50 zł dokonane w tych okresach wezmą udział w losowaniach tygodniowych i finałowych:

 • 1 etap: 18 lutego – 31 marca 2019 roku;
 • 2 etap: 6 maja – 30 czerwca 2019 roku;
 • 3 etap: 1 sierpnia – 30 września 2019 roku;
 • 4 etap: 4 listopada – 31 grudnia 2019 roku.

Kiedy dokonujesz płatności, każdy los jest przypisany do Ciebie i posiada swój unikalny numer. To właśnie ten numer bierze udział w losowaniach.

Podczas każdego etapu odbędą się losowania tygodniowe, w których biorą udział losy dotyczące płatności Kartą Kredytową Citibank wykonanych od poniedziałku do niedzieli na dwa tygodnie przed tygodniem w którym prowadzone jest Losowanie tygodniowe.

 • dla 1. etapu: w dniach 5 marca, 12 marca, 19 marca, 26 marca , 2 kwietnia i 9 kwietnia 2019 r;
 • dla 2 etapu: w dniach 21 maja, 18 maja, 4 czerwca, 11 czerwca, 18 czerwca, 25 czerwca, 2 lipca i 9 lipca 2019 r. ;
 • dla 3 etapu: w dniach 13 sierpnia, 20 sierpnia, 27 sierpnia, 3 września, 10 września, 17 września, 24 września, 1 października i 8 października 2019 r. ;
 • dla 4 etapu: w dniach 19 listopada, 26 listopada, 3 grudnia, 10 grudnia, 17 grudnia, 23 grudnia, 31 grudnia 2019r., i 14 stycznia 2020 r.

Pewnie zastanawiasz się, co możesz wygrać w losowaniu tygodniowym? Powiem Ci szczerze, że organizator naprawdę bardzo się postarał i nagrody są atrakcyjne, jak np vouchery do restauracji na kwotę 300 zl,  vouchery do sklepu H&M o wartości 100 zł czy gadżety od Xiaomi.

Naprawdę warto się zarejestrować, bo po pierwsze, nie musz robić nic specjalnego, a za sam fakt korzystania z karty możesz zgarnąć naprawdę fajne gadżety.

Poza losowaniami tygodniowymi odbędą się losowania finałowe. Odbędą się osobno dla każdego etapu promocji i tak:

 • dla 1 etapu – 16 kwietnia 2019 r.
 • dla 2 etapu – 16 lipca 2019 r.
 • dla 3 etapu – 15 października 2019 r
 • dla 4 etapu – 16 stycznia 2020 r.

W każdym Losowaniu finałowym biorą udział losy dotyczące płatności Kartą Kredytową Citibank dokonane w czasie trwania Etapu którego dotyczy losowanie.

UWAGA! Możesz otrzymać tylko jedną nagrodę w losowaniu finałowym. Czyli przykładowo, jeśli zostaniesz wylosowany 16 lipca 2019, Twoje losy nie będą brały udziału w kolejnych losowaniach finałowych.

W losowaniach finałowych nagrody są naprawdę super, a dodatkowo organizator pokryje cały podatek od tej nagrody. Możesz zgarnąć min.:

 • 1 voucher Fostertravel o wartości 4.000 zł;
 • 1 laptop Mi Air 13,3″ o wartości 4.000 zł brutto;
 • 1 Apple iPhone Xs 256GB o wartości 5.729 zł brutto;
 • 1 Travel voucher Ski Team o wartości 4.000 zł;
 • 4 Vouchery Fostertravel o wartości 1.000 zł każdy;
 • 4 Smartfony Mi 8 Lite 64GB Aurora Blue o wartości 1.169,1 zł brutto.

Jak otrzymam nagrodę?

Jeśli Twój numerek okaże się tym szczęśliwym w losowaniu tygodniowym, otrzymasz e-mail z informacją w ciągu 2 dni od dnia losowania tygodniowego. Jeśli zostaniesz zwycięzcą w losowaniu finałowym, organizator zadzwoni do Ciebie w dniu losowania, aby poinformować Cię o wygranej.

UWAGA! Jeśli Twój los okazał się tym szczęśliwym, będziesz musiał przesłać organizatorowi na adres e-mail ([email protected]) następujące dane i skany dokumentów w ciągu 14 dni:

 • imię, nazwisko i adres dla doręczeń w Polsce, adres email oraz serię i numer swojego dokumentu potwierdzającego tożsamość, numer PESEL, a w przypadku braku numeru PESEL adres zamieszkania, datę urodzenia i obywatelstwo;
 • skan lub zdjęcie podpisanego przez zwycięzcę oświadczenia, iż:
 • (i) zwycięzca jest osobą uprawnioną do udziału w Loterii, zgodnie z pkt 2 Regulaminu;
 • (ii) zwycięzca zapoznał się z regulaminem Loterii i akceptuje jego warunki,
 • (iii) oświadczenie, że zwycięzca wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych dla celów Loterii.

