PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Otwórz Konto Jakie Chcę w Santander Banku i zgarnij cały pakiet bonusów [nawet 450 zł w gotówce + 80 zł za każde kolejne polecenie konta]

+ Skrót promocji

Co dostaniesz?

– bonus 150 zł w gotówce za przelew wynagrodzenia;
– nawet do 300 zł rocznie zwrotu za rachunki;
– konto oszczędnościowe z promocyjnym oprocentowaniem 2,7% w skali roku do 20 tys zł;
– 80 zł bonusu za każde skuteczne polecenie konta.

Za co?

– 150 zł za 3 przelewy wynagrodzenia oraz min. 5 płatności kartą w miesiącu;
– zwrot 1% za rachunki za prąd, gaz, Internet, telefon, TV (max. 300 zł rocznie);
– promocyjne oprocentowanie na konto oszczędnościowe za 1 polecenie przelewu na min. 20 zł miesięcznie;
– wygeneruj kodu polecenia w bankowości internetowej i przekaż go znajomym;
– do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta osoba POLECONA musi spełnić dwa warunki: zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej oraz wykonaj płatności na 300 zł – kartą plastikową, kartą mobilną w telefonie lub BLIKiem.

Ile to kosztuje?

0 zł – opłata miesięczna za kartę płatniczą (pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą w miesiącu – w przeciwnym wypadku opłata wynosi 3 zł);

5 zł – wypłata gotówki z bankomatów w kraju (poza siecią Santander Bank Polska);

Kiedy bonus?

– 150 zł za przelew wynagrodzenia:Bonus będzie wypłacany do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

– Zwrot za rachunki: max. do 7 dnia kalendarzowego za poprzedni miesiąc.

80 zł za każde skuteczne polecenie konta: do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków przez osobę poleconą.

Dla kogo?

Dla nowych klientów, którzy po 1 kwietnia 2018 roku nie posiadali ani nie współposiadali konta osobistego w Santander Bank Polska.

Do kiedy promocja?

Do 30 kwietnia 2019 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Pewnie przyzwyczaiłeś się już do promocji bankowych, w których możesz zgarnąć fajny bonus za przelew wynagrodzenia lub aktywne korzystanie z konta. Czasem nawet lekko kręcisz nosem, bo bonus nie jest wystarczająco atrakcyjny.

Dzisiaj mam dla Ciebie prawdziwą “bombę”. Cały pakiet bonusów na jednym koncie w Santander Bank Polska. Zgarniesz nie tylko 150 zł za przelew wynagrodzenia, (a jeśli otworzysz konto z polecenia, to dodatkowe 80 zł), ale też 80 zł za każde skuteczne polecenie konta (bez limitu poleceń), atrakcyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego, darmowe konto i aż do 300 zł zwrotu za rachunki!

Skoro można zgarnąć więcej w pakiecie, to czemu nie skorzystać? Tym bardziej, że w tej promocji nie musisz wybierać bonusu! Zgarniasz wszystkie!!

Promocja 4 w 1, czyli o co w tym chodzi?

Pakiet Korzyści z Kontem Jakie Chcę to połączone ze sobą 4 promocje, w których możesz wziąć udział rejestrując się tylko raz. Nie tracisz czasu na osobne zakładanie konta w różnych promocjach, rejestracje, wizyty kurierów czy kilka rozmów z konsultantami. Aby wziąć udział otwórz Konto Jakie Chcę na stronie promocyjnej, a dzięki temu możesz zgarnąć:

 • bonus 150 zł w gotówce za przelew wynagrodzenia;
 • nawet do 300 zł rocznie zwrotu za rachunki;
 • konto oszczędnościowe z promocyjnym oprocentowaniem 2,7% w skali roku do 20 tys zł;
 • 80 zł bonusu za każde skuteczne polecenie konta.

Do tego wszystkiego dostajesz bezwarunkowo darmowe, w pełni mobilne konto. I nie musisz wybierać jednego bonusu, wszystkie premie mogą być Twoje – bez wielkiego wysiłku. Promocja trwa do 31 lipca 2019 roku.

Otwórz Konto Jakie Chcę i zgarnij nawet 450 zł w gotówce >>

Czy mogę być uczestnikiem promocji?

Promocja skierowana jest do nowych, jak i powracających klientów. Gwarantowane premie czekają na Ciebie, jeśli tylko od 1 kwietnia 2018 r. do 5 maja 2019 roku nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego w Santander Bank prowadzonego w złotówkach.

Jeśli posiadasz inny produkt bankowy w Santander, np. kartę kredytową lub lokatę – możesz śmiało uczestniczyć w promocji 4 w 1.

UWAGA! Konta wspólne są wykluczone z udziału w promocji.

Aby łatwo zgarnąć gwarantowane 450 zł wystarczy, że otworzysz Konto Jakie Chcę na specjalnie przygotowanej stronie promocyjnej, wykonasz kilka prostych czynności i to wszystko. Zgarniasz sporą premię, zarabiasz na cashbacku za rachunki, dostajesz promocyjnie oprocentowane konto oszczędnościowe i całkiem niezłe, darmowe konto osobiste.

Otwórz Konto Jakie Chcę i zgarnij nawet 450 zł w gotówce >>

Konto Jakie Chcę – prześwietlam opłaty

Po tym jak przestudiowałam Tabelę Opłat i Prowizji, szczerze się ucieszyłam. Konto jest praktycznie całkowicie darmowe, w pełni mobilne, więc idealne zarówno jeśli szukasz konta dla siebie na stałe, jak i wówczas, kiedy chcesz tylko skorzystać z promocji. Niczego nie tracisz, a możesz jedynie zyskać.

Konto Jakie Chcę dla Młodych (do 26 roku życia):

 • 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – opłata miesięczna za kartę płatniczą (pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą w miesiącu – w przeciwnym wypadku opłata wynosi 3 zł);
 • 0 zł – opłata za przelewy krajowe internetowe;
 • 5 zł – za krajowe przelewy zlecone w placówce Banku;
 • 0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju;
 • 0 zł – opłata za przelew Express Elixir;
 • 0 zł – wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicą;

Konto Jakie Chcę:

 • 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – opłata miesięczna za kartę płatniczą (pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą w miesiącu – w przeciwnym wypadku opłata wynosi 3 zł)
 • 0 zł – opłata za przelewy krajowe internetowe;
 • 10 zł – za krajowe przelewy zlecone w placówce Banku;
 • 0 zł – opłata za przelew Express Elixir;
 • 0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce za pomocą BLIK;
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach sieci Santander Bank Polska;
 • 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w kraju;
 • 10 zł – wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicą.

Otwórz Konto Jakie Chcę i zgarnij nawet 450 zł w gotówce >>

Zgarniam wszystkie bonusy (450 zł plus 80 zł za każde polecenie konta i promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego)- prosta instrukcja krok po kroku

KROK 1. Otwórz Konto Jakie Chcę wraz z kartą Dopasowaną

W okresie trwania promocji, czyli maksymalnie do 31 lipca 2019, wejdź na specjalną stronę promocji i otwórz Konto Jakie Chcę wraz z kartą płatniczą Dopasowaną. Warto to jednak zrobić jak najszybciej – im szybciej, tym prędzej bonusy trafią na Twoje konto. Organizator obiecuje, że cała procedura zajmie jedynie 5 minut. Sprawdziłam – faktycznie, otworzenie konta zajęło mi nawet niecałe 5 minut.

UWAGA! Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowo 80 zł za otwarcie konta, podczas wypełniania wniosku wpisz nasz kod polecenia: 1013989671.

