PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Reaktywacja! Znów do odebrania DARMOWY smartphone LG K4 Dual Sim – na prostszych warunkach niż ostatnio! [polecam sprawdzić]

Ledwo skończyła się trzecia, a już wystartowała czwarta edycja promocji Citibanku, w której do odebrania, na łatwych warunkach jest nowiutki smartphone LG K4 Dual Sim. Ogromny plus promocji – telefon odbiera dosłownie każdy kto przystąpi do promocji i spełni warunki, a te w porównaniu do ostatniej edycji promocji są o niebo prostsze.

Nagrodę zdobywa każdy kto przetestuje darmową kartę kredytową Simplicity, a dokładnie zaloguje się min. 1 raz do bankowości internetowej Citibanku. Drugi warunek to wykonanie kartą kilku płatności i tu uwaga!…nie ma żadnej z góry narzuconej kwoty płatności, czyli wykonujesz transakcje na dowolne kwoty.

Sprawdźmy zatem, jak krok po kroku możesz odebrać darmowy smartphone LG K4 Dual Sim wart 499 zł.

Kto może skorzystać z promocji?

Do promocji mogą przystąpić osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej. Czyli jeżeli posiadałeś lub posiadasz w Citibanku samo konto osobiste to do tej promocji możesz śmiało przystąpić.

Dodatkowo, jeżeli ktoś pracuje na umowę powinien spełnić poniższe wymagania:

 • wiek – min. 21 lat, dochód netto – min. 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce

Z kolei jeżeli ktoś prowadzi własną firmę to powinien spełniać kryteria:

 • wiek – min. 21 lat, prowadzenie działalności gospodarczej min. 2 lata

Do promocji mogą przystąpić również emeryci i renciści. Powinni oni spełniać kryterium dochodu, a jako dokument potwierdzający dochody będą musieli przedstawić: decyzję o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty.

Jak odebrać LG K4 Dual Sim? [instrukcja krok po kroku]

#1 KROK – REJESTRACJA W PROMOCJI [wykonaj do 30 listopada 2017 roku]

Pierwszy krok wykonasz przechodząc na dedykowaną stronę promocyjną gdzie wypełnisz formularz zgłoszeniowy. Zajmie Ci to zaledwie chwilę. Formularz zgłoszeniowy musisz wypełnić maksymalnie do 30.11.2017 roku – to data graniczna. Samą umowę możesz oczywiście podpisać później np. w grudniu.

>>Załóż darmową kartę i odbierz smartphone LG K4 Dual Sim<<

Maksymalnie w ciągu 3-7 dni od wypełnieniu formularza skontaktuje się z Tobą pracownik banku. Wspólnie dokończycie proces zakładania karty kredytowej.

Podczas rozmowy skorzystaj z kilku wskazówek:

 • wybierz koniecznie kartę Simplicity – jej miesięczne utrzymanie będzie bezwarunkowo darmowe
 • poproś konsultanta o wyłączenie ewentualnych, dodatkowo płatnych usług
 • pamiętaj, że standardowo karta przysyłana jest pocztą i za to nic nie płacisz, ale jeżeli masz życzenie to możesz zamówić kuriera, ale…wtedy musisz liczyć się z opłatą 30 zł

Później pozostaje już tylko spotkać się z kurierem, który w specjalnej, zabezpieczonej kopercie przywiezie Ci umowę. Podpisujesz ją i wspólnie z kurierem pakujecie ją do bezpiecznej koperty razem z dokumentami o których przygotowanie poprosił Cię konsultant – paczka zostanie przekazana do banku.

Dla Twojej wygody, kurier odwiedzi Cię w takim miejscu jakie będzie dla Ciebie wygodne, może np. podjechać do Twojego zakładu pracy.

