PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Zgarnij kupon na 100 zł do Sphinxa, darmowe konto i dodatkowe 300 zł premii za płatności mobilne – promocja dla młodych w BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas wystartował właśnie z kolejną promocją. Tym razem skierowana jest do osób między 18 a 26 rokiem życia. Nagrodą GWARANTOWANĄ dla każdego, kto założy darmowe Konto Maksymalne i spełni proste warunki jest bon do Sphinxa o wartości 100 zł – w sam raz na spotkanie z przyjaciółmi.

To jeszcze nic. Wystarczy się postarać trochę bardziej aby dostać dodatkowe 300 zł premii. W sumie możesz zgarnąć 400 zł – brzmi całkiem nieźle.

Uwaga! Bank przewidział jedynie 1000 kont promocyjnych. Biorąc pod uwagę korzystne warunki, promocja pewnie za chwilę się skończy. Nie ma więc na co czekać!

Aby otworzyć promocyjne konto, otrzymać kupon i dodatkową premię, należy wypełnić ten formularz zgłoszeniowy przygotowany przez Bank.

Czy ta promocja jest dla mnie?

Aby założyć konto promocyjne i móc zgarnąć 100 zł na ucztę w Sphinxie musisz spełnić naprawdę proste warunki:

 • Masz więcej niż 18, a mniej niż 26 lat (na dzień 31 stycznia 2018 roku).
 • W ciągu 36 miesięcy przed założeniem konta promocyjnego nie byłeś klientem banku BGŻ BNP Paribas.

Konto Maksymalne – konto bez opłat:

Teraz czas na naprawdę dobrą wiadomość. Prowadzenie konta, karta i podstawowe operacje są za darmo! Oto szczegóły:

 • 0 zł za prowadzenie Konta Maksymalnego (bezwarunkowo),
 • 0 zł za obsługę karty debetowej,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash w całej Polsce,
 • 0 zł za przelewy internetowe z PLN,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomacie.

Nie czekaj, aż inni Cię uprzedzą.
Zarejestruj się i odbierz swoje nagrody >>

Jak odebrać bon do Sphinxa w 5 krótkich krokach?

Po #1. Najpóźniej do 22 grudnia 2017, a najlepiej od razu (konto promocyjnych jest tylko 1000) wejdź na specjalną stronę banku tutaj i wypełnij formularz rejestracyjny. Pamiętaj, aby zaznaczyć zgody marketingowe (wszystkie 3 okienka).

Po wypełnieniu formularza otrzymasz wiadomość e-mail z informacją o objęciu Cię promocją.

Po #2. Złóż wniosek o otwarcie Konta Maksymalnego wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej najpóźniej do 22 grudnia 2017. Podpisz umowę w obecności kuriera najpóźniej do dnia 12 stycznia 2018.

Po #3. W styczniu 2018:

 • dokonaj transakcji bezgotówkowych za min. 300 zł,
 • zaloguj się do panelu bankowości elektronicznej @Planet.

Po #4. Nie zamykaj konta i karty do momentu otrzymania bonu do Sphinxa.

Po #5. To wszystko. Czekaj na wiadomość. Otrzymasz ją mailem najpóźniej do 16 lutego 2018 i będzie ona potwierdzać przyznanie Ci nagrody.

Kupon do Sphinxa:

 • otrzymasz sms-em najpóźniej 27 lutego 2018 roku,
 • jest zwolniony z podatku dochodowego od osób fizycznych,
 • możesz wykorzystać w restauracjach Sphinx w całej Polsce TYLKO 1 RAZ,
 • jest ważny do 01.02.2019 roku.

A jak dostać premię 300 zł za płatności mobilne?

Skoro w sprawie bonu do Sphinxa wiesz już wszystko, to teraz sprawdź, co zrobić, aby otrzymać obiecane 300 zł premii.

Cała akcja polega na tym, że bank zwraca Ci 1 zł za każdą transakcję telefonem na kwotę min. 1 zł. Premię otrzymasz za maksymalnie 25 transakcji w miesiącu. To daje 25 zł miesięcznie, czyli 300 zł za 12 miesięcy.

Mówiąc jeszcze prościej: zamiast kartą, zaczniesz płacić zbliżeniowo telefonem. Minimum 25 razy zapłacisz za zakupy (na dowolną kwotę powyżej 1 zł) i dostajesz 25 zł premii. Kwota ta wpłynie na Twoje konto do 8 dnia następnego miesiąca. To znaczy, że za transakcje dokonane w listopadzie otrzymasz premię do 8 grudnia.

Zarejestruj się i odbierz 100 zł do SPHINXa >>

Czy są tu jakieś „ale”?

