Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Do 160 zł premii za konto Mobi dla młodych od ING

ING Bank Śląskinowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Do 160 zł na Twoje konto.

Za co?

Za założenie konta Mobi z kartą oraz Otwartego Konta Oszczędnościowego z dedykowanego linku oraz;

– Za wykonanie do 31 stycznia 2021 roku min. 10 płatności kartą lub BLIKiem (premia 100 zł za spełnienie tylko tego warunku) oraz;

– Za wykonanie do 31 stycznia 2021 roku co najmniej 3 płatności BLIK za zakupy w Internecie oraz założenie celu oszczędnościowego i wpłacenie na niego min. 100 zł (premia 160 zł zamiast 100 zł za spełnienie wszystkich warunków łącznie).

Ile to kosztuje?

0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo); 0 zł – opłata miesięczna za kartę (bezwarunkowo); 0 zł- wypłaty BLIKiem ze wszystkich bankomatów; 0 zł -wypłaty kartą z bankomatów ING i Planet Cash oraz pierwsza w miesiącu wypłata z dowolnego bankomatu innej sieci; 0 zł – przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

Do 18 lutego 2021 roku.

Dla kogo?

Dla osób od 18 do 26 roku życia, które w okresie od 1 lipca 2019 do 31 sierpnia 2020 roku nie były właścicielem ani współwłaścicielem konta w ING.

Do kiedy promocja?

Do 31 grudnia 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Czego potrzebują młodzi ludzie od konta bankowego? Moim zdaniem są to trzy rzeczy:

 • dobre, darmowe konto;
 • nowoczesna aplikacja mobilna;
 • dodatkowa nagroda za założenie konta.

To wszystko dostaniesz z Kontem Mobi w ING. Konto i kartę masz za friko, ze wszystkich bankomatów w Polsce wypłacasz BLIKiem za friko, na dodatek za friko zamówisz sobie kartę z własnym wizerunkiem (możesz wybrać z galerii lub wgrać własne zdjęcie.)

W aplikacji zrobisz niemal wszystko. Możesz płacić kartą w telefonie, możesz podłączyć Google Pay lub Apple Pay. W apce zmieniasz limity, piszesz wiadomości do banku, zamawiasz kolejne produkty. Przez apkę możesz nawet zamknąć niepotrzebne konto, co jest rzadkością wśród banków.

A wisienką na torcie jest premia – do 160 zł za założenie konta i spełnienie naprawdę banalnych warunków (kilka płatności i przelewów BLIK). A więc jeśli masz od 18 do 26 lat – zapraszam do lektury.

Promocja potrwa 🗓 do 31 grudnia 2020 roku.

Dla kogo jest promocja?

W promocji możesz wziąć udział, jeśli spełniasz poniższe warunki:

 • masz od 18 do 26 lat (wiek jest liczony na chwilę złożenia wniosku, jeśli przykładowo złożysz wniosek w promocji i podpiszesz umowę, a za miesiąc kończysz 27 lat to nadal bierzesz udział w promocji);
 • 🗓 od 1 lipca 2019 r. do 31 sierpnia 2020 r. nie miałeś w banku ING żadnego konta osobistego;
 • nie masz obecnie w ING Otwartego Konta Oszczędnościowego (OKO)
 • nie masz dostępu do bankowości internetowej.

UWAGA

Jeśli posiadasz w ING inny produkt niż konto i OKO i masz do niego dostęp przez bankowość internetową to niestety nie weźmiesz udziału w promocji . Wniosek musi być złożony przez dedykowaną stronę promocyjną. Jeśli posiadasz dostęp do bankowości to automatycznie zostaniesz przeniesiony do logowania do Mojego ING.

Możesz spróbować zamknąć dostęp do bankowości i wtedy złożyć wniosek.

Prawdziwe konto za 0 zł – prawda czy fake

Najprawdziwsza prawda. Konto jest za 0 zł, karta jest za 0 zł. Masz darmowe przelewy internetowe oraz dostęp do darmowych wypłat BLIKiem z bankomatów wszystkich sieci w Polsce. Mógłbyś zapłacić ewentualnie za wypłatę kartą z innych bankomatów – ale po co płacić, skoro i tak będziesz miał apkę na telefonie, a w niej BLIKa.

Pamiętaj również, że zamówienie pierwszej karty z wizerunkiem jest dla Ciebie darmowe – warto skorzystać, szczególnie że galeria ING jest całkiem obszerna. Co prawda podczas zakładania konta w promocji nie masz możliwości zmiany wizerunku, ale możesz to zrobić później, już po otwarciu konta – wchodzisz w szczegóły karty i wybierasz opcję „zmień wizerunek karty”. (UWAGA! NIE ZASTRZEGAJ starej karty tylko zmień jej wizerunek).

ING konto MOBI

  Aktualne na dzień: 1 października 2020

Prowadzenie rachunku

0 zł

Miesięczna opłata za kartę

0 zł

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Wypłaty gotówki z bankomatów ING i Planet Cash

0 zł

Wypłaty gotówki BLIKiem z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł

Wypłaty gotówki kartą z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł/2,50 zł

0 zł za pierwszą wypłatę kartą w miesiącu (liczone od 29 dnia poprzedniego miesiąca do 28 dnia bieżącego miesiąca)

Karta z własnym wizerunkiem

0 zł

0 zł za zamówienie pierwszej karty z wizerunkiem

A co później? Później, jak już będziesz starszy wygląda to następująco: konto zostaje darmowe, natomiast aby karta do konta była za 0 zł będziesz musiał wykonywać nią płatności na kwotę min. 300 zł miesięcznie.

W promocji wraz z kontem MOBI musisz otworzyć również Otwarte Konto Oszczędnościowe – w skrócie OKO. Jest ono całkowicie darmowe. Za darmo masz również nielimitowane przelewy z OKO na Twoje konto Mobi.

Zgarniam 160 zł – instrukcja w 3 prostych krokach

Masz do wyboru: zgarnąć 100 zł lub zamiast stówki dostać 160 zł. Według mnie opłaca się spełnić wszystkie warunki promocji i otrzymasz całość premii, ponieważ warunki są bardzo proste – ale o tym przekonasz się sam już za moment.

#Krok 1 – załóż konto Mobi wraz z kartą oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym

🗓 Do 31 grudnia 2020 roku za pomocą dedykowanego linku 🔎 otwórz Konto z Lwem Mobi wraz z kartą oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym. Wypełniając wniosek pamiętaj o 🔎 wyrażeniu zgód na przekazywanie przez Bank, w sposób elektroniczny, informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych. Do otwarcia konta będzie Ci potrzebne zdjęcie Twojego dowodu osobistego.

Wniosek możesz wypełnić na dwa sposoby:

 • tradycyjne, przez dedykowany link. Wtedy umowę podpisujesz z kurierem, w oddziale banku lub przelewem z innego konta (Alior, Bank Pocztowy, BNP Paribas, mBank, Pekao i Santander Bank). Jesteś ciekaw jak wygląda założenie konta? Sprawdź to na TYM FILMIE.
 • lub przez aplikację – wtedy robisz sobie selfie i umowę podpisujesz zdalnie. O tym, jak założyć konto przez apkę dowiesz się z TEGO FILMU. Po pozytywnej weryfikacji Twojej tożsamości umowę oraz dane do logowania otrzymasz na podanego przez siebie maila.

#Krok 2 – spełnij pierwsze warunki aktywności konta

100 zł przelewem na swoje nowe konto otrzymasz, jeśli 🗓 do 31 stycznia 2021 roku 🔎 zapłacisz min. 10 razy kartą do konta lub BLIKiem.

📄 Płatności kartą lub BLIKiem – sprawdzamy definicję

Płatności te mogą być na dowolne kwoty, nawet po złotówce – ważne, by było ich minimum 10. Mogą być to transakcje w sklepach stacjonarnych oraz przez Internet. Możesz zrobić na przykład 5 płatności BLIKiem i 5 kartą, albo wszystkie BLIKiem – nieważne. Ważne, by było ich min. 10.

Nie liczą się:

 • wypłata gotówki;
 • transakcje anulowane;
 • transakcje zwrócone.

#Krok 3 – spełnij drugie warunki aktywności konta

Żeby bank wypłacił Ci całość premii, czyli 160 zł, 🗓 do 31 stycznia 2021 roku spełnij jeszcze poniższe warunki:

 • 🔎 zapłać przynajmniej 3 razy BLIKiem w Internecie;

ORAZ

 • 🔎 załóż na otwartym w promocji OKO cel oszczędnościowy i wpłać na niego min. 100 z.

Pamiętaj, że 3 płatności BLIKiem w Internecie wliczają się do 10 płatności kartą lub BLIKiem z pierwszego warunku.

📄 Cel oszczędnościowy – sprawdzamy definicję

Jest to wydzielone w Otwartym Koncie Oszczędnościowym „podkonto”. Nie jest to oddzielny rachunek, a jedynie wydzielona część OKO. Określasz, na co chcesz odłożyć środki i ile ich chcesz nazbierać. Do celów promocji na dzień 31 stycznia 2021 roku musisz mieć na celu oszczędnościowym min. 100 zł (możesz je przelać z konta MOBI). Później możesz wypłacić te środki bez opłat.

I to już wszystko – płacisz kartą i BLIKiem, odkładasz na chwilę stówkę na celu oszczędnościowym i 🗓 do 18 lutego 2021 roku premia trafi na Twoje Otwarte Konto Oszczędnościowe. Proste? Pewnie że tak!

Pamiętaj, aby nie zamykać kont ani karty do momentu otrzymania nagrody!

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – POBIERZ

Podsumowanie

Swoje pierwsze konto w ING założyłam na studiach. Mam je do dziś, jestem z niego zadowolona i nie zamierzam rezygnować 🙂 Myślę że jest to bardzo dobra rekomendacja – jeśli ktoś miał konta we wszystkich bankach to widzi różnice pomiędzy nimi 🙂

Dodatkowo 160 zł od banku na dobry początek współpracy również wygląda przyjemnie – szczególnie że warunki do ich zdobycia są dziecinnie proste 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 2

 1. Karolina pisze:
  Czy tę promocję można połączyć z promocją 150 zł za kartę kredytową w ING?
  https://moniaki.pl/ing-do-160-zl-za-konto-1020/?label=home

Napisz komentarz