#2 KROK – LOGOWANIE DO BANKOWOŚCI ONLINE

Kolejny prosty krok to zalogowanie się do bankowości online. Możesz zrobić to od momentu otrzymania karty do końca trzeciego pełnego miesiąca następującego po miesiącu podpisania przez bank umowy o kartę.

Czyli jeżeli bank podpisze z Tobą umowę (sprawdź datę na umowie):

 • w październiku – logujesz się najpóźniej do końca stycznia 2018 roku
 • w listopadzie – logujesz się najpóźniej do końca lutego 2018 roku
 • w grudniu – logujesz się do końca marca 2018 roku

#3 KROK – WYKONAJ TRANSAKCJE KARTĄ

Ostatni już krok polega na wykonaniu płatności bezgotówkowych kartą lub nośnikiem zbliżeniowym. I powiem Wam, że tu jest fajna, pozytywna zmiana – w poprzedniej edycji należało wykonać płatności na min. 1 000 zł – nie każdemu się to opłacało. Teraz Citibank daje klientowi większą swobodę ponieważ ma on wykonać min. po 5 płatności kartą, na dowolną kwotę, w każdym z 3 pełnych miesięcy licząc od momentu podpisania umowy o kartę (tylko tyle – 15 płatności).

Oczywiście mogą to być płatności wykonane w sklepach stacjonarnych, stacjach benzynowych, szkołach, żłobkach lub w sklepach internetowych. Możesz więc zapłacić kartą za jakieś większe zakupy albo najprościej za pieczywo w piekarni lub butelkę wody.

Istotne jest również to, że płatności mają być i wykonane i zaksięgowane – aby o tym nie zapomnieć najlepiej ustawić sobie przypomnienie w telefonie, tak aby w każdym miesiącu wykonać warunek płatności.

Czyli jeżeli bank podpisze z Tobą umowę (sprawdź datę na umowie):

 • w październiku – transakcje wykonujesz w: listopadzie, grudniu i styczniu – po 5 w każdym z miesięcy
 • w listopadzie – transakcje wykonujesz w: grudniu, styczniu i lutym – po 5  każdym z miesięcy
 • w grudniu – transakcje wykonujesz w: styczniu, lutym i marcu – po 5 w każdym z miesięcy

>>Załóż darmową kartę i odbierz smartphone LG K4 Dual Sim<<

To wszystko!

Teraz Citibank do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków przyzna Tobie nagrodę w postaci nowego smartphona LG K4 Dual Sim. Czyli jeżeli zalogowałeś się do bankowości online i wykonałeś płatności kartą do końca stycznia to do końca lutego otrzymasz swój nowy telefon.

Informacja o przyznaniu nagrody będzie dla Ciebie dostępna w zakładce „Wiadomości” po zalogowaniu się do serwisu bankowości online. Telefon dostarczy Ci kurier w ciągu kolejnych 30 dni, ale zazwyczaj przesyłka trafia do klienta szybciej. 🙂

>>Załóż darmową kartę i odbierz smartphone LG K4 Dual Sim<<

Wskazówki dzięki którym sprawnie przejdziesz przez całą promocję

Zanim podsumuję krótko całą promocję chcę dać Ci jeszcze coś od siebie, garść przydatnych wskazówek dzięki którym promocja przebiegnie szybko i sprawnie. Wiedz, że od ponad roku jestem klientem Citibanku – posiadam w nim kartę kredytową i bardzo ją sobie chwalę.

Dodatkowo monitoruję każdą promocję Citibanku (regulaminy znam prawie na pamięć), stale odpowiadam na wszystkie pytania naszych czytelników, konsultuję najważniejsze kwestie ze specjalistami z Citibanku dlatego myślę, że moje doświadczenia będą dla Ciebie idealnymi wskazówkami.


W promocji zakładasz kartę kredytową, tak jak doradzałam na początku najlepiej założyć Simplicity – za jej miesięczne utrzymanie nic nie zapłacisz i to bezwarunkowo! Dzięki temu masz pewność, że promocja jest dla Ciebie faktycznie darmowa.

Pamiętaj również, że w promocji zakładasz kartę kredytową. Bank daje Ci więc swoje pieniądze, którymi możesz dysponować, ale które musisz oddać. Na całe szczęście zawsze oddajesz tylko i wyłącznie tyle ile zapłacisz kartą. Wystarczy tylko oddawać pieniądze w okresie bezodsetkowym, czyli w ciągu 26 dni od dnia wystawienia wyciągu.

W tej promocji mogę doradzić Ci np. abyś jednego dnia wykonał płatność kartą kredytową, a na na drugi dzień od razu ją spłacił – bez czekania na wyciąg. 🙂

Polecam Ci również zerknąć do naszego poradnika o kartach kredytowych, gdzie w prosty sposób tłumaczę ich działanie i również opisuję na co koniecznie zwrócić uwagę: https://moniaki.pl/poradnik-o-kartach-kredytowych/

Rzeczywista roczna stopa oprocentowanie – 10,47%

Citibank proponuje dwie dodatkowe usługi: CitiPhone i CitiAlerts.

CitiPhone jest usługą płatną 6 zł/m-c i tu w rozmowie z konsultantem należy od razu poprosić o jej wyłączenie.

CitiAlerts jest usługą darmową zarówno w wersji Standard jak również Premium.

W Citibanku możesz bezpłatnie zawnioskować o zwiększenie lub zmniejszenie limitu kredytowego.

Nie ma problemu, możesz zrezygnować z karty w każdym momencie, z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia. Wszystko wykonasz z poziomu bankowości online, co dokładnie zostało opisane w naszym poradniku: https://moniaki.pl/jak-odpowiedzialnie-korzystac-z-karty-kredytowej-i-debetowej-bonus-jak-rozwiazac-umowe-o-karte/

Jeżeli będziesz chciał rozwiązać umowę, bardzo możliwe że konsultant oddzwoni i zaproponuje Ci moneyback za płatności kartą w zamian za to, że zgodzisz się cofnąć dyspozycję. Klienci zgłaszali, że jest to nawet 10% wartości transakcji! Warto więc rozważyć taką propozycję. 🙂

Doskonale to rozumiem i będę wdzięczna jeżeli podzielisz się ze mną swoimi obawami, cenne uwagi zawsze są mile widziane. Poświęcę Ci czas i chętnie odpowiem na dodatkowe pytania. Postaram się jeszcze raz wszystko wytłumaczyć i rozwiać Twoje wątpliwości. Wtedy zadecydujesz czy taka promocja jest Ci potrzebna czy nie.

W razie pytań, zapraszam:
[email protected]
[email protected]
https://www.facebook.com/MoniakiPL/


Podsumowanie

Trzecia edycja promocji zakończyła się 30 września 2017 roku, cieszyła się ona jednak tak dużą popularnością, że Citibank postanowił zorganizować czwartą edycję promocji, ale na jeszcze łatwiejszych warunkach.

Tym razem nadal zakładamy darmową kartę kredytową Simplicity, logujemy się do bankowości internetowej oraz wykonujemy min. 15 płatności kartą w ciągu 3 miesięcy. Możemy płacić kartą w sklepach internetowych i stacjonarnych, na dowolną kwotę.

Prościej być już nie może dlatego wszystkim zainteresowanym polecam skorzystać, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszam – chętnie podyskutuję na temat promocji.

>>Załóż darmową kartę i odbierz smartphone LG K4 Dual Sim<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 62

 1. Tomasz pisze:
  Czy mogę wykonać wszystkie 15 transakcji w ciągu jednego dnia? Czy jeżeli posiadam już kartę kredytową i korzystałem z promocji Citibank to czy np moja mama zamieszkała pod tym samym adresem może również skorzystać z tej promocji?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli posiadasz kartę kredytową w Citibanku to nie możesz już skorzystać z tej promocji jako nowy klient. 🙂 Jeżeli Twoja mam nie posiada karty kredytowej w Citibanku to (pomimo tego, że mieszka pod tym samym adresem) to może skorzystać z promocji 🙂
 2. Majka pisze:
  Czy laczy sie ta promocja z promocja polecajaca (150zl dla polecajacego)?
 3. Szymon pisze:
  Z tego co wyczytalem na innym forum trzeba wydac w tych 15 tranzakcjach 3 tys przrz 3 miesiace ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Absolutnie nie, regulamin wyraźnie mówi, że ma być wykonane po 5 transakcji przez 3 miesiące, czyli łącznie 15 transakcji i nie ma żadnej kwoty na jaką mają być wykonane te płatności. 🙂
 4. Eustachy pisze:
  Po jakim okresie należy złożyć wypowiedzenie Bankowi z zachowaniem nagrody – telefonu
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jak otrzymasz nagrodę to możesz swobodnie wypowiedzieć umowę 🙂
  • Grzegorz pisze:
   Witam, Ja kilka lat temu brałem udział w promocji i otrzymałem tablet. Czy mógłbym jeszcze raz zamówić tą kartę i otrzymać telefon?
   Pozdrawiam,
   Jóźwicki Grzegorz
   [email protected]
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Grzegorzu, do promocji możesz przystąpić jeśli zamknąłeś kartę kredytową w Citibanku przed 1 stycznia 2015 roku.
 5. Kamil pisze:
  Jeżeli ma się 18 lat i nie ma zatrudnienia w pracy to może zapomnieć o tej promocji? 🙂
 6. Marlena pisze:
  Mam 25 lat ale nie pracuje pobieram swiadczenia rodzinne 500 + i alimenyy. Czy moge skorzystac z Waszej oferty ? Nie mam zatrudnienia ani umowy.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Citibank ma ścisłe wymagania i niestety jeżeli nie masz zatrudnienia to nie możesz przystąpić do promocji 🙁
 7. Wiesiek pisze:
  Prosba
  Napisz jak po wszystkim odstapic od umowy aby zadnych kar nie bylo, napisz tez prosze co sie stanie jak wykonam wiecej jak 5 platnosci w miesiacu. Czy mogą to byc platnosci np robie zakupy w markecie i podziele je na kilka czesci 🙂 Kasjerce powiem, ze to dla roznych osob jak bedzie marudzic a czy to juz bedzie zaliczane jako kilka platnosci ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, jeżeli będzie to 5 oddzielnych płatności nawet w tym samym sklepie to będzie się to liczyć do promocji. Jeżeli wykonasz w danym miesiącu nie 5 a 7 płatności to też nic się nie stanie bo regulamin wymaga min. 5 płatności więc może być więcej, ale nie może być mniej 🙂 A co do rozwiązania umowy to możesz to zrobić już po odebraniu nagrody, a jak zrobić to krok po kroku opisałam w tym poradniku: http://moniaki.pl/jak-odpowiedzialnie-korzystac-z-karty-kredytowej-i-debetowej-bonus-jak-rozwiazac-umowe-o-karte/ – razem ze zdjęciami co i jak kliknąć. Oczywiście w razie pytań lub wątpliwości zapraszam – wszystko dodatkowo wytłumaczę 🙂
 8. Daniel pisze:
  Pracując na zleceniu również mogę wziąć udział? Czy jeśli zmienię na Umowę o pracę dpiero po odpowiednim czasie.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zgodnie z listą wymaganych przez Bank dokumentów dochodowych można brać udział w promocji jeżeli ma się umowę cywilno-prawną. W przypadku umowy zlecenia należy okazać takie umowy z podanym czasem zatrudnienia oraz wynagrodzeniem lub zaświadczenie o zatrudnieniu i miesięcznych zarobkach.
 9. Adam pisze:
  Witam
  Do maja 2017 miałem Konto w banku CitiHandlowy i posiadałem również kartę Simplicity.
  Czy to mnie dyskwalifikuje do wzięcia udziału w promocji??
 10. Karol pisze:
  Dzisiaj pani przeprowadziła zemną rozmowę i niestety weryfikacja negatywna.
  Pracuje ponad 3 mies umowa o prace, dochód 2000 brutto, wiek ponad 27 lat.
  Czekam na list da się odwołać od tego albo coś ??
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Można wypełnić wniosek jeszcze raz, może to chwilowy błąd systemu. Jeżeli nie masz żadnych większych zobowiązań i zadłużeń to powinno przejść 🙂
 11. Adrian pisze:
  Witam.

  Dlaczego na ich oficjalnej stronie nie można znaleźć tej promocji ?

  Pozdrawiam Adrian

 12. Anna pisze:
  a czy mogę zaraz na drugi dzien splacac to zadluzenie na karcie??? czyli np kupuje cos dzisiaj a jutro od razu splacam to zadluzenie?? więc w sumie 5 platnosci w miesiacu i 5 splat zadłuzenia??
  • Moniaki.pl pisze:
   Pewnie, zaraz po zaksięgowaniu wydanej kwoty możesz ją spłacić 🙂 Pa zalogowaniu się do bankowości online będziesz miała numer konta na który należy wykonać przelew tytułem spłaty. 🙂
  • Anna pisze:
   i ni ema minimalnej kwoty na jaka mam zrobic te 5 platnosci w miesiacu??? moze to byc nawet 5 x 10zł ??
  • Moniaki.pl pisze:
   Tak nie ma kwoty minimalnej możesz więc zrobić 5 płatności po 10 zł 🙂
 13. Szymon pisze:
  Dobry wieczór, czy jeśli spełniam warunek dochodu min. 1200 zł, ale mam umowę o dzieło to mogę skorzystać z promocji?
  • Moniaki.pl pisze:
   Możesz przystąpić do promocji, w Twoim przypadku dokumentem potwierdzającym dochód będzie zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach, umowa lub pasek pracowniczy. 🙂
 14. Anna pisze:
  Witam,
  wysłałam zgłoszenie w czwartek w tamtym tygodniu i nikt do mnie nie zadzwonił do dziś. Szkoda!
  • Moniaki.pl pisze:
   Mam prośbę, wypełnij zgłoszenie dziś raz jeszcze, a jak do piątku nie będzie kontaktu to poproszę o wiadomość prywatną i zajmiemy się tym, dobrze – mogę Cię o to prosić? 🙂
 15. Danuta pisze:
  A czy bedzie można wykonać w jednym tygodniu 15 tranzakcji i otrzymać nagrodę?
  2 czy przy umowie o pracę muszą być zaświadczenia jakieś, czy wystarczy wyciąg z konta?
  3 czy w oddziale tez można załatwić ten temat?
  • Moniaki.pl pisze:
   1. Niestety nie – zgodnie z regulaminem płatności muszą być wykonane w 3 miesiące min. 5 płatności/m-c. Możesz wykonać w jeden tydzień 5 płatności.
   2. To zależy od tego jak się umówisz z konsultantem. Zazwyczaj wystarczy wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy. 🙂
   3. Promocja obowiązuje poprzez stronę internetową banku. Składasz więc formularz internetowy, dzwoni konsultant i wszystko załatwiacie telefonicznie.
 16. Tomasz pisze:
  Po jakim czasie od spotkania z kurierem i podpisaniu umowy powinienem otrzymać kartę?
 17. Richard pisze:
  Witam,
  mieszkam nie w Polsce ,wiec nie posiadam “polski pesel”.Czy moge takze brac udzial.
 18. Aaaaa pisze:
  A co w przypadku zmiany pracy? Obecnie jestem zatrudniona na czas nieokreślony ale od stycznia zmieniam pracę więc koniec promocji zastanie mnie z inną umową u innego pracodawcy.. czy to mnie dyskwalifikuje do udziału w promocji?
  • Moniaki.pl pisze:
   Bank będzie rozpatrywał wniosek na podstawie tego co jest teraz. Teraz masz umowę na czas nieokreślony i to się dla nich liczy 🙂
 19. Szymon pisze:
  Wypełniłem formularz w nocy z czwartku na piątek i jak dotąd jeszcze nie dzwonili…
  • Moniaki.pl pisze:
   Szymon rozmawialiśmy o opóźnieniach z Bankiem, są one spowodowane dużą ilością zgłoszeń. Bank jednak już działa bardzo mocno nad poprawą stanu rzeczy czyli konsultanci pracują dłużej i nawet w weekendy. Mamy zapewnienie, że każde zgłoszenie będzie rozpatrzone, każdy otrzyma telefon z banku tylko trochę później więc tu prosimy o cierpliwość. Ze swojej strony codziennie monitorujemy sytuację. 🙂
 20. Adam pisze:
  Witam
  Do maja 2017 miałem Konto w banku CitiHandlowy i posiadałem również kartę Simplicity.
  Czy to mnie dyskwalifikuje do wzięcia udziału w promocji??
  Byłbym wdzięczny za informacje.
  Pozdrawiam
  • Moniaki.pl pisze:
   Do promocji może przystąpić osoba, która od 1 stycznia 2015 roku nie posiadała w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej, czyli jeżeli zrezygnowałeś z karty Simplicity niedawno a dokładnie po 1.01.2015 roku to nie możesz brać udziału w tej promocji.
 21. Adam pisze:
  Rozumiem. Dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam
 22. Mariusz pisze:
  Witam. Czy jeżeli mam umowę o prace ale na czas określony (ponieważ jestem na okresie próbnym u pracodawcy) i pierwszą umowę miałem od 1.06 do 31.08 a obecną mam od 1.09 do 31.03 to czy łapie się na promocję? i czy wystarczy ze przedstawię któraś z tych umów (lub obie) czy muszę prosić pracodawce o Zaświadczenie o zatrudnieniu i miesięcznych zarobkach?
  Z góry dzięki za odpowiedz.
  • Moniaki.pl pisze:
   W świetle ostatnich doniesień (sygnały od czytelników) to z tymi terminowymi umowami różnie to bywa – np. bank wymaga aby była ona na min. rok (wewnętrzne ustalenia) a czasami przechodzi krócej. Możesz złożyć wniosek i po prostu oni to zweryfikują. A co do dokumentu potwierdzającego dochód to tu zazwyczaj wystarczy wyciąg z 3 ostatnich miesięcy. 🙂
 23. Tomek pisze:
  Witam Obecnie są co najmniej 3 promocje z City tj voucher 400 zl do Biedronki, voucher 400 zl do Allegro no i ta z telefonem LG.
  Jeśli wypełnię formularz o wydanie nowej karty Simplicity będę mógł skorzystać ze wszystkich 3 promocji czy tylko z jednej ?
  • Moniaki.pl pisze:
   Każda promocja ma oddzielny regulamin i inne warunki więc nie możesz skorzystać ze wszystkich. Wypełniasz formularz do jednej promocji i tylko z niej korzystasz 🙂
 24. Tomasz pisze:
  No i słabo, bo wniosek składałem 29 listopada, a dzisiaj zadzwonił kurier i dostałem decyzję odmowną. Mam 50 lat, jestem emerytem z dochodami powyżej 3000 netto. Ale dupa.
 25. Michał pisze:
  Czy jeśli wniosek o kartę złożyłem w odpowiednim terminie, ale umowę podpisałem dopiero w styczniu to nie będzie problemu z przyznaniem telefonu jeśli spełnię warunki (logowanie + po 5 transakcji w następnych 3 miesiącach)?