Konto możesz otworzyć na 3 sposoby:

 • podczas video rozmowy z konsultantem – przygotuj dowód osobisty, konsultant potwierdzi Twoje dane osobowe, założy dla Ciebie konto, które będzie od razu aktywne;
 • za pomocą przelewu internetowego ze swojego konta w innym banku (w ten sposób potwierdzasz swoją tożsamość);
 • podczas wizyty kuriera.

Po otwarciu konta aktywuj swoje konto w bankowości internetowej.

Do celów promocji zaakceptuj zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych oraz na kontakt telefoniczny w celach marketingowych. W przeciwnym wypadku premia przepadnie.

KROK 2. Zgarnij 150 zł za przelew wynagrodzenia

Po 1. Zleć przelew wynagrodzenia na swoje nowe konto

Pamiętaj, że warunkiem promocji jest przelew wynagrodzenia. Bank prześle odpowiednie dokumenty do Twojego pracodawcy lub do ZUS lub KRUS, jednak musisz złożyć odpowiednią dyspozycję. Możesz zrobić to za pośrednictwem infolinii (całodobowy numer telefonu 1 9999), w oddziale lub bankowości internetowej, w taki sposób:

Po 2. W każdym z 3 najbliższych miesięcy:

 • zapewnij jednorazowy wpływ wynagrodzenia na swoje nowe konto w minimalnej wysokości 1000 zł, zaczynając od miesiąca następującego po miesiącu, w którym założyłeś konto.

UWAGA! Wymagany wpływ MUSI BYĆ wynagrodzeniem, które otrzymujesz od pracodawcy, dozwolone są również wpływy z renty, emerytury, świadczenia z ZUS lub KRUS. Do promocji nie zaliczane są przelewy z Twojego rachunku w innym banku, wpłaty własne ani inne wpływy, które nie zostały podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Po 2. Wykonaj min. 5 płatności kartą miesięcznie

W każdym miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta, wykonaj min. 5 płatności kartą. Nie ma limitu kwoty, która ma być wydana, ważne jest, aby w każdym miesiącu bank zaksięgował min. 5 płatności kartą.

Możesz płacić w sklepach stacjonarnych, kinach, pubach, restauracjach, stacjach benzynowych oraz w Internecie. Ważne, żebyś w każdym miesiącu wykonał 5 transakcji kartą.

Po 3. Odbierz swój bonus 150 zł

Bank wypłaci Ci premię najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

I to wszystko. Nie ma żadnych dodatkowych warunków czy ograniczeń. Wystarczą cztery wpływy wynagrodzenia na konto, abyś mógł odebrać gwarantowaną premię. Co jeszcze lepsze – nawet jeśli nie uda Ci się zrealizować wpływu wynagrodzenia w którymś miesiącu (np. w lutym) – nie tracisz całej premii!

Otwórz Konto Jakie Chcę i zgarnij nawet 450 zł w gotówce >>

Krok 3. Otrzymaj nawet 300 zł zwrotu za rachunki

Otrzymanie tego bonusu jest naprawdę banalnie proste. Wystarczy, że będziesz opłacać rachunki ze swojego nowego konta. Rachunki możesz opłacać przelewem, zleceniem stałym, poleceniem zapłaty – jak ci wygodnie i jak lubisz.

Bank zwróci na Twoje konto 1% wartości zapłaconych z konta rachunków. Miesięcznie możesz otrzymać maksymalnie 25 zł, w ciągu roku obniżasz swoje rachunki nawet o 300 zł. Bank zwróci Ci część rachunków za:

 • gaz,
 • prąd,
 • internet, telefon oraz telewizję.

Jak to zrobić?

Po 1. Zaloguj się do bankowości internetowej lub zgłoś faktury w placówce banku.

W panelu “Dopasuj konto” wybierz ZWROTY ZA RACHUNKI. Wyślij skany lub zdjęcia faktur za wybrane media. Faktury muszą być wystawione na Twoje nazwisko.

Jeśli nie czujesz się zbyt dobrze w skanowaniu i przesyłaniu dokumentów, możesz faktury pokazać konsultantowi w dowolnej placówce banku. Upewnij się, że zwrot za rachunki został aktywowany.

To wszystko. Bank zwróci Ci 1% co miesiąc za rachunki, które opłaciłeś za gaz, prąd, internet, TV oraz telefon. Nie musisz robić nic więcej.

Po 2. Ciesz się zwrotem za rachunki

Zwrot za opłacone rachunki (nawet 25 zł miesięcznie) trafi na Twoje konto max. do 7 dnia kalendarzowego za poprzedni miesiąc. Jeśli 7 dzień przypada w weekend, otrzymasz bonus w najbliższy poniedziałek 🙂

Otwórz Konto Jakie Chcę i zgarnij nawet 450 zł w gotówce >>

KROK 4. Oszczędzaj na turbo doładowaniu 2,7% w skali roku

Promocyjne oprocentowanie obowiązuje maksymalnie do dnia 29 czerwca 2019 roku. A co zrobić, żeby je otrzymać?

Po 1. Otwórz Konto Systematyczne

Jest to konto oszczędnościowe, które możesz otworzyć dosłownie w kilka minut za pośrednictwem bankowości internetowej. Standardowo konto jest oprocentowane na 0,4% w skali roku, więc sam widzisz, że warto skorzystać z tego promocyjnego oprocentowania (aż 2,7% w skali roku).

Samo prowadzenie Konta Systematycznego jest bezwarunkowo bezpłatne, a środki możesz dowolnie wpłacać i wypłacać w ciągu miesiąca, bez utraty odsetek.Każda pierwsza wypłata w miesiącu jest bezpłatna, ale każda kolejna będzie Cię kosztować 10 zł.

Po 2. Zleć stałe zlecenie z Konta Jakie Chcę na Konto Systematyczne

Stałe zlecenie powinno być wykonywane co miesiąc na kwotę co najmniej 20 zł każde. W ten sposób oszczędzasz stałą kwotę miesięcznie.

To wszystko! W końcu obiecywałam, że będzie łatwo 🙂 tyle wystarczy, żebyś mógł cieszyć się podwyższonym oprocentowaniem aż do końca czerwca 2019 roku.

Otwórz Konto Jakie Chcę i zgarnij nawet 450 zł w gotówce >>

KROK 5. Polecaj Konto Jakie Chcę i zgarniaj 80 zł za każde skuteczne polecenie.

To już ostatnia opcja w Pakiecie Korzyści z Kontem Jakie Chcę, ale muszę przyznać, że jest naprawdę wyjątkowa. Dlaczego? Bo warunki są bajecznie proste do spełnienia i nie ma limitu poleceń. Oznacza to, że jeśli polecisz skutecznie konto 10 osobom, możesz zgarnąć nawet 800 zł! Nie zwlekam więc i tłumaczę Ci, jak to zrobić:

Jako osoba polecająca (obecny klient Santander Bank Polska):

Po 1. Zaloguj się do bankowości internetowej

Aby zarejestrować swój udział w programie poleceń. Kliknij w ikonę “Oferta banku” a następnie “Program poleceń”. Po wygenerowaniu kodu możesz przekazywać go swoim znajomym. To wszystko, co musisz zrobić, reszta w rękach osoby poleconej.

Jako osoba polecona (nowy klient banku):

Po 1. Otwórz Konto Jakie Chcę i zarabiaj od razu na bonusach

Maksymalnie do 30.09.2019 roku przejdź na stronę promocyjną i załóż Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości online. We wniosku wpisz kod polecenia (możesz skorzystać z naszego):

KOD POLECENIA SANTANDER: 1013989671

Po 2. Spełnij 2 proste warunki:

Najpóźniej do 31 października 2019 roku osoba POLECONA musi spełnić dwa warunki:

 • zaloguj się do bankowości online Santander lub do aplikacji mobilnej tego banku;
 • wykonaj płatności na 300 zł – kartą plastikową, kartą mobilną w telefonie lub BLIKiem – w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych lub w internecie.

Po 3. Zgarnij bonus

W zamian za wykonanie tych kilku prostych czynności, zarówno osoba polecona jak i polecająca otrzymują premię po 80 zł. Zostanie ona przelana na Konto Jakie Chcę do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

To wszystko! Wystarczy, że wykonasz te 5 prostych kroków, a premia nawet 450 zł plus 80 zł za każde skuteczne polecenie może być Twoja.

Otwórz Konto Jakie Chcę i zgarnij nawet 450 zł w gotówce >>

A co jeśli już jestem klientem Santander Bank i chcę otrzymać bonusy?

Nic straconego. Co prawda bonus za przelew wynagrodzenia jest przewidziany wyłącznie dla nowych klientów, ale wciąż możesz otrzymać zwrot za rachunki, bonusy za polecenia oraz promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego. Wystarczy, że wykonasz czynności z kroków 3,4 oraz 5.

Podsumowanie

To jedna z pierwszych tego typu promocji, gdzie nie musisz decydować się jedynie na jeden bonus, ale możesz zgarnąć wszystkie dostępne, właściwie otwierając tylko jedno konto. Ja zdecydowanie rekomenduję. To oszczędność czasu, a dodatkowo dostajesz świetne, darmowe konto w pakiecie.

Otwórz Konto Jakie Chcę i zgarnij nawet 450 zł w gotówce >>

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 42

 1. Andrzej pisze:
  Kod polecającego 1009773519
  • Wojak pisze:
   @Andrzej czy na pewno zakceptowałeś regulamin i poprawnie wygenerowałeś kod polecenia w edycji III (wszystkie warunki dla KJCh spełniłeś ) ,bo po załozeniu konta z Twojego kodu otrzymałem informacje, ze nie biore udziłau w promocji ? Czy ten kod nie jest z edycji II ?
 2. Kacper pisze:
  Witam
  Gdyby ktoś chciał zarobić 80 zł. za otwarcie konta z polecenia (a nie miał akurat takowego pod ręką) to polecam swój kod z aktualnej edycji: 1009890838
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 3. Wojak pisze:
  Skad ta informacja, ze wymagany wpływ MUSI byc wynagrodzeniem albo swidczenie z ZUS/KRUS ?

  Regulamin mowi o swiadczenidawcach z terenu całej Polski w wysokosci min. 1000zł,

  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Najprościej, z regulaminu promocji, “Zasady Promocji” pkt. 1 ppkt. e):
   “po dacie złożenia dyspozycji na to konto wpłynie wynagrodzenie, renta, emerytura, świadczenie ZUS/KRUS lub od innego
   świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł
   miesięcznie. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w
   oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.”
  • Wojak pisze:
   Regulamin jest nieprecyzyjny, bo brane sa pod uwage wszystkie przelewy (nie musi byc wynagrodzenie, renta, emerytura) z roznych instytucji samorzadowych z terenu Polski.
   Wrowadzacie w bład chcacych załozyc konto !

   W. TOiP jest , ze sms-y autoryzacyjne do przelewów dla KJCh sa platne 0,50 groszy za kazdy, czy ktos to moze potwierdzic ?

 4. Tomek pisze:
  Zapraszam do skorzystania kod polecenia (z aktualnej edycji) 1012626338, z góry dziekuje
 5. Daniel pisze:
  Dzień dobry,
  Czy zakup paysafecard kwalifikuje się przy wykonaniu zakupów na 300 zł?

  Pozdrawiam.

 6. Zuzanna pisze:
  Witam mam wazne pytanie. Doczytalam ze SMS sa platne 50 groszy. Czyli za kazdy przelew jaki zrobie bede placila dodatkowo 50 gr? Bo przy przelewach przychodzi kod do autoryzacji . Prosze o odpowiedz
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Taka opłata powinna być pobrana tylko w przypadku, gdy otrzymujesz powiadomienia SMS o przelewie przychodzącym lub innych operacjach na koncie. Nie powinny dotyczyć smsów, które służą do autoryzacji transakcji.Płatne smsy za 0,50 zł dotyczą informacji w formie komunikatu sms odnośnie (za jeden komunikat):
   salda rachunków własnych
   historii operacji na rachunkach
   informacji szczegółowych o rachunkach własnych
   aktualnych kursów walut: USD, EUR, CHF i GBP
 7. Jan pisze:
  Nie pasuje mi ten zapis: “zapewnij jednorazowy wpływ wynagrodzenia na swoje nowe konto w minimalnej wysokości 1000 zł, zaczynając od miesiąca, w którym założyłeś konto.” Konto założyłem 14 kwietnia czyli już po otrzymaniu wynagrodzenia więc warunek nie do spełnienia ☹️
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Hmm..no to faktycznie jest dość kłopotliwe. Niestety, taki jest zapis regulaminu.
 8. Kacper pisze:
  Witam
  Gdyby ktoś chciał zarobić 80 zł. za otwarcie konta z polecenia to zapraszam do skorzystania z mojego kodu z aktualnej najnowszej edycji programu poleceń: 1009890838
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie (w poprzedniej edycji udało mi się polecić jedną osobę i premie były).
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 9. Ramalian pisze:
  Polecam skorzystanie z mojego kodu polecającego: 1006676979
  Jeżeli ktoś skorzysta niech niech da na siebie jakieś namiary odeślę połowę (40zł) które w ten sposób dostanę i za polecenie nie dostaniesz 80 tylko 120zł 🙂
 10. Mariusz pisze:
  Hej! Witajcie!
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia (z aktualnej edycji): 1015662254 🙂
 11. Mariusz pisze:
  Hej! Witajcie!
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia (z aktualnej edycji): 1015662254 🙂
 12. Kacper pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu z aktualnej najnowszej edycji programu poleceń: 1009890838
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 13. Piotr pisze:
  Kod polecający ważny do 30.09.19 r. (IV edycja): 1000491741. Zapraszam do skorzystania.
 14. Kacper pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu z aktualnej najnowszej edycji programu poleceń (edycja IV trwająca do 30 września 2019 r.): 1009890838
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 15. giuseppe pisze:
  Nowy kod polecający ważny do 30.09.19 r. (IV edycja): 1001920481
  Pozdrawiam.
 16. Marzena pisze:
  1000748445 kod polecenia , zapraszam do skorzystania
 17. Tomek pisze:
  Zapraszam do skorzystania z kodu polecajacego 1012626338 🙂
 18. Lila pisze:
  Chciałabym tylko uściślić, że w każdej kolejnej edycji promocji poleceń Santander generowany jest zawsze ten sam kod (być może dożywotnio). Aby działał w obecnej edycji należy, go odświeżyć w swojej bankowości internetowej akceptując aktualny regulamin. Jeśli ktoś tego nie zrobi to kod nie zadziała i premii nie będzie. Gdyby ktoś chciał skorzystać to zapraszam: 0006017968. Kod zawsze działał. Pozdrawiam.
 19. Mati pisze:
  Zapraszam do skorzystania z kodu: 1012574288. Zgody są udzielone prawidłowo, regulamin najnowszej edycji zaakceptowany. Zachęcam, bo to świetna promocja i fajne konto. Pozdrawiam.
 20. Aga pisze:
  Oto mójj nowiutki kod 0006035660, wszystko co trzeba zaakceptowane, wpływa pensja a kartą robię zakupy. Pełna gwarancja dla warunków do uzyskania premi. Polecam 🙂
 21. Aga pisze:
  Skopiowane z zakładki “Polecam bank”

  Kod polecającego 0006035660 Przekaż kod swoim znajomym. Jeżeli założą wybrane produkty z Twojego polecenia i będą aktywnie z nich korzystać, Ty i Twoi znajomi otrzymacie atrakcyjne nagrody!

