Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Odbierz telefon LG K30 za przetestowanie karty kredytowej Simplicity (od Citi Handlowy)

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Telefon LG K30

Za co?

– Za założenie karty kredytowej Simplicity z dedykowanego linka oraz;

– ściągnięcie, aktywowanie i zalogowanie się do aplikacji mobilnej oraz;

– wykonanie płatności kartą na łączną kwotę 2000 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę kredytową.

Ile to kosztuje?

0 zł za wydanie karty; 0 zł opłaty miesięcznej za kartę; 0 zł za płatności bezgotówkowe; RRSO w przypadku niespłacenia karty w terminie 10,47%

Kiedy bonus?

– najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji dostaniesz wiadomość w bankowości internetowej o spełnieniu przez Ciebie warunków promocji;

– najpóźniej do końca drugiego miesiąca, następującego po spełnieniu warunków promocji na adres korespondencyjny otrzymasz telefon LG K30.

Dla kogo?

Dla osób, które po 1 stycznia 2018 roku nie posiadały w Citi Banku głównej karty kredytowej.

Do kiedy promocja?

Do 31 marca 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

„Nikt nie zarabia pieniędzy, łowiąc wieloryby. Ludzie zarabiają, łowiąc krewetki” – powiedział Forrest Gump. I ma całkowitą rację.

Jeden z moich ulubionych bohaterów filmowych nie myli się. Można marzyć o zarabianiu milionów – łapaniu wielorybów, ale w realnym zasięgu pozostają krewetki – im więcej ich złapiemy, tym jesteśmy bogatsi. Doskonale oddają tę sytuację promocje bankowe. Korzystaj z nich – jedna krewetka nie sprawi, że wyjedziesz na fajne wakacje, ale ławica – już tak. I taką krewetką jest dzisiaj nowa promocja karty Simplicity od Citi Handlowy, w której zgarniesz nowy telefon LG K30.

W promocji możesz wziąć udział do 31 marca 2020 roku. Pamiętaj o jednej rzeczy: im szybciej założysz kartę i spełnisz proste warunki, tym szybciej otrzymasz przesyłkę z telefonem LG K30.

Klika słów o nagrodzie

To już druga edycja promocji z telefonem LG K30 w roli głównej. Poprzednia cieszyła się sporym zainteresowaniem, dlatego bank postanowił zorganizować kolejną edycję.

Ten konkretny model wyszedł na rynek w III kwartale ubiegłego roku. Jeżeli masz dwa numery telefonów to wiadomość, że jest to telefon Dual Sim z pewnością Cię ucieszy. Już nie będziesz musiał nosić ze sobą dwóch telefonów, szukać miejsca na dwie ładowarki i przejmować się, gdzie się podział ten drugi telefon skoro przed chwilą tu był. Możesz wszystko przenieść do jednego aparatu i już się tym nie martwić.

Co mi osobiście podoba się najbardziej w telefonie od LG to to, że pomimo to telefon ze średniej półki, to ma moduł NFC, którego nadal często nie mają o wiele droższe telefony (sama nie mam i ubolewam).

NFC pozwoli Ci zainstalować w telefonie kartę płatniczą i płacić zbliżeniowo telefonem. Pewnie znasz to uczucie, kiedy w kolejce do kasy uświadamiasz sobie, że karta leży gdzieś w domu, a masz ze sobą tylko telefon? Ja sama tak często miewam. Dobrze, jeżeli terminal obsługuje BLIK-a. Ale jeżeli nie, to zostawiasz zakupy, idziesz po kartę i wracasz z powrotem. Dzięki karcie w telefonie taka sytuacja już Ciebie nie spotka.

Telefon posiada 24-miesięczną gwarancję producenta. Gdyby coś z nim było nie tak, to zgłaszasz to bezpośrednio do LG Electronics Polska sp. z o.o. poprzez infolinię firmy. Gwarancja jest realizowana na podstawie indywidualnego oznaczenia telefonu – numeru IMEI. Nie musisz najpierw odsyłać telefonu do sprzedawcy, który potem i tak najpewniej odeśle go do producenta – i tym samym zminimalizujesz czas ewentualnej naprawy.

Jeżeli chcesz zapoznać się ze szczegółową specyfikacją telefonu odwiedź TĘ STRONĘ.

Karta kredytowa – obalamy mity

Ciągle spotykam się ze stwierdzeniami typu: „nie stać mnie na kartę kredytową”, „to za drogie”, „naliczają wysokie odsetki”. Zastanawiałam się, dlaczego tak się dzieje i doszłam do wniosku, że jest to po prostu wynik niewiedzy. Dużo ludzi nie rozumie, jak działa karta kredytowa i na co zwrócić uwagę. A przecież to tak pożyteczne narzędzie, które w łatwy sposób może być dla Ciebie całkowicie darmowe.

Dzięki poniższym wskazówkom nie dość, że będziesz miał Simplicity za darmo, to jeszcze zrozumiesz, jak łatwo jest spełnić warunki promocji.

Po pierwsze – karta Simplicity to najtańsza na rynku karta kredytowa i nawet gdybyś o niej zapomniał, to żadne opłaty Ci się nie policzą.

Po drugie – wszystko sprowadza się do tego, by kartą płacić, nie wypłacać gotówkę i spłacać ją w terminie – wtedy nie policzą się żadne odsetki. Pilnuj dnia spłaty – ustaw przypomnienie w telefonie, a spłacona w terminie karta nie wygeneruje żadnych kosztów.

I po trzecie – nie chodzi o to, byś wydawał pieniądze „niepotrzebnie” na potrzeby promocji. Chodzi o to, byś przez jakiś czas zamiast zwykłą kartą bankową płacił Simplicity. Za zakupy, których i tak musisz dokonać, jak choćby spożywka. Ani się obejrzysz, a spełnisz wszystkie warunki promocji, za kartę nic nie zapłacisz, a telefon LG K30 będzie Twój. Sam przyznasz, że Twoja karta do konta tak nie potrafi.

Jeżeli chciałbyś poznać wszystkie tajniki kart kredytowych koniecznie zajrzyj do naszego poradnika:

Karta kredytowa – nie chcę żadnych opłat

Powiem Ci jedną rzecz: jeśli zależy Ci na darmowej karcie, znalazłeś się w dobrym miejscu i w dobrym czasie. Nie bez powodu karta Simplicity od Citi Handlowy nazywana jest kultową. To najtańsza karta kredytowa na rynku. Nieważne – korzystasz czy nie, nie ma żadnych opłat. Wystarczy, że będziesz spłacał kartę w terminie i zwyczajnie nią płacił w sklepach. Wtedy na pewno nie policzą Ci się żadne prowizje ani odsetki. Sprawdźmy szczegółowy cennik.

 • 0 zł – opłata roczna i miesięczna za kartę główną;
 • 0 zł – za transakcje bezgotówkowe;
 • 0 zł – za korzystanie z limitu karty;
 • 0 zł – za przypomnienie o spłacie karty;
 • 0 zł – za dostarczenie karty Pocztą Polską (możesz też skorzystać z przesyłki kurierskiej, ale wówczas opłata wyniesie 30 zł).
 • 5 zł – za naklejkę zbliżeniową – zrezygnuj z niej podczas pierwszej rozmowy z konsultantem;
 • 6 zł – za korzystanie z usługi Citi Phone (wyłącz ją od razu podczas rozmowy w konsultantem lub na infolinii);
 • 10,47% – RRSO – naliczane TYLKO I WYŁĄCZNIE, gdy wykorzystasz przyznany limit i nie spłacisz go w okresie bezodsetkowym.

Być może miałeś lub nadal masz jakąś kartę kredytową. Być może nigdy jej nie miałeś. Omówimy – dla przypomnienia lub dla zyskania nowej wiedzy – czego kartą kredytową nie powinno się robić, ponieważ wiąże się to z opłatami.

 • nie wypłacaj gotówki z bankomatu i nie rób przelewów z karty (opłata 8% kwoty transakcji, nie mniej niż 10 zł);
 • nie doładowuj Revoluta (opłata 8% kwoty transakcji, nie mniej niż 10 zł) ;
 • nie nadpłacaj karty – bank zażąda od Ciebie 20 zł za nadpłacenie karty (kwota nadpłaty min. 200 zł w okresie rozliczeniowym);
 • nie wykonuj transakcji u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych;
 • nie wykonuj transakcji kartą w urzędach pocztowych (jest to transakcja szczególna, za którą naliczy się prowizja);
 • spłacaj kartę w terminie – okres bez odsetkowy to do 56 dni, wtedy możesz spokojnie spłacić kwotę wygenerowaną na wyciągu i nie martwić się żadnymi odsetkami. Gdybyś nie spłacił karty w terminie, RRSO wyniesie 10,47%.

Warto poświęcić jeszcze kilka słów terminowi okres bezodsetkowy. Okres bezodsetkowy możemy podzielić na dwie części: miesiąc, w trakcie którego dokonujesz płatności kartą (następnie otrzymujesz wyciąg) oraz okres do spłaty karty (od momentu wystawienia wyciągu do dnia spłaty). W Citi Banku okres bezodsetkowy może wynieść aż do 56 dni (zależy, kiedy zrobisz transakcje). Jeśli spłacisz całość zadłużenia w dniu spłaty (lub szybciej) nie policzą Ci się żadne odsetki. Jeśli tego nie zrobisz, tracisz prawo do okresu bezodsetkowego i naliczone zostanie Ci oprocentowanie za wszystkie dni korzystania z limitu.

Czy mogę wziąć udział w promocji?

Jeżeli nigdy nie miałeś karty kredytowej w banku Citi Handlowy lub też miałeś, lecz zdążyłeś ją zamknąć przed 1 stycznia 2018 roku to jak najbardziej możesz wziąć udział w najnowszej promocji i zgarnąć nowy telefon LG K30. Pamiętaj: jeżeli masz w Citibank inne produkty, na przykład konto osobiste, ale nie masz karty kredytowej to nadal możesz wziąć udział w promocji.

Dodatkowo:

 • musisz być pełnoletni;
 • musisz zarabiać pewną minimalną kwotę, aby zawnioskować o kartę.

O co chodzi z tą minimalną kwotą? Po prostu aby zawnioskować o kartę musisz spełniać minimalne wymagania:

 • musisz zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta)
 • musisz być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące

LUB

 • musisz prowadzić działalność gospodarczą od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł.

Chcę nowego smartfona – instrukcja co mam zrobić krok po kroku

#Krok 1 – zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o kartę Simplicity

Najpóźniej do dnia 31 marca 2020 roku wejdź na dedykowaną stronę i złóż wniosek o kartę kredytową Simplicity. Sam wniosek jest bardzo prosty do wypełnienia, poradzisz sobie z nim bez trudu w 10 minut.

1. Składasz wniosek o kartę przez dedykowaną stronę, najpóźniej do 31 marca 2020 roku.

2. Po wstępnej weryfikacji wniosku pojawi się propozycja karty kredytowej.

3. Teraz musisz potwierdzić swoją tożsamość – możesz zrobić to na dwa sposoby:

 • Sposób 1 – weryfikacja biometryczna. Na podany nr telefonu otrzymujesz sms-a z linkiem oraz jednorazowy kod, dzięki którym zostaniesz przeniesiony do procesu zdalnej weryfikacji tożsamości. Musisz jeszcze udzielić zgody na ten rodzaj weryfikacji, zrobić zdjęcie dowodu osobistego oraz twarzy – i gotowe!
 • Sposób 2 – tradycyjna weryfikacja. Jeżeli nie chcesz weryfikacji za pomocą biometrii lub ten sposób nie zadziałał możesz przejść do tradycyjnego sposobu weryfikacji. Do wniosku załączasz skan/zdjęcia dowodu osobistego. Następnie będzie telefonicznie kontaktował się z Tobą konsultant banku (w ciągu kilku dni od złożenia wniosku), który potwierdzi z Tobą dane zawarte we wniosku i poinformuje o decyzji kredytowej.

4. Zostaniesz poproszony o dostarczenie dokumentów dochodowych. Najczęściej będą to wyciągi z konta za 3 miesiące. Wyciągi możesz w wygodny i bezpieczny sposób wysłać za pomocą dedykowanej strony LINK. Tutaj również znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące dokumentowania dochodu.

5. Pozostało Ci już tylko podpisać umowę – może zostać przesłana na maila bądź też tradycyjnie kurierem – i czekać na kartę.

Podczas składania wniosku o kartę może pojawić się Tobie oferta karty kredytowej z niższym limitem, ale za to bez dokumentów dochodowych. Dla celów promocji dostarczenie dokumentów jest niezbędne by otrzymać nagrodę.

#Krok 2 – zaloguj się do aplikacji mobilnej Citi Mobile

Czas na ściągnięcie aplikacji mobilnej Citi Mobile i jej aktywowanie. Aplikację bez trudu ściągniesz ze Sklepu Play lub z App Store. Na ściągniecie aplikacji i zalogowanie się do niej masz czas do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę zawarcia umowy znajdziesz na umowie, którą otrzymałeś).

Przykład

Umowę podpisałeś w lutym. Do końca marca ściągnij i aktywuj aplikację, oraz przynajmniej raz zaloguj się do niej.

#Krok 3 – płać kartą za codzienne zakupy

Dwa kroki masz za sobą. Założyłeś kartę, zalogowałeś się do aplikacji mobilnej. Przed Tobą ostatni, co wcale nie oznacza że trudny, krok – potem pozostanie Ci już tylko testowanie nowego telefonu w realu.

Co musisz zrobić? Płacić kartą za codzienne zakupy.

Do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę zapłać kartą na łączną sumę min. 2 000 zł.

