PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Wielki Powrót! Konto Godne Polecenia z premią 120 zł i oprocentowaniem 4% znów do wzięcia

Wystartowała kolejna edycja promocji nie do odrzucenia, prosty sposób na zgarnięcie bezwarunkowo darmowego konta z oprocentowaniem 4%, a do tego świetny bonus w wysokości 120 zł. To wszystko może już za chwilę należeć do Ciebie, jest tu jednak jedno „ale”, a mianowicie musisz być nowym klientem BZ WBK oraz być w stanie zapewnić dowolne 3 wpływy na nowo założone konto.

Jeżeli Twój dotychczasowy bank, już dawno o Tobie zapomniał i nie śpieszy się z przygotowaniem promocji, dopasowanej do Twoich oczekiwań i potrzeb. Jeżeli już dawno nie dostałeś w swoim banku żadnego wynagrodzenia za bycie lojalnym klientem, to nie zastanawiaj się.

Poświęć dzisiejszy wieczór na przeczytanie mojego artykułu, i załóż to zupełnie darmowe Konto Godne Polecenia z solidnym oprocentowaniem i darmowym bonusem 120 zł.

kasa1

Jak zarobić 120 zł za 3 dowolne wpływy na konto?

Tak, to jak najbardziej możliwe do zrealizowania. A co więcej dziecinnie proste, udowodnili to uczestnicy ostatniej edycji promocji (w tym ja), którzy chętnie z niej skorzystali, a tym samym zarobili 42 600 zł w niecałe 23 dni, o czym pisaliśmy tutaj.

Jedyne co Ty musisz zrobić, aby dołączyć do grona szczęśliwców zgarniających 120 zł bonusu i oprocentowane na 4%, darmowe konto to wykonać uważnie poniższe kroki:

KROK 1 ~Zarejestruj się w promocji Konto Godne Polecenia z premią

Zgłoszenie, z łatwością złożysz za pośrednictwem tej rekomendowanej przez Bank stronie internetowej: Konto Godne Polecenia 4% z premią.

Kiedy ja korzystałam z ostatniej, listopadowej promocji BZ WBK, wypełnienie zgłoszenia zajęło mi 3 minuty minut. Podałam poprawnie wszystkie najważniejsze dane i koniecznie właściwy adres mailowy.

Po kilku chwilach otrzymałam maila z linkiem, po kliknięciu w który zostałam przekierowana na stronę banku i tam wykonałam kolejny krok przybliżający mnie do odebrania 120 zł bonusu.

KROK 2 ~ Złóż wniosek o Konto Godne Polecenia z premią

Po przekierowaniu na stronę banku musisz złożyć wniosek o otwarcie konta. Podczas składania wniosku, możesz zamówić do konta kartę, ale oczywiście nie musisz. Niemniej karta jest dla Ciebie zupełnie bezpłatna.

WAŻNA INFORMACJA: Aby bez przeszkód odebrać premię, zakładając konto w BZ WBK musisz:

wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych,
zgodzić się na otrzymywanie informacji handlowych,
podać swój numer telefonu
zwolnić bank z tajemnicy bankowej

Wyrażenie zgody na powyższe czynności marketingowe, to dla Ciebie GWARANCJA, że nie zapłacisz nic za konto i kartę. Tych wszystkich zgód WYMAGA regulamin promocji, jeżeli ktoś chce NIE PŁACIĆ za konto i kartę i trzeba o ich zaznaczeniu koniecznie pamiętać podczas zakładania konta.

KROK 3 ~ Podpisz umowę o Konto

Jeżeli wybierasz przelew weryfikacyjny, do wniosku, załączyć należy skan aktualnego dowodu osobistego. Ja przesłałam zdjęcie zrobione aparatem w telefonie i również było dobrze. Zwróć tylko uwagę na to, aby dane zawarte w dowodzie osobistym były zgodne z danymi, które umieściłeś we wniosku.

Po kilku chwilach, na adres mailowy, zostanie Ci wysłana cała umowa więc bez problemu możesz ją sobie pobrać i zapisać.

Jeżeli masz nowy dowód lub nie chcesz ryzykować przelewy weryfikacyjnego, śmiało wybierz opcję podpisania umowy przy kurierze. Wtedy przygotuj dla kuriera dwustronne xero dowodu.

KROK 4 ~ Zapewnij 3 dowolne wpływy na kwotę min. 800 zł

Zaraz po założeniu konta, a dokładnie w: kwietniu, maju oraz czerwcu zapewnij min. 1 wpływ na konto, na kwotę min. 800 zł. Przelewy mogą pochodzić z Twojego konta, ale w innym banku lub od kogoś innego. Co więcej, nie muszą być to przelewy tytułem wynagrodzenia, przelewy mogą być dowolne. 🙂

Widać zatem, że prostszych warunków promocji nie dało się wymyślić. A dzięki ich spełnieniu do Twojej kieszeni trafi bonus w wysokości 120 zł, ale to nie wszystko. Pamiętaj, że Twoje konto będzie oprocentowane na 4%, zgarniesz zatem dodatkowe odsetki, które dodatkowo zasilą Twoje konto.

I to by było na tyle…

Teraz do 25 lipca 2016 roku zostaniesz poinformowany o przyznaniu Ci premii w wysokości 120 zł. Otrzymasz maila z tą informacją więc obserwuj dokładnie swoją skrzynkę, a także zakładkę „spam” (czasami zdarza się, że wiadomości z banku trafiają właśnie tam).