 22. Mateusz pisze:
  Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecającego: 1013949656
  Wszystkie wymogi spełnione. Jest to mój główny bank także żadnych obaw 😉
 23. Kacper pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu z aktualnej najnowszej edycji programu poleceń (edycja IV trwająca do 30 września 2019 r.): 1009890838
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 24. Tomasz pisze:
  Witam…Mnie zastanawia ten punkt : Pamiętaj, że warunkiem promocji jest przelew wynagrodzenia. Bank prześle odpowiednie dokumenty do Twojego pracodawcy lub do ZUS lub KRUS, jednak musisz złożyć odpowiednią dyspozycję. Możesz zrobić to za pośrednictwem infolinii (całodobowy numer telefonu 1 9999), w oddziale lub bankowości internetowej, w taki sposób:
  Moje pytanie :
  A czy po zalozeniu konta nie moge podac poprostu jego numeru w kadrach w mojej firmie i beda mi przesylac wyplate na to konto ? Pracuje w duzej korporacji i obawiam sie ze takie dokumenty to moga trafic na stos na czyims biurku bez odezwu przez dlugi czas. Bo jesli jedynie przez formularz z banku moge zyskac ten ich bonus w pozniejszym czasie za przelew wynagrodzenia to zrezygnuje z otwarcia konta u nich i pojde do konkurencji gdzie to jest prostsze , zyskam mniejszy bonus ale chociaz nie bede czekal na jakies dyspozycje bankowe itp. Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jak najbardziej, formularz możesz wypełnić, żeby bank miał spełniony warunek, a sam możesz zgłosić w kadrach nowy numer rachunku, bez problemu.
 25. Marzena pisze:
  Kod polecenia 1000748445 . wygenerowany 06.05.2019
 26. Aga pisze:
  W innym Waszym artykule jest wzmianka o dodatkowym bonusie za samo założenie tego konta w postacie 100zł w gotówce i bonu do Biedronki (50zł). Czy to nadal obowiązuje?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jak najbardziej, co ciekawe, możesz zgarnąć wszystko na raz 🙂
 27. Szymon pisze:
  Witam. Dla chętnych świeżo wygenerowany kod polecenia 1012468097. Dziękuję, jeśli ktoś zechce skorzestać.
 28. Mariusz pisze:
  Hej! Witajcie!
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia (z aktualnej edycji): 1015662254 🙂
 29. Kacper pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu z aktualnej najnowszej edycji programu poleceń (edycja IV trwająca do 30 września 2019 r.): 1009890838
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 30. Kamil pisze:
  A jeśli ktoś miał konto w banku który został przejęty przez Suntander? Jak to wyglada w tedy? Bo tak teoretycznie zamykalem konto z poprzedniego banku a praktycznie musiałem się udać do od działu banku który go przejal, i zamykalem w Suntander. Pytanie jak to jest uznawane?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Kamil, jeśli konto zamknąłeś przed 1 kwietnia 2018 roku, to możesz wziąć udział. Jeśli później, niestety nie.
 31. Adam pisze:
  Witam.
  Wszystkim “Moniakowiczom” którzy mają ochotę wziąć udział w w/w promocji polecam skorzystanie z mojego dopiero co wygenerowanego KODU POLECENIA 1013015702.
  Kod gwarantuje odebranie nagrody w promocji Banku w ramach programu Polecam Bank.
  Kod nie został jeszcze ani razu użyty więc na pewno po skorzystaniu z niego zarówno Ty jak i Ja będziemy mieli dodatkową satysfakcję w postaci otrzymania od Banku 80 zł za każde polecenie i spełnienie prostych warunków.
  Zaznaczam że wszystkie potrzebne zgody na udział w tej promocji mam wyrażone.
  Korzystajcie, klikajcie mój KOD POLECENIA 1013015702 i odbierajcie premię od Banku
  Pozdrawiam

Napisz komentarz