Podejrzewam, że w tym momencie mogłeś się przestraszyć. Wydać 2000 zł kartą? Przecież to dużo.

Niepotrzebnie się obawiasz. Na spełnienie warunków masz aż 3 miesiące. Co miesiąc zapłać kartą na kwotę około 670 zł. To dużo czy mało?

Przez chwilę zastanów się, ile w miesiącu wydajesz pieniędzy na zwykłe, codzienne zakupy – spożywka, paliwo, bilety. Podejrzewam że ta kwota bez problemu się uzbiera. I wszystko, co musisz zrobić to po prostu zamiast używać karty do konta (jak dotychczas) płacić kartą Simplicity. To bardzo proste: płacisz Simplicity – spłacasz (wtedy nie ponosisz żadnych kosztów) – odbierasz telefon. A co oferuje Ci Twój bank za dokonywanie płatności kartą do konta? Podejrzewam że niewiele lub całkowicie nic. Wystarczy na jakiś czas zmienić plastik, którym płacisz. Tylko tyle.

Poza tym: zbliżają się święta wielkanocne, majówka, sezon komunijny i ślubny. Może masz w planach większy wydatek i po prostu dokonasz jednej dużej płatności zamiast kilkudziesięciu mniejszych? Tak również możesz zrobić – zapłacić raz, a porządnie.

Założyłeś kartę w lutym. Na wykonanie transakcji na łączną kwotę 2000 zł masz czas do końca maja 2020 roku.

Zwróć tylko uwagę na transakcje, które nie zostaną wzięte pod uwagę:

 • wypłaty gotówki z bankomatów oraz przelewy dokonywane z karty kredytowej;
 • transakcje szczególnie, czyli między innymi doładowanie popularnej karty Revolut, transakcja w urzędzie pocztowym czy też transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych ;
 • transakcje zwrócone lub anulowane – czyli zapłaciłeś kartą, ale dokonałeś zwrotu towaru i zapłacona kwota została zwrócona na rachunek karty kredytowej.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w MARCU

Kiedy otrzymam nagrodę?

Spełniłeś wszystkie warunki promocji i zastanawiasz się, jak długo przyjdzie Ci czekać na telefon? Już Ci odpowiadam.

W swoim serwisie Citibank Online otrzymasz wiadomość o tym, że spełniłeś wszystkie warunki promocji. Nastąpi to najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś wszystkie warunki.

Nagroda zostanie Ci wysłana na Twój adres korespondencyjny najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś wszystkie warunki.

Przykład

Otworzyłeś kartę w lutym, do końca maja wydałeś nią 2000 zł. Do końca czerwca otrzymasz wiadomość w serwisie Citibank Online, a najpóźniej do końca lipca zostanie wysłany do Ciebie telefon.

Podane okresy są na szczęście okresami maksymalnymi. W większości przypadków bank nie ociąga się ani z wysyłaniem wiadomości, ani z wysyłaniem samej nagrody. Jest więc bardzo prawdopodobne, że nagrodę otrzymasz wcześniej.

Pamiętaj, by nie wypowiadać umowy o kartę przynajmniej do momentu otrzymania nagrody.

Podsumowanie

Idąc tokiem rozumowania Forrest Gumpa nie warto porywać się na nieosiągalne cele. Może wydają się atrakcyjne, może wydaje się że mogą z nas zrobić bogaczy w kilka minut. Ale bezpieczniejszym i pewniejszym sposobem są nasze krewetki. Nie musimy w nie dużo inwestować, nie jest trudno je złapać. Zbierajmy więc ich jak najwięcej – promocja do promocji i uzyskamy niezłą sumę.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 4

 1. Andy pisze:
  Witam. Czy łapię się do promocji składając wniosek o zamkniecie karty kredytowej 8.12.2017r? Czy liczy się data miesiąc „po” czyli miesięczne wypowiedzenie? (w moim wypadku to 8.01.2018r) Do promocji zaliczani są klienci sprzed 1.01.2018r

  z góry dziękuję za odpowiedź

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Andy, liczy się raczej moment zamknięcia – w trakcie okresu wypowiedzenia nadal byłeś posiadaczem karty.Mamy nadzieję że wkrótce wypuszczą promocję z krótszą karencją 🙂
 2. Piotr pisze:
  Cześć, otrzymałem dzisiaj telefon i mam pytanie. Jak wygląda sprawa z gwarancją? Przy telefonie brak jakiegoś potwierdzenia wydania telefonu. Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Witam. Gwarancja realizowana jest na podstawie IMEI bezpośrednio u producenta – piszemy o tym w akapicie ze specyfikacją telefonu 🙂

Napisz komentarz