W wiadomości informującej o przyznaniu premii będzie zamieszczony link, w który należy kliknąć w celu uzupełnienia danych do przelewu: numer aktywnego Konta Godnego Polecenia, imię i nazwisko, a także adres zamieszkania. Należy wykonać to do 31 lipca 2016 roku.

Do 24 sierpnia 2016 roku na Twoje konto przelana zostanie premia w wysokości 120 zł, jako wynagrodzenie za założenie konta i zapewnienie 3 przelewów zewnętrznych!

Instrukcja video!

Obejrzyj specjalne nagranie video, w którym krok po kroku zobaczysz, jak przejść przez proces zakładania konta, aby bez przeszkód odebrać 120zł w tej promocji:

Kliknij poniżej, aby skorzystać z tej promocji:

Załóż konto w BZ WBK z premią 120 zł!

 

Szczegóły konta:

Rachunek bankowy, który należy założyć, aby wziąć udział w promocji to Konto Godne Polecenia w promocji – Konto 4%. Jak się okazuje, to rewelacyjne rozwiązanie, dla wszystkich, którzy szukają uczciwej oferty z wieloma dodatkowymi korzyściami.

 • RACHUNEK OPROCENTOWANY – 4% bez konieczności systematycznych wpływów na konto i wykupowania dodatkowych produktów bankowych.
  środki na koncie do 4 000 zł – oprocentowanie 4% w skali roku
  środki na koncie powyżej 4 000 zł – oprocentowanie 1% w skali roku
 • DARMOWE KONTO – bez konieczności przelewania na konto pensji i bez konieczności wykonywania transakcji kartą na określoną kwotę
 • DARMOWE ZLECENIA STAŁE
 • DARMOWE POLECENIA ZAPŁATY
 • DARMOWE PRZELEWY ONLINE – bez limitów i ograniczeń.

Szczegóły karty:

Do wyboru dostajesz jedną z dwóch kart, a co więcej, w ramach tej promocji utrzymanie każdej z nich jest zupełnie BEZPŁATNE (bez promocji utrzymanie karty kosztowało 7 zł/m-c)

MasterCard Omni

 • utrzymanie karty – 0 zł/m-c – pod warunkiem wyrażenia zgód marketingowych
 • bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju,
 • wypłaty z bankomatów za granicą – 5 zł
 • karta umożliwia płatności zbliżeniowe MasterCard PayPass,
 • rabaty u partnerów Programu Rabatowego
 • przewalutowanie – 2,8%

MasterCard PAYBACK Omni

 • utrzymanie karty – 0 zł/m-c – pod warunkiem wyrażenia zgód marketingowych
 • za płacenie, tą kartą, otrzymujemy punkty w programie PAYBACK i możemy wymienić je na nagrody – każde wydane 6 zł = 1 pkt
 • bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • karta zbliżeniowa, co gwarantuje nam swobodne płacenie w systemie MasterCard PayPass
 • przewalutowanie – 2,8%

Promocyjne warunki konta, czyli oprocentowanie 4%, brak opłat za konto i kartę, będą dostępne dla Ciebie, aż do końca czerwca 2017 roku. Biorąc pod uwagę obecną sytuację, w której niektóre banki podnoszą opłaty za utrzymanie karty i konta, naprawdę warto skorzystać z tej promocji i załapać się na promocyjne warunki. Po co przepłacać za coś w jednym banku, skoro w drugim, dają Ci to zupełnie za darmo.

Przydatne wskazówki

W ramach usystematyzowania całej promocji, prezentuję Ci wskazówki, które moim zdaniem mogą Ci się przydać, aby maksymalnie jak najwięcej wyciągnąć z promocji.

 • pamiętaj o tym, aby wyrazić niezbędne zgody marketingowe – to gwarancja otrzymania premii
 • po otrzymaniu nagrody, możesz zamknąć konto, ale lepiej tego nie rób. Takie atrakcyjne warunki na tym koncie będą obowiązywać minimum do 30.06.2017 roku, a szkoda by było zrezygnować z darmowego konta z dużym oprocentowaniem
 • nagroda jest zwolniona z podatku, więc możesz być spokojny o formalności
 • z jednego profilu w promocji, można założyć tylko jedno takie konto z bonusem. Aby odebrać kilka bonusów, kolejni członkowie rodziny powinni od początku przechodzić cały proces, a zaczną go od zgłoszenia do promocji na stronie Konto Godne Polecenia z premią

Zakończenie

Cała promocja -Konto Godne Polecenia z premią, to pula korzyści, które tak naprawdę przeznaczone są dla Ciebie. Najmocniejszy atut promocji to 100 zł bonusu, dla każdego kto spełni dziecinnie proste warunki promocji. W pakiecie, darmowe konto, oprocentowane na 4%, jak również darmowa karta debetowa.

Promocyjne warunki promocji, obowiązywać będą, aż do 30.06.2017 roku, a to oznacza, że nie dość że w tym okresie nie zapłacisz nic za utrzymanie konta i karty, to dodatkowo zarobisz na atrakcyjnym oprocentowaniu konta.

Gwarancja Uczciwości. Możesz sam sprawdzić dokumenty z tej promocji: