PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Lokata Happy na 4% + 2 bilety do Multikina

Teraz, najlepsza lokata października (4% w skali roku), dostępna jest z bonusem w postaci 2 biletów do Multikina! Dawno żaden bank nie organizował tego typu promocji, dlatego jak tylko ją zobaczyłem, koniecznie chciałem opisać ją u nas na blogu.

Kto może skorzystać?

Niestety z tej niezwykle łatwej promocji mogą skorzystać tylko nowi klienci banku. Całkowicie nowi. Jeśli nigdy nie miałeś żadnego produktu w Idea Banku (ani Lion’s Bank) to bardzo zachęcam Cię do wzięcia udziału w tej promocji.

Wszyscy pozostali mogą śmiało polecić ją swoim bliskim i znajomym. Promocja jest aktualna do 30.11.2018r.

Dwa słowa o Lokacie Happy

Lokaty Happy nie trzeba zbytnio przedstawiać. Jest to stały produkt Idea Banku charakteryzujący się krótkim czasem trwania i najwyższym oprocentowaniem ze wszystkich lokat tego banku.

Obecnie wygląda ona tak:

 • Oprocentowanie: 4% w skali roku
 • Czas trwania: 3 miesiące
 • Kwota: od 500 zł do 20 000 zł
 • Wymagane konto osobiste: NIE
 • Typ lokaty: odnawialna (na infolinii można zmienić jej charakter na nieodnawialną)

Jak odebrać 2 darmowe bilety do Multikina?

Tak, jak wspomniałem na początku – promocja jest na prawdę prosta. Sam zobacz:

 1. Wejdź na tę stronę promocyjną i wypełnij formularz – w tym zaakceptuj regulamin promocji. Następnie złóż wniosek o lokatę.
 2. Wpłać na lokatę zadeklarowaną przez siebie kwotę w ciągu 5 dni kalendarzowych.
 3. Nie zrywaj lokaty do końca miesiąca, w którym została założona. Czyli jeżeli lokatę założysz w listopadzie to nie zrywaj jej do końca listopada.

I już! Do 10-tego dnia kolejnego miesiąca, po założeniu lokaty otrzymasz SMS z kodami, które później wymienisz na 2 bilety w kasie kina.

Bilety będą ważne do 23.12.2018r. i będą obowiązywać na wszystkie regularne seanse 2D we wszystkich Multikinach w Polsce.

Kliknij i załóż lokatę z 2 biletami do Multikina >>

WAŻNE: Zwróć uwagę, aby numer telefonu , który podajesz składając wniosek o lokatę był taki sam jak numer podany na stronie promocyjnej. To właśnie on posłuży do identyfikacji Twojego udziału w promocji i do wysłania nagrody.

Podsumowanie

Świetna lokata, do której nie trzeba zakładać konta osobistego, a do tego 2 bilety do Multikina w prezencie – wszystko przejrzyste i łatwe w wykonaniu. Jeśli ktoś nie miał nigdy produktów w Idea banku to jest to zdecydowanie dobra okazja, aby się z nim zapoznać i być może polubić 🙂

Kliknij i załóż lokatę z 2 biletami do Multikina >>

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 12

 1. marek pisze:
  nie znam sie na lokatach ale jak dam 1000zł to ile za 3 miesiace bede miał zysku?
 2. Michał pisze:
  “Nie zrywaj lokaty do końca miesiąca, w którym została założona. Czyli jeżeli lokatę założysz w listopadzie to nie zrywaj jej do końca listopada.” czy to znaczy ze po 10 grudnia bede mógł zamknąć lokatę bez konsekwencji ? czyli jezeli na lokacie bede miał 500 zł to wypłacę 500 zł po 10 grudnia ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, dokładnie – jak założysz lokatę w listopadzie to nie możesz jej zamknąć do końca listopada, aby otrzymać bilety do kina. Po 10 grudnia, czyli po odebraniu nagrody będziesz mógł bez konsekwencji zamknąć lokatę i jak wpłacisz na nią 500 zł to możesz wypłacić 500 zł. 🙂
 3. Michał pisze:
  wiadomo jak w tym banku wygladą zamknięcie lokaty ? trzeba udać sie do oddziału ? czy moza to zrobić online ? jakie są prowizje za przelanie środków po zamknięciu lokaty ? miał ktoś już jakieś doświadczenie ?
 4. Łukasz pisze:
  Ponawiam pytanie przedmówcy, jak z opłatami za przelanie pieniążków po zakończeniu lokaty na rachunek do innego banku?
 5. Magda pisze:
  Nowy klient w sensie, ze nowy nowy czy może osoba, która przez ostatnie dwa lata nie miała konta? 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Całkiem nowy, czyli taki który w ogóle nie miał nigdy żadnego produktu Idea Banku.
 6. Jarek pisze:
  Co myślicie o tej aferze z właścicielem Getin i Idea Banku, czy warto trzymać jeszcze u nich oszczędności czy wypłacać póki można? Nie wiem czy jest teraz sens inwestować u nich pieniądze skoro zbliżają się do upadłości?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Oglądałam dziś wiadomości i zapoznałam się z tematem. Na chwilę obecną nie ma żadnych oficjalnych informacji, aby coś miało upaść. Również warto zwrócić uwagę BFG, który też w jakiś sposób chroni pieniądze. Z naszej strony oczywiście będziemy śledzić wszystko co obecnie się dzieje i informować naszych czytelników o ewentualnych problemach 🙂

Napisz komentarz