PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Łatwe 40 zł do wydania na PizzaPortal.pl za założenie DARMOWEGO konta. Tylko dla pierwszych 300 osób! [nadal dostępne]

[umodal id=1]Prawdopodobnie najłatwiejsza promocja w historii bloga powraca! To chyba jedyna promocja, którą jestem w stanie streścić jednym zdaniem: załóż DARMOWE konto w Banku Smart, zaloguj się raz do bankowości online, a dostaniesz 40 zł do wykorzystania na PizzaPortal.pl.

Nie ma żadnych dodatkowych warunków. Ale… jest 1 haczyk… Dostępnych jest tylko 300 kodów do pizzaportal.pl, a po wyczerpaniu puli ta specjalna strona z promocją zostanie wyłączona.

vegetables-italian-pizza-restaurant

Szczegóły bonusu:

 • Kupon będzie wysłany do Ciebie za pośrednictwem poczty e-mail.
 • Kupon ma wartość 40 zł i dotyczy tylko zamówień na PizzaPortal.pl.
 • Kupon jest ważny do 19.12.2016 r. i w tym czasie musisz go wykorzystać. Inaczej przepada.
 • Jeśli zamówisz za więcej niż 40 zł, to kwotę powyżej wartości kuponu musisz dopłacić samodzielnie.
 • Jeśli zamówisz za mniej niż 40 zł, to niewykorzystana kwota przepada.
 • Z kuponu można skorzystać tylko raz.
 • Kupon jest zwolniony z podatku, więc możesz być spokojny o kwestie prawne.

Kupon może zdobyć każdy (bez ograniczeń wiekowych), kto nigdy nie był klientem Banku Smart.

Kiedy kończy się promocja?

Promocja trawa do 10.07.2016r. do godziny 23:59. O udziale decyduje data złożenia wniosku o konto na poniższej stronie:

Konto Osobiste w Banku Smart + kupon do PizzaPortal.pl

W promocji dostępnych jest TYLKO 300 kuponów. Po wyczerpaniu tej puli powyższa strona promocyjna zostanie wyłączona, a możliwość składania dalszych wniosków zablokowana.

Nie ma żadnych konkursów, ani losowań. Każdy kto założy konto przed wyłączeniem promocji zostanie nagrodzony kuponem na 40 zł do PizzaPortal.pl

Czyli… Kto pierwszy ten lepszy. Kupony w poprzedniej promocji rozeszły jak ciepłe bułeczki, więc polecam działać szybko 🙂

Jak krok po kroku otrzymać kupon na 40 zł do PizzaPortal.pl?

Zdobycie kuponu w postaci 40zł do PizzaPortal.pl jest w przypadku tej promocji dziecinie proste:

KROK #1 – Wypełnij wniosek o DARMOWE konto osobiste na stronie promocji: Konto Osobiste w Banku Smart + kupon do PizzaPortal.pl

KROK #2 – Podpisz umowę o konto wykonując przelew weryfikacyjny z innego banku lub podpisz umowę przy kurierze (w zależności, jaką opcję wybrałeś). A następnie zaloguj się min. 1 raz do systemu bankowości internetowej.

KROK #3 – To już wszystko! Maksymalnie w ciągu 20 dni od podpisania umowy otrzymasz na e-mail (ten zarejestrowany w banku) kupon na 40 zł do PizzaPortal.pl.

Czy to konto jest naprawdę darmowe?

Korzystając z promocji zakładasz rachunek o nazwie SMART Konto. Sam od ponad roku jestem jego zadowolonym posiadaczem. Warto podkreślić, że nie uświadczyłem w Banku SMART podnoszenia opłat, kiedy wszystkie inne banki rozczarowywały nimi swoich klientów. Konto warte polecenia.

Jego specyfikacja wygląda w następujący sposób:

 • OPŁATA ZA OTWARCIE KONTA – 0 zł
 • OPŁATA ZA PROWADZENIE KONTA – 0 zł bezwarunkowo
 • WYDANIE I UTRZYMANIE KARTY PŁATNICZEJ – 0 zł bezwarunkowo
 • KRAJOWE PRZELEWY INTERNETOWE – 0 zł
 • WYPŁATY ZE WSZYSTKICH BANKOMATÓW W POLSCE – 0 zł

Oczywiście od razu po odebraniu kuponu na 40 zł możesz wypowiedzieć umowę i zamknąć konto bez żadnych opłat. Możesz zrobić to listownie, telefonicznie lub wysyłając e-mail na [email protected]

Podsumowanie

Konto jest w 100% darmowe, a odbiór kuponu na darmowe jedzenie dziecinnie prosty. Naprawdę BARDZO uczciwa i przejrzysta promocja.

Biorąc pod uwagę fakt, że obecnie wszystkie banki podnoszą opłaty za konto, oferta Banku SMART może okazać się świetną alternatywą dla wszystkich którzy nie chcą płacić za swoje dotychczasowe konto!

Ocena promocji: 5star

Pamiętaj, że promocja z bonusem 40zł do PizzaPortal.pl obowiązuje tylko na tej specjalnej stronie promocyjnej: Załóż konto z bonusem 40zł do PizzaPorta.pl. Dostępne jest tylko 300 kuponów i po ich wyczerpaniu strona promocyjna zostanie wyłączona.

Ważne dokumenty: