Moniaki już na INSTAGRAMIE! 👈 kliknij i obserwuj

Otwórz Konto Jakie Chcę w Santander Banku i zgarnij cały pakiet bonusów [nawet 580 zł w gotówce + 80 zł za każde kolejne polecenie konta]

+ Skrót promocji

Co dostaniesz?

– bonus 200 zł w gotówce za przelew wynagrodzenia;
– nawet do 300 zł rocznie zwrotu za rachunki;
– konto oszczędnościowe z promocyjnym oprocentowaniem 2,7% w skali roku do 20 tys zł;
– 80 zł bonusu za każde skuteczne polecenie konta.

Za co?

– 200 zł za 4 przelewy wynagrodzenia;
– zwrot 1% za rachunki za prąd, gaz, Internet, telefon, TV (max. 300 zł rocznie);
– promocyjne oprocentowanie na konto oszczędnościowe za 1 polecenie przelewu na min. 20 zł miesięcznie;
– wygeneruj kodu polecenia w bankowości internetowej i przekaż go znajomym;
– do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta osoba POLECONA musi spełnić dwa warunki: zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej oraz wykonaj płatności na 300 zł – kartą plastikową, kartą mobilną w telefonie lub BLIKiem.

Ile to kosztuje?

0 zł – opłata miesięczna za kartę płatniczą (pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą w miesiącu – w przeciwnym wypadku opłata wynosi 3 zł);

5 zł – wypłata gotówki z bankomatów w kraju (poza siecią Santander Bank Polska);

Kiedy bonus?

– 200 zł za przelew wynagrodzenia:Za spełnienie warunków w każdym miesiącu otrzymujesz 50 zł. Nagrody będą wypłacane do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

– Zwrot za rachunki: max. do 7 dnia kalendarzowego za poprzedni miesiąc.

80 zł za każde skuteczne polecenie konta: do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków przez osobę poleconą.

Dla kogo?

Dla nowych klientów, którzy po 1 kwietnia 2018 roku nie posiadali ani nie współposiadali konta osobistego w Santander Bank Polska.

Do kiedy promocja?

Do 30 kwietnia 2019 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Pewnie przyzwyczaiłeś się już do promocji bankowych, w których możesz zgarnąć fajny bonus za przelew wynagrodzenia lub aktywne korzystanie z konta. Czasem nawet lekko kręcisz nosem, bo bonus nie jest wystarczająco atrakcyjny.

Dzisiaj mam dla Ciebie prawdziwą “bombę”. Cały pakiet bonusów na jednym koncie w Santander Bank Polska. Zgarniesz nie tylko 200 zł za przelew wynagrodzenia, (a jeśli otworzysz konto z polecenia, to dodatkowe 80 zł), ale też 80 zł za każde skuteczne polecenie konta (bez limitu poleceń), atrakcyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego, darmowe konto i aż do 300 zł zwrotu za rachunki!

Skoro można zgarnąć więcej w pakiecie, to czemu nie skorzystać? Tym bardziej, że w tej promocji nie musisz wybierać bonusu! Zgarniasz wszystkie!!

Promocja 4 w 1, czyli o co w tym chodzi?

Pakiet Korzyści z Kontem Jakie Chcę to połączone ze sobą 4 promocje, w których możesz wziąć udział rejestrując się tylko raz. Nie tracisz czasu na osobne zakładanie konta w różnych promocjach, rejestracje, wizyty kurierów czy kilka rozmów z konsultantami. Aby wziąć udział otwórz Konto Jakie Chcę na stronie promocyjnej, a dzięki temu możesz zgarnąć:

 • bonus 200 zł w gotówce za przelew wynagrodzenia;
 • nawet do 300 zł rocznie zwrotu za rachunki;
 • konto oszczędnościowe z promocyjnym oprocentowaniem 2,7% w skali roku do 20 tys zł;
 • 80 zł bonusu za każde skuteczne polecenie konta.