 •      Jeśli wykonam tylko 10 transakcji, czy dostanę premię? – Oczywiście, dostaniesz 10 zł premii.
 •      Jeśli dokonam dwie transakcje GOmobile na ten sam rachunek? – Wówczas bank uzna tylko pierwszą transakcję i doliczy ją do premii.

Jakie transakcje mobilne bank akceptuje?

Pewnie zastanawiasz się, jakie transakcje bank zaakceptuje, a jakich nie? Otóż zgodnie z regulaminem Bank akceptuje 3 formy płatności:

 1. GOmobile z wyjątkiem płatności Blik – to aplikacja banku BGŻ BNP Paribas do szybkich i prostych płatności mobilnych, stworzona dla telefonów z systemami Android od 5.0, iOS od 10. Aplikacja jest dostępna w sklepach App Store i Google Play.
 2. Android Pay – płatności zbliżeniowe telefonem, który jest połączony z Twoją kartą płatniczą. To aplikacja wyłącznie dla użytkowników telefonów i tabletów z systemem Android.
 3. MasterPass – rodzaj elektronicznego portfela, do którego wgrywasz swoje karty. Jeśli chcesz zapłacić za zakupy wystarczy, że zalogujesz się i podasz kod PIN. I to wszystko. Aplikację możesz pobrać w GooglePlay.

Podsumowanie

Wygląda na to, że bon 100 zł do Sphinxa jest na wyciągnięcie ręki. Żadnych ukrytych „haczyków” i „kruczków”. Praktycznie żadnych skomplikowanych warunków do spełnienia. Zakładasz konto, za które bezwarunkowo nic nie płacisz, nawet jeśli z niego nie korzystasz. Nie ma obowiązku zasilania go. Nie płacisz też za kartę.

Wystarczy, że wydasz 300 zł w styczniu na dowolne zakupy i zalogujesz się 1 raz do bankowości internetowej – i to wystarczy, abyś otrzymał kupon na 100 zł do restauracji SPHINX.

A jeśli chcesz jeszcze dodatkowo zarobić – możesz otrzymać nawet do 300 zł premii za płacenie zbliżeniowo telefonem. Warunki są równie proste, więc warto się tym zainteresować.

Zarejestruj się i odbierz 100 zł do SPHINXa >>

Lista dokumentów obowiązujących w promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 12

 1. Emma pisze:
  Czy dobrze rozumiem, że rejestrując się na stronie promocji (spełniając krok 1) “rezerwuję” nagrodę i na kolejny krok (otwarcie konta) mam czas do 22 grudnia? Pozdrawiam i dziękuję za cynk 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Do 22.12.2017 roku – rejestrujesz się w promocji i do tego samego dnia składasz wniosek o konto, a samą umowę podpisujesz najpóźniej do 12.01.2018 roku.
  • Emma pisze:
   Dziękuję za odpowiedź. To zrozumiałam z artykułu, ale konta promocyjne zapewne szybko się rozchodzą, zatem ponowię pytanie – czy jeśli zarejestrowałam się wczoraj (krok 1), to mogę z otwarciem konta poczekać np. do 21 grudnia? Nagroda nie przepadnie? 😉
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Lepiej złożyć wniosek o konto od razu 🙂
 2. Katarzyna pisze:
  Dlaczego linki do rejestracji przenoszą na stronę, która tylko udaje stronę banku?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Rejestracja w promocji odbywa się na stronie Banku, a jest się na nią przekierowanym za pośrednictwem naszego linka affiliacyjnego.
 3. Tomasz pisze:
  oj oj, nie polecam tego banku. Poziom kompetencji doradców infolinii słaby, problem rozwiązują strasznie długo, a panie z weryfikacji nawet nie znają podstawowych zasad dotyczących tejże promocji. Błąd za błędem, uważajcie, strona mogła Was przekierować (klikając w link w mailu) do założenia konta optymalnego, a nie maksymalnego , które jest wymagane do udziału w promocji. Co inny doradca, to inaczej tłumaczy ten błąd … Jedni każą pisać maila, jedni mówią że konto optymalne bierze udział w promo (spinhx) choć to nie prawda, a jeszcze inny, że oddzwoni, lecz nie oddzwania, mimo paru już takich deklaracji. po tygodniu napisali, że programista niby naprawił błąd, ale już podziękowałem. NIE POLECAM
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, zgadza się w promocji bierze udział tylko i wyłącznie KONTO MAKSYMALNE i takie należy założyć w promocji. Dziękuję, że zgłaszasz problem – zweryfikujemy to oczywiście.
 4. Adrian pisze:
  Jest możliwość sprawdzenia, czy 1000 osób już zgłosiło się do promocji ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dopóki strona promocyjna działa to promocja jest aktualna, ta strona działa więc limit jeszcze nie został osiągnięty. 🙂

Napisz komentarz