Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

SUPER OKAZJA: Lokata z solidnym oprocentowaniem 3,5% w BGŻ Optima, a do tego 50 zł premii.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Lokata

Masz 5 minut wolnego czasu, aby przeczytać mój dzisiejszy artykuł i minimum 1 000 zł oszczędności do pomnożenia, oczywiście na solidnych warunkach? A ja mam szybki sposób na zdobycie sensownych odsetek z lokaty na 3,5% oraz konta oszczędnościowego na 2,5% w BGŻ Optima + 50 zł premii dodatkowej.

Wystarczy tylko, że za pośrednictwem specjalnej strony promocyjnej założysz Lokatę Bezkarną wraz z DARMOWYM Kontem Oszczędnościowym, a wspomniane nagrody będą należały do Ciebie.

Jest tylko jedno, małe „ale”…teoretycznie promocja trwa do 31.12.2017r. ale Bank obejmie promocyjnymi warunkami tylko 1 000 pierwszych wniosków – warto więc działać zdecydowanie, aby nie przegapić okazji.

Limit 1 000 wniosków nie został jeszcze osiągnięty – promocja AKTUALNA!

Kto skorzysta z „Lokaty z premią”?

Promocja została przygotowana z myślą o osobach, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadały w BGŻ Optima konta oszczędnościowego Głównego lub Smart. Dobra informacja jest również taka, że do promocji mogą przystąpić osoby, które posiadają umowę z BGŻ BNP Paribas.

Aby przystąpić do promocji, należy na dedykowanej stronie założyć Lokatę Bezkarną wraz z Kontem Oszczędnościowym Smart. Chyba nikomu nie muszę udowadniać, że produkty oszczędnościowe oferowane przez BGŻ Optima pozwalają pomnażać oszczędności na naprawdę bardzo dobrych warunkach – jak na obecne czasy.

LOKATA BEZKARNA

OPROCENTOWANIE: stałe 3,5% w skali roku

KWOTA LOKATY: od 1 000 zł – 20 000 zł

CZAS TRWANIA: 3 miesiące

Oprócz wysokiego oprocentowania lokaty, ogromnym plusem lokaty jest fakt, że w przypadku wcześniejszego jej zerwania, klient otrzymuje 100% wypracowanych odsetek.

KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE SMART

OTWARCIE I PROWADZENIE: 0 zł

OPROCENTOWANIE:

  • 2,5% dla Nowych Środków do kwoty 150 000 zł
  • 1,5% dla Nowych Środków powyżej kwoty 150 000 zł

*Nowe Środki – dla nowych klientów to wszystkie pieniądze, które zostaną wpłacone na Konto Oszczędnościowe

PRZELEWY Z KONTA: 0 zł

W przypadku Konta Smart wysokie oprocentowanie to mocna strona oferty, a jeżeli dodamy do tego zysk z lokaty oraz bonusowe 50 zł to promocja BGŻ Optima idealnie trafi w oczekiwania osób ceniących sobie uczciwe promocje, na których można sensownie zarobić, praktycznie bez jakiegokolwiek zaangażowania.

>>Załóż atrakcyjną lokatę i odbierz 50 zł premii GWARANTOWANEJ<<

Jak skorzystać z promocji i odebrać 50 zł premii?

#1 KROK – do 31.12.2017r. (ale najlepiej jak najszybciej promocja obowiązuje pierwsze 1 000 wniosków) przejdź na stronę promocyjną i zarejestruj się w akcji. Następnie złóż wniosek o Lokatę Bezkarną wraz z Kontem Oszczędnościowym Smart. Przyda Ci się tu skan lub zdjęcie dowodu osobistego do weryfikacji;

#2 KROK – do 7.01.2018r. załóż (opłać) Lokatę Bezkarną i podpisz umowę o Konto Oszczędnościowe Smart. Lokatę opłacisz robić przelew z Twojego konta, z kolei umowę o Konto Smart zawrzesz poprzez przelew weryfikacyjny również z Twojego konta;

#3 KROK – utrzymaj lokatę do końca okresu jej trwania, czyli przez 3 miesiące, a następnie środki z zakończonej lokaty utrzymaj do 15.04.2017 r. (włącznie) na Koncie Smart.

Czyli jeżeli ktoś założy lokatę na początku stycznia to musi utrzymać ją do końca marca, a następnie środki z lokaty przekazać na Konto Smart i tam trzymać je do 15.04.2017r.

>>Załóż atrakcyjną lokatę i odbierz 50 zł premii GWARANTOWANEJ<<

To wszystko!

Teraz do 30 kwietnia 2018r. otrzymasz maila z informacją o spełnieniu warunków promocji i przyznaniu Tobie premii w wysokości 50 zł. Następnie (korzystając z danych zawartych w mailu) musisz zalogować się na stronie promocyjnej i do 10 maja 2018r. podać numer aktywnego KONTA OSZCZĘDNOŚCIOWEGO SMART, na które do 15.05.2018r. otrzymasz przelew premii.

>>Załóż atrakcyjną lokatę i odbierz 50 zł premii GWARANTOWANEJ<<

Podsumowanie

Przyznam, że promocja przygotowana przez BGŻ Optima to fajna propozycja na miarę możliwości każdego z nas. W promocji zakładamy lokatę z atrakcyjnym oprocentowaniem – 3,5%, a do tego darmowe konto oszczędnościowe na 2,5%. W zamian za to odbieramy oczywiście wypracowane odsetki, ale również premię – 50 zł.

To świetna propozycja dla osób, które chcą oszczędzać na dobrych warunkach przy najniższym nakładzie pracy. 🙂

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty obowiązujące w tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 3

  1. Michał pisze:
    3.5% w skali roku? 1000 zł na 3 miesiace da jakieś 7 zł po opłaceniu belki. Gdyby nie promocja 50zl to ogólnie banki mają kiepskie oprocentowanie, chociaż 3.5% to i tak więcej jak gdzie indziej
  2. Michael pisze:
    Formularz o przyznaniu bonusa w wysokości 50 PLN doszedł, więc zakładam, że niedługo pieniążki znajdą się na moim koncie a dodatkowo i z lokaty niezły zysk. Dzięki Moniaki, kolejna promocja z której skorzystałem dzięki Waszej stronie 🙂

Napisz komentarz