Do tego wszystkiego dostajesz bezwarunkowo darmowe, w pełni mobilne konto. I nie musisz wybierać jednego bonusu, wszystkie premie mogą być Twoje – bez wielkiego wysiłku. Promocja trwa tylko do 30 kwietnia 2019 roku, więc nie zwlekaj zbyt długo.

Otwórz Konto Jakie Chcę i zgarnij nawet 580 zł w gotówce >>

Czy mogę być uczestnikiem promocji?

Promocja skierowana jest do nowych, jak i powracających klientów. Gwarantowane premie czekają na Ciebie, jeśli tylko po 1 kwietnia 2018 roku nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego w Santander Bank prowadzonego w złotówkach.

Jeśli posiadasz inny produkt bankowy w Santander, np. kartę kredytową lub lokatę – możesz śmiało uczestniczyć w promocji 4 w 1.

UWAGA! Konta wspólne są wykluczone z udziału w promocji.

Aby łatwo zgarnąć gwarantowane 500 zł wystarczy, że otworzysz Konto Jakie Chcę na specjalnie przygotowanej stronie promocyjnej, wykonasz kilka prostych czynności i to wszystko. Zgarniasz sporą premię, zarabiasz na cashbacku za rachunki, dostajesz promocyjnie oprocentowane konto oszczędnościowe i całkiem niezłe, darmowe konto osobiste.

Otwórz Konto Jakie Chcę i zgarnij nawet 580 zł w gotówce >>

Konto Jakie Chcę – prześwietlam opłaty

Po tym jak przestudiowałam Tabelę Opłat i Prowizji, szczerze się ucieszyłam. Konto jest praktycznie całkowicie darmowe, w pełni mobilne, więc idealne zarówno jeśli szukasz konta dla siebie na stałe, jak i wówczas, kiedy chcesz tylko skorzystać z promocji. Niczego nie tracisz, a możesz jedynie zyskać.

Konto Jakie Chcę dla Młodych (do 26 roku życia):

 • 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – opłata miesięczna za kartę płatniczą (pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą w miesiącu – w przeciwnym wypadku opłata wynosi 3 zł);
 • 0 zł – opłata za przelewy krajowe internetowe;
 • 5 zł – za krajowe przelewy zlecone w placówce Banku;
 • 0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju;
 • 0 zł – opłata za przelew Express Elixir;
 • 0 zł – wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicą;

Konto Jakie Chcę:

 • 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – opłata miesięczna za kartę płatniczą (pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą w miesiącu – w przeciwnym wypadku opłata wynosi 3 zł)
 • 0 zł – opłata za przelewy krajowe internetowe;
 • 10 zł – za krajowe przelewy zlecone w placówce Banku;
 • 0 zł – opłata za przelew Express Elixir;
 • 0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce za pomocą BLIK;
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach sieci Santander Bank Polska;
 • 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w kraju;
 • 10 zł – wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicą.

Otwórz Konto Jakie Chcę i zgarnij nawet 580 zł w gotówce >>

Zgarniam wszystkie bonusy (500 zł plus 80 zł za każde polecenie konta i promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego)- prosta instrukcja krok po kroku

KROK 1. Otwórz Konto Jakie Chcę wraz z kartą Dopasowaną

W okresie trwania promocji, czyli maksymalnie do 30 kwietnia 2019, wejdź na specjalną stronę promocji i otwórz Konto Jakie Chcę wraz z kartą płatniczą Dopasowaną. Warto to jednak zrobić jak najszybciej – im szybciej, tym prędzej bonusy trafią na Twoje konto. Organizator obiecuje, że cała procedura zajmie jedynie 5 minut. Sprawdziłam – faktycznie, otworzenie konta zajęło mi nawet niecałe 5 minut.

UWAGA! Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowo 80 zł za otwarcie konta, podczas wypełniania wniosku wpisz nasz kod polecenia: 1013989671.

Konto możesz otworzyć na 3 sposoby:

 • podczas video rozmowy z konsultantem – przygotuj dowód osobisty, konsultant potwierdzi Twoje dane osobowe, założy dla Ciebie konto, które będzie od razu aktywne;
 • za pomocą przelewu internetowego ze swojego konta w innym banku (w ten sposób potwierdzasz swoją tożsamość);
 • podczas wizyty kuriera.

Po otwarciu konta aktywuj swoje konto w bankowości internetowej.

Do celów promocji zaakceptuj zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych oraz na kontakt telefoniczny w celach marketingowych. W przeciwnym wypadku premia przepadnie.

KROK 2. Zgarnij 200 zł za przelew wynagrodzenia

Po 1. Zleć przelew wynagrodzenia na swoje nowe konto

Pamiętaj, że warunkiem promocji jest przelew wynagrodzenia. Bank prześle odpowiednie dokumenty do Twojego pracodawcy lub do ZUS lub KRUS, jednak musisz złożyć odpowiednią dyspozycję. Możesz zrobić to za pośrednictwem infolinii (całodobowy numer telefonu 1 9999), w oddziale lub bankowości internetowej, w taki sposób:

Po 2. W każdym z 4 najbliższych miesięcy:

 • zapewnij jednorazowy wpływ wynagrodzenia na swoje nowe konto w minimalnej wysokości 1000 zł, zaczynając od miesiąca, w którym założyłeś konto.

UWAGA! Wymagany wpływ MUSI BYĆ wynagrodzeniem, które otrzymujesz od pracodawcy, dozwolone są również wpływy z renty, emerytury, świadczenia z ZUS lub KRUS. Do promocji nie zaliczane są przelewy z Twojego rachunku w innym banku, wpłaty własne ani inne wpływy, które nie zostały podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Po 3. Odbierz swój bonus 200 zł

Organizator będzie wypłacał premię w 4 równych wpłatach, po 50 zł każda. Za spełnienie warunków w każdym miesiącu otrzymujesz 50 zł. Nagrody będą wypłacane do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

I to wszystko. Nie ma żadnych dodatkowych warunków czy ograniczeń. Wystarczą cztery wpływy wynagrodzenia na konto, abyś mógł odebrać gwarantowaną premię. Co jeszcze lepsze – nawet jeśli nie uda Ci się zrealizować wpływu wynagrodzenia w którymś miesiącu (np. w lutym) – nie tracisz całej premii!

Otwórz Konto Jakie Chcę i zgarnij nawet 580 zł w gotówce >>

Krok 3. Otrzymaj nawet 300 zł zwrotu za rachunki

Otrzymanie tego bonusu jest naprawdę banalnie proste. Wystarczy, że będziesz opłacać rachunki ze swojego nowego konta. Rachunki możesz opłacać przelewem, zleceniem stałym, poleceniem zapłaty – jak ci wygodnie i jak lubisz.

Bank zwróci na Twoje konto 1% wartości zapłaconych z konta rachunków. Miesięcznie możesz otrzymać maksymalnie 25 zł, w ciągu roku obniżasz swoje rachunki nawet o 300 zł. Bank zwróci Ci część rachunków za:

 • gaz,
 • prąd,
 • internet, telefon oraz telewizję.

Jak to zrobić?

Po 1. Zaloguj się do bankowości internetowej lub zgłoś faktury w placówce banku.

W panelu “Dopasuj konto” wybierz ZWROTY ZA RACHUNKI. Wyślij skany lub zdjęcia faktur za wybrane media. Faktury muszą być wystawione na Twoje nazwisko.

Jeśli nie czujesz się zbyt dobrze w skanowaniu i przesyłaniu dokumentów, możesz faktury pokazać konsultantowi w dowolnej placówce banku. Upewnij się, że zwrot za rachunki został aktywowany.

To wszystko. Bank zwróci Ci 1% co miesiąc za rachunki, które opłaciłeś za gaz, prąd, internet, TV oraz telefon. Nie musisz robić nic więcej.

Po 2. Ciesz się zwrotem za rachunki

Zwrot za opłacone rachunki (nawet 25 zł miesięcznie) trafi na Twoje konto max. do 7 dnia kalendarzowego za poprzedni miesiąc. Jeśli 7 dzień przypada w weekend, otrzymasz bonus w najbliższy poniedziałek 🙂

Otwórz Konto Jakie Chcę i zgarnij nawet 580 zł w gotówce >>

KROK 4. Oszczędzaj na turbo doładowaniu 2,7% w skali roku

Promocyjne oprocentowanie obowiązuje maksymalnie do dnia 29 czerwca 2019 roku. A co zrobić, żeby je otrzymać?

Po 1. Otwórz Konto Systematyczne

Jest to konto oszczędnościowe, które możesz otworzyć dosłownie w kilka minut za pośrednictwem bankowości internetowej. Standardowo konto jest oprocentowane na 0,4% w skali roku, więc sam widzisz, że warto skorzystać z tego promocyjnego oprocentowania (aż 2,7% w skali roku).

Samo prowadzenie Konta Systematycznego jest bezwarunkowo bezpłatne, a środki możesz dowolnie wpłacać i wypłacać w ciągu miesiąca, bez utraty odsetek.Każda pierwsza wypłata w miesiącu jest bezpłatna, ale każda kolejna będzie Cię kosztować 10 zł.

Po 2. Zleć stałe zlecenie z Konta Jakie Chcę na Konto Systematyczne

Stałe zlecenie powinno być wykonywane co miesiąc na kwotę co najmniej 20 zł każde. W ten sposób oszczędzasz stałą kwotę miesięcznie.

To wszystko! W końcu obiecywałam, że będzie łatwo 🙂 tyle wystarczy, żebyś mógł cieszyć się podwyższonym oprocentowaniem aż do końca czerwca 2019 roku.

Otwórz Konto Jakie Chcę i zgarnij nawet 580 zł w gotówce >>

KROK 5. Polecaj Konto Jakie Chcę i zgarniaj 80 zł za każde skuteczne polecenie.

To już ostatnia opcja w Pakiecie Korzyści z Kontem Jakie Chcę, ale muszę przyznać, że jest naprawdę wyjątkowa. Dlaczego? Bo warunki są bajecznie proste do spełnienia i nie ma limitu poleceń. Oznacza to, że jeśli polecisz skutecznie konto 10 osobom, możesz zgarnąć nawet 800 zł! Nie zwlekam więc i tłumaczę Ci, jak to zrobić:

Jako osoba polecająca (obecny klient Santander Bank Polska):

Po 1. Zaloguj się do bankowości internetowej

Aby zarejestrować swój udział w programie poleceń. Kliknij w ikonę “Oferta banku” a następnie “Program poleceń”. Po wygenerowaniu kodu możesz przekazywać go swoim znajomym. To wszystko, co musisz zrobić, reszta w rękach osoby poleconej.

Jako osoba polecona (nowy klient banku):

Po 1. Otwórz Konto Jakie Chcę i zarabiaj od razu na bonusach

Maksymalnie o 30.04.2019 roku przejdź na stronę promocyjną i załóż Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości online. We wniosku wpisz kod polecenia (możesz skorzystać z naszego):

KOD POLECENIA SANTANDER: 1013989671

Po 2. Spełnij 2 proste warunki:

Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta osoba POLECONA musi spełnić dwa warunki:

 • zaloguj się do bankowości online Santander lub do aplikacji mobilnej tego banku;
 • wykonaj płatności na 300 zł – kartą plastikową, kartą mobilną w telefonie lub BLIKiem – w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych lub w internecie.

Po 3. Zgarnij bonus

W zamian za wykonanie tych kilku prostych czynności, zarówno osoba polecona jak i polecająca otrzymują premię po 80 zł. Zostanie ona przelana na Konto Jakie Chcę do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

To wszystko! Wystarczy, że wykonasz te 5 prostych kroków, a premia nawet 580 zł plus 80 zł za każde skuteczne polecenie może być Twoja.