  Dodam, że tak długi czas od zgłoszenia do podpisania umowy był związany z opieszałością CitiBanku (późno oddzwonili, długo jakoś nie mogli znaleźć maila ze skanami dokumentów, potwierdzeniami otrzymywanego wynagrodzenia itp) – trzeba było wysyłać maila chyba ze 3 razy……

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ważne jest tu, że w terminie zgłosiłeś się do promocji, dalsze opóźnienia wynikające z błędów po stronie Banku nie powinny mieć wpływu na losy promocji. Wykonaj płatności w styczniu, lutym i marcu i to powinno kwalifikować Cię do odbioru nagrody.
   Pamiętaj też o zalogowaniu się do bankowości online 🙂 A jak masz też kartę naklejkę to nie zapomnij z niej zrezygnować przez marcem 🙂
  • Michał pisze:
   Muszę wykonać po 5 płatności w styczniu, lutym i marcu?
   A nie przypadkiem w lutym, marcu i kwietniu? (z artykułu wynika, że liczę od następnego miesiąca od podpisania umowy – tj. ‘Czyli jeżeli bank podpisze z Tobą umowę (sprawdź datę na umowie):

   w październiku – transakcje wykonujesz w: listopadzie, grudniu i styczniu – po 5 w każdym z miesięcy
   w listopadzie – transakcje wykonujesz w: grudniu, styczniu i lutym – po 5 każdym z miesięcy
   w grudniu – transakcje wykonujesz w: styczniu, lutym i marcu – po 5 w każdym z miesięcy’

   ozdrawiam

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A kiedy podpisałeś umowę z bankiem? Mamy sygnały, że jak ktoś wykonał płatności kartą nawet w miesiącu podpisania umowy to było to kwalifikowane do nagrody i uczestnicy normalnie odbierali nagrody. 😉
 26. Mikolaj pisze:
  Ja mam pytanie, a zarazem ciekawy przypadek. Wszystko załatwiłem w październiku (podpisanie, kuriera, logowanie,itd) W listopadzie, grudniu i styczniu zrobiłem po 5 transakcji (a nawet więcej) spłaciłem oczywiście w tym samym miesiącu i 25 stycznia już miałem telefon w domu.
  Moi rodzice zrobili tak samo, mamy dziś 7 luty i ani widu ani słychu wiadomości od citibanku (ani na mejlu, ani na koncie citi)
  Czekać, robić dalej transakcje, ktoś tak miał?
  Wiem, że citi ma czas do końca lutego, ale ciekawe jest to, że jeszcze się styczeń nie skończył a ja już telefon miałem
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wiesz mają różne tempo weryfikacji spełnienia warunków. Jeżeli Twoi rodzice tak jak Ty wykonali płatności w październiku, listopadzie i grudniu to do końca stycznia powinni otrzymać wiadomość o przyznaniu nagrody i później powinien być im przysłany telefon. Jeżeli tak jest i nie ma żadnej wiadomości z banku to można w systemie bankowości online napisać zapytanie dlaczego dno dnia dzisiejszego, pomimo spełnienia warunków nie otrzymali wiadomości o przyznaniu nagrody.
 27. Marcin pisze:
  Dostałem kartę 12 grudnia i od razu zacząłem robić płatności. W grudniu, styczniu i w lutym miałem po przynajmniej 5 płatności – czy to się kwalifikuje do odebrania nagrody? Czy może w moim przypadku 3 miesiące zaczęły się liczyć od stycznia i powinienem jeszcze w marcu zrobić 5 płatności? Czy powiadomią mnie w jakiś sposób o spełnieniu warunków promocji i wysłaniu nagrody?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Płatności liczyły się od grudnia więc teraz do końca marca powinieneś otrzymać wiadomość o przyznaniu nagrody 😉
  • Marcin pisze:
   Ja już otrzymałem wiadomość o otrzymaniu nagrody i czekam na telefon 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Super! Gratulujemy! 🙂

Napisz komentarz