Wzory oświadczeń znajdują się na stronie www.fortunaps.pl, a dodatkowo możesz poprosić, aby organizator wysłał Ci wzór takich oświadczeń mailem.

Podsumowanie

Muszę przyznać, że jest to obecnie najciekawsza loteria organizowana przez banki. Zazwyczaj promocje bankowe wymagają wykonania określonych kroków, nierzadko w czasie kilku miesięcy. W tym przypadku – świetne nagrody, które możesz zdobyć przy okazji codziennych zakupów i korzystania z karty.

Nie ma tu nawet ograniczeń, że musisz mieć kartę przez X czasu, aby wziąć udział w loterii. Możesz więc śmiało założyć kartę nawet dzisiaj – dodatkowo zgarnąć smartfon Xiaomi w tej promocji – i wziąć udział w losowaniu kolejnych nagród. Nawet jeśli nie uda ci się wygrać głównej nagrody – voucher na kolację w restauracji również jest świetną sprawą. Fajny pomysł na wiosenny wieczór z ukochaną osobą lub przyjacielem.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 23

 1. Krzysztof pisze:
  Po kliknięciu w Wasz link : Przepraszamy, nie znaleźliśmy strony, której szukasz.
 2. Damian pisze:
  czy w losowaniu tygodniowym wygrać można też tylko raz?
  • ewelina_drela pisze:
   Regulamin wspomina tylko o tym, że nagroda w losowaniu finałowym może być tylko jedna. Więc nie powinno to dotyczyć losowań tygodniowych.
 3. Damian pisze:
  Czy mamy gdzieś wgląd w ilość losów które mamy? jak się upewnić że rejestracja do promocji przeszła pomyślnie a transakcje powyżej 50zł są naliczane?
  • ewelina_drela pisze:
   Każdy los ma swój unikalny numer. Jeśli nie dostałeś żadnej informacji ani potwierdzenia, najlepiej jest upewnić się na infolinii lub w oddziale.
 4. Damian pisze:
  podczas rejestracji wyskoczyła informacja dziękujemy za rejestrację i tylko tyle
  • ewelina_drela pisze:
   Ja bym to sprawdziła na Infolinii – za każde wydane 50 zł powinieneś dostać specjalny numer, który bierze udział w losowaniu.
  • Damian pisze:
   dostać numer to znaczy że gdzieś go powinienem widzieć? czy nie mamy wglądu w nasze numery losów?
  • Damian pisze:
   Po zalogowaniu do konta citi w zakładce Korzyści i produkty mam ofertę loterii i mogę z niej tylko zrezygnować czyli zarejestrowałem się, a co z tymi kodami? widzimy je gdzieś albo chociaż ich ilość czy nie?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Niestety nie jestem w stanie udzielić informacji co z kodami.
 5. Bartosz pisze:
  Czy płatności dokonane za pomocą google pay biorą udzial w promocji?
 6. Marzena pisze:
  Podobno jak konto było zakładane internetowo i nie był składany podpis nie ma możliwości przeniesienia konta czyli promocja w takim przypadku nie działa? To odpowiedź z banku : „Dodam, ze jeżeli konto które chce Pani przenieść nie jest Pani głównym rachunkiem i w Banku BGŻ nie był składany podpis to niestety nie będziemy mieli możliwości sfinalizować operacji jako przeniesienie konta.”
  • ewelina_drela pisze:
   Marzena, czy ten komentarz dotyczy produkty w Citibanku? Tutaj jest tekst o loterii dla użytkowników kart kredytowych w Citibanku 🙂
 7. Marzena pisze:
  Przepraszam rzeczywiście chodziło mi o inną promocję pomyliłam strony …. 😉 Niestety chyba nie mogę usunąć posta więc przepraszam proszę się nim nie przejmować. W loterii też biorę udział i zainteresowałam się dwoma rzeczami naraz 😀
 8. Krzysiek pisze:
  Czy wydając jednorazowo np. 200zł otrzymuję 4 losy czy tylko 1?
  • ewelina_drela pisze:
   Krzysiek, niestety tylko jeden. Jeden los to każdy wydatek za min. 50 zł.
 9. Adam pisze:
  Czy jeśli zakładałem kartę w promocji z darmowym telefonem xiaomi 6A to mogę kożystać z tej promocji. Telefonu jeszcze nie dostałem a nie chciałbym by tamta promocja przepadła.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Nie ma wykluczenia, możesz wziąć udział w tej loterii 🙂
 10. Piotr pisze:
  czy za płacenie np za zakupy przez internet (allegro,ebay) również przyznawane są losy?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Tak, tylko pamiętaj, że musi być to płatność kartą, a nie przelew z karty.

Napisz komentarz