Otwórz Konto Jakie Chcę i zgarnij nawet 580 zł w gotówce >>

A co jeśli już jestem klientem Santander Bank i chcę otrzymać bonusy?

Nic straconego. Co prawda bonus za przelew wynagrodzenia jest przewidziany wyłącznie dla nowych klientów, ale wciąż możesz otrzymać zwrot za rachunki, bonusy za polecenia oraz promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego. Wystarczy, że wykonasz czynności z kroków 3,4 oraz 5.

Podsumowanie

To jedna z pierwszych tego typu promocji, gdzie nie musisz decydować się jedynie na jeden bonus, ale możesz zgarnąć wszystkie dostępne, właściwie otwierając tylko jedno konto. Ja zdecydowanie rekomenduję. To oszczędność czasu, a dodatkowo dostajesz świetne, darmowe konto w pakiecie.

Otwórz Konto Jakie Chcę i zgarnij nawet 580 zł w gotówce >>

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 14

 1. Andrzej pisze:
  Kod polecającego 1009773519
 2. Kacper pisze:
  Witam
  Gdyby ktoś chciał zarobić 80 zł. za otwarcie konta z polecenia (a nie miał akurat takowego pod ręką) to polecam swój kod z aktualnej edycji: 1009890838
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 3. Wojak pisze:
  Skad ta informacja, ze wymagany wpływ MUSI byc wynagrodzeniem albo swidczenie z ZUS/KRUS ?

  Regulamin mowi o swiadczenidawcach z terenu całej Polski w wysokosci min. 1000zł,

  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Najprościej, z regulaminu promocji, “Zasady Promocji” pkt. 1 ppkt. e):
   “po dacie złożenia dyspozycji na to konto wpłynie wynagrodzenie, renta, emerytura, świadczenie ZUS/KRUS lub od innego
   świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł
   miesięcznie. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w
   oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.”
  • Wojak pisze:
   Regulamin jest nieprecyzyjny, bo brane sa pod uwage wszystkie przelewy (nie musi byc wynagrodzenie, renta, emerytura) z roznych instytucji samorzadowych z terenu Polski.
   Wrowadzacie w bład chcacych załozyc konto !

   W. TOiP jest , ze sms-y autoryzacyjne do przelewów dla KJCh sa platne 0,50 groszy za kazdy, czy ktos to moze potwierdzic ?

 4. Tomek pisze:
  Zapraszam do skorzystania kod polecenia (z aktualnej edycji) 1012626338, z góry dziekuje
 5. Daniel pisze:
  Dzień dobry,
  Czy zakup paysafecard kwalifikuje się przy wykonaniu zakupów na 300 zł?

  Pozdrawiam.

 6. Zuzanna pisze:
  Witam mam wazne pytanie. Doczytalam ze SMS sa platne 50 groszy. Czyli za kazdy przelew jaki zrobie bede placila dodatkowo 50 gr? Bo przy przelewach przychodzi kod do autoryzacji . Prosze o odpowiedz
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Taka opłata powinna być pobrana tylko w przypadku, gdy otrzymujesz powiadomienia SMS o przelewie przychodzącym lub innych operacjach na koncie. Nie powinny dotyczyć smsów, które służą do autoryzacji transakcji.Płatne smsy za 0,50 zł dotyczą informacji w formie komunikatu sms odnośnie (za jeden komunikat):
   salda rachunków własnych
   historii operacji na rachunkach
   informacji szczegółowych o rachunkach własnych
   aktualnych kursów walut: USD, EUR, CHF i GBP
 7. Jan pisze:
  Nie pasuje mi ten zapis: “zapewnij jednorazowy wpływ wynagrodzenia na swoje nowe konto w minimalnej wysokości 1000 zł, zaczynając od miesiąca, w którym założyłeś konto.” Konto założyłem 14 kwietnia czyli już po otrzymaniu wynagrodzenia więc warunek nie do spełnienia ☹️
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Hmm..no to faktycznie jest dość kłopotliwe. Niestety, taki jest zapis regulaminu.

Napisz komentarz